• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
No teď děkuju pánubohu a kdovíkomu ještě, že jsme na to přišli, každej den dobrej a teď to snad ještě půjde zastavit... Dr. se rozmýšlel, jestli si mě tam nechá, já jsem mu řekla, že to nechám na něm, že když řekne nemocnice, tak poslechnu. Nakonec mě nechal doma.
Domluvili jsme se s tchýní, že od ní manžel bude vozit jídlo, bude olympiáda, tak snad to nějak zmáknem. Do postele jsem se nastěhovala i s netbookem. Jinak ležím odhaduju to na dvě hodiny a už mi je pěkně blbě :unamused: Do hajzlu! Snad se teda může veřejně nadávat :slight_smile:
9. únor 2010 v 17:45  • Odpověz
Woblu fakt radši lež, co máš za léky???Gynipral???ten to drží.Podlož nohy a lež.Hlavně žádný černý myšlenky....
9. únor 2010 v 17:52  • Odpověz
Ahojda.Co to čtu?Very v nemocnici s malým a woblu skoro taky.Je nějaký špatný klima či co,že nic není tak jak má.woblu přesně tak každej den je k dobru.A jen nadávej i veřejně :wink: sanu si pamatuju před rokem jsi byla po ketu vid?To já zrovna objevila tyhle stránky a ty jsi mě navedla sem.A za to dík.Líp se bojuje. :wink:
9. únor 2010 v 17:54  • Odpověz
hele celou lékárnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Po šesti hodinách mám brát gynipral, lekoptin, duphaston, hořčík a obden zavádět fermalac.
9. únor 2010 v 17:59  • Odpověz
Andinnavedla vědomě nebo nevědomě? :sweat_smile: :confused:

Woblu nech se pěkně obskakovat... a blbě ti je z čeho?
9. únor 2010 v 18:00  • Odpověz
sanu vědomě do sanusek. :wink: my máme zase dnes výročí 2 roky od svatby.Tak na víkend jedem do špindlu se aspon odreaguju :wink: woblu klidně celou lékárnu hlavně at to zabere :wink:
9. únor 2010 v 18:09  • Odpověz
Andi faaaakt?! :grinning: :confused: Divný, mám vypadek.

Asi bych měla na tý mateřský začít pooužívat mozek, rozšířit okruh na víc než počítání po kolika hod Selinka jí a kolik ml vypije :grinning:
9. únor 2010 v 18:12  • Odpověz
Woblu nomáš toho teda požehnaně, hlavně ať to zabere a vydržet aspoň do 36tt...

Andi se máš :wink: hory...
9. únor 2010 v 19:35  • Odpověz
Ahoj holky tak poctivě ležím. Včera večer jsem měla pidi flíček krve, ale od té doby nic. Jinak celý den mě píchá jako pravý vaječník. Nevím co s tím. A jak se nehýbu tak jsem pěkně nafouklá.
9. únor 2010 v 19:52  • Odpověz
Woblu... lež a žádný blbiny!!! Teda si taky říkám, ještě, že jsi se zmínila :confused: !!! Kdy máš další kontrolu???

Dabli... na tebe, holka, taky myslím... a ty jdeš kdy na ko???
9. únor 2010 ve 20:15  • Odpověz
Woblu,Dabli.,Gab. - Holky,DRŽTE SE !!!!! Je to boj ale vy ho určitě vyhrajete! Držím palce! :wink: :wink: :wink:
9. únor 2010 ve 20:25  • Odpověz
Dabli to bude dobrý to je těma změnama co se Ti tam právě dějou.Hlavně si nepřipouštěj že je něco špatně. ;-Gab jo hory jsem tam nebyla x let. Pořád jen doma nebo práce trošku změny neuškodí. :wink:
9. únor 2010 ve 20:32  • Odpověz
Ahooooj, tak koukám, co je za novinky...

Woblud, prosím Tě, lež, opatruj se a drž se!!!

Very??? Chudáček brouček malej... ale to bude dobré, doktoři si poradí a ohlídají to. ... Já jsem si v té nemocnici říkala, že je to vlastně pohoda, že tam můžu být taky. Bylo by to na mašli, kdyby tam takové miminečko bylo samo.... ono čím se má člověk uklidňovat, než tímhle...

Dabli, pozitivně!!

