• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Dobré ráno,
tak u nás noc nic moc malá 2x za noc průjem, ani plínka to nezachránila, celá postýlka i s peřinkama totálné .... taky 2x sparcha a převléci celou postýlku a sebe :frowning2:. Jinak stále nic jiného než ten průjem. Tak nevím, mám jít za dr?
9. únor 2010 v 08:29  • Odpověz
dobré ráno :slight_smile:

Jaji, moc hezké fotky.

Čepi, já bych asi za doktorem šla, přece jen výtěr nebolí a budete vědět, zda to není salmonela...

Woblud, cítit čípek?? nevím, já ho necítila, ale možná jsem necita... :grinning:

... tak já nevím, už zas kojíme 7x denně, pomalu jak ve třech měsících. Už druhou noc vstávala v jednu, ve čtyři, pak jedla v šest. Ale co, mám, co jsem chtěla...

Užijte si den :wink:
9. únor 2010 v 08:42  • Odpověz
Tak jsem volala dr. a ta mi ¨řekla, že už jsem asi desátá co volá, že řádí nějaká viroza. Tak dieta a čekat.
9. únor 2010 v 08:47  • Odpověz
Kuk!
Taky zdravím a přeju hezký den!

Dabli - moc držím palečky,ať už tu smůlu konečně prolomíte. :wink: :dizzy_face:

Cepecku - nádherný dorty! Fakt krása už od pohledu a věřím že i stějně dobře chutnají. :dizzy_face:

Jaji - krásná holčička. :dizzy_face:

Veru - Chjo... Neporadím s tím blinděním.My s tím problémy až tak nemáme.Jen tak v normě... Možná fakt poradit se s dr.

Dani - my jíme i 9x za den,takže proti nám jste ještě absolutní nejedlíci. :grinning:
9. únor 2010 v 08:49  • Odpověz
Ola

Jaji Veru je kočislava a jaký už má páčo :dizzy_face:

Čep a nic jsi jí nedávala??? Smecta....................

Dani teda já si stěžuju a chtěla jsem mít jen miminko ne vypadat jak vyvoraná myš :grinning:
A Anežka třeba vzpomíná na staré dobré časy :wink:

A dnes máme výročí myyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy.
V 10 jsem si byla pro Selinku - samo před rokem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. únor 2010 v 08:53  • Odpověz
Very pak dejvědět!!!!!!!

U ns noc lepší, jestli to bylo navlhčenejma plínkama v borovicovém oleji nevím, dudákovali a čajovali jsme jen 2x myslím............. krmení o půl páté.
9. únor 2010 v 09:00  • Odpověz
Ahoj,koukám,že taky zkoušíte kde co,když je nejhůř :wink:
Čepi,opravdu hezký dorty sumec neměl chybu,musíš být hodně trpělivá a velká hračička.
Sanu,rok jak to letí a jakech je z toho krásnej tvoreček.
Verýsku,že by nějaké trápeníčko-tak at je to ok.
Dabli,vydržet,vydržet a neházet flintu do žita.
Holky na jaký způsob děláte brokolici pro dospělé,aby jste mi tu nenapsali rozmixovanou :grinning:
9. únor 2010 v 09:34  • Odpověz
ahojky - já ji nejraději dělám s tím sáčkem Šikovné recepty na zapékání.Jen se to smíchá se šlehajdou,nic víc.Je to dobře ochucený a bez práce. :wink:
9. únor 2010 v 09:45  • Odpověz
Přidala jsem dvě dnešní fotky.Chytáme úsměvy... :slight_smile:
9. únor 2010 v 09:55  • Odpověz
9. únor 2010 v 10:05  • Odpověz
Ahój... uvozila jsem dítě a mám 2 hoďky klidu...

Madli... já se dívala :slight_smile: , krásná stomato ordinace, Dr. taky fešněj a sestru jsem teda asi taky viděla :wink: ...

Věru... ty teď vkládáš fotky jako drak! Ta poslední, jakou má Klaudi blůůůzku :slight_smile: ...

Ahojko, co břicho?

