• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Věru... kdy vůbec spíš???
13. únor 2010 ve 22:03  • Odpověz
v mezičasech kojení a prdíků :sweat_smile: :rolling_eyes:

Holky moje - co mám dělat,aby se to aspoň trochu zlepšilo? Je to fakt náročný. :confounded:
Hned v pondělí si koupím nějaký ty kapky.Jen teda doufám,že nám pomůžou,protože předtím jsme měly troje a ani jedny nebyly kdoví jakej zázrak.Tak už jsem taková nedůvěřivá.Ty první dva měsíce byl fakt očistec. :confounded:
13. únor 2010 ve 22:06  • Odpověz
Tak to jdu zkusit,třeba to trošku natáhne.No,spíš asi ne,ale naděje umírá poslední. :grinning:
Nejhorší je,že já si lehnu a místo toho,abych hnedka spala,tak tam čumím do stropu a převaluju se ze strany na stranu.Asi se stejně nějak podvědomě tomu usnutí bráním,když zas budu každým okamžikem dělat kojnou. :rolling_eyes:
Aspoň že po jídle hned zase spí a nijak nevyřvává,když už mě nenechá vyspat a cpe se každý 2,5 hodiny.Jo,pryč jsou ty časy,kdy spala 4-5 hodin v kuse.Jen nevím proč :fearful: :unamused: :rolling_eyes:

Tak pá a dobrou (všem ostatním :grinning: )
13. únor 2010 ve 22:17  • Odpověz
Jdu taky a stydím se za svých 10 hodin spánku :pensive: :pensive: :pensive: ...

D o b r o u...
13. únor 2010 ve 22:39  • Odpověz
Věru zkus probnout ten dudas s tím Sabikem, kéž by ti to pomohlo......!!!!

A třeba na boku by nespala klidnějc? Sel někdy když nemůže zabrat a kroutí se a pobrekává, tak jí hodím na bok, podepřu, aby se nepřevalila na břicho nebo záda a častokrát zabrala..... a když byla ťuhik, tak jsem ji "odblokovala" a ona se pak přetočila na zádička a chrupala dál.....

Jen malej tip, nic mě teď nenapadá.....

Jdu taky do hajan, mějte se zítra paaaaaaaaaaaa
13. únor 2010 ve 22:42  • Odpověz
Sari, nestyď se, máme, co jsme chtěly...

Věrko, vydrž!! Až přijdou kaše, bude líp... všichni mi to říkali.... no, moc pravda to není, ze začátku po kaši ze 120 ml mlíka chtěla jíst po 3 - 4 hodinách. Ale teď, co má kapičky (a kaši ze 150 ml a ještě vycucne "obě kozy), tak spí od osmi minimálně do jedné. Uvidíš, třeba to na Klaudinku zabere.... ale vím, že si ještě počkáš, Anežka má rýžovou kaši teď až od sedmého měsíce...

A Sanusčin nápad se spaním na boku na Anežku taky skvěle zabírá!! Ale teď, co máme kapky, tak nepotřebuje ani toto... bych mohla dělat reklamu, co??

Dobrou :slight_smile:
13. únor 2010 ve 22:48  • Odpověz
Dobré ráno... Dneska mě z postele vytáhl hlad :grinning: ...

Věru, myslím, že dudel ani kapičky valného efektu nedosáhnou... Ale kéž bych se mýlila :wink:

Srazík se zapovídal :frowning2: , tak alespoň fotky dejte :slight_smile: !!!
14. únor 2010 v 08:36  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
To jsem po dlouhé době první... Anežka je dnes vzhůru od šesti, takže už mám všechnu práci hotovou a jdu vymýšlet, co jí dám za ovoce, zda něco ze skleničky nebo zkusím banán...

