• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Dani :grinning: :grinning: , tak to bylo vtipně napsané
8. únor 2010 v 16:01  • Odpověz
Tak já čekám na kámošku a nakukuju, Dani, napsalas to fakt hezky, to mě fakt pobavilo :grinning: :grinning: :grinning:

No, Dabli, držím palce :dizzy_face: :wink:
8. únor 2010 v 16:05  • Odpověz
Ahoj,hlásím se,že jsem doma,ale nejsu ve formě,takže nedočítám až bude líp tak snad to doženu. :wink:
8. únor 2010 v 17:57  • Odpověz
Ahojko, přeju, ať je líp!

Byl to ten malý tvoreček , :grinning: :grinning:

a tohle taky:

bnvd 4 t
R dr gfvnbbnnnnnnnnn
8. únor 2010 v 18:00  • Odpověz
dani zas ber to tak ze kdyby to byl ten velky, tak to nemusis uklizet ty :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2010 v 18:05  • Odpověz
tak a my máme za sebou zase jedno mega blindění :frowning2: , ach jo a přitom toho moc nesnědl, nebo aspoň mě to tak přišlo.....no nic, budeme bojovat, aspoň má mamka co dělat :sweat_smile:

Ahojko, vítej doma a teď už bude jen líp a bude moc začít snážo :wink:
8. únor 2010 v 18:15  • Odpověz
tak jsem uložila fotečky posledních dvou dortů, co jsem dělala. Ten s tím "kamionem! jsem vezla, když se narodíl Michálek od Verýska. Nejsou dokonalé a po prohlédnutí je odstraním.
8. únor 2010 v 18:24  • Odpověz
Very, poradit nedokážu, snad to bude přes noc lepší :slight_smile:
ahojko, vítej doma, věřím, že toho máš plný kecky, tak odpočívej a až bude líp, tak nám přijď poreferovat :slight_smile:
čepi, já zírám a obdivuju :dizzy_face: jsi fakt dobrá!
8. únor 2010 v 18:27  • Odpověz
Čep... fíííí ha, vůbec nemám představu, jak se takovej dort dělá :astonished: ...

Woblu... ti Vaši psi :grinning: :grinning: :grinning: ...

Very... zase moc a obloukem?
8. únor 2010 v 18:38  • Odpověz
Čepí, potahováky vypadaj dost dobře!!! taky na nich teď ujíždím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: čím potahuješ?
8. únor 2010 v 18:43  • Odpověz
holky ja ted zjistila ze vcera odletela na olympiadu spoluzacka ze stredni :fearful: je v repre v hokeji :fearful: moc ji drzim pesticky... :zipper_mouth:
cep dortiky jsou krasny :wink:
8. únor 2010 v 18:46  • Odpověz
Teda Čep to jsi boŕec, já bych na to neměla asi nervy...............teda když si představím, že bych eventuelně uměla upíct dort...
A vkládala jsem ti semm odkaz na dorty nekoukala jsi?????? bylo to o víkendu....
8. únor 2010 v 18:54  • Odpověz
na olympiade hrajou zensky hokej? :astonished: To jsem netušila :confused: :sweat_smile:
8. únor 2010 v 18:55  • Odpověz
Čepečku, dorty krásný, týjo jak se dělal ten sumec????? :confused:

Sari, jo zase obloukem :wink: , ale já fakt nevím jestli to není mlíkem, mám ho moc, jemu teče kolem pusinky, odříhnutí jak kdy se povede.... a pak to tak vypadá....no a první co chtěl po převlíknutí je jídlo :sweat_smile:
8. únor 2010 v 18:56  • Odpověz
sanu jo, uz druhou olympiadu... ale jsem uplne zapomela ze ona hraje... ale je borec ze se tam dostala... :zipper_mouth:
8. únor 2010 v 18:56  • Odpověz
Very... kojo je věda :rolling_eyes: ... se domluv s Dr. a Hutla ti třeba taky poradí :wink: ... A budeš v klidu :wink: .
8. únor 2010 v 19:10  • Odpověz
Palvap.- já potahuju K2, nebo si dělám potah. hmotu sama.
San.- jj to jsem viděla, děkuji. Jen nějak nestíhám reagovat. A stránku znám, tam čerpám inspirace:slight_smile:.

Jinak děkuji za pochvaly, ale myslím že se mám co ještě učit...
8. únor 2010 v 19:36  • Odpověz
Ahoj tak jak Danča správně psala Hcg bylo v pátek 33DC 146Iu. Když jsem to počítala od ovulace tak to bylo 14 dní. Jsem z toho zmatená. Hodně ležím a beru ten utrogestan. Doktor mě vystrašil, když zjistil, že mám výtok, proto malá naděje. První těhu z Ivf Et bylo 600, druhé přirozeně 280 a teď tak málo. Mám pořád pocit na MS.

