• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Dobré ráno,

včera už jsem se sem nedostala, navečer návštěva u mamky a pak doma velké zvracení, které už bylo v poledne, všechno co malej vypil proudem vyhodil, nevím jestli toho je moc co vypije a nestihne to pořádně strávit :frowning2: , fakt nevím a v noci jsem mu dala pít míň a stejně se zase pozvracel, tak jsem otevřela knihu o matce a dítěti a tam se píše:,pokud dítě zvrací obloukem a prudce může se jednat o zúžení vrátníku při němž je blokován výstup ze žaludku. A projevuje se to u dětí kolem 2 až 8 týdnů :confounded: , má-li ji vaše dítě, bude potřebovat jednoduchou operaci :frowning2: :confounded:

takže u nás noc probdělá a probulená, malej nemohl zabrat, já bulela, že mám plná prsa a nemůžu vlastnímu dítěti dát najíst, takže noc úplně na pikačůůůůůůůůůůů

ráno, dostal malý na 3x trochu pocucnout a čekáme co bude,nevím jak dlouho ho nechat pít,protože on saje jak divej a mě to teče naplno, pokud přijde ještě jedno zvracení, jedeme hned do špitálu, jsem z toho na haluz

oči jak vyvoraná myš :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to mají přijet na návštěvu tchánovci s babičkou
7. únor 2010 v 09:21  • Odpověz
Very... ty pocity znám :unamused: ... jestli blinká moc, tak radějc zajet do nemocnice... mohl chytit i nějakou tu virozu... Doteď papkal krásně, tak by to snad neměl být žádný reflux :confused: ... A držím pěsti, ať už blinkání není...
7. únor 2010 v 09:35  • Odpověz
Jsem nepozdravila :confused: :confused: :confused: ... Dobré ráno :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...
7. únor 2010 v 09:36  • Odpověz
Přeju dobré ráno.

Very, nesmutni, nemusíte mít přece doma všechno, co si vyčetla v knížce... ale chápu Tě! Mám to nedávno za sebou, zvracení a plné "kozy".
Podle mě je to spíš blicí viroza, než věc na operaci. Klidně krm, klidně po malých dávkách, a kdyby zvracel hodně, jeďte do nemocnice a uvidíš. ... mě teď (po té nemocnici) vyhodila Anežka dvě noční krmení, dvě noci za sebou, jak kdyby zapomněla, jak se říhá. A od té doby pohoda. Věřím, že u Vás to taky přejde!

U nás se od půl šesté nespí... přece včera se po druhém krmení vstávalo a jelo na výlet, tak proč ne dnes, že? :grinning: :grinning: Jdu ji naložit do kočáru a ven uspat, protože jinak usnu já :grinning:

Hezkou neděli!
7. únor 2010 v 10:13  • Odpověz
holky díky :wink:
Dančo, něco takového jsem asi chtěla slyšet :slight_smile: , ještě se dorazí podívat mamka, někde zkusím vyčíst kolik by takový prcek měl vypít, to jsou starosti :sweat_smile: , jsem si tenkrát zaznamenala tady z diskuse že 160ml x počet kg(kolik váží) za 24 hodin; a to se mi zdá docela dost, takže tomu moc nerozumím, ale pojedeme pomaleji a uvidíme :wink:
7. únor 2010 v 11:02  • Odpověz
Very, je to opravdu tak, je to těch 160 ml na kg a den. Napsala nám to dr. do propouštěčky v den propuštění z nemocnice.
Kamarádce malej zvrací prakticky po každém jídle, já to prý dělala taky. Některé děti jsou blinkací. Takže to může být v poho, drž si ho při kojení ve zvýšené poloze a dej ho v průběhu kojení třeba i několikrát odkrknout. Ale kdyby to byly pořád prudké oblouky, tak jeďte. Držíme vám pěstičky. :wink:
7. únor 2010 v 11:13  • Odpověz
Neli, taky děkuji za rady a podporu :wink:
je pravda že tomu odříhnutí moc nedá, tak ho teď budu víc nutit, akoráde mě teda podle těch nových rad z nemocnice neříhá, nejlíp si odříhne prostě klasika jak za nás, na rameni
7. únor 2010 v 11:22  • Odpověz
Ahoj všem,
Dabli, moc na Tebe myslím a držím palce, kdy máš přijít zase na kontrolu?
Agi, kdy budete mít výsledky?
Delf, už vám doporučili ivf? Já jsem spíš zastáncem toho, že pokud to smysl má, tak zkoušet a zkoušet, ono 2 iui nic neznamená... ale jako to je na vás a na dr., třeba s naší nulou to fakt smysl nemělo... Neboj, to zvládneš. Já o tom nijak moc nepřemýšlela, vzala jsem léky, které nám doporučil dr. a podle toho, co jsem měla vyčtené, bych řekla, že se opravdu rozhodoval podle toho, co by mi mohlo sedět, tím chci říct, že jsem po celou dobu neměla pocit, že by se z nás snažili vytřískat peníze, jak si na to občas někdo stěžuje. Jestli se je snažili vytřískat z pojišťovny, to nevím :grinning:
Verčo klid, je to malý mimčo a takový jídlo, to je pro něj výkon :wink: Ale pro klid se zkus s nějakým dr. poradit. Třeba moje ségra jako mimino takhle blindila neustále, ale přibrala, tak o nic nešlo... uvidíš, však ono se to nějak vyvrbí :wink:
7. únor 2010 v 11:42  • Odpověz
Dabli, moc na tebe myslím. :wink: :wink: :wink: :wink:
7. únor 2010 v 11:43  • Odpověz
Very, a jak odříháváte? Na tygříka? Já bych občas na to rameno dala, zvlášť, když si říhne líp, než mu to půjde i jinak.
7. únor 2010 v 11:48  • Odpověz
no verysku prosim te... :confused: hele kasli na to ti tlacili do hlavy v porodnici, ty metody se kazdou chvilku meni a to kdyz si misanek lip rihne na rameni je dulezitejsi, je mu lip a netlaci ho to v brisku :wink:
7. únor 2010 ve 12:21  • Odpověz
Ahoj,