Užijte si den :wink:
14. únor 2010 v 08:36  • Odpověz
Čau Sarii, jsme se potkaly ve stejnou minutu :grinning: :grinning:
Fotky? tak jo... Anežku na klín a jdem na to :wink:
14. únor 2010 v 08:37  • Odpověz
Cha chá... první :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. únor 2010 v 08:37  • Odpověz
Věrko, ty probiokapičky taky doporučuju, ségra vyzkoušela všechny levnější druhy až skončili u těhlech a nemůže si je vynachválit. Takže od prdíků mají pokoj, bohužel v noci se jim budí po dvou hodinách a dožaduje se gáblíku :unamused: Nutrilon nepomohl, včera zkusili kaši, prej ho pěkně přepucli a stejně se budil :unamused: radila se s dr. a ta říká, že má jíst 7x denně, tak to zkusit striktně po něm vyžadovat. Tak pak dám vědět, jestli se to osvědčilo. (připomínám, že synovec je asi o 4 dny mladší než Klaudi :wink: )

:grinning: to já zase nejsem takovej fanatik :grinning: telka by asi nebyla, ale připojení na net by mi tam manžel zprovoznil, to už má vykoumaný :sunglasses: noc dobrá, pozítří se jdu do nemocnice ukázat, tak bych to ráda překlepala, každopádně kdyby to nešlo, tak taštičku s bačkůrkama a kartáčkem na zuby mám stále sbalenou a připravenou v pohotovosti :wink:
14. únor 2010 v 08:41  • Odpověz
Woblud, přeju, ať taštičku nepotřebuješ...

Fotky jsou ve foťáku a čtečka karet se mnou nemluví... tak příště...

A ten srazík?? První týden v březnu? to už bude hezky, snad...
14. únor 2010 v 08:48  • Odpověz
Čusík!
Tak jak jsem večer tušila - nic si neprotáhla a po první večeři v 19.15h se dožadovala druhé ve 22.25h.Pak se vzbudila v 1.30h (dostala čaj),ve 2.00 (K),ve 3.40 (Č),v 5.45 (K) a teď jedla v 8.35. Fakt děsný.Spíš po nocích bdím,než spím,ale jak píše Dani - máme co jsme chtěly.I když já jsem spíš chtěla něco takového,jako má doma Šári :grinning: No,nepodařilo se. :sweat_smile: :grinning: :grinning:
S tím bokem bych to mohla zkusit,s dudlíkem taky.Řeknu si Dr.ať mi sabíka napíše.

woblu - tak aspoň jsi mě "potěšila",že někdo to má po nocích to samé - vzhůru po 2h.A s tím jídlem...My jíme kolikrát i 9x denně!!! Když v noci si to žádá tak často,tak to potom naskočí. :astonished: :confused:
14. únor 2010 v 09:05  • Odpověz
Jo,jinak samo krásný den všem a srazík určitě JO,JO,JO !!! :wink:
14. únor 2010 v 09:07  • Odpověz
Sar, jste šikulky, tu ručičku má Mar mnohem mnohem lepší :dizzy_face: připomeň mi, z čeho to vzniká - Mar už se s tím narodila, viď?
14. únor 2010 v 09:27  • Odpověz
Srazík JO,ale co takhle o něco dřív? Třeba ve čtvrtek v tý restauračce nad Tescem?
14. únor 2010 v 09:41  • Odpověz
Věru... kdidně, ve čtvrtek můžu :slight_smile: ...

Woblu... jj, narodila, ale to tam měla jeden flíček. Do měsíce se to rozjelo. A z čeho to je? To nikdo neví...
14. únor 2010 v 09:55  • Odpověz
Věrko, vždyť kojíš po víc než 3 hodinách, tak to je asi OK. Problém vidím spíš v tom, že místo čaje má spát... nebo... my dudlíkové mámy šoupnem dudu a zas zalehnem... což chápu, že u Klaudi nejde. A pak ještě něco, pauza mezi kojením (jedna pauza) má být aspoň 5 hodin, kvůli ledvinám a odpočinku organismu. no, zkus ten sapík (myslím, že je bez předpisu) a uvidíš.

