• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Ahoj,holky!
Tak jdeme na laparku,sam Dr.to navrhl.Bojimse,ale spiš těch vysledku :frowning2: .
11. únor 2010 ve 20:20  • Odpověz
Tomo, laparku zvládneš - já ji sice neměla, ale holky to tu zvládaly v pohodě...

Žofi, Vašík je kus chlapa... 10 kilo bude mít Anežka na roce, možná později...
A ty golfky mě pobavily...

Verčo, tak zítra snad dom, hurááá. Tak se držte a hlavně, ať je malý v pořádku. A on je, si myslím... :slight_smile:

Woblud, na Tebe moc myslím!!
Gabi, Ty se taky drž!!
Holky, nemáte to jednoduché, ale věřím, že to obě doválčíte aspoň do toho 34. tt.

Tak a jdu něco dělat a spát. ... snad ty dobré noci vydrží, ale kdyby ne... :wink:
11. únor 2010 ve 20:56  • Odpověz
... tak jsem si ještě vyměnila s Verčou SMS - věří, že je zítra pustí, sice strašila s nějakým příslovím "v pátek, brzy nazpátek", ale to se mi nezdá, to se na tenhle případ snad nehodí... :wink:
Verča drží palečky Gabi a Wobludce.
A taky psala, že tam malý dobře spí, tak snad že mu to vydrží i domů.

A já jdu taky. Dobrou :wink:
11. únor 2010 ve 22:08  • Odpověz
Teda Gab, drž se!
Díky za info od Verči, snad už půjdou domů.

U nás taky mizerné, problila jsem den a noc jak v prvním trimestru a začalo mě pobolívat břicho. Nejspíš po těch lécích. Takže za chvíli vyrážíme k dr. Nečekám nic tragického, ale asi si mě tam nechá. Uvidím, jak na tom budu s netem, až budu něco vědět, ozvu se :wink: Kurňa, ať už je alespoň těch 32tt!
12. únor 2010 v 08:04  • Odpověz
Dobré ráno.

Woblud, prosím Tě, drž se!!!

Holčiny, my máme dnes druhé plavání, před tím ještě kafe, odpoledne anglinu, takže se tu objevím asi večer. Užijte si den :wink:
12. únor 2010 v 09:04  • Odpověz
Ahoj všem!
Tak u nás už je asi krmení před 20h,pak kolem 23h,před 24h,ve 3h,v 5.30,8.20h stabilní záležitostí :confused: :sweat_smile: :rolling_eyes:
To je děsný,holky,ten náš Otesánek. :unamused: I když - v noci,když jí cpu místo prsa čaj,tak ho moc nechce,tak si říkám,že kdyby byla hladová,sápala by se po všem,co se jí kolem pusinky šmrncne.Tak nevím... Když jí pak to prso nakonec dám,dak sice saje,ale spíš mi to připadá,že se prostě v noci probudí a na to,aby zase usnula,protřebuje kozenu jako uspávadlo.A co ji budí nevím,jestli prdíky,nebo je jí teplo,nebo zima... Zkoušela jsem už topení vypnout,zapnout,už fakt nevím.Dudlíka tvrdošíjně odmítá... Je to s ní fakt "spolupráce"! :angry: :grinning: :grinning:
Ona si pak přes den dáchne a dožene to,ale já,i když si jdu lehnout s ní,tak prostě neusnu. :rolling_eyes:
No nic,tak jsem si postěžovala,jdu to tady pofackovat.Budu jukat.

Woblu - zase šoufl? Ježiš,holka,ty si to vybíráš snad za nás za všechny. :confounded: Tak se hlavně drž se a ať už je Ti dneska dobře. :wink:
12. únor 2010 v 09:16  • Odpověz
Ahoj

Very tak snad.....................

Dančo no jsi prostě borec.....

Woblu, pak že je těhu nejkrásnější obbdobí ženy co :angry: :sweat_smile: Teda kor v tvém případě.... Drž se holka!!!

