• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
delf na neschopenku máš nárok, ale když ji nebudeš chtít, tak ti ji nedají, mě se vždycky ptají
12. únor 2010 ve 14:30  • Odpověz
ahoj kočky :slight_smile:
jsme doma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!hurá

moc se zatím nezdržím, neboŤ mě čeká velké prádlo a vaření, dočetla jsem v rychlosti s malým na prsu.

všem vám děkujeme, že jste na nás myslely a držely pěsti :wink:

jinak převoz v sanitce jako síla, prostě v náruči, sice jel saniťák opatrně, ale fakt mazec a to jsem se jasně ptala jestli si nemám nechat dovést sedačku :angry: :confounded: , ještě že jsem sebou v nemocnici měla aspoń zabálku, ty šňůry jsem si propletla mzi prsty na ruce adržela jsem ho tak pevně, že jsem měla na ruce obtištěný vzorek ze svetru ještě hodinu po tom :grinning:
12. únor 2010 ve 14:34  • Odpověz
Neschopenka nevím možná až po transferu nebo po odsátí to nevím přesně.... Injekce musíš píchat přesně, aby se dalo načasovat odsátí..... kvůli tomu aby rostli folíky dle plánu.....

Míšo tak jaro se blíží, jste bez nálezu, tak posbírat odvahu a hurá do toho.....
12. únor 2010 ve 14:36  • Odpověz
ahoj Míšo, odvaha ti nechybí o tom nepochybuji :wink:

holky jak jste pokročily se srazíkem, nějak to utichlo...????
12. únor 2010 ve 14:37  • Odpověz
tý jo tolika práce a ten můj svištík se té kozy nepustí :grinning: :sweat_smile:
12. únor 2010 ve 14:39  • Odpověz
a to jsem se chtěla zeptat asi spíše Danči a Soni, ty probiotické kapky, tady stojí asi něco kolem 600kč, nepsala tu Sonča, že jsou na Slovensku levnější ???
12. únor 2010 ve 14:42  • Odpověz
Ahoooooooooooooj Very a sosálku Míšo :slight_smile: Tak super, předpokládám, že vše v pořádku!!! A teda s tím převozem jsi mě lecce šokla, co by dělali kdyby do vás nějakej magor vrazil a něco se po...... :astonished:
Ty bláho já jsem na tohle posera, já bych asi převoz odmítla :sweat_smile: A dopravila bych se tam s někým příbuzným... teda jako ze sedačkou....

Very já mám taky probiotické a jsou za 240,- sakra teď mi to vypadlo, sem to psala Věrce a je to prej na stejné bázi.... i když je teda menší obsah, teď nevím o kolik, ale vydržej mi tak ty 3 tejdny. Selince ani nedávám celou dávku něco tak přes půlku..... každé ráno před krmením....

A jdu něco dělat když Sel spí..
12. únor 2010 ve 14:46  • Odpověz
Ty "moje" kapky se jmenujou Bifiform
12. únor 2010 ve 14:47  • Odpověz
Delf, ničeho se neboj, sanu to popsala správně :slight_smile: já měla neschopenku už od stimulace, ale můžeš ji odmítnout. Většina lidí si ji dává až po transferu, ale to mě stimulka přišla horší, po transferu mi nic nebylo... ale někdo chodí do práce pořád :wink: Tak tak, píchat ve stejnou hodinu, hlavně ke konci je to důležité, ale to fakt jen bodneš, rozdejcháš to a jdeš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Veru, vítejte doma :dizzy_face: tak tak, na Slovensku přijdou kolem 250,-, hodně je kupujou přes MMB.
12. únor 2010 ve 14:51  • Odpověz
Sanu, taky jsem chtěla odmítnout, jenže převoz s nikým z rodiny není možný, pokud jsi hospitalizována :confounded: , no říkám vám radši ať jsme všichni ok a do té nemocnice vůbec nemusíme :wink:

