• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Holky,vy jste moooooc mili :slight_smile: !
Děkuji za přivitaní!!! :wink:
7. únor 2010 ve 20:40  • Odpověz
Ahoj holky!
Věrka a ples dobrý! :wink: Zvládla jsem to naprosto v pohodě.Hned zkraje jsem byla okouknout toalety... :confused: A teda musím uznat- všechna čest,čisťoučký. :dizzy_face: :grinning: No,ale celej večer jsem ty svoje kozeny "monitorovala" a nakonec se to obešlo bez záchodovýho vyprazdňování.Nakrmila jsem po 19h a odjela.Pak mi mamča psala,že "kojili" ve 22.30h.Já jsem ples opouštěla v 1.30h a když jsem dorazila,akorát měly "odkojíno" další.Tak jsem teprve doma prsům odlehčila a šla chrupkat.Madam baštila opět v 5h... To už bylo z mejch. :grinning: Ráno jsem ještě doodstříkala zbytek a už zase jedeme normálně.Do 19.2.To jdem zase plesat. :slight_smile:

Verunkám opožděně vše nej,nej k svátku! :dizzy_face:

dabli - už můžu gratulovat nahlas??? :wink: :dizzy_face:

toma75 - vítej a hoooooodně štěstíčka ve snažení. :wink:

sanu - chválím fotečku :wink:

Všechny ostatní moc zdravím a zároveń se loučím. Jdu dospávat... :pensive: :wink:
7. únor 2010 ve 20:46  • Odpověz
Holky ono na tý fotce ani snad moc vidět není ne? 2 bledule a černej flek :grinning: Ale dík :wink:

Věru no tak zmáknuto na jedničku, mamka kojení zvládla, ty jsi neexplodovala a ješě si k tomu trsla... tak super :slight_smile:

Toma, jsem asi jako jediná, tě zapomněla přivítat....a držím pěst!

Very a kdy se chystáte na pávení? A je fajn, že jste to kojo zmákli a Mišan neblindí....
A co říkkaj na kofo bradavky, vše v poho???
7. únor 2010 ve 21:03  • Odpověz
Ahoj holčiny.

Já zase nestihám, když nejsem s rodinou, po návštěvách a tak, řeším byt. Takže u PC nejsem vůbec... a práce mi tu stojí, tejně tak jako stojí žehlení a tak... aspoň, že drahý uklidil, je zlatíčko...

Sanu, nádherná fotka!!

Verčám vše NEJ! A velká Verčo, šikula, jak sis s Míšou poradila :wink:

Madli, drž se!

Toma, vítej mezi námi a přeju, ať si rychle mezi těhulkami :wink:

Neli, to je krásné výročí... taky jsem v říjnu vzpomínala.... zvlášť když už je to výročí "takové zhmotnělé" :grinning:

Tesi, pozoruj, uvidíš. Často jak vyrážka přišla, tak odejde, bez příčiny...

Věrko, dobře, že sis užila.

Holčiny, přeju krásnou dobrou, zítra se objevím :wink:
7. únor 2010 ve 21:17  • Odpověz
Holky děkuji,děkuji,děkuji!!!! :slight_smile:
7. únor 2010 ve 21:22  • Odpověz
Sanu... kofo bradavky??? To z nich teče kofola, ne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ???
7. únor 2010 ve 21:25  • Odpověz
Na kojo :grinning: :grinning: Tyjo kofola, to bych byla na prsu od rána do večera :grinning:
7. únor 2010 ve 21:27  • Odpověz
Ahoj holčiny :slight_smile:,
taky už se jde koukám spát a já teprve nakukuju :grinning:!

Vítám tě, toma :wink:. dva transfery to ještě není až tak moc, to vyjde...! Mě vyšel třetí transfer :wink: .

Sanu, taky se mi fotečka moc líbí :dizzy_face:
7. únor 2010 ve 21:28  • Odpověz
jsem to omylem odklikla..

Hoky dejte di tam čt1, lítání miminek :astonished: :astonished: :astonished:
7. únor 2010 ve 21:29  • Odpověz
Máte? To je hrůza :confounded:
7. únor 2010 ve 21:30  • Odpověz
Holky, tak to je děs, já si teda myslím že nejsou ty maminy normální :astonished:
7. únor 2010 ve 21:35  • Odpověz
Ty matky bych zavřela, to je snad týrání dětí, ne :astonished: !!
7. únor 2010 ve 21:35  • Odpověz
Jusinko,mám před sebou posledni KETik z 1 IVF,tak chci se dat do hromady,nebo mně pošlou na nějaky vyšetřeni.Uvidime.
7. únor 2010 ve 21:36  • Odpověz
Lítat nebudu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...