Věru ani dudas se Sabikem ji nejede????????????????? Nehty stále nic, jsem neschopa, mmáš ještě o to foto chudáku zájem....? :sweat_smile:

Seliňák se už normálně vzteká......... :grinning: :angry:
12. únor 2010 v 09:22  • Odpověz
Sanu,já jsem to s tím Sabikem ještě nezkoušela.Bojím se,že ho bude potom chtít jenom s ním a naprázdno stejně ne.Myslíš,že to mám teda zkusit? Teď se tam rozčiluje,oči jako škvíry,ale brání se usnutí jako prdlá.To já bych šla ležet hned.A možná bych i usla,po tom co se v noci dělo. :rolling_eyes:

Jinak vzteká se nám už taky.Jsem si říkala,kde se to v tom malým tvorečkovi bere,tyhle dospělý projevy a že asi bude brzo bita jako žito. :angry: :grinning: :grinning:
12. únor 2010 v 09:41  • Odpověz
....a spí.Takže zapínám stopky - je 9.40h.To jsem zvědavá,kolik tomu dá.Určitě ale ne 2h,jako Šári Mári. :grinning:
12. únor 2010 v 09:44  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile: se musím ozvat taky někdy po ránu :sweat_smile:

Woblu teda myslím na tebe radši v nemocnici zůstaň, se mi to radí viď, ale sama jsem koukala co nejdřív utíkat.To tam doležíž a budeš pořád pod kontrolou a určitě budeš i klidnější.Tak držte s e s mrňouskem co nejdýl to půjde :wink: škoda, že nejde popohnat čas .......jé to by bylo....

Sanu nehňěvej se na ni, tak krásný očička to snad ani neumí :sweat_smile: :grinning: :grinning:

Dani užij si svůj opět akční den :wink:
No já si jdu dát snídani, natáhnu se a budu tiše závidět segře výlet do Afi :sweat_smile:
12. únor 2010 v 09:48  • Odpověz
verýsku teď čtu jak v nemocnici.Míša je teda statečnej, no jo se pozná chlap :wink: Tak hlavně ať jste už doma :wink:
12. únor 2010 v 09:50  • Odpověz
Ahojky holky právě jsem se vrátila od zubařky a nakukuji.
Woblu no teda ty zkusíš to ti povím,le fakt možná lepší tam zůstat,ale jak píše gaban,taky bych pádila hned domů,doma je doma..
Rychnov jé plavání tak at se líbí teda.
Toma jdete na laparku a navrhl to doktor sám nebo jsi mu musela říkat?
12. únor 2010 v 09:54  • Odpověz
No,a Klaudi je vzhůru.Spala 45 min :unamused: :rolling_eyes:
12. únor 2010 v 10:26  • Odpověz
no páni to teda dlouho nespala no asi chce být s maminkou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. únor 2010 v 10:30  • Odpověz
tak si dala ještě říct.Tak uvidíme,na jak dlouho.Uf,jsem se lekla,že už bude vzhůru :grinning:
12. únor 2010 v 10:53  • Odpověz
tak pak schválně napiš jak si ještě dlouho dáchla :grinning:
12. únor 2010 v 11:05  • Odpověz
Gab jooo neumí, zdání klame :sunglasses: Roztáhne ruce pak je k sobě semkne a začne pištět nebo spíš vřískat:grinning:

Veru Seli jede dudák bez, tak uvidíš.... bych to probla jsou to kapky na prdy tak to neuškodí, i mudra mi to říkala, že se daj "uklidnit" když jí to kápnu na duda..... Bez nich nikam nevyjíždím hlavně k mudře je beru :wink:
12. únor 2010 v 11:40  • Odpověz
Tak vstávala v 11.20h.Tak to je super.Hlavně teda,že ještě usnula po tom prvním probuzení. :sunglasses:

Sanu,Saba znám.Dávaly jsme ho na prdy. :wink:
12. únor 2010 v 11:48  • Odpověz
No a jestli jí jel, tak už zbejvá krůček aby si ho žužlala s dudasa :sunglasses:
12. únor 2010 ve 12:01  • Odpověz
zdravím vespolek :slight_smile:
12. únor 2010 ve 12:04  • Odpověz
Zdravím z domu, jó doma je doma, kor když začne olympiáda :grinning:
Nakonec jsme nejeli, protože můj dr. už tam nebyl, ale zkonzultovali jsme to po telefonu, zdvojnásobil mi dávky magnézia a dovolil mi brát si na zvracení čípkyTorecan. Bříško cítím, ale vyloženě netvrdne, tak snad dobrý. Zřejmě je to těmi léky, jak tam působí. A taky se víc zkoumám. Kdyby se něco dělo, tak máme přijet. Manžel je se mnou doma. Teď je to dobrý, tak snad nám to vydrží.
Jako já už se s nikým v poradně nebavím, protože ,,každej" otěhotněl na první pokus, ublinknul si jednou z přeplácání a když jsem tuhle poznamenala, že ten konec už musí být náročný, tak na mě paní koukala, že ani né, kde jsem to sebrala :sweat_smile:
S tou laparkou strašně záleží, kde je problém. U nás o ní vůbec neuvažovali, ovulovala jsem normálně, všechna běžná vyšetření ok a příčina byla naprosto zřejmá... takže by se k ní přistoupilo až kdyby se hledal ještě nějaký další skrytý problém...
12. únor 2010 ve 12:15  • Odpověz
holky,jukněte do alba,jak se vyspala :dizzy_face:

