• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Dani,fíha,tak to je teda mazec! :fearful: Tak to jsem zvědavá,co tam čeká nás. :confused: Jinak ale starosti s tím Foxconem si asi děláš zbytečný,protože Anežka bude určitě intelektuálka přednášející na vysoké škole - po mamince :grinning:
11. únor 2010 v 11:11  • Odpověz
dani jinak jen tam mimo to ze ockovani TBC je povinne, tak u dospelych se prokazalo, ze je naprosto neucinne, dokonce u ockovanych je vyssi vyskyt onemocneni TBC... jenom u malych deti si nikdo nedal poradne praci aby to proskoumal... takze ja povazuju ckovani proti TBC za naprosto zbytecne a jenom zatez pro male telicko... nevic dite by muselo byt v dlouhodobem styku s nakazenym...
jinak kalmetizace neni nic jineho, nez ze si dr. udela carecku a vyuctuje si ukon... :angry: proste napr. tady se dr. ani na raminko nekoukla, jenom sestricka... :angry: takze k cemu to cele je? obycejna komedie... :angry:
11. únor 2010 v 11:47  • Odpověz
Tak Maruška má něco podobného jako Anežka. Žádná reakce na očkování, uzlinky v pořátku, prostě nic. U nás byli naštěstí strašně ochotný a říkali, že se mohlo stát, že jsem malé předala protilátky TBC už v bříšku a proto teď nereagovala, ale že se protilátky testnou u přeočkování ve dvou letech. To nám, ale naše úžasná vláda zrušila, tak já teď od nového roku co týden, volám do nemocnice, za mi Maruškou testnou a v přpadě, že žádné protilátky nemá, tak i naočkují. Zatím stále nic nevědí, zda to mohou přeočkovat, nebo jak se to bude dělat a za úhradu to dělají u nás jen v Brně a to se mi 80km jet nechcejsou to dvě cesty, jednou na test, a podruhé na překontrolování a očkování. Tak počkám ještě na konec února a objednám jí do Pardubic.
11. únor 2010 v 11:48  • Odpověz
... jsem se v té nemocnici vyptala pořádně a aniž bych jmenovala, dozvěděla jsem se, že primář dětského zde v RK prohlašuje, že očkování proti TBC je kravina a kdyby mohl, tak své děti očkovat nedá. Ale protože je to povinné, tak je očkovat dal. Zdemístní primář dětského je inteligentní, zkušený a moudrý člověk (nejen můj názor). Tak Čepi, nevím, ale já bych se na nějaké shánění očkování vykašlala... podle rady tady dětské doktorky v nemocnici, se kterou jsme to řešily... :wink:
11. únor 2010 ve 12:26  • Odpověz
No tak já mám zcela odlišný názor, myslím si, že když jsem jezdí spousta cizinců z východu, tak jsem zavlekli i TBC a chci mít Máju očkovanou a dokonce v tomto směru se mnou souhlasí i naše dr. a ta je proti očkování.
11. únor 2010 ve 12:29  • Odpověz
zdravím všechny Sanusky...

na 8 měsících má náš drobeček Vašík :slight_smile: 10020 gramů, prostě 10 kilo a 72 cm...

přeji všem ať se daří...
11. únor 2010 ve 12:33  • Odpověz
cepecku nechci agitovat, ale skus si precit na tema ockovani TBC a protilatky nejake studie, ja jsem toho na netu nasla dost a nestacila jsem se divit... to ze jsem jezdi spousta cizincu z vychodu, tak to by maruska s nimi musela stravit opravdu v primem kontaktu dlouhou dobu aby hrozilo ze se nakazi, ono se neda nakazit jednym zakaslanim, a jinak TBC tady vzdy bylo... ale je to kazdeho vec, ja mam stejnej nazor, ze kdyby to nebylo povinne tak bych ji ho nedala, proc myslis ze se zrusili ty dalsi pred tim povinne davky? protoze jsou zbytecne... :confounded:
11. únor 2010 ve 12:38  • Odpověz
Ahoj holky tak zase pocit jak na MS doufám, že to je jen tím, že se roztahuje děloha. Dnes manža odjíždí na fotbalové soustředění a naštěstí tu bude ségra, aby venčila Maxíka. Ach jo já chci už 19.2
11. únor 2010 ve 12:56  • Odpověz
Věru.. ta kontrola je asi všude stejná. Ani nevím, jestli to byla sestra nebo doktorka, stáhla jsem bodyčko, koukla, zapsala, hotovo.