Tento čtvrtek nemůžu, snad pojedu lyžovat a odpol. kafe s kámoškama. Ale další týden nic nemám... :wink:
14. únor 2010 v 10:18  • Odpověz
Hezký den

Dani teď koukám na fotky moc hezký :dizzy_face: a jak Anežka vylejzá :confused: Jinak jakej ty máš kočárek?
14. únor 2010 v 10:23  • Odpověz
Pro Sanu - Klaudis nechce dudlíka ani se Sabíkem.Měla jsem tady takovej pidi zbyteček,tak jsem to zkusila.A udělala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dani,zrovna dneska jedla po víc jak 3h,ale běžně tak 2-2,5.Ale já si taky myslím,že hlady to není.Jen to prso ji nakonec spolehlivě zase uspí.Někdy se nenechá uchlácholit ani čajem. :unamused: Je to prostě mrška vyčůraná už od narození. :fearful:

Tak srazík zatím já,Šári... A dál...??? :wink:
14. únor 2010 v 10:25  • Odpověz
Gabi,Dani má Implasta3 šedivýho.Že jo,Dani? :wink:
14. únor 2010 v 10:26  • Odpověz
Teda, Sarii pěkně jste to zahojili :wink:
14. únor 2010 v 10:26  • Odpověz
Šári - fakt změna.Obrovská změna k lepšímu.Tak jen tak dál! :wink: :slight_smile:
14. únor 2010 v 10:29  • Odpověz
No a padl mi do oka a jak se s těma kolečkama jezdí???Very ho má taky ne??v černým stejnej tip?

Na Dušánka taky sabík zabíral, ale měl pak po něm jako popálenou bradu :sweat_smile: ale ududal se k spánku aspoň v kočárku.Jinak to byl přísavka na prsu jak Klaudi...
14. únor 2010 v 10:30  • Odpověz
Šári, tak léčba zabírá, koukám... To je moc dobře.

Jj, Implast Bolder 3, barva šedá. ... ale prý už se nedělají, teď jsou prý všechny Implasty strakaté, tak nevím...
14. únor 2010 v 10:31  • Odpověz
tak dneska jsem zase sama naši zabíjej prase tak tam ten můj malej makan nesmí chybět :sweat_smile: topí pod kotlem a pomáhá.To ho 3 dny neuvidím.Manžel stále ve Španělsku si tak říkám já zas budu rodit sama. :sweat_smile: :pensive:

tak zatím
14. únor 2010 v 10:32  • Odpověz
Gabi, mě se zatím jezdí skvěle! Ani v tom sněhu si nestěžuju. Ta natáčecí přední náprava je super - je to stabilní a přitom se to otočí na pětníku, takže se dostanu v paneláku do kočárkárny. A jezdíme občas i terény a je to v pohodě. Takže doporučuju!
Tedy... manžel je zvyklej se o věci starat, tzn. párkrát ho promazal, takže nerezne, vůbec, teď se mu nezdála nějaká osička, tak to rozdělal a znovu sestavil, nevím, kdyby to nemělo tu péči, možná by tak skvěle nejezdil, ale já jsem spokojená. A je dost velký, hlavně...
14. únor 2010 v 10:33  • Odpověz
Gabi, ještě nerodíš, ne?

A zabíjačky jsem milovala, jako malá, tedy, my jsme zabíjeli když mi bylo tak od 12 do 20 let, každou zimu. Míchání krve a topení pod kotlem, to bylo moje!
14. únor 2010 v 10:35  • Odpověz
Dani... míchání krve neee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...

Věru... do srazíku se nikdo nehrne :frowning2:

Jj, Mar to má o moc lepší, ikdyž to ještě vidět je...
14. únor 2010 v 10:59  • Odpověz
Jinak v těch srazech by se měla udělat nějaká pravidelnost :slight_smile: , abychom s tím dopředu počítaly :wink: ...
14. únor 2010 v 11:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.