woblu,tak sláva! Doma je doma,ale neznamená to,že se nebudeš šetřit! Vyderžaj! :wink: :dizzy_face:

ahoj Miso :wink:
12. únor 2010 ve 12:18  • Odpověz
Ahooooj...

Woblu, Gab... vy to teda máte :confused: . Už aby se na to jen vzpomínalo a mrňousci se smáli v postýlkách...

Věru... do růžova :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Míšo???
12. únor 2010 ve 12:36  • Odpověz
věru nááádherně se vyspinkala jde to viddět no sláva woblu,že jsi doma a nemusíš být v nemocnici,hlavně odpočívej
12. únor 2010 ve 13:04  • Odpověz
Vm krásně se vyspala, tak by jsi to potřebovala i ty že?

Woblu.- hlavně nic nedělej....
Co Veru a Miša? už jsou doma?

Míšo ahoj.

Jinak u nás dneska zase nějaká nestíhačka. Večer jdmeme na ples a v sobotu taky, tak dneska vařím na celý víkend a malá si ještě řekla o bochánky, tak jsem teď dopekla.
12. únor 2010 ve 13:45  • Odpověz
holky prosím vás kdo byl na ivf jak to chodí moc moc prosím napíšete mi to ..jdeme asi sepsat žádost na ivf doktor další iui nebude dělat jak to pak pokračuje,nevím začínám mít z toho všeho strach a nevím zda se už na to vše nevybodnout :frowning2: :unamused:
12. únor 2010 ve 14:01  • Odpověz
Věru no super, konečně pořádnej úsměv :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A jak jí ta očička hnedka zářej :dizzy_face:

Sari čavec tak jak??????????????????????????????????????

Míšo zdaaaaaaaar, ty taky žiješ? Nějaký novinky???!!!! Jak se daří?

Delf co by jsi se na to bodala.... neboj se toho. Je to v pohodě sepíšete smlouvu, pojišťovna to odklepne a záleží jakej den cyklu budeš a jakej domluvíte protokol na injekce a pojede se. Vyfásneš dopink, trošku to pošleš žilou no žilou ne spíš do "tukové tkáně" na bříše sem tam něco zobneš za piluli, zajdeš se párkrát ukázat na UTZ, jak budou folíky připravený, tak se domluvíte na odsátí, manža tam ten den dopraví "matroš", ty se u odsátí vychrupneš. Pak bude seznamovačka vajíček se spermoníkama a druhej den si tam budeš volat jak to vypadá a pak zase a pak zase a domluvíte se na kdy by jste dorazili na transfer a pak už jen čekačka :wink:
Fíha to je dlouhá věta :grinning:
Neboj se nic, je nás tu víc :grinning: :wink:
12. únor 2010 ve 14:13  • Odpověz
zdravím všechny,

Sanu žiju, novinky žádný, krom toho, že na imunologii nic nenašli, proč mě to nepřekvapilo.

ted sbírám odvahu na 3 a poslední IVF

Sarii co ty otazníky???
12. únor 2010 ve 14:20  • Odpověz
no sanusko to bylo vyčerpávající teda zhltla jsem to jedním dechem :grinning:
12. únor 2010 ve 14:22  • Odpověz
a neschopenka se dává nebo né?Já jen abych se připravila na otázky kdyby mi je kladl doktor protože přítel tam se mnou nebude a budu se muset rozhodnout sama co a jak právě zda si připlatit nebo né atd no prostě síla holky.ty injekce se musí píchat nějáko přesně nebo je jedno kdy je píchnu během dne?já že chodím do páce a dělám ty dvanáctky a někdy mám takovej fofr,že ani nestíhám si odskočit právě :grinning: :unamused:
12. únor 2010 ve 14:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.