• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
hlavě-hlavně
14. únor 2010 ve 20:26  • Odpověz
věrko, čísník nám říkal, že je to nekuřácká restaurace, tak doufám, že fakt je :sweat_smile:
14. únor 2010 ve 20:27  • Odpověz
jen koukám.

Dabli, dobré!§ :dizzy_face:

Gabi... vyskočilo Ti esíčko, tuším, to bude bolet - obávám se - do konce těhotenství, tedy, pokud nepůjdeš na zevní manipulaci, však víš... ale je to laický odhad!

Dadouš, 36 :confused: :confused: :confused: to snad není pravda...

Nelčo, zvládněte doktory!
14. únor 2010 ve 20:30  • Odpověz
dobře, takže první středa v měsíci ne... tak první úterý v měsíci?? sice tam nejsou sirény, ale to nevadí. Anebo druhý den druhého týdne, tzn. druhé úterý v měsíci??? anebo poslední úterý?

jak chcete - nemůžu v pátek, to plavem...

užijte si večer, ještě kouknu :slight_smile:
14. únor 2010 ve 20:31  • Odpověz
a co takhle každý první čtvrtek v měsíci? To by jsme věděly,že když houkají sirény,tak zítra... :wink: :grinning:
14. únor 2010 ve 20:34  • Odpověz
Jsem pro čtvrtek :dizzy_face: ...
14. únor 2010 ve 20:55  • Odpověz
Mě je to jedno :wink: ...
14. únor 2010 ve 21:10  • Odpověz
mě je to zatím také jedno :wink:

ale po těch sirénách, je to dobrý Věru :wink: :grinning:

půjdeme asi zalehnout, páč dneska Míša nemohl celý den pořádně zabrat, už i v noci se vrtěl, tak uvidíme jaká bude ta dnešní :confounded:

dobrou noc :dizzy_face:
14. únor 2010 ve 21:29  • Odpověz
Taky jdu ležet O spaní nemluvím... :grinning: :grinning:

14. únor 2010 ve 21:38  • Odpověz
tak to je nápad - odhlasováno - ve čtvrtek po sirénách srazík v Pardubicích :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:

Přeju krásnou dobrou, jdu koukat na rychlobruslení (a u toho žehlit, mám tam dvě pračky :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
14. únor 2010 ve 22:40  • Odpověz
Bréé rááno,
Gab, no tak to mi ani ,,neříkej", já už bych taky měla jít na velkou, ale bojím se tlačit :zipper_mouth:
Dad, zcela upřímně závidím, kéž bychom už byli 36tt! Jen si ještě počkejte na jaro :wink: :dizzy_face:
Neli držím palce na kontroly
U nás dobrý, ráno jsem zvracela, ale to je normální :wink:
15. únor 2010 v 07:32  • Odpověz
Ahoj holky,
u nás vše o.k. včera jsme měli poslední taneční :frowning2:. Docela je mě to líto, že už je to za náma.
Jinak dneska mě čeká kontrola u dr. jestli je stimulace dostatečná, doufám, že jo a léky už nebudeme přidávat, fakt mě nedělají dobře.

Jinak na srazík, se doufám, taky někdy dostanu. Ten čtvrtek je pro mě takový komplikovaný, ale snad někdy k rodičům pojedu dřív než v pátek, tak vás třeba uvidím. Tak si to teď pěkně užíjte.
15. únor 2010 v 08:11  • Odpověz
Hoja!
Tak noc standartní - u nás to znamená,že 4x kojo + 1x čaj... :sweat_smile: Takže teď vypadám asi takhle :rolling_eyes:
No,ale co nadělám... Ten můj Otesánek se rozhodl,že kalorie bude doplňovat zásadně v noci.Dudlajs odmítá i se sabíkem,s tím čajem to až tak valný taky není... Můj závěr je ten,že se prostě v noci vzbudí (proč netuším) a aby zase klidně usnula,potřebuje si dudnout.To by mi zase tolik nevadilo,jen to,že se budí tak často. :confounded:
Teď je (opět) po jídle,hraje si v ohrádce a je k sežrání.A pak se na ni zlobte. :grinning:

