• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
ČUsík!
Tak jsem se včera chystala zalehnout dřív,ale zasekla jsem se na CT1 u 168... Terad hnus fialovej to lítání miminek.Normálně jsem tady těm "maminkám" nadávala do k.... Prostě magorky až na půdu!!!

No a naivka jsem si myslela,že v noci něco dospím...Ale ono to při kojení ve 23.05, 1.30, 2.15 (čaj), 3.50 a 6.15 nějak nešlo... :confused: :rolling_eyes: :sweat_smile:

Klaudís si teď vesele dospává a já už čumákuju. :rolling_eyes:

Přesto snad budeme mít hezký den a přeji ho i všem ostatním. :wink:
8. únor 2010 v 08:07  • Odpověz
Terad - teda
8. únor 2010 v 08:07  • Odpověz
tý jo a už zase ten bílej poprašek... :confused: :fearful: :confounded:
8. únor 2010 v 08:09  • Odpověz
Dobré ráno, chumelí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Delf... střídání stráží nemáte jednoduchý :confused: ...

Sanu... Soňa snad ví o nějakým dobrým místě pro sraz :wink:

Věru... Klaudis měla noční, no :grinning: ...
8. únor 2010 v 08:17  • Odpověz
Jo,Klaudis měla noční ale já jsem ji mít nechtěla! :angry: :grinning: :grinning:

chumelí s :dizzy_face: ??? Já už chci jaróóóóóóóó !!! :fearful:
8. únor 2010 v 08:24  • Odpověz
Věru... nic jinýho nezbývá :wink: . Tohle si musíme přečkat, no...
8. únor 2010 v 08:45  • Odpověz
Dobré ránko,
tady to jede takhle po ránu :slight_smile:
Delf, teda, ti tu vyhřátou peřinu závidím :wink:

Věru, tě fakt obdivuju, já bych lekla, vstávat tolikrát. Jaro bych taky brala :wink:

My krmení ve 23.00 pak ve 4.00, čaj o 5.00, pak v 6.00 a vzhuru jsme od 6.45, teď krmíme a vyrázíme na magistrát, v pátek mi OSSZ poslala ten fialový papír s výměrem mateřské pro rok 2010, tak to tam hned hodíme máme to kousek :slight_smile:
8. únor 2010 v 08:46  • Odpověz
Tesi,jak píše sarii-nic jiného mi nezbývá,než to přežít :rolling_eyes:

Teď si tam mrška pořád ještě chrupčí.Kdybych věděla,že vydrží takhle dlouho,tak bych ještě nevstávala.Jenomže se tam už mlela,tak jsem to čekala každou chvíli,ale nejspíš zase pořádně vytuhla.Takže nejen že v noci prudila,ale ještě si totálně rozhodí už celkem slušně zajetý režim.Teď totiž měla zase jíst a kolem 9.30h jít spát... :confused:

tesi a jaký to papír že ti přišel??? Není to spíš kvůli rodičovskému příspěvku??? :confused:
8. únor 2010 v 09:01  • Odpověz
Věru... to bylo myšleno na počáso :wink: ... ale hodí se to na víc způsobů, to je fakt :wink: ...
8. únor 2010 v 09:06  • Odpověz
to teda jo,Šári... :grinning:
8. únor 2010 v 09:09  • Odpověz
Dobré ráno,
u nás noc taky nic moc, pořád jsem se převalovala a mladej celou noc řádil :sweat_smile:
Věrko, ty jo super, jak jste to zvládly :sunglasses:
8. únor 2010 v 10:13  • Odpověz
Zdarec jem zpět,
Věru, já nevím, co to je, je to takový ten fialový papír, kde ti vyměřují denní vyměřovací základ mateřské a protože mi mateřská končí příští týden a od 1.1.2010 je nižší, tak jsem tam musela donést papír s tou nižší částkou za toto období.

