• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Ahoj,tak mám stehy venku-hned se líp ohýbá :grinning:
Verýsku,vítej doma,ted máte jistotu,že je Míšánek zdráv a snad už nebude monitor zlobit :wink:
Čepi,ty jsi taky akční dva plesy za sebou-kdo hlídá malou?
Toma,neboj to zmákneš,dala jsem to já,teď už po třetí myslím tu laparku,tak to zmákneš i ty a že já jsem posera :sweat_smile:
Delf,prubni to a já se duben,květen přidám pak se budu ptát zas já :confused:
Holky osmadvacítky vydržať,vydržať :slight_smile:
Vm,taková kouzelná holčička,do růžova vyspinkaná a tobě se to nelíbí? :grinning:
12. únor 2010 v 18:12  • Odpověz
Čusík!
Terka mě poprosila,jestli může dnes koupat... :grinning: No jasně že jo,řekla jsem a šup sem za váma. :wink: :grinning:

Delf,vůbec se IVF neboj.Fakt se to dá v pohodě zvládnout.Obzvlášť,když ta vidina mimíska je tak lákavá. :dizzy_face: :wink: Já to zvládla dvakrát a v poho.A konkrétně já jsem měla neschopenku od OPU (odsávání vajíček) po celou dobu cca 5 měsíců.To znamená,že jsem ani mezi neúspěšnýma pokusama do práce nechodila a čekala v klidu na neschopence na další transfer. :wink:

Gabi,já mám přebalovák na vanu a nemůžu si to vynachválit.Přes den tam normálně přebaluju a po koupání je to vůbec žůžo,protože koupelna je krásně vyhřátá a nemusím ji nikam přenášet v osušce. :wink: Nevím,jestli jsi viděla,ale mám to cvaklý v albumu,tak můžeš kdyžtak juknout. :wink:

Dabli,držím vše co mám,aby to konečně dopadlo!!!! :dizzy_face: :wink: :wink:
12. únor 2010 v 19:16  • Odpověz
AHOJ holčiny.
Tak den byl moc fajn.
Dočetla jsem kousíček.

Věrko, tuším, že se malá budí ze zvyku, jak se někdy říká, a ne hlady... anebo ji něco budí (u nás vrzání postele) a prdy. Zkus řešit příčinu, fakt si myslím, že to není hlady. Nestačí ponosit - uložit? Nebo fakt něco na bolení bříška, já si ty probiotické nemůžu vynachválit...

A jdu kojit, ukládat, pak kouknu.
12. únor 2010 v 19:34  • Odpověz
Woblu, tak fajn, že si doma.

Delf, neboj se nic, je to v poho, to zvládneš!

Věrko, úsměv je super!
12. únor 2010 v 19:38  • Odpověz
Dani,já jsem přesvědčená,že hlady to není. :confused: Jenomže jen tak ji pochovat,to se bojím,že když ji zvednu z postýlky,ale nedám k prsu,že začne vřískat.A když je do dalšího jídla 30-40 min.,tak jí prostě dám.Ale kdyby pak alespoň další jídlo zaspala! Ale to ne - vzbudí se přesně za další dvě hodiny :unamused: Co ji budí nevím.Už jsem psala - myslela jsem že třeba vedro.Tak jsem vypla topení.Nepomohlo to a navíc měla úplně studený ručičky.Tak jsem si myslela,že ji třeba vzbudilo,jak ji zebou a topení zase zapla.Ale zase bez úspěchu.Možná fakt ty prdy.Ráno vždycky spustí kanonádu. :confused: Uvažuju o těch kapičkách.(Dá se to volně koupit v lékárně?) Pak už fakt nevím. :unamused:
12. únor 2010 ve 20:32  • Odpověz
Věru... dá, mají je snad ve všech lékárnách... Dneska to je hit :grinning:
12. únor 2010 ve 21:01  • Odpověz
jsem tu.

Delf, příp. by Ti možná dali neschopenku už od stimulace, pokud řekneš, že děláš v "nehygienickém prostředí" nikdo to ověřovat nebude. A Sanuska to popsala dokonale, zavzpomínala jsem si... :wink: :grinning: Jo a injekce se uchovávají v lednici, nemáš-li v práci šanci skočit do lednice, kašli na práci a řekni si o neschopenku. Píchat ve stejnou hodinu -+ 15 minut...

Probio kapky ze Slovenska a Polska jsou levnější, ale pozor na způsob uchování - uchovávají se v lednici a to je třeba si ohlídat! Jinak tam milé bakterie pochcípou a smolík... Tady stojí 652 Kč.

Very, hurá, že je malý v pořádku! A vítej zpět doma.
S tím převozem je to dost síla!!

