• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Ahoj děkuji za odpověď. Jinak se mi pro změnu strašně motá hlava a asi se roztahuje děloha. Každý to moje těhu bylo úplně jiný
14. únor 2010 v 11:27  • Odpověz
Sari, dobrý nápad! Třeba každou první středu v měsíci?? :wink:
14. únor 2010 v 11:44  • Odpověz
No,to vždycky houkaj sirény,ne? Tak to by nám to zároveň vždycky připomněly. :grinning:
14. únor 2010 v 11:51  • Odpověz
Šári,prosím Tě,ještě k té ručičce... To má jako Mári pod kůží krev? A teda vůbec nevědí,z čeho to může být? :confused:
14. únor 2010 v 11:53  • Odpověz
dani díky za info o kočárku zvažuju jesli dvě vpředu nebo jedno?Jako malá jsem taky krev míchala a bavilo mě to , ovšem s věkemm se to otočilo :sweat_smile:

Dani jinak nerodím a ani nechci.Dr říkal, že to drží a hrdlo o rozměru 4cm na porod není tak nemám plašit :sweat_smile:

Já mám v merku toho X lendra a nová kolekce 2010 má pro mě nepraktickou barvu, vnitřky bílé tak chci kouknout i na jiný tip :wink:

jo a já strašně ráda jedla krvavé kroupy :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: dnes bych to už nedala......
14. únor 2010 ve 12:01  • Odpověz
Gabi, taky jsem původně chtěla dvě kola vpředu, ale teď jsem moc ráda, že je mám takhle blízko u sebe (vlastně je to skoro tříkolka, ale stabilnější). Ta přecní náprava od Implastu (tzn. implast bolder 4), tu moc nechválí... a vůbec si to nedovedu představit při zajíždění do kočárkárny. Takže hlasuju pro tříkolu se dvěma koly vpředu :wink: viz foto
14. únor 2010 ve 12:04  • Odpověz
14. únor 2010 ve 12:14  • Odpověz
Gabi, proč ne... já mám proti X-landerům jen to, že s nimi jezdí půlka Rychnova... A taky že se nedá sporťák otočit čelem k matce, ale to je věc názoru, zda je to třeba :wink:
14. únor 2010 ve 13:05  • Odpověz
Ahoj při neděli,
příspěvky jsem jen přelítla rychlostí blesku :wink:

Noc nic moc, jako nebyla strašná, ale Mišule se v postýlce pořád vrtěl a nemohl vůbec celou noc pořádně zabrat, ale pořád to jde :wink:

Srazík se řeší, super.....a jsem taky klidně pro pravidelnost :wink:

Gabi, ani já nechtěla x-lander a v-cross, jak píše Danča nesnáším, když to má tisíc lidí, implast je tu vyjímečný, naposledy jsem ho tu viděla někdy před rokem, jinak já po domluvě s obchodem sehnala ještě i stříbrnou konstrukci, takže spokojená

za chvíli vyražíme na premiéru :dizzy_face:
svítí sluníčko, takže snad to bude fajn, jdeme na chvíli, nic se na poprvé nemá přehánět
14. únor 2010 ve 13:32  • Odpověz
Věru... ještě je nad CA něco pro maminky s dětmi... nevíš??? Možná by věděla Luuc :confused: :confused: :confused:

Gab... jen pěkně vybírej, už je na kočárek nejvyšší čas :slight_smile: ...

Very... užijte si vycházku!
14. únor 2010 ve 13:47  • Odpověz
ahojda

Nad CA jsem byla s malým, v pohodě jsem tam nakojila, příkrmy ohřejou, wc čistý, místa dost na kočárky. No není to salónek, okolo jsou obchody, ale nevadilo mi to. Děti si tam můžou hrát v ohrazeným prostoru.