jinak jsme v pořádku, ještě nedorazily jedny výsledky, ale i u těch předpokládají negativní výsledek, dokonce i ty ledviny jsou OK, nebo teda spíše moč, za čtvrt roku na KO a pak za rok na kardio, ale to vše jen jako prevence.
Monitor dechu používat dál, a k tomu blindění má ten reflux, takže jsme vyfásli Nutriton (je to vláknina ze svatojánského chleba) a dáváme lžičkou před kojením, aby se mléko v žaludku zahustilo, nedávám mu to pokaždé jen občas a zatím docela dobrý
12. únor 2010 v 15:10  • Odpověz
verysku je fajn,že jste doma tak hlavně aby bylo vše ok.Hm tak to bude teda těžké píchat si ve stejný čas no to bude teda zajímavé a to se fakt doktor zeptá a neschopenku?Já myslela,že se může dát jen po transféru a né když si jen pícháš hm.No moc vám děkuji zvládám to vše díky vám,že m takhle poradíte co a jak přece už tam chodíte dýl a víte co a jak a proto se ptám právě.
no já ani nevím čeho se bát je toho tolik,ale s vámi to zvládnu,když budu mít pochybnosti hned se na vás obrátím se vším.Díky holky. :slight_smile:
12. únor 2010 v 15:18  • Odpověz
Delf sem to zvládla já zvládneš to určitě taky :wink:

Verysku tak bezva , že jste doma :wink: :wink:
12. únor 2010 v 15:35  • Odpověz
prostě musím,že holky díky.A ty jsi měla taky neschopenku gab
12. únor 2010 v 15:38  • Odpověz
ne já byla doma, byly prázdniny a dokonce to vyšlo tak dobře, že byl manžel doma a obskakoval mě :wink: Já píchala a holky radily.Blbla jsem s tím perem jak to vytáhnout a tak.Pak jsem koukla na yutube a tam jsem našla video a to jsem po večerech študovala :sweat_smile: Pak jsem ráno zírala 20 min na břicho kam to píchnout a jak.Pero dobrý, ale ta velká jehla co se montovala bylo horší.Ale ďála jsem to asi nakonec správně , když se povedlo :wink: a taky jsem píchla jednu dávku nadvakrát s jednou jehlou :sweat_smile:
12. únor 2010 v 15:48  • Odpověz
holky poraďte s přebalovákem, pořád se v tom patlám a pořád nic nemám :pensive:
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/70167218 asi ten je lepší co??Pak ho dám do prádelny na koše nebo ho prodám?
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/20045205
12. únor 2010 v 15:53  • Odpověz
ahá takže až budu potřebovat poradit tak aspon vím na koho se obrátit,to je tak složité to pero?A kdyby nebyli prázdniny tak by sis nechala dát neschopenku od začátku jak jsi stimulovala?
12. únor 2010 v 15:53  • Odpověz
Very... žádná autosedačka??? Tak to padááááám :astonished: :astonished: :astonished: !!! Já jsem Nutriton taky zvažovala, ale nakonec jsme to ustáli bez toho... Kamarádce chlapeček blindil i s ním, tak nevím... informuj :wink:.

Míšo... no, jako že jsi nakoukla a nic :wink: ... Sbírej odvahu, ale moc se s tím neloudej :wink: ...

Jo, probiotické kapky jsou kdesi levnější, ale musí být uchovávány v chladnu, jinak je účinek nulový... takže nevím, to posílání :rolling_eyes: ...

