• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Věru ten V cross, je strašně levnej a je v tý ceně všechno. I dobře vypadá.... tak uvidíme....

Holky jsem vyřízla fotku břicha před těhu v létě na Zakynthosu :grinning: Ji vložím.

Ok::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Vyhlašuju sraz na 22.6. v Pardubicích (místo ještě domluvíme a hodinu též.)
6. čer 2009 v 17:16  • Odpověz
sanu, ty golfky se složej vyloženě to je jako golfový hole :wink: takhle sporták nesložíš :wink:
6. čer 2009 v 17:18  • Odpověz
Jo taaaaaaaaaaaak, no tak s prostorem v autech problém při nejhorším nebude, tak to nebudu řešit :sunglasses:

Luci taky ti 22.6. pasuje?

Ještě jednou na nové stránce:::::::::::::::::

SRAZ 22.6. v Pardubicích (čas a místo dohodneme)???????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
6. čer 2009 v 17:20  • Odpověz
Jaká je tma :confused:
6. čer 2009 v 17:21  • Odpověz
sanu, oni jsou golfky dobrý třeba do letadla nebo když už prcci choděj, tak neutáhneš kočár a ještě lítat za dítětem,...ale to se zjistí až když dítě máš :wink: u mě to bylo i tak, že se mi starej kočár omrzel a chtěla jsem novou káru :sweat_smile:

sanu, břuch jsi měla dobrej..to v poho zmákneš zpátky :wink:

22.6. se mi zatím hodí :wink:
6. čer 2009 v 17:24  • Odpověz
No tma a i kosa...škoda, že nemáme krb, bych si hned přitopila
6. čer 2009 v 17:24  • Odpověz
Jak zatím, tak si to pěkně zarezervuj!!! :wink:

No to jsem zvědavá jestli to tak zvládnu zpátky, pochybuju... :unamused:

Tyjo krb, ale na ten nemám nějak náladu :angry: :sweat_smile: Asi hormony bo co....

A už slyším bouřku.
6. čer 2009 v 17:27  • Odpověz
Jooo a než začne chodit, tak to v pohodě stihnem koupit když tak jinej a to je za dlooouho :wink:
6. čer 2009 v 17:28  • Odpověz
eh tak jsem si právě umyla hlavu tělovým mlíkem :rolling_eyes: spotřebovala jsem půl šamponu než jsem to dostala dolů :sweat_smile:
mně se nechce přikládat :grinning: tak jsem si dala čajík a zalezla pod deku :dizzy_face:
6. čer 2009 v 17:41  • Odpověz
Tak jsem dala vařit rýži na sushi..je to prý docela umění uvařit jí správně lepkavou, tak jsem zvědavá :confused:

woblu, hihihi, slušnýýý..to se mi ještě nidky nepovedlo :sweat_smile:

sanu, jj, to máte za dlouho :wink: jak maj dlouhou objednací dobu??

Tady se pěkně bouří :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dneska maj ze Sanusu opíkání krůt..ještě že jsem nešla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. čer 2009 v 17:47  • Odpověz
Luci v pátek prodali pslední černej kočárek, v pondělí by jim měl zase dorazit na krám :wink:
Docela fofr co :grinning:

Luci a máš spešl rýži nebo normoš? Manžovi chutná právě taa ťamanská jak je taková "scuckovatělá" dokupy jako že není sypká... Jen nevím kde ji sehnat, taky mi chutná...

Ty vogo to byl blesk :confused: :dizzy_face:
6. čer 2009 v 17:52  • Odpověz
Woblu dobrá práce :grinning:

Já si napouštím vanu :dizzy_face:

No tak to se jim počasí moc nevyvedlo na krůtičky :pensive:
6. čer 2009 v 17:53  • Odpověz
Teda, bojim bojim bouřky.
Sanu - Ok 22.6.
Woblu-to je dobrý :grinning: :grinning: já si zas u mé tety místo pasty vyčistila zuby lepidlem na umělé zuby, to taky byla paráda, když mi to začlo tuhnout na zubech :sweat_smile: :sweat_smile:
Luci - jaké opékání krůt, jako doktoři a sestřičky ze Sanusu?
6. čer 2009 v 17:54  • Odpověz
Rozi tak takovou "pastu" by jsme potřebovali pro jednoho kámoše, ten pořád jen mluví a mluvi, copak to, ale kdyby nemluvil o nesmyslech... :sweat_smile: :grinning:
On nám začne třeba vypravovat o nějaký pratetě z Kolína, že její sestra pekla buchtu..... :grinning: :grinning: (tohle samo nevypráví), ale prostě chtěla jsem dát příklad jak on dokáže rozebírat jednu věc i hodinu... která tě vůbec ale vůbec nezajímá :sweat_smile:
Ale jinak je hodnej :grinning:
6. čer 2009 v 18:00  • Odpověz
sanu, mám spešl rýži..koupila jsem jí v Makru, ale maj jí i v Hypertescu..jinde jsem po ní nekoukala :wink: ale je teda docela drahá :stuck_out_tongue_closed_eyes:

