• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
very nachystana už jsem ale do toho 21.3 to chci ještě vydržet :dizzy_face: :grinning:
14. únor 2010 v 19:19  • Odpověz
Dad, fakt chceš vydržet tak dlouho??? :confused: :astonished: , to já to chtěla mít co nejdřív za sebou, mě se to tak táhlo ty poslední dny,přepadala mě depka, no hrozný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. únor 2010 v 19:20  • Odpověz
:grinning: hele mě už je to šumak, ja jen že Šilhan říkal že budem rodit 21 tak prostě budem rodit 21 :grinning: :grinning:
14. únor 2010 v 19:22  • Odpověz
aha, tak vy to máte takhle podchycený se šilhanem :grinning:

jinak prý manža na srazík řekl: nic sifon, dva (z filmu Děsdictví... :grinning: ), doma budete,ale no tak jo no :sweat_smile: :slight_smile:
14. únor 2010 v 19:24  • Odpověz
dad tobě to teda uteklo už budeš rodit?????
Tesi tam to je krasny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

To je jak se jede na Chrudim ne?!

To budou v letě prochazky a kavičky :sunglasses:
Very, tak si konečně pávila, super, moc vám to sluší a Míšák je fešák :slight_smile:
14. únor 2010 v 19:25  • Odpověz
gab ještě ne, ale nebojte ja vam dam pak vědět, pořad vas sleduju :dizzy_face:
14. únor 2010 v 19:26  • Odpověz
holky a kdy vidíte ten srazík????Já jedu do pce 24.2. bych Vás tak ráda viděla..........
14. únor 2010 v 19:26  • Odpověz
Sanu nn, kdybys jela jako S K Neumanna na Karlovinu, kousek za Anenčákem :wink:
14. únor 2010 v 19:28  • Odpověz
Jé Very nový fotky jsem pozadu.Kočík fak boží a jak Vám to sluší a ladí :wink: :dizzy_face: Kolik Míša má ?Se mi zdá nějakej velikej :confused:
14. únor 2010 v 19:28  • Odpověz
vlastně takhle před Anačákem, dřív tam bylo nějaký učiliště, v blízkosti toho jsou tenisový kurty a střelnice, stojí to tam chvíli a skoro nikdo o tom neví :wink:
14. únor 2010 v 19:30  • Odpověz
Zdravím :wink: ,

bude sraz? Ve čtvrtek? To já nemůžu.. :frowning2:. Jdu na ortopedii, mám dyspl. kyč. kloubů, tak potřebuju vyjádření k porodu. Vy mě mrzíte.. Tak příště.. :frowning2:

Sarii, ta ručička už vypadá dobře :wink:. šikovně ji léči, fakt jsou to borci!

Jo Gabi, co :fearful: :fearful: ? A jinak ti je dobře? Neměla bys někam zajet?

Very, týden jsem tu nebyla, ale moc vám držela palečky :slight_smile: a jsem ráda, že je to dobrý a jste zase v pořádku doma. Ale jet bez autosedačky bych se taky moc bála.. Hlaně že saniťák jel dobře ..
holky a ten můj přebalovák vyřeším asi takto a na koupání ho přenesu do koupelny

http://www.eshopbaby.cz/katalog/showdetail.php?prev=4606&p=prebal-p-bea.jpg
Very, hezký :dizzy_face: :dizzy_face: . A jak jsi hubenáááá :dizzy_face:

Tesi, suoper restaurace..
14. únor 2010 v 19:32  • Odpověz
Very... tys před třemi týdny rodila??? 6e to na fotkách nevypadá :grinning: :wink: :sunglasses: ...

Gab... neděs nás :fearful: !!!