Sanu... dobrý, ko za 5 týdnů, navýšení léků... nákupy 0 :angry:
12. únor 2010 v 15:54  • Odpověz
Ahoj,Delf!
Jo Dr. mně tu laparku nabidl sam.Ja jsem měla druhy KET,a neuspech.
Tak mně připomněl,že tam mám ještě 3 mražačci,ja ale řekla,že chci pauzu na 1-2 ciklusy a možna by to chtělo nějake vyšetřeni.Na co on bez vahani řekl tak udělame laparko.
12. únor 2010 v 15:55  • Odpověz
Gab, u toho prvního nejsou rozměry... a ten druhej, to bys měla tak na půl roku... odhaduju :confused:
12. únor 2010 v 15:56  • Odpověz
delf já se flinkám už rok doma.
Pero dobrý já jen nevěděla jak hodně vytáhnout ten vršek, ale víš jak já se ve všem moc piplám :sweat_smile: jo a ta neschopenka by bodla už po odběru vajíček já teda po tom sotva tři sotva lezla........
12. únor 2010 v 15:57  • Odpověz
to asi ten prvni gab má to víc poliček já měla komodu a na tom přebalovák záleží kolik máte místa my hodně tak proto tu komodu s přebalovákem
12. únor 2010 v 15:58  • Odpověz
sarii, si tak říkám až hupne malá na nohy a bude na tom skákat dolů jak Důša tenkrát ze stolu a klepat s tím :sweat_smile: by to asi moc nevydrželo cooo??????

dušánka jsem měla na stole, ale teď budu potřebovat sunout přebalovák do koupelny.Holky máme tak velkej barák, že se sem nevejdem :sweat_smile: já snad to dítě budu muset nechat na chodbě :sweat_smile:
12. únor 2010 v 16:00  • Odpověz
tak to jo toma,tak to je fajn,že laparku navrhl
já se právě bojím toho jak to budu dělat když mám ty pitomé dváctky a na směny
12. únor 2010 v 16:02  • Odpověz
Sanu bojím se, mám poslední pokus

Very té odvahy už nemám ani co by se za nehet vešlo a optimismus je na nule

Sarii neloudej, ono se to lehce řekne, ale vzhledem k okolnostem hůř udělá
12. únor 2010 v 16:10  • Odpověz
Delf,budou mně dělat najednou hysteroskopii,laparoskopii a ještě něco.A prý druhý den po zakroku už mužu jit domu.
Hrozně se toho bojim :frowning2: !
Ani nevim do čeho jdu,vim jen to,že udělaj dirku v břiše a do toho daj nejaky laparoskop a budou přes nej koukat.A kdyby se jim něco nelibilo,tak to vyoperujou.
12. únor 2010 v 16:16  • Odpověz
to věřím,že se bojíš když evíš co a jak no asi budeš mít nějákou tu dírku v bříšku
12. únor 2010 v 16:28  • Odpověz
toma neboj já laparku taky přžila :sweat_smile: sem to musela taky zkusit :sweat_smile: nakonec mám jen jizvu v pupíku a tři stehy tam byly.kde ti ji budou dělat??
12. únor 2010 v 17:06  • Odpověz
Gabi, ten první je na pohled hezčí a praktičtější, ale třeba ten druhý má ségra a je spokojená - kupovali ho ale s tím, že až nebude potřeba, půjde na zátop :wink:
my jsme koupili komodu malm a na to si nechám od manžela (který se na to asi vyprdne a dá to truhlářům) udělat přebalovák, ale my jsme chtěli, aby mu ta komoda potom zůstala na oblečení, ikdyž bude větší :wink: jinak ostatní přebalováky v ikea i jinde jsem nepochopila, protože obvykle mají dopředu tu kratší část, jako třeba tady http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/S29828090 to se pak asi postavíš k tomu nějak z boku nebo máš dítě divně z boku nebo já fakt nevím
Míšo ahój :slight_smile:
12. únor 2010 v 17:17  • Odpověz
přesně jak napsala woblu taky jsme to tak vyřešili s přebalovákem pak se oddělá a bude jen komoda zatím tam ten přebalovák máme furt čekáme a druhé,no už by se z těch hub mohlo vrátit :grinning:
12. únor 2010 v 17:51  • Odpověz
Ahoj holky tak mě dnes od rána bylo divně. Motala se mi strašně hlava, bylo mi strašně na zvracení a bolí mě pořád podbřišek. Moc se pozoruju já vím, ale já furt doufám, že do třetice všeho dobrého. :wink:
12. únor 2010 v 18:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.