Žofi... pěkný míry :slight_smile: !!! A že by ses zastavila na dýl???

Dabli... to tak je, musí se to přečkat, noo... už jenom týden :wink:

Dani... prej, že všichni blbnou s cizím slovem :grinning:.

Holky, před chvilkou jsem zkoušela, jak dlouho trvá, než přeteče dřez a na podlaze se tvoří brouzdaliště... Asi 10 minut :grinning: :grinning: :grinning: ...
11. únor 2010 ve 13:10  • Odpověz
copak Sari tě zajímá??

Dabliku mačkám ti pěsti ať už to vyjde....

a Verýskovi taky držím pěstičky s Mišáčkem....
11. únor 2010 ve 13:11  • Odpověz
jo Dani s tou kalmetizací, v HK to samé, stará sestra vzala pravítko, změřila si znamínko a za půl minuty jsme byli venku ...doktorka nikde....

jinak na Primě byla předevčítem reportáž, že v HK kraji sanitka v noci nevyjíždí k dětem s horečkou, nejsou peníze, a každý se musí bohužel dopravit na pohotovost sám....takže to co se stalo Danče, není bohužel nic vyjímečného....je to teda smutný, ale musíme se podle toho zařídit... :frowning2:
11. únor 2010 ve 13:15  • Odpověz
No, všechno důležitý :wink: ... Vždyť tady skorem nejseš :confused: :confused: :confused: ...
11. únor 2010 ve 13:34  • Odpověz
Zofi - krásný míry.Je to prostě kus chlapa.Však my vás určitě taky doženem (a to jsme slečny :grinning: ). Příští týden jdeme k Dr. a tipuju že budeme mít už přes 7kg :fearful: :grinning:
11. únor 2010 ve 13:48  • Odpověz
zatím nelezeme, máme 1 zub a strááášně nám chutná :grinning: toť vše Sari...
11. únor 2010 ve 14:36  • Odpověz
Věruško tak to jste "naše"váhová kategorie,,,,,

já normálně doma vozím Vašíka v golfkách, když ho nic nebaví, pač kdybych ho měla nosit, tak mi fakt asi upadnou ručičky :grinning:
11. únor 2010 ve 14:38  • Odpověz
Žofi... výstižné, stačí :slight_smile: ! A u těch golfek jsem se pobavila :grinning: !!!... A kdyby byl sraz, přijeli by jste???
11. únor 2010 ve 14:42  • Odpověz
Já chci taky golfkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy, já jsem z Droběnky někdy taky pěkně nakřivo, hlavně ramena a koulena :grinning: :fearful:
11. únor 2010 ve 14:48  • Odpověz
Sanu... ty bys musela mít ty malý, na panenku :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2010 v 15:04  • Odpověz
jo Sanu, golfky jsou od 6 měsíců...

srazík až bude teplíčko, jestli myslíte i s prckama :dizzy_face:
11. únor 2010 v 15:10  • Odpověz
:grinning: vidíš, taky dobrej tip nejdřív v tom budu vozit Sel a pak je Sel zdědí, až si bude hrát na matku :grinning:
11. únor 2010 v 15:46  • Odpověz
Andi hele tady tak přemejšlím, proč vám chtěj dělat AH když se embrouš zakousne...??? :sweat_smile: :confused:
11. únor 2010 v 16:02  • Odpověz
A jak Very? Víme????
11. únor 2010 v 16:25  • Odpověz
Nevíme :confused: ...

A nevíme jak Luuc, Woblu, Gab, Jusi...