Přeji dobrou všem :dizzy_face: ...
7. únor 2010 ve 21:38  • Odpověz
tesi, ať je malýmu líp :wink:

Co to jsou kofo bradavky :grinning: ?
7. únor 2010 ve 21:38  • Odpověz
Dobrou sari, dani :slight_smile:
7. únor 2010 ve 21:40  • Odpověz
Sanu, bradavky říkají "kofo" :grinning: , zatím docela dobrý, občas mě teda bolí, ale to je normální, prvních pár vteřin si pro sebe a někdy i nahlas zavejskám, ale jinak to jde :wink:

a pávení je v tomto počásku v nedohlednu :frowning2:, ale se snad ještě navozím dost :wink:

Dani, díky, ale držely jste mě všechny, pak i mamka a tchýňka mě uklidňovaly, takže snad bulení a litování zažehnáno :pensive:

lítání miminek hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished:

přeju všem dobrou noc
7. únor 2010 ve 21:40  • Odpověz
Pro všechny:.:

kofo--------------------------kojo

:grinning:

Jsem se přepsala nooooo :grinning:

A to lítání..................................neuvěřitelný! :astonished: :fearful: :rolling_eyes:
7. únor 2010 ve 21:41  • Odpověz
Teda ale moje bradavky začínají mít odstín kofo :grinning: :grinning:

Very, snad už bude dobře. Všechno nej k svátku :wink:
7. únor 2010 ve 21:45  • Odpověz
No aspoň jste se pobavili kofo nooo... :wink:

Jusi a bude hůř :grinning:
7. únor 2010 ve 21:46  • Odpověz
Sanu já se fakt od srdce zasmála :grinning:

Kdypak chystáte nějaký sraz, že bych se třeba přidala .. :confused:
7. únor 2010 ve 21:49  • Odpověz
Jusi, dík, no přestavám odstříkávat, a ode dneška jsme už jen na UM a vysadím kaši a uvidím a pak začnu zase znova, pomalu a budu pozorovat. :confused:

Jako Sanu dobrý, chvíli jsem taky přemejšlela, cos myslela a kofo bradavky bych taky brala :grinning: :grinning:

Very, šikulka, žes to zvládla a Mišánek je už v poho :wink:

Toma75, držím palce na KETík :wink:

Věru fajn, že jsi zvládla kojo a ještě sis trsla :wink:
7. únor 2010 ve 21:50  • Odpověz
Já bych taky dala sraz, kdyby se něco organizovalo :wink:
7. únor 2010 ve 21:52  • Odpověz
Tesi mě zatím kojení, UM, zeleninka zatím příjdou jak z jinýh světa :sweat_smile:. Ty prckové jsou tak složitý, osypat se po UM :sweat_smile:.. To bude jednou boj.. To se někde vyčte, co jak a kdy se dává.. :fearful: ?
7. únor 2010 ve 21:54  • Odpověz
Neboj Jusi, to si nastuduješ nebo se zeptáš tady :wink: . Hele, my když něco řešíme s manžou a máme dilema, posílá mě, ať napíšu sem holkám a pak to proberem ještě jednou spolu :grinning: :wink: . No, nejsem si vědoma, že bych snědla něco po čem by se Pištík osypal v MM, ale možný to je. Po UM vyrážku mít nemůže, máme ho prakticky od začátku a je HA, uvidíme no :confounded:
7. únor 2010 ve 21:57  • Odpověz
Srazík bych taky dala, ale to by jsme museli mít pro sebe asi nějakej větší salonek, aby jsme se tam všechny zaparkovaly s kočíkama a těma našima prckama ............ :sweat_smile:

Jusi neboj, do toho se normoš nějak dostaneš..... a holky tady poraděj.... :wink: Selinka je taky asi alergická na kravské mléko, tak jsme s tím s mudrou pořád "válčily", teď jsme na UM Nutrilon hypoalergení....

A loučím se brou :slight_smile:
7. únor 2010 ve 22:01  • Odpověz
ahá, to jsou věci.. je to složitý :sunglasses:, vždyť to říkám..
Tesi jdu na kutě, ať máte klidnou noc :pensive: :pensive: .

Dobrou ..
7. únor 2010 ve 22:03  • Odpověz
Já jsem zatím 2v1, já moc místa ještě nezaberu :sweat_smile: .. Na sraz se hlásím :slight_smile:

Ale už jdu, dobrou noc
7. únor 2010 ve 22:05  • Odpověz
Taky jdu, dítko před chvilkou usnulo, tak tady připravím kanafas na večerní krmení dravé zvěře a jdu hodit bok.
Dobrou všem :slight_smile:
7. únor 2010 ve 22:06  • Odpověz
Dobré ráno holky,tak já mám třetí noční za sebou hurááá už s těším do postele,ale zatím nemůžu jít čekám až se naše mládě probudí s tatínkem a pak teprve můžu do hajan už se tááááák těším jsem ospalá jako kůtě a mladé se stávat nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: jak na potvoru pak je hned vyhodím z postele tatínek se bude starat a já se zavrtám do jeho vahřáté peřiny jupí,hergot už by ale mohli stávat teda :grinning: :grinning:
Jinak tady taky vítám novou snažilku a přeji brzké těhu,já též chodím k šilhanovi,je moc fajn :sweat_smile:
8. únor 2010 v 07:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.