Jinak mi jsme si projely město, koupili Lovelu v akci, byly obhlídnout plíny v akci, ty odpoledne přinese děda :grinning: , bych to nepobrala, a jako vrchol dnešního dne, mělo být rande s kámoškou, chtěly jsme vyrazit na vínko do víru města, ale manža mi před chvilkou oznámil, že má jednání, tak přijde sem a budeme si dávat do nosu u nás :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
8. únor 2010 v 10:36  • Odpověz
Čauky

Věru buď v klidu, u nás opět noc na pytel. Proč netuším, sem tam si poprděla, sem tam se šmudlala přes nosánek a celej obličej, tak jsem jí stříkla Vincka stejně se od půl druhé pořád budila. Ale do půl druhé většinou spí to o ní nevím.......................
A teda já nekompromisně budím přes den, aby si to nerozhodila................když spí dám jí max půl hodiny navíc....................... :sweat_smile:

Tesi a Sari noc v poho...........................ještě chybí Very a Danča - aby nás naštvaly jak krásně spaly :grinning:

K počasí - nemám slov :angry:
8. únor 2010 v 11:05  • Odpověz
Sanu, nečekaně i já tě musím naštvat, i když nerada. :wink: My kojili v 1, pak v 5 a 7,30 budíček. Kubajz se zastyděl, že byl nejhorší a hned se polepšil. Teď je zase tuhej po cvíču, spí u mě v posteli. A kolem jedné jedeme na thb, v tomhle děsným počasí. Ta zima snad nikdy neskončí, pomooooc.

Jinak všem hezký týden.

A já jsem ještě nepřívítala novou sanusku, toma vítej a přejeme ti brzy krásné dálnice na testíku.

Jakpak Dabli, myslím na ni.
8. únor 2010 v 11:10  • Odpověz
thb = rehabilitace

Taky nám přišla pozvánka na kalmetizaci, jdete taky někdo? Tesi, Věrko?
8. únor 2010 v 11:11  • Odpověz
Tak jsem právě v šoku, mateřská je o čtyři tisíce menší, týýýjo, jsem si nějak nespočítala, že to bude tak málo. :fearful:
8. únor 2010 v 11:14  • Odpověz
Ahojda,

tak já nevím jestli vás naštvu :grinning: , ale asi ani ne, první kojo, jsem chtěla napsat KOFO, páč to se mi líbí víc :slight_smile: , bylo v pohodě, ale druhý někdy kolem půl 5 a nemohl mi Mišák zabrat, takže to bylo trochu na pytel, skoro 2 hoďky vzhůru, pak ´trochu pochrupavál, ale pořád se v té postýlce mlel a chroptěl si tam, ale na druhou stranu zlatíčko, protože do 9:15 mě nechal prostě vyspat :wink:

sníh, snížek............ :dizzy_face: hezký, se ty procházky, ale s takovouhle fakt nedočkám :unamused:

Woblu, tuhle jsem vzpomínala na kopance v břiše, co bylo lepší jestli, když jsem nemohla spát, protože břicho sebou mlátilo a já musela pořád na záchod a nebo to, že mám Mišulku v náruči a podřimuji a prosím ho, aby zabral :grinning:
ale jak tu psala Sona, každé období má svoje :dizzy_face:

Delf, vyhřátá postýlka a klidný spánek...............co by jsme za to holky daly :grinning:
8. únor 2010 v 11:17  • Odpověz
SRAZÍK:

milé sanusky, v co nejkratší době..............jsem PRO :wink: , hlavně ať jsou čisté silnice, jenže mi stejně dřív jak za 3 týdny nevyjedeme do světa......takže to už by mohlo být líp.

