• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Ajooooooo Verunko tak to se omlouvám, máš u mě piškotu :grinning: :pensive: :pensive: :pensive:
7. únor 2010 ve 14:15  • Odpověz
Neli... jsem si říkala, únor a žádný fotky 2010... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...
7. únor 2010 ve 14:47  • Odpověz
hezké odpoledne,

Verunkám všechno nej k svátku.
U nás bude zítra oslava Adelčiných třetích narozenin.
A já nastupuju do práce.

Veru,Adélka jako miminko zvracela obloukem po každým jídle.Dr.nic vážnýho nezjistil a jen co na 6 měsících začala dostávat příkrmy,tak se to ztratilo.naštěstí jsme se obešli bez vážnějších vyšetření atd.

Holky včerejší ples byl super.Vystupovala tam P.Janů,Absolonová,skupina Rengers(nevím jak se to píše) a moderoval ho Roman Vojtek.Jsem si ho odlovila když odcházel a nechala jsem se s ním vyfotit.
7. únor 2010 ve 14:48  • Odpověz
Ahoj Agi :wink: ,taky chodim do Sanusu už skoro rok.Prosim tě,za tě 2 roky co jseš tam jaky vyšetřeni tobě tam dělali?
7. únor 2010 ve 14:55  • Odpověz
Madli... tak zítra velký den :dizzy_face: , snad se v práci moc dlouho neohřeješ...

Jo, tak mně Mar blindí furt... Jsem si zvykla... Pravda, teď už to není 20x za den, ale jen 5x...

Kde máme Věrku??? Jakpak TO zvládla na bále :slight_smile: ?
7. únor 2010 ve 14:58  • Odpověz
ahojky děkuji holky za rady.Wobludko když jsme byli na kozultac u šilhana koukal do papíro o spermiu a sám říkal,že zkusíme jen 2x iui a pak ivf,že spermio nevypadá moc valně tak pro to,to víš,že bych byla radši za iui ještě zkoušet,ale doktor přee rozumí tomu víc tak mu nebudu odporovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. únor 2010 v 15:01  • Odpověz
Šári, ty detektive, už jsem to včera vytřídila, vybrala jsem nějakých padesátek fotek z pětiset a manža to tam dal. Takže leden je ke zhlédnutí. Budeme doplňovat po měsíci. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. únor 2010 v 15:06  • Odpověz
Madli třeba se v práci neohřeješ........... :wink:

Věrka se asi léčí nebo je na chajdičce ( a léčí se :grinning: )

Sar tobě Mari takhle blindila - blindí? :astonished: To jsem nikdy nezaznamenala.... Sel je zatím v normě jednou za čas trošku ublinkne..... žádná trága......
7. únor 2010 v 15:07  • Odpověz
Verunkám přeju také k svátku vše nejlepší.
Jdu umýt nádobí, přeprat věci Kubíčkovi. Manžel uvařil, já vzala Kubajze na prochajdu do špitálu. Naše paní doktorka porodila, tak jsem šla obhlídnout Martínka.
7. únor 2010 v 15:08  • Odpověz
No s tím počítám že se tam neohřeju :grinning: :grinning: :grinning: .
7. únor 2010 v 15:36  • Odpověz
My dnes máme výročí, je to přesně rok, co jsme si Kubíčka "vyrobili", tak jsme vložili aktuální foto. :slight_smile:
7. únor 2010 v 16:29  • Odpověz
Neli tak gratulujeme k výročí.pořádně to oslavte.
7. únor 2010 v 16:31  • Odpověz
autor
všem Verunkám vše nejkrásnější, nejhezčí ,prostě pohodový život :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

woblud- výsledky budou 22.2.

Toma75- já mám za sebou laparku, genetiku, imuno v HK, imuno v Pzni, vyšetření na trombofolie. Ke komu chodíš??
7. únor 2010 v 16:40  • Odpověz
Ahoj holky všem verunkám taky vše nej.

Jinak zítra jdu pro výsledky Hcg a podle toho bude neschopenka a utrogestan. Jinak první kontrola až 22.2.2010