Sanu... to měla Seluška jako v lese :slight_smile: ...
9. únor 2010 v 10:10  • Odpověz
Ahojko, tak já jí jen spařím horkou vodou a pak jí můžeš přidat kamkoliv. Dělám salát, přidávám do polévek, zapékam, obaluju , na těstoviny.....

Sanu.- nic jsem jí nedala. Máme takový problém poprvé...., Jinak teď jsem hnala do lékárny pro nějaké věci co říkala dr.
9. únor 2010 v 10:25  • Odpověz
Šári,vkládám,vkládám a užívám si ten bájo pocit,že jsem na to přišla úúúúúplně sama :dizzy_face: :grinning:

Blůzku... Má triko od ONO a je jí ještě krapánek větší.Ale ona brzičko doroste :grinning:
9. únor 2010 v 10:26  • Odpověz
Hele,Šári,tím chceš jako říct,že Ti Mári bude spát dvě hodiny v kočárku,který STOJÍ ??? :confused: :fearful:
9. únor 2010 v 10:37  • Odpověz
Asi ji taky zapeču s těstovinama,ale bude to jalový,neměla bych spoustu věcí jíst,ale po trochách zkouším.
Sar,břicho mám stále nafouklé,ale lepší se to,pustili mě už v pátek odpo,tak jsem víkend proležela a včera jsem musela jet na kontrolu s jizvou nad pupkem,ta se jim nelíbila,antibiotika jsem zatim nedostala,ale hezká neni.Jinak po každém jídle mi škrundá ve střevech tak věřím,že se to zlepší,bo je to trapné.Na sál mě vezli v 11.20 a probrali mě na sále ve 14.30 nevím co tam se mnou dělali,narkozu mi mohli dát tak v 11.45,ptala jsem se dr.a ten mi řekl,že mu to nepřipadá dlouhý.Tak nevím.
9. únor 2010 v 10:39  • Odpověz
Věru, přesně tak :wink: ... 2 hodiny dopolko, 2 odpolko. A přes noc 12 hodin. A kočárek vážně stojí, i postýlka :slight_smile: ...
9. únor 2010 v 10:41  • Odpověz
Ahojko... jídlo pomalu zkoušej, ale na smažený a podobně ještě počkej! Jo, u pupku se to rádo zanítí :unamused: ... A 3 hodiny to nemohlo trvat :confused: ! Tak nejvíc hoďku. Neprobrala ses až na dospáváku?
9. únor 2010 v 10:46  • Odpověz
Hoďku a půl... kdyby se s tím crcali :wink: ...
9. únor 2010 v 10:47  • Odpověz
Ne,ne na sále,když mě odvážel a vím to proto,že někdo tam říkal,že je už půl třetí,že mě museli hodně nafukovat a na dospavák mě dovezl půl třetí a asi 8 minut,měla jsem nástěnné hodiny hned před sebou,vím,že se uvádí hodka a půl,tak proto jsem se druhý den ptala,jestli byli nějaké komplikace,že to tak dlouho trvalo a dr. se cítil dotčen,řekl,že komplikace nebyli,že jemu se to dlouhé nezdá a vůbec jak vím ty hodiny.Tak nevím,kde se mám dopátrat co se dělo.
9. únor 2010 v 11:04  • Odpověz
Ty máš prostě zlatý dítě :dizzy_face:
To Klaudi když usne v kočárku,tak ale ten musí být pořád v pohybu.Jakmile zastaví,je zle :confounded: A ještě před týdnem spala krásně v postýlce (občas i ty dvě hoďky),ale teď dá tak sotva hodinku,spíš ještě míň. :rolling_eyes:
9. únor 2010 v 11:05  • Odpověz
Ahojko, OL přijde podrobná zpráva... a kdyby bylo něco, tak ti to řeknou :wink: ... buď v klidu!!!
9. únor 2010 v 11:14  • Odpověz
Věru mě Seluška taky chrupe v kočíku 3 hodiny a spala by i dýl, pokaždé ji musím budit.... Šoupnu ji do kočárku, tak 5 min trošku povozím a chrupe. Ale hned to zaťukávám... :sweat_smile:

Ahojko ber to z druhého konce, sis aspoň dýl dáchla :wink: Hlavně, že je to za tebou...... :slight_smile:
9. únor 2010 v 11:44  • Odpověz
hezký den všem :slight_smile:
díky za pochvalu fotečky :slight_smile:

sanu Verunka už má dost vlásků od narození a začínají se jí vzadu točit :slight_smile:

šári to se máš že ti takhle Mári spinká, to my spinkáme dopolko před obídek tak hodku a pak už moc ne, když jdeme ven tak mi usne ale když jsme doma tak ne, pak padne v 20 hod a je tuhá až do rána a co autosedajda už jsi něco vybrala?

