• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Holky, to máte vidět u nás :grinning: já když jdu čůrat, tak radši koukám do země, abych ten bordel kolem neviděla :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jako manžel furt uklízí, jenže taky vyvařuje ( :dizzy_face: ) a vždycky si to chudák hned zapráská :sweat_smile:
Dani i ostatní, užívejte rodinné pohody :dizzy_face:
13. únor 2010 ve 12:31  • Odpověz
Holky diky moc.. mam z toho testovani dost strach.. ale ono to nejak dopadne :slight_smile:)))))))))))))
13. únor 2010 ve 12:51  • Odpověz
Ahoj...

Jéé, jsem ráda, že je nás víc, co na Lázňu koukáme s otevřenou pusou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...

Gabi... na jméno si počkáme :wink:... Tak prozraď aspoň iniciály :wink:...

Tak to já furt přebaluju na přebalováku... komoda + "vál". Zatím to jde :wink:... Maris neutíká a na dýlku zatím poho. Před měsícem jí naměřili 66cm a tento týden 64cm :confused: ...

Vysočanko... za týden se nahlaš!!! A taky mačkám pěsti!!! Na dvojčátka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:...
13. únor 2010 ve 12:51  • Odpověz
Sarii V.H.

woblu u nás taky bordel :sweat_smile: lepší na něj nekoukat :wink:
13. únor 2010 ve 13:13  • Odpověz
holky nechte toho s tím manžou :grinning:

nic já mizím do nemocnice na návštěvu za babi, musím být rychle zpět, manža sám doma s malým :sweat_smile:
13. únor 2010 ve 13:17  • Odpověz
Very, nespěchej! Jen ať se to spolu kluci naučej, soběstačnej chlap se vyvažuje zlatem :sunglasses: :grinning:
13. únor 2010 ve 13:22  • Odpověz
u nás to holky taky nevypadá nejlépe když začnu uklízet ta z druhé strany začne dcera a je to nanovo
13. únor 2010 ve 13:56  • Odpověz
Gab... :dizzy_face:

Luuc je asi na horách, ne?
13. únor 2010 ve 14:01  • Odpověz
jo jo měla by být do neděle sári
13. únor 2010 ve 14:04  • Odpověz
Ahooooj

Very manžažehlil kupu prádla???????????????????????? :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: No jooo to říkám pořád, ohroženej druh chlapa, takový jsou prej chráněný, když už jich je jen pár kusů na světě :grinning: :grinning: :grinning:

Vysočanko jeeee já měla 9.2. taky transfer, ale před rokem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: 17.2. jsem testila....................... :wink: :sunglasses: mám to vše v albu :wink:

Danu ooo, se divím, že nepadla věta, "co s ní je?", Danča odpověď "nevím" :grinning: Snad vás rámice mine.....!
Tak to je čsto u nás: manža "co, proč, nevíš...." já "nevím"
Prostě jako všude, jak jsme to tu už probírali... :wink:

WOblu, jsem se zasmála s tím synovcem, to asi někdo mrkal na drátk když k němu přišel prcek a řekl mu, e je nula co :grinning:
13. únor 2010 v 16:06  • Odpověz
Věru odeslánooooooooooooooooooooooooo :slight_smile:
13. únor 2010 v 16:16  • Odpověz
Sanu dekuji:slight_smile: mozna se necham tebou inspirovat a budu doufat ze ten transfer bude pro me stejne stastný jako pro tebe:slight_smile:
13. únor 2010 v 18:29  • Odpověz
tak jsem byla pryč asi něco kolem 2,5 hodiny a poradili si chlapci :wink: :grinning:

já teď upekla z listového těsta taštičky plněné tvarohem a povidlama, jsem zvědavá jaké to bude, páč jsem tam toho nacpala a samo, že některé praskly :angry: :grinning: , jsem nenažranec tak se nemůžu divit :grinning:

aha tak Luci je na horách, tak to jsem někde zazdila :confused:

Woblu, tak opatrně s tím koukáním do země :grinning: , bordel neuteče, tak jako tak to budeš muset jednou uklidit, tak se nevzrušuj :wink: , ale dobře znám ten pocit, kdy by člověk chtěl, ale prostě to nejde

Sanu, chráněný, nechráněný, když mě nas... tak to lítá všechno, ale je pravda, že on je na tohle fakt borec, pomáhá se vším, ikdyž dneska se mi smál, protože když jsem přijela obložená taškama s nákupem + velkou butel Lovely, tak jsem si říkala, fakt vtipný - konstatoval: nemá holčička sílu co??? :grinning: , no bodejť celých 9 měsíců jsem na nic nemusela šáhnout a tašky nosil s nákupem výhradně on, takže teď moje ručičky vytahané až ke kolenům :grinning: musím začít posilovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. únor 2010 v 19:23  • Odpověz
Ahoj holky tak od rána mám zvýšenou teplotu 37,3 a bolí mě v krku. Zajímalo by mě z čeho to mám když jsem pořád doma.

Jinak spodek zatím dobrý. Jen mi přijde že bych potřebovala tena lady. Jinak může utrouš trochu špinit?
13. únor 2010 v 19:55  • Odpověz
Dabli, letěl asi bacil okolo a vletěl oknem. Doporučuju Homeogene 9, to je homeopatikum na bolení v krku a takové ty začínající záněty horních cest dýchacích (ne na chřipku, na to jsou jiná homeopatika). Může se i v těhotenství. Ale... v neděli Ti ho nikdo neprodá a do pondělí to může být rozjeté. No uvidíš.