Sanu, ale ty na panenky by sis musela nastavit "řidítka", abys nebyla ohnutá... třeba vařečkama :grinning: :grinning: :grinning: ...
11. únor 2010 v 16:50  • Odpověz
Ahojda.Jsem se ted dívala na netu na tu solnou jeskyni.Asi taky vyzkoušíme :wink: sanu my jsme AH při 1 ivf neměli a nic.A při 2 ivf jo a i když embryoložka říkala,že to není potřeba ale že to třeba pomůže.No a povedlo se i když na pár týdnů ale jestli to bylo tím AH nevím on byl i ten 2 cyklus lepší a taky jsem měla anopyrin na krev.A ted Ket byl bez AH no a asi se embrouš zakousl a pustil.Ted tam máme poslední 3 zmrzlinky prý s AH že ten AH dělala při 2 ivf a u těch horších ho udělala.No ted ještě jak dopadnou po rozmražení.Příští měsíc když příjde mršule jak má tak se objednám do sanusu a vyzpovídám dr.Jsem si myslela,že třeba mám slabou dělohu apod.Ale prý né.A ještě jdu za 14 dní na hematolku kvůli lékům jak brát ten anopyrin jestli třeba už radší před ketem a jestli i prednison po ketu ted jsem ho neměla.No uvidíme. :wink: No a jak Very?Ještě nevíme?Hlavně at jsou o.k. a jdou domů.
11. únor 2010 v 16:59  • Odpověz
Ahoj holky, já prožila noc hrůzy měla jsem bolesti břicha a pravidelný.V noci mě to vzbudilo křeče jak pra.e, že jsem jen funěla.Tak jsem se nadopovala magnezkem a do hoďky to ustávalo...Ve 4h ráno jsem opět usnula.K dr. jsem šla radši už dnes.tak při kontrole naštěstí v pořádku, hrdlo drží.Beru jen víc těch tablet.Naše malá paninka má 930g tak odpovídá.Mám ležet, ale to dělám.No a to břicho mě dráždí opět narvaný střeva :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jdu Vás dočíst a půjdu pokračovat v ležení...
11. únor 2010 v 17:06  • Odpověz
Sari jo dobrej nápad, nebo strčím ty vařečky do ruky Seliňáčkovi, ať se odráží sama :grinning:

Andi aha, tak uvidíte co vám dr řeknou.
11. únor 2010 v 17:10  • Odpověz
No Gab to jsou věci! Holky vám to teda dává, to je nějaký špatný období.... :confused: Tak ležet ležet ležet no, i když ono si to břicho jaksi taksi dělá co chce.....jak na to tak koukám.... aspoň, že to mahnezko píchlo...
11. únor 2010 v 17:12  • Odpověz
Tak a já mizím, jdu zaklepat se Seluš
11. únor 2010 v 17:17  • Odpověz
Jojo myslím na Woblu ať už jsme aspoň 32tt........... a nejhorší je když začne kopat to mám na břiše tři tvrdý boule a to se nemůžu otočit ani na druhý bok jak to tahá......hoky je to děs za těch 27tt mám nervy v kýblu :sweat_smile:
11. únor 2010 v 17:21  • Odpověz
jeden pozdrav z nemocnice:
"Ahojky kocky, srdicko dobry, maly je pry jako broskvicka. Rano byly odbery krve, odpoledne cevkovani a mozna zitra by nas mohli pustit. Ale dnes jsme nestihli velkou vizitu a tak nam dr. rikala ze se za nama nekdo stavi, ale zatim nikde nikdo. Tak asi az zitra. Dneska nas dali na samotny pokoj s vanickou a telkou,m tak je to pohoda. Uz to snad preklepeme. Je to dlouhy, protoze jinak s nama nic moc nedelaji. Ale co hlavne at je maly v poradku a zbytek mi je fuk. Je hrozne statecny, nekdy mam pocit, ze pri odberech brecim vic ja nez on. Oni ty deti to snasi asi lip. Vsechny zdravime a dekujeme, ze na nas myslite. Ahoj Verca a Misak. "
11. únor 2010 v 17:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.