Copak Verýsku že Míša hůř dýchá a tobě už houkal monitor, no to bych z toho byla vyděšená :confused:

jdu obejednat na MMB jedlý papír na dort pro manžu, budu mrket průběžně :slight_smile:

veru lítá jak das, jsem ráda, když spí, jinak přes den toho moc neudělám jsem stále za ní aby nikam nespadla a nebo si hrajeme no někdy opravdu mazec :rolling_eyes: :rolling_eyes:
9. únor 2010 v 11:54  • Odpověz
hoja, :slight_smile:
hlásím, že včerejší večer s kámoškou super, manža dorazil až kolem osmé večer :wink:
Ahojko, vítám tě zpět, doufám, že vše bude OK a břicho se rychle zahojí.

Dabli, držím palce, doktorem se nenech znervóznit, prostě to už musí vyjít :wink:

Cepi, zašla bych raději k doktorovi na výtěr, jak ti tady holky radí, jinak teda dorty naprosto kouzelný, kdybys nebydlela tak daleko, dala bych si u tebe určitě nějaký udělat, na tohle jsem prostě levá :grinning:

Very dej vědět, jak jsi dopadla i mudry, držím palec :wink:

Dneska myslím na kámošku, včera byla na UTZ a dnes snad 2.IUI, tak snad se zadaří. Šári ji tam určo pošle ty nejlepší spermoníky :wink:

Sarii, tak já to říkám pořád, že Mar spí za našeho Kubíka :grinning: , u nás je to stejné jako u Věrky, jak se kočár zastaví, řev na celé kolo :grinning:

Jinak noc opět super, krmily jsme ve 20.30, v 0.00, pak v 5.00 a probudily jsme se v 7.30, takže pohoda :slight_smile:
9. únor 2010 v 11:55  • Odpověz
Věrko, hezký úsměvy! :wink:

Hele, s tím jídlem, Anežce je 7 měsíců, má příkrm a večer kaši. Tak nevím, proč mě "furt vojíždí"... to je něco jiného, než čtyřměsíční plně kojené mimi...

Sanu, pěkné výročí... už je takové okaté, myslím ten výsledek :slight_smile:

S tím spaním v kočárku - Anežka bývala jako Mari, dvě hodiny ráno a dvě odpoledne, téměř s jistotou, ale teď občas se to fakt nepovede, dnes spala dopol. 20 minut... děs.
Teď nakrmit, ještě nějaké zařizování a odpol. do HK kvůli koupelně, snad naposled.
Večer kouknu :slight_smile:
9. únor 2010 v 11:55  • Odpověz
Jaji taky budeš dortovat jo :confused: Holky vy jste teda šikuly!!! TO pak musíš vložit taky foto :wink:

TO Selinka jelikož je po manžovi, zatím komplet ( :angry: ), tak bude mít určo vlasy jak hřebíky rovný. Aleeee uvidíme :sunglasses:

Jdu dodělat ten o konečně.

Very tak jak????????????????????
9. únor 2010 v 11:56  • Odpověz
Jo, zapoměla jsem pochválit nové foto Jajíčkovi Verunky, kouzelná holčička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. únor 2010 v 11:57  • Odpověz
Dani teď bylo v Betynce o tom "psaní" něco Přestávám kojit - jako že se to nebude líbit špuntěti moc...

Píšu jak tatar, snad mě pochopíš.

Utíkáááááám
9. únor 2010 v 11:58  • Odpověz
Ahojky holky.Jdu vás pozdravit.
9. únor 2010 v 11:59  • Odpověz
Věrko, hezký fotečky, Klaudi je fakt kočka :slight_smile:

Ahoj Delf :slight_smile:
9. únor 2010 ve 12:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.