Máme návštěvu, tak jdu. Pá.
14. únor 2010 v 16:45  • Odpověz
První středu v měsíci né, to už máme takhle s holkama z gymplu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale já toho bohužel teď moc nenasrazíkuju
Gab, jen vybírej, my máme X-lander XA 2010 barva rocky (ve skutečnosti mi připadá trochu tmavší, takže se nebojím, že by na tom byla nějak špína moc vidět), ale jestli je celkově dobrej, to vážně netuším :wink: zatím je v krabicích, ani nevím, kde je schovanej...
14. únor 2010 v 16:49  • Odpověz
holky tak jsem si zase pro jistotu udělala testík a testovací čárka je silnější než kontrolní. Vím že to nic neznamená, ale aspoň trochu naděje
14. únor 2010 v 17:34  • Odpověz
Dabli, to je paráda, uvidíš, že to bude dobré!!!! Moc ti držíme pěsti. :wink: Ale jsou to nervy, viď? Moc dobře to znám!

Woblu, ty buď na sebe moc opatrná, hodně moc lež, dělá to hodně. :wink:
14. únor 2010 v 17:55  • Odpověz
Zdravíčko, jdu mrknou, co se řešilo :slight_smile:
14. únor 2010 v 17:55  • Odpověz
Ahoj Neli, poctivě ležím, tak snad to bude dobré. Jó jak já si naivně myslela, že těhotenství bude pohoda, když jsem naprosto zdravá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dabli, moc moc držím palce :wink: S tím motáním hlavy neporadím, asi to k těhotenství patří, hlavně nikde nespadni, mně se motala hrozně, ale s hlavou v záchodový míse to tak nevadilo :sweat_smile: bříško jsem vůbec necítila, ale vím, že to bývá často. Tak se drž :wink:
14. únor 2010 v 18:09  • Odpověz
Neli... a jak to tam je velký? Kolik by se nás tam vlezlo???

Věru... teď dávají Pana Tau... Od mala si pamatuju, že tam ta holčička se jmenuje Klaudie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. únor 2010 v 18:23  • Odpověz
Když jsem tam byla, tak nás tam bylo osm s kočárkama a ještě plno místa.
14. únor 2010 v 18:30  • Odpověz
Dodatečně vítám doma Míšánka a Verču. Jinak Verčo, jsi borka, žes to zvládla s tím převozem, bych to nezvládla. Ale teda žehlícího manžela tiše závidím, takové šťěstí mě nepotkalo :sweat_smile:

Woblu, koukej se šetřit a ležet, ať s prcek vydržíte, co nejdéle :wink:

Gab, ty se taky šetři, a hezky nějakou dietku, ať nešokuješ střeva :wink:

Toma75, držím palce na laparku :wink:

Ahojko, super, že se cítíš líp a máš venku stehy :slight_smile:

Dani, super, že se Anežceplavčo a šrumec kolem líbí, holt je společenská po mamince :wink:

Věrko, vím, že se opakuju, ale s tím Klaudinčiným vstáváním tě fakt obdivuju :wink:

Sanu, hezky si to napsala s tím ohroženým druhem, jež žehlí prádlo :grinning: :grinning: :grinning:

Vysocanko, držím palce ať // vyjdou :wink:

Sarii, ručička už vypadá moooc hezky :slight_smile:

Dabli, je to dobrý znamení :slight_smile: Držím palec :wink:

Nelinko, ahoj, jak se máte?

Jinak já bych se ve čtvrtek taky přidala na zatím "mini srazík". A hlasuju pro CA. Mísla dle mého názoru dost :wink: A s pravidelností srazíků souhlasím :wink:
Jinak přihlásily jsme se na plavčo, btw Sarii, díkes za kontakt, snad se nám ozvou brzy :dizzy_face:
My teda pořád válčíme s vyrážkou a nevím, stále čím to je. Ve středu máme poradnu, ale mudře brnknu už zítra a uvídíme :confused: .
Jinak jsem při sobotní pávením s manžou objevila super nekuřáckou restauraci s myslím dostatkem prostoru i pro kočárky, ale je trochu z ruky :confounded: .