Míšo, to dopadne, prostě musí!!

Gabi, přebalovák - ani jeden - nechat udělat prkno na skříňku, nebo komodu, je to praktické...

Věrko, jj, v lékárně...

Pěkný večer přeju, ještě kouknu :slight_smile: teď jdu za manžílkem.
12. únor 2010 ve 21:10  • Odpověz
Hoja tak jsem to přelítla...

A dočetla jsem mou dlooouhou větu a ne dopink ale doping, další chyby dělejte, že nevidítě :sunglasses:

Dani a co plavčo???????????????????????????

Ahojko u toho pupíku to je ok?

Věru no jsem zvědavá jestli prubneš novou metodu a jestli to píchne..... hlavně do ledničky ne jako já, že nechám drahocené bakterie pochcípat :grinning: :rolling_eyes:

Very tak snad vám dá ten alarm pokoj, ho máte teda asi nějakej kvalitní, když takhle reaguje na ty "dýchací pauzy"...... :confused:

A dneska se narodilo další sanusátko, o kterém vím :dizzy_face: a další baba, začínám sanus podezírat :grinning:
12. únor 2010 ve 21:30  • Odpověz
Věru na tu vanu jsem taky zvažovala, ale máme velkou rohovku a schod k tomu......ach jo nakonec dopadnu tak, že hodím deku na stůl a bude :pensive: Jinak plánuju, že malou nastěhuju do pokojíku. Jednu postýlku do ložnice a druhou do jídelny.
12. únor 2010 ve 21:36  • Odpověz
Gab... a ty chceš přebalovák do koupelny, co? Tam se komoda jaksi ne to... nehodí. Malá bude mít 3 postýlky :astonished: ...
A jméno už na 100pro vybraný? Nám asi neprozradíš, co :confused: ?
12. únor 2010 ve 21:40  • Odpověz
Já mám dole přebalovák na postýlce, teda teď už ne, protože Sel se nějak protáhla, tak jsme koupili komodu na ni dali tu přebalovací podložku a komoda se pak dál použije do pokojíčku....
A koupu ve vaničce v prádelně koupili jsme přebalováky (2) v Ikea na jednom mám danou vaničku a hned vedle druhej na přebalení....
12. únor 2010 ve 21:43  • Odpověz
Všem klidnou noc, hezké sny... zase zítra :wink:...
12. únor 2010 ve 22:03  • Odpověz
Taky všem přeju dlouhou klidnou noc čaaau
12. únor 2010 ve 22:23  • Odpověz
Tak.Jsem všila švárovi nový zip do kalhot a sem se u toho nějak zapotila.Uf,ale mám to hotový a zítra hned odevzdám.Snad mi to nehodí na hlavu... :sweat_smile: :grinning:

Gábi,když máte rohovou vanu,tak to by fakt nešlo,to ne.V tom případě bych asi koupila normální komodu,do které bych zrovna uložila věcičky pro malou a na to by Ti váš šikovný děda mohl udělat takový ty mantinýlky,který by se pak zase daly oddělat a bylo by to.Asi bych solo přebalovák nekupovala.Ale toť jen můj názor. :wink:

Tak a nevím,jestli mám jít zalehnout,nebo počkat až se Klaudis začne dožadovat svého.Když už je tolik hodin. :confused:
Tak na ni jdu mrknout,zalehnu a budu zatím jen čučet do stropu.Třeba to dneska protáhne... :sweat_smile: :sunglasses:

Tak dobrou všem!
12. únor 2010 ve 22:39  • Odpověz
Dobré ráno, tak já jsem dneska první. Ples se nakonec nekonal, kamarádi, co měli jít s náma zůstali u nás a bylo taky dobře. Ale dneska už půjdeme.

Maja počítá jedna, dvojka, nojka:slight_smile:
13. únor 2010 v 08:28  • Odpověz
Dobré ráno.
Tak jsem včera brzy zalehla a ani mi dnes nevadilo, když se v sedm začalo ozývat nepřeslechnutelné volání :grinning: :grinning:

Plavání? super. Jen usnula v 11,30, v 11,55 jsem ji vzbudila a ve 12,02 byla ve vodě... tak to trochu hůř rozdýchávala a tvářila se na mě nešťastně, ale pak když viděla další děti, začalo se jí to líbit. Ani ne voda jako taková, ale šrumec okolo. Takže dobrý... a pak se klepala zimou, ač tam mají teplo, podezřívám ji, že nastydla, v noci vydávala divné zvuky, něco mezi sípáním a brečením, vzlykáním, tak nevím, manžel vyděšen... ale já myslím, že to budem pozorovat a uvidíme. Protože to bych to musela nahrát, aby mi věřili doktoři, že takové pohodové a chechtavé miminko (teď právě) takhle sípá. ... jsem si procvičila vyjmenovaná slova...

