• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Ola

AHojko, já nemám dlouhý nehty, mám je úúúúúplně kraťoulinký, co to jen jde, dokulata zbroušený, takže pohoda.
Já bych neuměla s dlouhejma dloubat Selince kolem očí ta tak.... :wink:
Ale geláky mám stejně, ta ruka je pořád upravená......

Holky no tedaaaaaaa, tak až na nějakou pojišťovnu narazíte, tak dejte echo......

Very, tak ať Míšu moc netrápěj a jste co nejdřív doma!!!!!

Dančo vidíííííííš Anežka je tak vzorná a ty jsi tady něco včera psala o tom jakej to je nenasyta :grinning:
10. únor 2010 v 15:09  • Odpověz
holky,za nenasytu je tady přece naše Klaudi! :grinning:

Nehtíky... Ještě nikdy jsem je neměla a strašně se mi to líbí.Teda,takový ty spíš hranatější,s malinko zakulacenejma rohama a ne moc dlouhý.Terka mě pořád ukecává,ať si je dám udělat,že chce jít se mnou a dívat se jak se to dělá.Je jako zimnice :grinning: Tak si tak říkám,že možná půjdu a tu radost si asi udělám.Kor teď,když vymetám ty plesy :grinning:
10. únor 2010 v 16:05  • Odpověz
Věru já už mám hranatý okoukaný páč jsem je měla ooooood 21 roků a je miiiiiiii 29 (jsem se musela zamyslet :grinning: ) A tak půl roku si dávám kulatý. Je to pro mě teď pohodlnější....
Akorát jestli by jsi to chtěla jen na kratší čas, tak ty nehty pak když odrůstaj (nedej bože když je dáš zbrousit) tak jsou takové papírové jak je ten nehet tím sbroušením narušenej.... jen aby jsi s tím počítala.....
Tě tady poučuju :grinning:
10. únor 2010 v 16:41  • Odpověz
A mrcha už klepe na dveře (už zase, zlatý těhu :rolling_eyes: )
10. únor 2010 v 16:43  • Odpověz
Sanu,jen poučuj.Já jsem v tomto směru nedotčená,takže každou radu jen přivítám.Jsem prostě zaostalá,noooo :sweat_smile: :grinning:

Moje mrcha zatím nikde - zlatý kofo :grinning: :grinning:
10. únor 2010 v 16:48  • Odpověz
hele,Sanu,napadlo mě... Nechceš vycvaknout ruku? Bych se ráda mrkla... :wink:
10. únor 2010 v 16:52  • Odpověz
Sari na kontrolu jdu v pátek 19.2
10. únor 2010 v 18:16  • Odpověz
Věru jo klidně blejsknu, během dneška dodám :wink:
10. únor 2010 v 18:45  • Odpověz
Dabli... o.k. :wink:

Jj, Sanu má pravdu, pak jsem měla ty nehty v dost hrozným stavu.
10. únor 2010 v 19:01  • Odpověz
Ahojky,holky!!! :dizzy_face:
Prosim vas co vam dělali(jaky vyšetřeni) po 1IVF (neuspeš.)?
mně nedělali žadne.Nebo o to musim sama požadat(laparka a t.d.)
10. únor 2010 v 19:38  • Odpověz
tomo,mě dělali laparku po neúspěšných tuším 5ti IUI (inseminacích)
Potom teprve se šlo na IVF.To je divný,že by ti udělali IVF bez laparky... :confused:
10. únor 2010 ve 20:43  • Odpověz
Holky,tak my dneska nahodily noční spaní už před 18tou hodinou.Normálně to zalomila a bylo.Pak se vzbudila na jídlo - jako vždycky po koupání v 19.30h (ovšem dnes bez koupání) a spí dál. :pensive: Tak to jsem teda zvědavá,v kolik hodin se budeme dívat z okna dnes v noci... :confused: :sweat_smile:
10. únor 2010 ve 20:45  • Odpověz
Vm- mě to divný nepříjde já mám za sebou IVF ICSI a taky mi nedělali laparku.A do Sanusu jsem nechodila ani tři měsíce a hnet nám dělali IVF.
10. únor 2010 ve 21:08  • Odpověz
Cepecku,mně taky dělali do 3 měsicu dělali IVF,nejdřiv 2xIUI.
10. únor 2010 ve 21:46  • Odpověz
Já bych měla stejnou zkušenost jak čepi,v září jsme tam byli poprvé a v prosinci bych měla 1 IVF nebýt žlučníku,ale nám rovnou řekl,že v našem případě by neměla laparka moc velkou cenu,určitě záleží na tom v čem je u vás tomy 75 problém.Rozhodně bych se ptala dr. co by navrhoval před dalším pokusem,myslím,že holky maj za sebou genetiku a imunologii,ale mi první pokus budeme mít taky jen se základním vyšetřením-hormonální profil a spermiogram.
10. únor 2010 ve 21:53  • Odpověz
toma my taky 2 iui pak dr.řekl,že iui už ne tak rovnou ivf.Máme imuno ,hematolku/kvůli mě/a horm.profil ale ten dělají asi všude v caru.Laparku taky nemám akorát se mě ptal v sanusu dr.na průchozí vejcovody jestli máme za sebou.Ale dle mý dr.na gyndě je to o.k. takže nebylo potřeba. :wink: Very tak at jste o.k. a jdete brzičko domů :wink:
10. únor 2010 ve 22:00  • Odpověz
Toma, já měla taky IVF bez laparky. Fakt to není nic divného (Věrko, si pozapomněla, kolik nás tady takových je...). Pokud se nepředpokládá problém u ženy, třeba u totálně marného spermiogramu a normálního cyklu i hormonálního profilu, se laparka ani nedělá a zkouší se IVF.
... spíš než se nechat "řezat", zkusila bych imuno a genetiku. Genetiku nám dělali právě kvůli hodně blbému spermiogramu, ale není to pravidlem. Ptej se Dr. Na laparku má každý Dr. jiný názor, uvidíš. Záleží, co Ty chceš a co Ti doporučí.