sanu, tak to je dobrý :wink: ale kup si jinej kočárek než co je v prodejně..ten bych si nebrala, každej tam s ním hrká a zkouší,.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

rozi, jj, doktoři a sestřičky ze Sanusu :wink:
6. čer 2009 v 18:01  • Odpověz
Luci on jim v pondělí přijde, tak si myslím, že do úterka to přežije..... a kdyby se nám něco nezdálo, tak si počkáme na další várku a rovnou se pro něj ten den otočíme.... :wink:
6. čer 2009 v 18:02  • Odpověz
sanu, jo taaaaaaaaak, vy už ho budete kupovat ted :sweat_smile:
6. čer 2009 v 18:03  • Odpověz
No Luci hážu na to boba, když bude v pondělí vše jak má být, tak pro něj sjedem....

Vana byla žůžová, jdu se nějak chvilku věnovat manžovi, pak juknu.
6. čer 2009 v 18:25  • Odpověz
Luci - no jo, to mi nedošlo - pracoviště jako pracoviště - všude se paří :grinning:
Sanu- a nejmenuje se ten kamarád Jakub?Já taky podobnýho znám :wink:
Holky, to je blbý, abych si zmenšila dávku toho prednisonu sama, že jo, mě se už i špatně dejchá, jak mám nafouklý po něm břicho :frowning2: dnes je to 14 dn´po ET a já jdu až v pondělí, to je nespravedlivý :cry:
6. čer 2009 v 18:26  • Odpověz
Rozi a proč si myslíš, že to máš po Prednisonu??? Nemáš to spíš nějakej pozůstatek nebo ještě se držící HSS?????? Že se ti špatně dejchá je divný, když tak zkus pípnout do Sanusu......

Holky nevíta nááááááááhodou co by to mohlo být za kočíka????? Holčina mi nepíše.....

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2823570&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D20%26vOrderBy%3D1
6. čer 2009 v 18:30  • Odpověz
Ten kluk může být dobrej místo rádia :grinning:
náš táta si jednou vyčistil zuby indulonou a ještě ke všemu po nějaký pařbě - prej taky humus :grinning:
ty jo ještě že jsme z chaloupky přijeli dřív... no alespoň můžu skládat puzzle a ládovat se sušenkama :dizzy_face:
6. čer 2009 v 18:33  • Odpověz
Woblu no někdy je chudák za trest.... :pensive:

Rozi ne ne jmenuje se jinak. A není ani z Pce.
6. čer 2009 v 18:35  • Odpověz
Sanu - to je blbý tam volat, ne? Vždyť je sobota.Prý prednison zadržuje vodu v těle, mám prý zavodněný orgány :frowning2:
6. čer 2009 v 18:36  • Odpověz
holky to je teda liják :angry:

Luci si mě někde viděla??

srazík v pce schvaluju, doufám, že mě to vyjde :wink:
Tak jsme daly hlavy dohromady a spočítali, že můžem na dovču do Itálie někde na kraj, :sweat_smile: no si říkám, že aspoň něco nežli nic, ovšem nejlepší by bylo na dovče otěhotnět :wink: a pak by jsme nemuseli řešit to ivf.
6. čer 2009 v 18:37  • Odpověz
rozi já jsem tam volala dneska a v pohodě :wink: Zítra tam jede manža podepsat lejstro a budou tam od 8-13h i doktorka :wink:
6. čer 2009 v 18:39  • Odpověz
Rozi tak z toho jsem jelenice, no já teda volám když se mi něco nezdá, zkus teda vydržet, ale kdyby se to horšilo, tak nemá cenu na něco čekat.... Máš jen jedno zdraví a mimíska v bříšku........
6. čer 2009 v 18:39  • Odpověz
sanu, to nevím :unamused:

gabi, máte škodu roomster??
6. čer 2009 v 18:42  • Odpověz
Gab tak super, já bych jela hned s váma, každý místo má svoje kouzlo, nebo teda mě se líbí všude něco :dizzy_face:
A jak píšeš třeba...nebudete muset řešit IVF :wink:
6. čer 2009 v 18:44  • Odpověz
Luci tak to jsem já nebyla mi máme fábii a peugeota..

jo holky tak jsem byla v pátek u toho Dobrka a říkal, že máme zkoušet přes léto a v září mě pošle do sanusu, no tak jsem musela s pravdou ven, chudák na mě koukal, jsem mu to štrně pověděla, no co Vám budu povídat byl ze mě špatnej, že jsem ho obešla, a že jsem mu nevěřila, si nedovedete představit jak mi bylo :frowning2: ještě teď na to myslím.
6. čer 2009 v 18:50  • Odpověz
Gab tak s tím si nedělej hlavu jo, já kdybych si to nenaordinovala sama, tak to podle něj asi zkoušíme doma ještě teď.
To bylo pořád dejte si vínečko, jeďte na dovolenou, Clostil bez UTZ, Clonhexal bez UTZ no na palici, pak mi po dvou letech došla trpělivost, tak jsem mu řekla, jestli by mi napsal žádanku do Sanusu....... :angry:
6. čer 2009 v 18:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.