Jinak dnes mě v podbřišku solidně píchalo tak jsem polehávala. Jinak je normální, když mám výtoky?
7. únor 2010 v 17:50  • Odpověz
Agi,tak to všechno co pišeš asi budou dělat mně :frowning2: !
Ja chodim k Šilhanu,je moc přijemný.
7. únor 2010 v 18:17  • Odpověz
autor
toma75- a ty už jsi byla na IVF???
7. únor 2010 v 18:55  • Odpověz
Tak to jo delf, když Šilhan řekl, že to vidí na dvakrát, tak ví, co dělá :wink: Tak držím palce :slight_smile:
Toma75 - vítej, záleží, jestli víte, v čem je problém - u někoho je to jasné...
Verčám všechno nejlepší :slight_smile:
7. únor 2010 v 19:07  • Odpověz
Holky se mi to krátí. Ještě pár hodin a ... :unamused:
7. únor 2010 v 19:30  • Odpověz
autor
madli- ty pracuješ na směny???? Jsem nějak mimo.
7. únor 2010 v 19:39  • Odpověz
autor
Jo a Roman Vojtek se mi jako chlap líbí. Víc než Pepa Vojtek z Kabátů :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. únor 2010 v 19:43  • Odpověz
tak návštěva odjela

malej se celý den drží a hned klepu, dáváme pít po částech a víc říhat
všem vám děkuji za rady a zkušenosti, moc mi to pomohlo :wink: , fakt díky

a za přání taky :wink: i já se přidávám k přání pro Verunku od Jájička, všechno nej... :dizzy_face:

Sanu, téééda krásná fotka, jsem se úplně lekla co je to za novou sanusku :wink: :dizzy_face:

Dabli, píchání je dobrý znamení :wink: , opravdu a moc hezký datum na KO, tak držím pěsti, ale to ti ještě písneme mockrát :wink:
7. únor 2010 v 19:48  • Odpověz
Sanu, Neli chválím aktuální fotečky :wink: , Kubíčka je kus chlapa :wink: :dizzy_face: , my tady ty kluky máme takový správně chlapácký :slight_smile:

Nelčo a k takovému výročí obrrrr gratulka :grinning:

Madli, na zítra do práce pravou a přeji brzo "neschopenku" -a těhotnění :slight_smile:

toma75 vítej :slight_smile:
7. únor 2010 v 19:53  • Odpověz
Madli... a práce tě "ba" nebo je to nutný zlo :confused: :confused: :confused: ??? Jo a doufám, že i tak sem alespoň 1x do týdne zavítáš :wink: !!!

Toma... ahoj
7. únor 2010 v 19:54  • Odpověz
chtěla jsem vám vložit foto z Chrudimského deníku ještě z porodnice, ale redatorka tam nějak špatně vložila fotky, protože tam je jen jedna :sweat_smile: :grinning: , takže nic no...........
7. únor 2010 v 19:55  • Odpověz
Very, bylo včera pávko???
7. únor 2010 v 19:55  • Odpověz
Agi dělat budu na 3 směny.Dá se to zvládnout jen si to neumím představit s malým dítětem.Loni se tam vracela kamarádka a říkala že i s dítětem se to dá.Chvíli to dá než vychytáš mouchy ale dá se to přežít.

Sari práce mě baví i když dělám u pásu.Hodně taky záleží na tom jaký chytneš kolegyně a seřizovače.

Dámy slibuju že i když budu pracující,že za váma budu chodit.

Co se týče Romana Vojtka,moc jsem ho nemusela.Moc se mi ale líbí v tom seriálu na ČT 1 vyprávěj.Ochotně se semnou vyfotil a působil moc příjemně.Fakt je to sympaťák.
7. únor 2010 ve 20:04  • Odpověz
Agi,ano měla jsem 1IVF,bez ET kvuli hyperstymulaku,pak 2xKETnegativ.A před tim 2xIUI.Mám ještě 3 mražačci,ale chci si dat pauzičku aspon 1-2 ciklusy.A jdu na konzultaci proč to nejde,
7. únor 2010 ve 20:04  • Odpověz
Ani jsem se nepřivítala s Toma 75.Napravuju a zdravím AHOOOOOOOJ,
7. únor 2010 ve 20:07  • Odpověz
Šári, nebylo :frowning2: až bude hodím foto :wink:
7. únor 2010 ve 20:15  • Odpověz
Ahojky,
tak co víkend?
U nás tak nějak jako vždy hodně práce a málo zábavy.

Nejprve, vše nejlepší Verunce k dnešnímu svátku :slight_smile:
Vítám taky novou Sanusku Toma75 :slight_smile:
A Sanusce musím pochválit foto, jsem koukala, co to na mě kouká za novou cizí paní :grinning: Sanu, jako jste s Celinkou kočky a moc vám to sluší :wink:
A co Věrka a ples???? :confused:

Jo jinak, my máme na tělíčku nějakou vyrážku, nevím od čeho???
Mám pár teorií, buď dermatitida z plínek nebo alergická reakce a kaši, i když tu dáváme nemléčnou a už jsme dávaly i minulý týden nebo ze zbytku mého MM. Tak uvidím, mažeme Imazolem a je to trochu lepší a uvidím co se bude dál dít. :confounded:
7. únor 2010 ve 20:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.