Sanu, kození... hm, vím, že to jsou boje... ale dnes žužlala první křupky (rýžové) a lehce ochutnala jabko, fakt jen lehce, tak až se příkrmy rozjedou, bude snad líp... protože do tří let kojit nechci, a aby mě "vojížděla" přes triko kdykoliv ji chovám, na to taky nejsem zvědavá... :confused: :grinning: :grinning:

Máme vybranou koupelnu, snad definitivně. Ale byla to dřina... a pak ještě nějaká práce a je skoro půlnoc. Dobrou :wink:
9. únor 2010 ve 23:34  • Odpověz
Dobré ráno!

Tak doufám, že šici "postižení" přečkali noc v klidu!!!

U nás tak na půl, od 3 hodiny prdy, ve 4 krmení o půl páté zalehnutí. Od 7 jsem zase vzhůru a Selinka na půl.......
Nějak se asi začnu chodit bát spát :sweat_smile:

Dneska možná hodím boček, když Sel dovolí............... :pensive:

Jdu na nehtíky, tak chci zkusit co nejdýl dát "snídani" no zatím to nevypadá.

Tak se zatím mějte a doufám, že budou už jen samé dobré infošky......
10. únor 2010 v 07:34  • Odpověz
Přeji dobré ráno, hezký den :dizzy_face: ...

Dnes moc nebudu, máme poletování :wink:...

Snad se všichni marodi nahlásí!!!
10. únor 2010 v 08:04  • Odpověz
Dobré ráno.

U nás se asi něco stalo... Anežka jedla v 8 večer a pak až v 4,45 ráno... jako za starých časů... Buď tak skvěle zabírají probiotické kapky (ty drahé), co jí dávám od minulého týdne, nebo nevím. Ale vyspala jsem se krásně :wink:

Užijte si den!
Budu psát SMS Verče, když se něco dozvím, písnu.
10. únor 2010 v 08:50  • Odpověz
Holky, jakou máte ZP? Kamarádka mi líčila, jak si nechává proplácet plavání, solnou, vitamíny... a u té naší ty výhody hodně zkrouhli. A to by se tam musel přihlásit i manžíl, jinak dětem nic nedají :angry: ...
10. únor 2010 v 08:52  • Odpověz
ahojky,
dani tak ja ji pisnu teda az vecer, pozdravuj ji :wink:
my ted razime plavat, jsem zvedava na ten rev zase... :sweat_smile: ale nevzdame se... :sunglasses: pak obidek :dizzy_face:
10. únor 2010 v 08:55  • Odpověz
Dobré ráno,
u nás noc dobrá, kupodivu jsem se po pár dnech docela prospala. Léky už začaly působit, třesu se jak osika. Ale na to mě dr. upozorňoval. Dneska musím vychytat polohu, abych udržela dítě i obsah žaludku tam, kam patří. S pálením žáhy si dokážu poradit, ale zatím nevím, jak to udělat těsně po jídle, aby necestovalo :pensive:

Jsem zvědavá na Vedrču s Míšou, jak válčí!
10. únor 2010 v 09:07  • Odpověz
tak prepisuju:
"Ahoj Soni a holky sanusky. tak vcera jsme za sebou meli x odberu krve a moci. EKG, ultrazvuk mozku a bricha. Hlavav naprostem poradku, pri vysetreni briska zjistili rozsirene ledviny, ale nemusi to nic znamenat.ono se to vekem srovna. jen se to bude co ctvrt roku kontrolovat. ja to rikam porad do nemocnice nelez, tam ti najdou kde co. taky ma maly ten reflix, to je k tomu blinkani a zda se ze prave k tomu se vaze i to dychani. tak dneska prijde neurolog jeste. pak znovu srdicko pro jistotu. a snad budeme OK a pusti nas domu. jinak malej byl uplne zlaticko dnes v noci. tak kez by mu to vydrzelo. zdravim vsechny a brzy napisanou snad z domu. pa Verca a Misak"
10. únor 2010 v 09:21  • Odpověz
Ahoj,Verýsku,tak at vás brzo pustí a blinkání a dýchání je lepší,budeš muset asi Míšu hodně hlídat zda si krknul.
Soni,at je plavčo co s nejmenším řevem.
Woblu,poloha sem tam stejně asi skončíš na zádech s vyvyšenou hlavou a nohamá néé?
Dani,koukám,že byteček se rýsuje,člověk má vždycky radost,že je o kousek blíž k lepšímu a pak se ráno probudíš a zjistíš,že máš v obýváku na zdi mokrý flek jak kráva,protože ti promrzla 30-vá zeď viz. dnes já.
Sar,poletuj pomalu klouže to a u nás drobně sněží.
10. únor 2010 v 09:37  • Odpověz
Jé a Sanu, ty si to užij na nechtech,stejně vás obdivuji,já bych s dlouhejma nic neudělala,jasně,je to o zvyku.
10. únor 2010 v 09:40  • Odpověz
Ahoj,
tak Maruška od včerejšího oběda nekajdila, tak snad to bude dobrý, dneska už zkusím dát vařené kuř. masinko. Jinak zhubla za 4 dny 2 kg, tak máme už jen 11. Je chudák vyhublá:frowning2:.