Tesi... jj, to je pod nemocnicí, jak je I-R club, moc pěkný, škoda, že zastrčený...
14. únor 2010 v 19:37  • Odpověz
Jusi koukám ti to taky letí 18tt to budou zachvíli pohyby...
14. únor 2010 v 19:37  • Odpověz
Gabi, no, myslím, že bys měla někam zajet :confused:

Sar, jj, přesně tam :wink:
14. únor 2010 v 19:38  • Odpověz
no ten křupanec jsem měla už odpoledne a cejtila jsem ho od kostrče tak snad to rozhejbu :confused:
14. únor 2010 v 19:38  • Odpověz
holky nestrašte mě nebo zas budu plašit :sweat_smile:
14. únor 2010 v 19:39  • Odpověz
Gab já tě nechci strašit :wink:, ale asi bych z toho neusla, takže bych minimálně zavolala na pohotovost. Já volala minilý týden, když mi náš yorkšír stoupnul na břicho. Bylo mi úplně jedno co si kdo myslí, potřebovala u jsem prostě klidnit :pensive:, že to je v pořádku..
14. únor 2010 v 19:45  • Odpověz
Něco v břiše citím, takový bublání, lupání, ale nevím, jestli už to je prcek, nebo střeva :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. únor 2010 v 19:47  • Odpověz
Holky děkujeme za pochvalu :slight_smile:

Šári, ale vytahaný břicho mám :stuck_out_tongue_closed_eyes: , jenže co jsme byli v nemocnici jsem necvičila, nějak nebyla chuť :pensive:

Gabčo, teda co ty si nepřivodíš, ale mohla sis skřípnout nějaký nerv, za plašana nebudeš, třeba si jen zavolej na pohotovost, kdyby to hodně bolelo :wink:

vůbec netuším kde ta restaurace v PCE od Tesinky je :sweat_smile: , jsem mimoň
14. únor 2010 v 19:51  • Odpověz
Jusi, tak to gratuluji to jsou pohyby, takový bublání to je ono, bude to zesilovat, užívej si to :dizzy_face:

Gabi, před nástupemdo nemocnice měl 4380g a 54cm, je to macek, ale ono každá báha váží jinak, takže teď se budeme řídit touto váhou, protože ta je od naší Mudry, povídala že máme mega přírustek, jenže on taky pořád baští :grinning: , pokom to asi má????, když se spojily moje a manžovi geny :sweat_smile: :grinning:
14. únor 2010 v 19:54  • Odpověz
píšu jak tataros, promiňte, spěchám, jdu přebalovat zatím
14. únor 2010 v 19:55  • Odpověz
Hoj!
Jsem byla odpoledne mimo.Byly jsme na zimáku,jak byla ta výstava,ale teda,jsem zklamaná.Čekala jsem hezký nýbytek a vybavení do domácnosti a oni tam byly spíš kotle,kamna,okna,dveře a tak... :unamused:

Srazík... Zatím tu proběhlo čtvrteční termín a účast mě,Sarii,Tesi,Sanu... Kdo dál? Veru a proč by Vás manžel nepustil? Vždyť Mišánek stejně bude hajat ve svém kočárku a pěkně v teple restaurace. :dizzy_face: A jsem teda pro tu u jezera.Mám to kousíček od baráku a při případném vytasení kozeny si budu připadat poněkud lépe,než v CA mezi krámama. :sweat_smile: :grinning:
14. únor 2010 ve 20:05  • Odpověz
Veru-není to tak těžké najít.Kdyby jsi jela,popíšu Ti to do IP. :wink:
14. únor 2010 ve 20:11  • Odpověz
Věru, no uvidíme, jaké budou silnice :wink: , no jde o to, že je ještě malý, není dodrženo 6neděl, ale myslím, že by jsme taky mohli dojet, jen jestli by tam pustili tolik kočárků :sweat_smile:
14. únor 2010 ve 20:15  • Odpověz
kdyby byl zájem, zítra tam brnknu, sem se chtěla zeptat, ale Kubík byl protivka, tak jsem to nestihla :confounded:
14. únor 2010 ve 20:20  • Odpověz
Hlavě tesi,jestli se tam nekouří :confused: :zipper_mouth:
14. únor 2010 ve 20:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.