• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
já našla tenhle odkaz, myslela jsem, že funguje http://www.babycafe.estranky.cz/
8. únor 2010 v 11:47  • Odpověz
Tesi... jo, tak tam jsem byla... vejdou se tam tak 2 kočárky, 4 maminky, 4 děti a už nikdo :grinning: .

Vyhlašuje se výběrové řízení, pozicie: organizátorka srazu!!!
8. únor 2010 v 11:51  • Odpověz
Sari a nebylo ještě jedno Babycafé v Hronovické, nebo tam někde?
8. únor 2010 v 11:53  • Odpověz
Teri, jo, ale to je asi to zrušený... myslím...
8. únor 2010 v 11:54  • Odpověz
hm, tak jo, tam je psáno, že byla zrušena :confounded:
8. únor 2010 v 11:54  • Odpověz
no tak mě napadá jedině Bílý koníček na Perštýňáku, velký nekuřácký prostor a obsluha taky v pohodě, jinak teda nevím :confused:
8. únor 2010 v 11:55  • Odpověz
jo, jinak jsem našla odkaz na chrudimský deník, kde jsme vyfoceni :grinning: Takže jestli se chcete pobavit :grinning: :wink:
http://chrudimsky.denik.cz/miminka/miminka-z-porodnice20090927.html
8. únor 2010 v 11:57  • Odpověz
Ahoj holky,
hlásím se po víkendu. Oslava byla super, dort se líbíl. Jinak malá celou neděli zvracela a dneska prujem, ale nic jí není, teplota není a bříško taky nebolí, tak nevím....
Jinak nestíhám dočítat.
Tak srazík plánujete jůůůů.
8. únor 2010 ve 12:16  • Odpověz
Hoj!
Tak to Baby café,jak tu na něj byl odkázek je přímo v našem baráku. :grinning: Ale je to přesně tak,jak psala Šári.Kočárky max.2-a i to je dost a asi 3 a 1/2 maminky... :grinning:

Soni mi taky říkala o kavárně nad Tescem,tak nevím.Někdy až pojuchám do města,tak se tam stavím a omrknu to.Teď jsme se akorát z venku vrátily a fakt mě to vůbec nenapadlo.

Jinak Klaudi spala asi 30 minut a potom měla hysteráky tak šílený,že se za náma lidi na ulici otáčeli.No děs,běs.Stavila jsem se v tom sekáčku za "myší dírou" a tam až vlezla jedna paní dovnitř mě upozornit,jak strašně tam to dítě brečí.(Jako bych ji neslyšela skrz sklo já sama).Jenomže dudlík-nedudlík,naší madam je ukradenej,tak jsem ji prostě nechala řvát a bylo.Akorát holky,myslíte si,že je normální,když má takovej ten trochu větší hysterák,že se jí udělá úplně až pěna u pusy? Nám se to už párkrát stalo a dneska,to jsem ji musela utřít pusinku plínou,jaká to byla dávka. :confused:
No a před 30ti minutama jsme dorazily domů,já ji přendala do postýlky a ona si vesele chrupčí. :pensive:

Kalmetizace...ani nevím co to je? A nepřišlo nám nic.
8. únor 2010 ve 12:35  • Odpověz
8. únor 2010 ve 12:37  • Odpověz
Náhodou Věrko, v pohodě, jen já tam vypadám, jak mi řekl manžel, že by mi člověk dal pětikorunu a utekl :grinning: :grinning:
8. únor 2010 ve 12:43  • Odpověz
tesi,vždyť vám to tam sluší! :wink: :dizzy_face:
To já tam vypadám jako příslušnice národnostní menšiny a to jméno Klaudie to ještě potvrzuje. :grinning:
8. únor 2010 ve 12:47  • Odpověz
Já jsem pro sichr dala vyfotit jenom dítko :grinning: :grinning: :grinning: ...

Čep... tak dort jste dovezli :astonished:... dej fotku, už se na ni všechny těšíme!!! Ty by jsi na sraz přijela???

Věru... takový řev, až je pěna u pusy neznám, neporadím... Ale asi když je to semo tamo někdy... tak to normální je... Pokud k tomu nejsou jiný projevy...
8. únor 2010 ve 12:58  • Odpověz
Dabli MÁ hcg 145, nikoliv mám - aby nedošlo k mýlce.

fotky jsou všechny pěkné, co blbnete, že Vám to nesluší...

Sraz - kdykoliv, kdekoliv :slight_smile:

Dort mě zajímá, Čepi!

Věrko, hysteráky znám, zpravidla při prdění, pěnu u pusy ne, nevím...
8. únor 2010 ve 13:04  • Odpověz
Sari, to jsem chtěla taky, ale manža chtěl mě s Kubou, no po výsledku změnil názor, ale bylo pozdě :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2010 ve 13:06  • Odpověz
My teda taky pěnu u pusy ne, když máme hysterák rudneme někdy modráme, takže taky nevím...