Sarii já mám OZP - a tyk nám dost věcí proplácejí, byla jsem u VZP a když se malá narodila, tak mi řekli , že nám na porod a nadstandartní pokoj nic nedají, protože manža u ní není tak jsem se hned odhlásila .....

Very - moc tě pozdravuju a věřím, že vše bude v pořádku.

Woblu.- nohy nahoru a vydržet.....

Rychnov.- starosti s bytem ti nezávidím a ještě k tomu mimi, my jsme přestavovali a zařizovali a já to nenáviděla, a to jsme neměli malou. Fakt klobou dolů....
10. únor 2010 v 10:03  • Odpověz
Ahoj holky,
zdravím on-line z nemocnice,jsem se tu dostala k PC, ale jen na mžik :wink:
Děkuji, že na nás myslíte a zítra nás čeká převoz do Pardubic na kardio, ani nevím jak se takový malý prcek převáží v sanitce a snad nás saniťák nikde nevyklopí :grinning:
zase nám houkal monitor, tak jsem si musela vzít malýho na klín, takže se zase loučím, to jsem tu moc dlouho nebyla přelítnu příspěvky a mizím
10. únor 2010 v 10:28  • Odpověz
... jsem Verče napsala až teď, takže žádné nové zprávy od ní nemám. Ale snad se brzy ozve sama.
Jen to, že rozšířené ledvinové pánvičky (rozšířené ledviny) měla Anežka taky, na kontrole v 6 týdnech (máme blbé ledviny v anamnéze, tak musela na kontrolu) a teď už to má naprosto dobré, takže i Míšovi se to jistě srovná :wink:

Jdem ven.
10. únor 2010 v 10:41  • Odpověz
hm, jsme se s Verčou minuly...

Very, tak ať je kardio OK - a věřím, že bude!

My máme ZP ministerstva vnitra, já jsem tam od začátku a manžílek teď, protože příspěvky celé pojištěné rodině jsou vyšší. Před dvěma lety mi dali "jen tak" 1800 Kč, vloni 1000, teď nevím, ještě jsem se nezajímala... ale hlavně mám přes net přístup do svého účtu pojištění, vím, kolik stál porod a zubař a tak, což je fajn. Takže ZPMV doporučuju.

Jdem baštit - tedy Anežka, já až pak :slight_smile:
10. únor 2010 ve 12:14  • Odpověz
Jsme se prolítly :wink: ...

Veru... vlastně taky nevím, jak se takový prckové v sanitce převáží... Autosedačka? Měla by... A je moc dobře, že Verušku nebrali jako hysterickou maminku a že je vzali do nemocnice a Míšu vyšetřují!!!

Dani... u tý jsme taky, já s Mar... a rok od roku příspěvky snižují :angry: . Fakt, když jsem slyšela kamarádku, že letos už jim proplatili za 3000,- a jedou dál :confused: ...

Woblu, jak ležet, co :confused: ?

Taky jdeme ven...
10. únor 2010 ve 12:47  • Odpověz
Sari, tak dej zprávu, kam přejdete...
10. únor 2010 ve 12:56  • Odpověz
Čusík holky!
Taky zdravím.A taky přemýšlím,kam se přehlásíme z VZP :unamused:
Byla jsem tam dnes vrátit staré kartičky (přišly nám nové) a zároveň se zeptala,jestli ještě dávají příspěvek na ozdravný pobyt dětí.Ještě loni to bylo 1000,- Kč a my jsme to využili,když jsme jeli na týden na jarní prázdniny na hory.Tak se na mě sice hezky usmála,ale sdělila,že to už je všechno dávno zrušené,že přispívají max.něco na očkování a to je vše.Takže už ani příspěvky na plavčo,nebo cykl.helmu...Prostě nic. :angry: Tak opravdu vážně uvažuju o přestupu jinam.Tak pište,jestli víte kam.Myslela jsem si tu MV,ale dle toho,co píše Šári...Nevím... :unamused:
10. únor 2010 ve 14:27  • Odpověz
Holky, co proplácí ZPMV :confused: ? Předchozí roky sem tam něco bylo, ale letos jsem nějak nic nezaregistrovala...
10. únor 2010 ve 14:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.