Snad jsem na nikoho nezapoměla
14. únor 2010 v 18:37  • Odpověz
Tesi ahojky. A jakou restauraci jste objevili?

My se máme docela dobře, Kuba je čím dál živější, při pasení by se chtěl pořád někam sunout a moooc by chtěl sedět. :slight_smile:. K mé velké radosti mu nevadí, když jím pomelo. Je to super obohacení mé chudé diety.
Myslela jsem ná Šárku, když jsme včera Kubajze měřili a měl míň, než před třema týdnama, tak uvidíme v pátek v poradně. :confused:. Cvíčo ho neba, ale docela zvládáme. V úterý jdeme na kyčle a na tu kalmetizaci, zítra na rehabku a v pátek do poradny. Máme doktorský týden. :slight_smile:
14. únor 2010 v 18:49  • Odpověz
Tesi... sis dala práci, takový výčet :wink:

Věru... tak kdy, kde, jak??? A taky svolat nečtenářky. Marušku, Žofku... a další. A kdo by přijel???
14. únor 2010 v 18:50  • Odpověz
Neli... asi mají vytahaný metr :wink:
14. únor 2010 v 18:54  • Odpověz
Neluš, super, že to taklhe zvládáte, oba jste velcí šikulínové, na doktorky držím palce, dej vědět, ale určitě to bude OK :wink:

Sar, no mě to povídej, celé jsem to psala dvakrát, poprvé se mi to neodeslalo a smazalo, holt technický typ, no :grinning: :grinning: :grinning:

Na sraz dorazí, poku dovolíte a Kuba taky :grinning: :sweat_smile:
14. únor 2010 v 19:05  • Odpověz
Sarii taky mám spojené jméno Klaudie s touhle holčičkou, když jsem na to koukala tak jsem myslela na klaudi od Věrky....

Dabli no vidíš aspoň tě to hodí víc do lkidu a ty bolest a pálení a tahání jako na ms jsem měla až do 5 měsíce.
14. únor 2010 v 19:07  • Odpověz
Neluš, jmenuje se restaurace U jezera, je to na Vinici v nově postaveném komplexu http://www.restauraceujezera.cz/Stranka/nahlednete-k-nam
14. únor 2010 v 19:07  • Odpověz
ahoj holky :dizzy_face:
verysku jste krasna rodinka a strašně vam to sluší :dizzy_face: :dizzy_face:
14. únor 2010 v 19:09  • Odpověz
holky normálně sedím si na záchodě a myslím , že pujdu na velkou tak zatlačím a najednou rup jako zezadu od kostrče a jak mě bolí tak mi tam něco ruplo nebo přeskočilo a bolí mě ještě víc. :sweat_smile: No nejdřív panika jestli to nebyla voda, ale to asi ne co, to bych už asi poznala.závěr nemůžu hejbat pravou nohou aniž by to bolelo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. únor 2010 v 19:12  • Odpověz
holky už ve čtvrtek, tak to já asi nedám :frowning2: , bych teda hrozně ráda, ale asi by nás manža ještě nepustil :confounded:

Dabli, čárečky sílí to je moc dobře a tahání a to všechno je normální, dokonce je to dobře, tělo pracuje :wink:

Šári, okoukla jsem také ručičku Mar, teda vypadá to už moc dobře oproti začátku, vy to vybojujete :wink: , Mar je statečná, oni ty děti jsou fakt silnější než my

Nelčo, teda vy tento týden máte nařachnutej, držím pěsti na všechny ty doktory, zvládáš to s Kubíkem skvěle :slight_smile:

Dad, děkuji a jak ty, už se ti to krátí, chystáš se???
14. únor 2010 v 19:15  • Odpověz
jsem pro sraz: kdy kde v kolik?????

Sar vyrazíme pěšourem ne???!!! :wink:
14. únor 2010 v 19:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.