my jina nekrkáme než na ramenu :wink:

Very snad to bude ok! Jak píše Nelča........

U nás noc na ord od 2 dudákování, o půl 4 krmení a od půl sedmé budíček :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. únor 2010 ve 12:52  • Odpověz
ord....prd
7. únor 2010 ve 13:05  • Odpověz
mamka přivezla váhu, tak vypil na jeden zátah 60 a pak ještě na dvakrát jsme nechali pocucnout na utahání, takže toho prostě vypije až moc, je to savec :sweat_smile:

Neli, dávám odříhnout jedině na rameno
7. únor 2010 ve 13:12  • Odpověz
holky, budu referovat jak pokračujeme

Soni, no ty jejich rady na odříhnutí, u nás vůbec nezabírají, by jsme si neříhli nikdy :confounded: , zlatá klasika, akorád ho budu muset víc nutit :wink:
7. únor 2010 ve 13:15  • Odpověz
Very 60 je moc?
7. únor 2010 ve 13:21  • Odpověz
Veru vše nej k svátku :slight_smile:
7. únor 2010 ve 13:23  • Odpověz
sanu, no on vytáhne 60 na jednou, ale pak chce ještě dál, ale to už mu teď nedám

a děkuji za přání :dizzy_face:
7. únor 2010 ve 13:23  • Odpověz
Nojo je to chlapák a aby dorostl do taťkovi velikosti, tak usí odněkud čerpat :wink: Ale jak píšeš, víc radši ne, když ho to pak v bříšku tlačí....
7. únor 2010 ve 13:26  • Odpověz
usí......musí

Selinka mi chrupe na ruce a jednou rukou se blbě pise, jestě z boku.............na obhajobu :wink:
7. únor 2010 ve 13:28  • Odpověz
No jo, Verunka má svátek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ... vše nej :slight_smile:

Aha, já jinak než na rameno nedávala. Ani jiný způsob neznám :confused: ...
7. únor 2010 ve 13:37  • Odpověz
no jo ony maj verci svatek, tak obema vse nej... :wink:
very no to pije opravdu dost... :wink: radsi min a casteji... :wink: tech 60 je akorat :wink:
7. únor 2010 ve 13:42  • Odpověz
Oběma???????????????????
7. únor 2010 ve 13:45  • Odpověz
Ahojda :wink: Také se přidávám všem Verunkám nej.. :slight_smile: dabli to je dobře,že sílí jen tak dál.A v pondělí dej vědět. :wink:
7. únor 2010 ve 13:47  • Odpověz
sanu :grinning: oboum... :grinning: jen pockej az budes psat se cel pod nohama :grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2010 ve 13:47  • Odpověz
Soni jakejm oběma??????????????????????????????????,
7. únor 2010 ve 13:57  • Odpověz
Tak snad už se s nikým plést nebudu......

Dala jsem jedno do alba.....

Jdu nakrmit a uspat tygřici...
7. únor 2010 ve 14:03  • Odpověz
sanu jeste je tady mala verunka :wink: jaji verunka :wink:
7. únor 2010 ve 14:06  • Odpověz
Jůůů, San, klepu ti na rameno, nejhezčí fotka, co jsi kdy měla v profilu :slight_smile:

Soňa myslí i Verunku od Jaji... asi.
7. únor 2010 ve 14:08  • Odpověz
sarii jj, normalne me tak zblbla, ze jsem to musela skontrolovat jestli jsem to nepopletla :grinning: :grinning: :grinning:
ale jinak moc hezka fotka, dnes mas pochvalu sanu :wink:
7. únor 2010 ve 14:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.