Užijte si den, máme návštěvy, večer kouknu :wink:
13. únor 2010 v 08:58  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
u nás zatím dobrý, ťuk ťuk - teda subjektivně, na čípek si pochopitelně nevidím
mně se přebalovák do koupelny taky nevejde, respektive místo na položení prďoly by bylo, ale všechny ty jeho sračičky nejsou kam dát, už to vidím, že toho bude mít víc než já :grinning: Takže si ho tam jen usuším, zabalím do osušky a přenesu do pokojíčku. Toť teorie :grinning: Na postýlku do pokojíčku vidím, druhou dám do ložnice - ale co jsem viděla u ségry, tak od 3m výš už mladej v postýlce nechce moc být, zato se osvědčilo dávat ho do ložnice jen na spaní.
Čepi :grinning: synovec zase každýmu říkal, že je nula :grinning: zdálo se mu to lepší, než jednička :grinning:
13. únor 2010 v 08:59  • Odpověz
Ahoj holky vsechny vas moc zdravim a ohlasuji se zase po delsi odmlce.
V utery 9/2 doslo k ET dvou embryi ve stadiu blastocyst. tak ted cekam a modlim se aby to klaplo. :slight_smile:
boli me celkem dost bricho, zavadim kazdy vecer crinone gel, az do doberu zacnu uzivat utrog. Jinak bastim prednison.... dasli 4 embrya mame zamrazenyyyyyyyyy. byl to uspech z 8 vajec.
A co holky jak se mate vy? je tu nekdo ted v podobnem stadiu jako ja? testovaly jste woblud a Gaban az 12 den po ET? Diky Paja
13. únor 2010 v 09:11  • Odpověz
Ahoj vys., moc držím palce! Já testovala myslím 12.den po ET. Gabča mě navnadila úspěchem :sunglasses: Gab už měla druhou čárku krásnou, já sotva znatelnou...
13. únor 2010 v 09:33  • Odpověz
Ahojky holky.Rychnov ahá tak oni se musí uschovávat v ledničce no tak to bych byla tuplm v pr...tu v práci nemáme teda,no jak říkám bude to ještě zajímavé,no kdybych ted otěhotněla přirozeně vůbec bych se nezlobila :grinning: takže plavání se jí líbilo,tak to je supr
Vys.držím pěstičky aby to klaplo.no jo woblu ale hlavě že tam byla a výsledek je krááásný prcek v bříšku :grinning:
13. únor 2010 v 10:44  • Odpověz
Hezký den

Holky díky moc za radu v noci jsem přemejšlela o tom přebalováku.Komody máme doma už dvě .Jedna moc vysoká a tu druhou co má 6 šuplat chci dát do prádelny na pracovní věci klukům.A malou budu muset asi nosit přes chodbu do pokujíku nebo musím vymyslet nějaký ležení přes umyvadla.No máme to nedomyšlený.Děda nám s truhlařinou sekl a je z něho školník.

Sarii jmáno áme s manželen na jistotu vymyšlený, ale ten Důša se sekl a chce pořád Gábulku :sweat_smile: je to hrozný a přesvědčit se mě ho zatím nedaří.No mám na to tři měsíce.Nakonec jsme vybrali uplně jiný jméno a nechám Vás překvapit.

Vysočanko držím moc pěsti :wink: a měli jste teda hezkou úrodu :wink: já testovala asi už 10 den od ET.Pak jsem nabudila Woblu a vezem se v tom spolu.Já dávala dvě 8 a 6 buňěk.
13. únor 2010 v 11:05  • Odpověz
gaban a na tu komoru co budeš mít v koupelně nechat udělat přebalovák?to by se ti tam nevešlo?
13. únor 2010 v 11:14  • Odpověz
Zdravíme při sobotě :wink:

u nás noc super, si to Mišáček vzal k srdci a spal ukázkově, monitor nehoukal, takže taky fajn :wink: , ráno jsme se všichni pováleli v posteli a udělali si hezké společné ráno, pak manžel vyžehlil kupu prádla a plínek, sám od sebe, úplně jsem koukala :confused: :sweat_smile: , asi ze cviku jak jsme byli v nemocnici :grinning: , to mi teda bodlo, já v klidu dovařila oběd a teď ještě čekám na těsto na knedlík a pak nás čeká návštěva.