.. doufám, že noc bude jako včera. Jdu ještě něco robit a pak spát. Ahoj zítra :wink:
10. únor 2010 ve 22:12  • Odpověz
Tak opět dobré ráno....

U nás noc docela v poho, ještě kdybych šla spát dřív jak o půlnoci, tak to bude idoš........ ale to už jsem ani neviděla na cestu... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Věru jak vy v noci a Dani??? Sar se neptám, tam je to tutovka....

Víme něco nového od Very??????
11. únor 2010 v 08:08  • Odpověz
Dobré ráno...

Kdepak máme Luuc??????????????????????????????????????????????????????????????
11. únor 2010 v 08:08  • Odpověz
Tyjo to byla fousovka :grinning:
11. únor 2010 v 08:09  • Odpověz
Co budete vařit? Mám žampiony...... jdu hledat inspiračku....
11. únor 2010 v 08:11  • Odpověz
Dobré ráno,
u nás zase sněží. Malá je už ok. Myslíte že je po těch práškách co beru normální nafouklé břicho? A křeče?

Myslím na Veru a Michálka, ať jim to dneska dobře dopadne.

Dneska máme dušené kuř. maso, zelenina, brambor a na zítra asi játra na cibulce, rýže, nebo nějaká polívka.
11. únor 2010 v 08:17  • Odpověz
Cepi nafouklé břicho může být, křeče nevím... neznám.
11. únor 2010 v 08:39  • Odpověz
San... ani nepíšeš jaká byla noc :confused: ...

A Věrka taky ne :confused: ...
11. únor 2010 v 08:47  • Odpověz
No Sanu... to mi nedělej!!! Já se nad svůj příspěvek už nedívala :confused: ...
11. únor 2010 v 09:11  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

U nás už druhá dobrá noc :wink: Jedla v půl druhé a v půl sedmé, pryžování je minulost, už zase spí jak dudek... že by ty drahé probiotické kapičky zabíraly?? Ona totiž špatně spala kvůli bříšku, tutově...

Jdu skrmit jabko - tedy, jdu se pokusit.

Vařila jsem včera kuřecí s česnekem a sýrem, zapečené, ňamka a dnes bude mé první hovězí stroganov. Ale až večer, manžílek spí po noční, takže k obědu ještě to kuře a salát.

Užijte si den :slight_smile:

Čepi, i křeče můžou být, podle mě...
11. únor 2010 v 09:12  • Odpověz
Dančo je to možný že ty probiotický zabraly..... já teď dávám Bifiform, je to prej to samé jen levnější... ale je toho míň, tak nevím jeslti to nevyjde ve finále na stejno.... ale nedávám Sel celou dávku....
11. únor 2010 v 09:20  • Odpověz
Čus!
Předem teda se omlouvám,jestli jsem nějak mystifkovala...S tou laparkou.Já brala za samozřejmost,že po nezdařených IUI se dělá.Já to tak měla a nedošlo mi,že někdo ne. :sweat_smile: Je to holt už hooooodně dávno (listopad 2007) a teď ta mateřská... Tam ten mozek fakt nějak moc nesepíná. :grinning:

Noc... Samo že Klaudi měla zase NOČNÍ ! :confused: Ve 2 se vzbudila a začla protestovat.Když jsem se nad ni naklonila,tlemila se na plnou pusu.Jenomže já jsem se dál chovala jako V NOCI a to se jí nelíbilo.Tak začla kňourat.No,naštěstí neřvala na celý barák,ale i tak to byl docela mazec.A trvalo jí do 3 než se zase "umlátila" ke spánku.Tak jsem ji tuhle tak chválila,jak je strašně hodná,tak asi jsem přechválila a předčasně se radovala z hodného děťátka. :fearful: :grinning: :grinning:
11. únor 2010 v 10:29  • Odpověz
jo a přišla nám pozvánka na kalmetizaci - kontrola jizvy po očkování TBC
11. únor 2010 v 10:31  • Odpověz
mimo téma snažení... kalmetizace patří mezi mé (zatím) nejhorší zážitky - jednak všichni blbnou s cizím slovem a přitom to znamená očkování proti TBC, nevím, proč to neřeknou normálně... dobře, tak jsem to našla na netu. Sestra u Dr. tvrdila, že tam jsou do půl druhé - kdepak, byli tam do jedné a podle toho se v jednu deset taky chovali... Ta stará paní, co v těch dveřích byla (bez nějaké identifikace, netuším, zda důchodce z ulice, sestra nebo doktorka) prohlásila, že tam Anežka nic nemá a zda neměla - tak jsem řekla, že neměla. Něco si napsala, zpráva žádná... No ale že to prý nevadí, že kdyby se mě něco (neřekla co) nezdálo, ať se stavím. Teď v nemocnici jsem se ptala, prý tam fakt nic nemá a patří mezi ty, na které očkování nezabralo a tudíš proti TBC jako není očkovaná. Ale prý to nevadí, že se to v Čechách stejně nevyskytuje. ... Jsem z toho matka jelen. Ale neřeším. Až půjde jednou třeba pracovat do Foxconu (víte proč) tak se nechá naočkovat, kočička... :grinning: :grinning:
11. únor 2010 v 11:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.