Tak počkáme na Sanu a Sonču a dohodneme nějaký místo, nebo máte ještě někdo nějakej nápad? :confused:
8. únor 2010 ve 13:08  • Odpověz
Tesi, já tvoji fotku viděla už tenkrát, úplně v pohodě, vysmátá mamina a Kubík spokojenej :dizzy_face:

Věru, taky hezká fotečka :dizzy_face: , co máš :astonished:

s místama fakt neporadím, omrkla bych to u toho tesca a jinak to vidím na nějaký salonek, bo dokonce zasedací místnost - či školící :grinning:

Šári, ty jsi teda, radši jenom dítko :grinning:

Dančo, díky za zprávy od Dabli, já myslím, že ona psala, že je hrozně krátce těhotná, takže by to mohlo vyjít :wink: :slight_smile:
8. únor 2010 ve 13:09  • Odpověz
u nás už taky byl hysterák, ale jen krátce, než přišlo do pusy mléko, a jak píší holky, zrudnutí, ale pěna ne....ale Věru, vaše Klaudinka s tím hysterákem bude jiná, víš jak plakala už na začátku
8. únor 2010 ve 13:11  • Odpověz
Věru 3 a 1/2 maminky :grinning: :grinning: :grinning: Tak 1/2 to je Very (myslím velikostně) a zbytek si losne kdo půjde... :grinning: :grinning: :grinning:

Hmmm a pěna..............? Nevím, hysterák znám, ale ne pěnu. Při nejhorším pípni mudře....
8. únor 2010 ve 13:11  • Odpověz
Já teda nevím, jak to vypadá v tom Tescu, ještě jsem našla tohle, vypadá to taky pěkně, ale nevím, jak přístup s kočárkama, spíš asi v létě, až bude hezky http://www.penzionvzahrade.cz/index.html
8. únor 2010 ve 13:14  • Odpověz
holky na me necekejte... :grinning: ja se pridam kdyz budem moct, ale na nas se neohlizejte... :wink:
jinak verka to dobre napsala, restoska nad tescem, ne jako v afi ale primo nad tescem, je to velke, je tam detsky koutek, kocarku tam bylo min. ctyri a ani to nebylo znat, prip. nektere jako muj jdou slozit, nebo ja ho nahoru ani tahat uz moc nemusim... jako necekejte supr jidelnicek, ale najist se tam da a nam stejne jde kdyz tak vic o to se videt, ne? :wink: ale hlavne pokecat :grinning: :grinning: :grinning: jo a byla jsem tam v dobe obedu a slo to :wink:
8. únor 2010 ve 13:17  • Odpověz
Tesi, tam jsme byly s holkama v létě na zahradě, dovnitř s kočárkama ne a dokonce mám pocit, že holky psaly, že je to už uzavřený nebo jak.

Sanu, ty vtipálku :grinning:
8. únor 2010 ve 13:17  • Odpověz
jo, ono to nad tím Tescem je jako spíše jídelna, ale chválili si to tam lidi i na jídlo, vím, že tam chodili i z práce :wink:
hlavně vymyslete takové datum, ať už to jako můžeme dát taky, ne třeba zítra jo... :grinning:
8. únor 2010 ve 13:19  • Odpověz
jj myslim ze very to vystihla, jidelna, ale najist a pokecat se tam da :wink: :grinning:
8. únor 2010 ve 13:27  • Odpověz
mě jídelna nevadí, jak píšeš jde hůavně o pokec............, ale taky bych si dala něco dobrého, že???? :sweat_smile: , nevíš jestli tam něco mají i takového
8. únor 2010 ve 13:40  • Odpověz
jako že po jídle nějaký moučníček :sweat_smile: :grinning: , jako vždycky že?
8. únor 2010 ve 13:45  • Odpověz
Jo, Dabli... zapomněla jsem! To je hodnota z pátku nebo ze kdy, ne? Tak to vypadá dobře :dizzy_face: ... buch, buch.
8. únor 2010 ve 13:46  • Odpověz
holky až bude manžel doma tak ho přemluvím, ať fotky hodí do PC, a dort hned uložím, abyste ho také viděli.
Jinak jsem dostala zakázku na dva dorty. Tak jsem zvědavá, zda si to ty lidičkové budou ještě pamatovat a zavolají:slight_smile:.

Sari.- já bych přijela na srazík, ale musela bych to vědět dopředu, abych se od nás dopravila k rodičům a od nich to mám kousek do Pardubic. Jinak bych brala víkend:slight_smile:
8. únor 2010 ve 14:14  • Odpověz
jj, Dablina hodnota je z pátku. Ale fakt nevím, který DC to byl.

... tak manžel dospává noční a Anežka taky vytuhla. Máme jet ven ještě ohledně koberců, tak nevím, zda je mám budit :confused: ... a co je horší, když přijdu do ložnice, je znát, že se tam někdo pos... Doufám, že to byl ten malý tvoreček a ne ten velký :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2010 v 15:06  • Odpověz
Dani :grinning: :grinning: :grinning: my měli v pátek návštěvu, naši z mě nepochopitelného důvodu nevyvenčili psa a já ho nic netušíce vzala k nám :confounded: zechcal celý byt, takže jsem v 11 v noci před návštěvou desinfikovala podlahu :angry: průserář jeden :stuck_out_tongue_closed_eyes: ikdyž v tom byl teda chudák nevinně

Já myslím, že Dabli psala, že na UTZ byla dutinka, hcg taky je, takže o těhotenství se určitě jedná... nezbývá než držet palce, aby se ten tvoreček udržel a dotáhli to spolu tak na tři a půl kila :slight_smile:
8. únor 2010 v 15:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.