Gabi, já si přebalovák nechala udělat a zatím ho moc nepoužívám :sweat_smile: , protože přebaluju většinou v obýváku na sedačce, kde jsem malýmu udělala takový pelech a v noci ho přebaluji v posteli, jen když koupeme v pokojíčku v malé vaničce tak ho využívám, ale už jsme koupali i ve velké vaně a protože máme v koupelně prd a né místo, tak vždycky na pračku hodím velkou osušku na půl a na to osušku mladýho a čauky :grinning: , ale jinak jsem s tím přebalovákem moc spokojená, jestli máte nějakýho truhláře, tak aťněco sťukne :wink:

kapičky na prdíky jsem zvažovala už mockrát, ale nějak se s tím Mišulka zatím vždycky statečně popere, tak to do něho zatím necpu, aby si nezvykal, doufám, že mu to vydrží a bude tak pěkně prdět jako doposud :grinning:
13. únor 2010 v 11:25  • Odpověz
Gabi, se moc těším na překvápko o jméně :dizzy_face: a jak ti je?

Woblu, já teda taky cítila jakoby čípek nebo co to bylo a bylo to dost nepříjemný, takový divný tlak a bolení, ale taky to nikdo jiný v okolí neměl :sweat_smile: , ale já měla čípek na KO vždycky v poho, ale vy to taky už zmáknete, páč to tak letí - za chvíli máte s Gabi prcky u sebe :wink:

Normálně pozoruju jak se mi to novorozeně mění ve velkýho chlapáka :sweat_smile: :dizzy_face: :frowning2: :confused: , ani nevím co tam mám dát da smajla :grinning:
13. únor 2010 v 11:28  • Odpověz
Věru a já na noc dávám bavlněné rukavičky malýmu, protože v noci má ruce studený jinak pořád, ikdyž se topí jako o závod :wink:
13. únor 2010 v 11:29  • Odpověz
Vysočanko, držím pěstičky na // :dizzy_face:

Luci, kde seš, ty bys nás měla informovat jak dopadla IUI????

Sanusko, nepodezřívej sanus, kluci jsou taky ze sanusu, Žofík, já, Woblu .... :wink:
13. únor 2010 v 11:33  • Odpověz
Ahoj :wink:
Vysočanko, držím palce! Osvědčilo se testovat dva dny před odběrem krve, tj. 12. den po ET nebo 4 dny před odběrem krve, tj. 10. den - počítáno vše od zadu, od kontroly krve. Ten 12. den už je to tutovka, obvykle, ten 10. den to nic neznamená. Tohle jsou ale rady 2 roky staré... to jsem nějak stimulovala já... ale asi se moc nezměnilo :wink:

My tady v bytě máme v koupelně zimu, tzn. koupeme v pokojíčku, přebalovák v pokojíčku a tak. V novém bytě budem koupat ve vaně a malou přenesem přes chodbu, asi to jinak nepůjde. Přebalovák je podle mě věc na chviličku, já už přes týden přebaluju na zemi, protože mi z přebalováku utíká, potvora malá.
S tím, že nechtějí být v postýlce - Anežka má postýlku na hraní, vidím na ní z kuchyně a od PC. V ložnici má kolíbku a dává se tam jen na spaní. Neznám, že by nechtěla být v postýlce. Zato když nechce spát (v kolíbce), tak to řekne... to jo. V plánu je spaní v pokojíčku v postýlce (v novém bytě) a do obýváku přenosná postýlka na hraní, tedy, cestovní.

A zas jdu :wink:
13. únor 2010 v 11:48  • Odpověz
Very, buď Tvůj manžel něco proved nebo je to jiný druh :grinning: :grinning: s tím žehlením...
Velkej chlapák, ve třech týdnech :grinning: :grinning: ale jo, rotou strašně rychle, miminečka naše...

A Vysočanko - držím palce!!

Odjeli po desáté, manžel s kočárkem a s malou, a já mám uklizeno a na plotně to bublá, tak mám radost, jak jsem to stihla. Dokonce i vypít kafíčko a dočíst...

Přeji Vám taky sobotní pohodu!! :dizzy_face:
13. únor 2010 v 11:57  • Odpověz
Ahojky,Sanu vypadá to lepší,je teda zarudlá,ale přestává bolet,koupila jsem si nějaký zásyp na to.
Vysočanko,tak tfuj,tfuj,tfuj. :wink:
Verýsku,ty máš opravdu ohrožený druh chlapa,toho si musela lupou hledat :grinning:
Jinak i já dnes pofackovala trochu byteček,nejhorší bylo asi vysávání,ale musím začít něco dělat-ne jen sedět s knížkou.
13. únor 2010 ve 12:01  • Odpověz
Jé,koukám,že jsme se s Dančou schodly v názoru na manžu :grinning:
13. únor 2010 ve 12:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.