Jojo, Soník psala místo na sraz, myslím v Tescu jak je ta jídelna, ale zda se tam vydáme všechny s kočíkama netuším, budeme muset pohledat něco vhodného, stejně ten penzion v zahradě byl fajn, samo že na léto, ale to by se sedělo...teď nevím kde to spunktovat :confused:

ale měly by jsme se ženy posnažit, páč už jsme se dlouho neviděly :wink: a co teprve dětičky, se taky musí seznámit ne :wink: :sunglasses:
8. únor 2010 v 11:22  • Odpověz
tak jsem si myslela, že stihnu sprchu a odstříkat, ale zdá se, že mladej je rychlejší, má to spaní nějaký divoký :unamused:
a nebo zase jen tak chrupší, jdu se podívat
8. únor 2010 v 11:24  • Odpověz
Holky, právě mi přišel Rákosníček, co jsem pro Kubištu objednala, je kouzelnej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Nelinko, já tam byla nějak před 14 dny, je to na prd, přijdeš, ukážeš ramínko, kde je jizvička po očkování TBC, dostaneš razítko a jdeš, my jsme se nesvlíkaly ani z kombinézy, jen jsem ji rozepla, rozepla dva knoflíky na bodynku, doktorka se koukla, řekla jo, dobrý, a byly jsme venku :grinning: .
Jo, jinak mateřská, to bude stát za to, 4000,- míň, to už člověk pozná :angry:

Sanu nebo, u nás to zase nastane, odhaduju, že do 14 dnů budeme mít další klofáček :slight_smile: . Takže zase si budu stěžovat já :grinning: :wink: .

Jo taky jsem zvěda vá na Dabli a moc na ni myslím. :wink:
8. únor 2010 v 11:25  • Odpověz
tady je pozdrav z porodnice:

http://chrudimsky.denik.cz/miminka/nejkrasnejsi-fotografie-miminka-z-20100207.html

a Mišák netlačí, jak pravila naše mamka :grinning: ....to jen tak na vysvětlenou :wink: :sunglasses:
8. únor 2010 v 11:27  • Odpověz
Holky, mě napadlo co to Baby café, ale nevím kde to přesně je, ale dají se tam parrkovat vevnitř i kočárky, ale kolik, to taky netuším :confused:
8. únor 2010 v 11:28  • Odpověz
a 4 fotečka, Markétka, je taky sanusátko, s tou se náš Mišák vezl v postýlce :grinning:
8. únor 2010 v 11:30  • Odpověz
Very, dobrý, sluší vám to, to my jsme taky byly vyfocený, ale já vypadám, jak když mě vezmete uhelkou, tak jsem raději ani odkaz neposílala, jedině, že byste se chtěly pobavit :grinning: :grinning: :grinning:
Tesi... taky přijde kámoška na návštěvu, ale na víno to nevypadá... je těhotná :confused:

Kde máme Verču???
Sari, to ta moje kámoška ne, ta kolem dětí dělá velký oblouk a ještě prý dlouho bude :grinning:
8. únor 2010 v 11:34  • Odpověz
Jé, jsem si tady sušila odpověď...

Very... Miška se tam krásně usmívá :slight_smile: ...
8. únor 2010 v 11:34  • Odpověz
Tesi... prý je baby cafe zrušeno :confused: ... Tesi, nechtěla by´s srazík zorganizovat ty :wink: ???
8. únor 2010 v 11:43  • Odpověz
Sari, cože? Fakt? Hele, nejsem organizační typ, jsou tady maminy, co mají zkušenosti se srazíkama, já jsem v tomto ohledu nepolíbená :grinning: :grinning:
8. únor 2010 v 11:45  • Odpověz
ahoj :slight_smile:

tak u nás začíná klasické dětské "mámo vstávat", ale na mě je to brzy, v půl šesté... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Psaly jsme si s Dabli, mám 145 hcg, tak podle mě šance, je, uvidíme... nevím, který den cylku byla.

kofo - kojo, bezva vtip :slight_smile:

pak dočtu. U nás režim taky rozhozený, oběd obvykle kolem jedné, ale teď už se po mě sápe, tak jdem na zeleninu
8. únor 2010 v 11:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.