• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Ahojky Tesi.Tak u ás zas trochu padá sníh.Včera jsme byli v polsku koupit bačkůrky jsou to taky zdravotní akorát,že tady vyjdou na 250kč a tam nám vyšli na 120 to jde co?!
9. únor 2010 ve 12:04  • Odpověz
sanu budu ale až v dubnu manža má 33,ale musím si to už objednat
on je fanda motorek a tak bude mít na dortíku motorku jezdce rossiho z moto GP a navíc on má na své motorce značku s jeho číslem 46 :slight_smile:
9. únor 2010 ve 12:05  • Odpověz
Delf, to je fakt pěkná cena :wink:.

Jo, Sanu, gratuluju k výročí Selinky :slight_smile:
9. únor 2010 ve 12:13  • Odpověz
Takyy si myslím,tady to prodávají tak draho takže se to vyplatí hned jsme koupili o další číslo větší a máme na rok pokoj,no koukla jsem tam i na normální byoty jaké tam mají a moc pěkné snad hezčí než u nás já právě kupuji bačkůrky befado ty mají gumovou podrážku takže déle vydrží,kdybych jí měla kupovat ty obyčejné s tou pěnovou podrážkou tak mohu kupovt co dva měcíce,jak by je měla sešmajdané a tyhle nám vydrží přez půl roku,takže supr :sweat_smile:
9. únor 2010 ve 12:17  • Odpověz
ahojk holky,
tak ja mam spravicku od Very jsou s misankem v nemocnici kvuli tomu dychani, budou tam nejspis do patku na pozorovani, nevi jak je to tam s netem, tak zatim preze me.
doufam ze to nebude nic vazneho, ale je lepsi kdyz si je tam pohlidaji :pensive:
9. únor 2010 ve 12:34  • Odpověz
delf to ani nevím, že je tahle firma na bačkůrky, u nás v hk asi ani není, my máme bačkůrky od DPK a stáli 370 kč, pak tu ještě máme obuv fare a to je vše :frowning2:
Verunce už bačkůrky budou brzo malé a kam do polska pro ně jezdíš? Pokud to není tajné :slight_smile:
9. únor 2010 ve 12:35  • Odpověz
chudák Veru a Mišánek :frowning2:
držím pěstičky at jsou brzičko fit a doma
9. únor 2010 ve 12:36  • Odpověz
Very, moc na vás myslíme. :frowning2: Aspoň ho zkontrolují a bude brouček pod dohledem. Kouknou i na to blinkání. Držte se!!!

Čepi, ty dorty jsou nádherný, to bych nikdy nedokázala, fakt klobouk dolů.

Ahojko, určo to bylo v pohodě. Teď se dej zase hezky do kupy, ať můžeš pracovat na něčem jiném, než na dietě.n :wink:
9. únor 2010 ve 12:54  • Odpověz
tajné to není jsou v klodzku nebo jak se to píše najdi si na internetu jak vypadaají já jsem s nimi fakt spokojená a mají na výběr hodně od barev a provedení
9. únor 2010 ve 12:59  • Odpověz
Soni tak ze Very a Misankovi drime pest!!!!!! Snad bude vse v pohoě!
9. únor 2010 ve 13:07  • Odpověz
9. únor 2010 ve 13:11  • Odpověz
delf jsou moc hezký, asi tam taky vyrazíme a to máš asi z obchodu vid né z tržnice?
9. únor 2010 ve 13:20  • Odpověz
9. únor 2010 ve 13:21  • Odpověz
Holky co to čtu!!! Chudák Mišánek a Very. Tak doufám, že vše bude v pořádku a brzy půjdou domů.
9. únor 2010 ve 13:41  • Odpověz
Verýsek v nemocnici,tak at je vše ok.
Sanu,jsi mě rozesmála prý dýl dáchla :grinning: mě dali den předtim něco na spaní a jácelou noc čučela do stropu nebo na spolubydlící jak odfukují a ráno mi ho dali zas jako na malátnost a já byla čilá a furt jsem hlídala každé zazvonění na sesterně,že už jako mám jet a bohužel ani po narkoze nemám spavou,takže co jsem se probrala už jsem se prohlížela kolik jako dir nebo jestli řez,jestli dobře dýchám no fakt magor.Ale noční na dospaváku měl zdravotní bratr,moc hodný a sympatický i v tak těžké chvíli já měla hříšné myšlenky a taky jsem nezabrala krom několika čtvrhodinek. :grinning:
9. únor 2010 ve 14:15  • Odpověz
Tak nakukuju, Soni, vyřiď Verče, že na ni moc myslíme a držíme palce, ať jsou brzo v pořádku :wink:
9. únor 2010 ve 14:26  • Odpověz
jo jo normál z obchodu to máme z tržnice bych nekoupila ani za nic boty musí být kloudné,když jim roste nožka stále,radši si připlatit než jí zmršit nožičky
9. únor 2010 ve 14:54  • Odpověz
a co je s verčou holky prosím
9. únor 2010 ve 14:58  • Odpověz
Tý jo.Veru s Míšou v nemocnici :astonished: Tak to moc držím palce,ať to není nic vážného a ať jdou brzo domů a v pořádku!
9. únor 2010 v 15:04  • Odpověz
To je dobře, že Mišánka vyšetří...