Jinak Anežka krom toho ranního sípání předvádí celý den nadměrné pocení. Tak Vám nevím... po jídle v sedačce zůstávají za hlavičkou kapky, vlásky úplně mokré, u kojení totéž. Teplotu nemá a normálně je čilá a veselá. Holčiny, taky se Vám děti potí? Na mokrá kolečka pod hlavičkou v noci jsem si už zvykla, vždycky vyměním plínku pod hlavou a je to, ale při tom krmení... nevím..
13. únor 2010 ve 20:34  • Odpověz
utrouš špiní, to je normální... záleží na barvě, ale ty kapsle vycházejí ven, takže to rozhodně je na intimku...
13. únor 2010 ve 20:35  • Odpověz
Mě už z toho švihne, odpoledne se mi z ničeho nic udělalo zle, hořely mi tváře, motala se hlava i v leže, chtělo se mi zvracet... hodinku jsem si schrupla a dobrý :sweat_smile: ale vykoumala jsem, že mi po těch lékách nejspíš hapruje tlak - máme doma mašinku a byl večer dost nízkej v kombinaci s vysokým pulsem :unamused: tak budeme muset s dr. vychytat poměr...

tak tak, utroš se tak nějak rozdrolí a postupně odejde...
13. únor 2010 ve 21:10  • Odpověz
Dani... Maris se taky potí v jídelní židličce... má mokrý vlásky, záda vlhký... jak je tam ten vikslajvant, to bude tím :stuck_out_tongue_closed_eyes:... A v autosedače taky... nevím proč :confused: .

Dabli... určo si obstarej ty homeopatika, jak psala Danča, budou se ti hodit :wink: ... A jasně, že to Utrouš dělá... se tam celý nevstřebá...
13. únor 2010 ve 21:13  • Odpověz
Woblu... ty seš zralá na nemocnici :confused: ...
13. únor 2010 ve 21:16  • Odpověz
Dani no Sel má většinou zpocený vzadu vlásky když ji krmím po koupání (ne z vody to mokrý není...) ale jinak zatím nic...

Woblu, teda jak píše Sar :sweat_smile: CHápu, že doma je to fajn, ale teda tobě se fakt nějak nedaří dobře nebo líp..... ve špitále maj taky tv, aby se ti nestejskalo po olympiádě... :sweat_smile:
13. únor 2010 ve 21:24  • Odpověz
Sari, díky za uklidnění!

Woblud, chjo...kdy Ty budeš mít pokoj... na tlak je dobrá cola a na žaludek taky, tu můžeš?? já už nevím, jakou kravinu poradit...
13. únor 2010 ve 21:24  • Odpověz
bacha, bacha - olympiáda jde na dvojce a na ČT 4 sport. To jsou digitální programy. Ve špitále obvykle nebývají set-top boxy ani satelit, takže tam jde kde co, jen tyto dva programy ne! Mluvím o Rychnově, samozřejmě, nevím, jak je to jinde... a přiznávám, že ranní panorama na dvojce a sem tam sport mi dost chyběl! Naopak Poláci a Němci, co se u nás chytí na drátové antény, mě moc nezajímají... Tím Woblud nechci odrazovat od nemocnice... pohlídali by Tě....
13. únor 2010 ve 21:27  • Odpověz
V Pcích čt2 jde :grinning: :wink: Woblu, tak si vyber - to je dobrý, Woblu se bude rozhodovat, dle programů :grinning: Kdo ví, co jde v HK???? :grinning:
13. únor 2010 ve 21:31  • Odpověz
Ahoj holky!
Dneska jsme byly rozlítaný,tak jsem nebyla... :wink:

Dani,já taky nemám s Klaudinkou problémy,co se týká pocení.Asi tak,jako Sanu - po koupání,když ji krmím,tak se trošku zapotí na hlavičce,ale to je určitě tím,jak je z tý vody ještě rozehřátá a pak se ještě hřeje o mou ruku.

woblu,to je hrůza.Mě takhle zle nebylo snad za celej život,jako Tobě za těch pár měsíců. :confounded: :rolling_eyes:
13. únor 2010 ve 21:34  • Odpověz
Věru hoj, a co Klaudis, spinkala dneska?
13. únor 2010 ve 21:47  • Odpověz
včera 19.30,pak 22.50,2.40,5.00,8.20... to mluví za vše... :sweat_smile: :rolling_eyes: :grinning:
13. únor 2010 ve 21:52  • Odpověz
A přes den si dáchla?
Posílala jsem ti toho maila.
13. únor 2010 ve 21:53  • Odpověz
jsou to časy kojení,samozřejmě a mezitím byly ještě prdíky :sweat_smile:
13. únor 2010 ve 21:53  • Odpověz
Jo,dáchla si dopoledne asi 30 min (byly jsme v Kaufl.na nákupu,tak na to neměla klid),pak u našich - tam spala od 13h do 14.45h a k večeru zase 30ti minutovku

Za meilíka dík :wink:
13. únor 2010 ve 21:55  • Odpověz
Teď nevím jestli mám jít spát,nebo rovnou čekat až se zase bude chtít nažuchnout. Tohle její druhovečerní jídlo mě štve asi ze všeho nejvíc.Dřív to v pohodě zaspávala a já když jsem šla spát dřív,tak jsem se krásně prochrupla.Ale pak najednou si to začala žádat naprosto pravidelně a zdá se že i hodně dlouhodobě. :unamused:
13. únor 2010 ve 21:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.