Nechápu proč kdejaká coura otěhotní v pohodě a já mám pořád smůlu
8. únor 2010 v 19:38  • Odpověz
Dabl šak není nic ztraceno ne? Věř a neházej flintu předem....!!! Držíme pěst!
8. únor 2010 v 19:42  • Odpověz
čauky :slight_smile: jukám co nového. :confused: :confused: právě jsem okoukla fotky z deníku, moc hezký :wink: všem Vám to slušelo :wink:
8. únor 2010 v 19:53  • Odpověz
Čepečku ty jsi teda pekařka :wink: to jsi samouk??????????

Holky tak hlásím, že jsme se konečně usnesli na jméně a už to nikomu neřeknem nebo by nám do toho zas kecali a rozmlouvali :sweat_smile: A teď ještě musím přesvědčit Dušánka, aby slevil z Gábinky a to bude dost těžký.
dneska jsem tu měla pána oměřil si díru a bude nám dělat šatní skříň.Tak za tři týdny bude hotová...hurá :slight_smile:

sanu hezká fotka :wink:
8. únor 2010 v 19:58  • Odpověz
Dabli, vždyť to je v pohodě, koukni se do mýho alba, kolik jsem měla hcg. 11. den po ovulaci 16 j., a 16. den 250, čili 14. den od ovulace bych měla kolem 125. A je z toho Kubajz. Opatruj se a věř, bude to dobré!!!
8. únor 2010 ve 20:06  • Odpověz
holky a jak ten srazík?????Kdy to vidíte?V pondělí jedu k dr. že bych to měla při cestě :sweat_smile: :wink: aspoň na chvilku bych na Vás jukla :wink:
8. únor 2010 ve 20:18  • Odpověz
krásný večer,
jdu se chlubit.Ve Víkendu bude moje ségra.Je sestra u zubaře a budou Venclovskýmu opravovat zuby.
8. únor 2010 ve 21:08  • Odpověz
Gab.- jj samouk :slight_smile: , strojní průmka mi je při pečení k prdu :slight_smile:

Jéé to ten srazík chcete už příští týden? Když by jo, tak to je na mě moc narychlo, to bych asi nepřijela :frowning2:.
Ale v pátek 19. jedeme zase k našim tak to bych mohla :slight_smile:.
8. únor 2010 ve 21:16  • Odpověz
Čepi, Ty si borec!

Dabli, od doktora se nenech strašit, víš, jaký je... troufám si tvrdit, že o hcg 14 dní po ovulaci ví výrazně méně, než kdekterá z nás... zkrátka proto, že se živí jinými věcmi (normální gynekologií) a nezná 30 nebo 40 různých hcg a různých výsleků. To my tady známe. Takže kliiiid, naděje je, a veliká. Výtok je normální.

Holčiny, přeju krásnou dobrou. Jdu spát, ať se zas v pět ráno neproklínám... :slight_smile:
8. únor 2010 ve 21:47  • Odpověz
Jestli jste se některá koukala,tak ségra byla ta na krátko s melírama.Myslela jsem ,že tam bude víc.
8. únor 2010 ve 21:52  • Odpověz
zdravím všechny
už jsem se konečně naučila zmenšovat fotky, tak snad i nějaké to albíčko Verunce vytvořím,aby jste ji taky pořádně viděli :slight_smile:
8. únor 2010 ve 21:55  • Odpověz
Šári, no máme jít ve středu na KO, ale vzhledem k tomu, že už zase houkal monitor a malej pořád dost těžce dýchá už od začátku, tak ji zítra zavolám a pokud nás vezme....tak pomažu už zítra -pro jistotu.

Dabli, nezoufej a nenech se vystresovat, musíš věřit že to bude prostě dobrý, nemůže to zase skončit špatně, jednou se to musí zlomit.A jak ti psala Nelča...už je z toho Kubíček :dizzy_face:

jáji, hezké fotečky Verunky :dizzy_face:

dobrou noc
8. únor 2010 ve 22:44  • Odpověz
Dobré ráno,
to byla zase noc, všechno mě bolelo a píchalo, malej se neustále mlel, zase jsem zvracela a nějak se nemůžu vzpamatovat. V deset máme poradnu, tak snad se mě neleknou.
Dabli, mně se to teda nezdá nijak málo. Vydrž! Moc Ti to přeju.
Madli, bohužel jsem nekoukala, to je na mě už moc pozdě :sweat_smile:
Jaji, sluší vám to holky :slight_smile:
Gabi, tak jste to rozsekli :grinning: My budeme asi losovat, nebo já fakt nevím :sweat_smile:

Dotaz: Můžu cítit tlak na čípek? Někdy to mám, když víc stojím nebo sedím, ale třeba i první den MS. Manžel mě přesvědčuje, že čípek nemůžu cítit, ale ten do toho může kecat leda až mu nějakej naroste :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2010 v 07:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.