Sanu... Danča ještě nekončí kojo :wink: ...

Jaji... autosedačku jsme ještě nekoupili, zatím vajíčko ještě stačí a já špekuluju kterou.
9. únor 2010 v 15:17  • Odpověz
Sar já vííím, ale jako že se prostě "kození" Anežce líbí noooo a těěěžko se bude loučit :grinning: A článek zní přesně: Končím s kojením - odstavování je důležitý mezník. Počítejte s tím, že se to dětem nelíbí.
Konec citace :grinning:
9. únor 2010 v 15:35  • Odpověz
Jj, slyším od kamarádek, jaký s tím jsou boje :confused: ...
9. únor 2010 v 15:44  • Odpověz
Ahoj holky, koukám co je s very a michálkem?????? no hlavně , aby to bylo v pohodě a byli brzy doma....

Woblu tlaky na spodek taky mám, ale jestli je to na čípek to nevím????Hlavně ať jste v pořádku :wink:
9. únor 2010 v 16:45  • Odpověz
Jé chudák Verča s malým, snad to bude ok.

Já nesu další špatnou zpávu. Ptala jsem se v poradně dr., jestli je možné cítit ten čípek, dr. nevěděl, ještě jsme se tlemili, pro jistotu jsme koukli a s hrůzou zjistili, že malej je na půl venku :pensive: na pohmat to vůbec cítit nebylo, takže moje dr. to minulý týden nepoznala. Dal mi na výběr, jestli ležet ve fakultce nebo doma, domluvili jsme se zatím na doma, ale nesmím opouštět postel, vyfasovala jsem 5 druhů léků :pensive: až se trochu oklepu, tak asi zahnu Nelču dotazama :pensive:
9. únor 2010 v 16:46  • Odpověz
Jaji Verunka je už teda kus velký holky a koukám ono ji bude brzo rok :confused: :confused:

Sanu vzpomíky co, hele já to vůbec nevím kdy jsem tam byla :sweat_smile:
9. únor 2010 v 16:48  • Odpověz
Koukám tady na ty pokojíčky co hodila Věrka no ty jsou :wink: holky já sháním přebalovák na kolečkách s podložkou zatím jen po netu.Nevíte kde to seženu v Pcích?? Jinak pořád pro to naše dítě nic nic nemám :pensive: ale kolem 30tt se na to vrhnu :wink:
9. únor 2010 v 16:50  • Odpověz
Woblu na pohmat to nebylo cítit? Tak jak jste na to přišli?? :astonished: Teda lež ani se nehni!!

Gab no jo vzpomínky....... ještě 17 budu vzpomínat, že jsem se o "přítomnosti" Selinky dozvěděla poprvé testem :wink:
9. únor 2010 v 16:53  • Odpověz
Přišli jsme na to vnitřním ultrazvukem, malej pořád naléhá hlavičkou na čípek, kterej je teď najednou do půlky rozevřenej :pensive: a protože se otvírá zevnitř, tak se to pohmatem nepoznalo... dr. z toho byl dost v šoku, že minule všechno ok, malej se o něj sice hlavou šmdlal, ale čípek ukázkově držel.
9. únor 2010 v 17:01  • Odpověz
Woblu čoveče ty mě děsíš???Co teď ?Máš klidovej režim?Nebo musíš do nemocnice?

Sanu já byla , ale uplně stejná, když jsem čekala Dušánka přesně jsem v pamatovala kdy jsme ho počali, kde a jak a kdo?? :sweat_smile: První test kdy byl.Asi to už po tolika těhu neprožívám, ale to je škoda no :sweat_smile:

Sanu jen vzpomínej, to je jenom dobře :wink:
9. únor 2010 v 17:20  • Odpověz
Woblu no ještě , že jsi se zeptala......v klidu by sis běhala nic netušíc a to by byl průs.r...
9. únor 2010 v 17:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.