Všem krásný den! I když... Už by to potřebovalo trošku toho sluníčka.Ty věčně zakaboněný dny už mě neba. :rolling_eyes: :unamused:
15. únor 2010 v 08:58  • Odpověz
Brý den,
tak u nás noc asi normální :grinning: , kojení 2x, ale za to čumákuje ještě hodinu po tom a mručí a mečí :grinning: , to byste musely vidět, manža už mu říká ovečka :grinning: , vždycky á ovečka se nám vzbudila

tak jsem se dnes objednala na nehty a mám je ve čtvrtek :confounded: , ale už na ně fakt musím, mám je naposledy dělané před vánocema, takže vypadají hrozně :stuck_out_tongue_closed_eyes: , nehty mám od 10, to znamená tak do 12 pak cesta do PCE s kojením, tak to nevím jestli bych vás stihla :frowning2:

ale zkusím se prohodit s mamkou, myslím, že říkala, že jde ve středu, ale nevím to 100%

sluníčko tu byla včera asi na 3hodinky, ale dneska po něm ani stopa :angry:
15. únor 2010 v 09:18  • Odpověz
holky takhle vyčůranej je i náš mladej, až bude starší bude to úplně přesný :grinning:

http://www.maniacworld.com/how-to-get-your-baby-back-to-sleep.html
15. únor 2010 v 09:36  • Odpověz
Very krásný video
15. únor 2010 v 10:15  • Odpověz
Dabli, jak ti dneska je?
15. únor 2010 v 10:30  • Odpověz
jdu pověsit prádlo, než se vzbudí mručálek
15. únor 2010 v 10:30  • Odpověz
Ahojda :wink: Tak Very už jste doma tak hurá :slight_smile: Jinak to video mi něco připomíná tohle jsme měli s dcerkou když byla malá no super :wink: My víkend na horách taky super sic mě brali děsně vaječníky ovu se hlásila aspon že tělo funguje. :wink:
15. únor 2010 v 11:45  • Odpověz
Andi ahoj, nová fotečka :slight_smile: , jé vy jste byli na horách, taky bych jela, no příští rok se snad dočám :wink:

holky, tak na středu navečer jsem se objednala ještě ke kadeřnici s manžou :wink: , jsem zvědavá zda mě to ostříhá tak jak chci :sweat_smile: , měla bych si najít nějaký obrázek
15. únor 2010 v 11:53  • Odpověz
Veru,video je krásný.Takový ze života. :grinning:
Hele a co si chceš nechat stříhat? Dlouhý vlasy si asi stejně necháš,ne?
Dneska se nějak nekoníkuje... :confused:
15. únor 2010 ve 12:03  • Odpověz
Věru, potřebuju to sestříhat a prostříhat, aby si trochu do léta orazily vlásky a chtěla bych si zase po x době střihnout ofinu :sweat_smile:

nekoníkuje se vůbec a na mě tu něco řve z košíku, tak jdu vyvalit mlíkárnu
15. únor 2010 ve 12:11  • Odpověz
Ahoj holčiny,

jj, dnes se nekoníkuje... asi je pondělí zařizovací den, u nás rozhodně.

Začala jsem s výchovou nemluvněte (už po několikáté) a v půl čtvrté jsem jí vrazila dudlík, takže spala od 8 večer do půl páté ráno. Dnes v noci zkusím, zda nepřesůí celou noc. Ale i tak jsem spokojená. Vstávaly jsme v 7.
Manžílek nese králíka :dizzy_face: :dizzy_face: sehnala babička, tak bude mít premiéru nový druh masa. Jinak Otesánek zbaštil více než půl banánu a dorazil se rýžovou křupkou, ty jí jedou... mě to teda těší, to jako jo, ale zaprasená je vždycky celá a vše kolem...

Veru, krásný!

Užijte si den! Já mám pochůzky vyřízené, odpol. se staví mamka a jinak budu doma a budu nakukovat.
15. únor 2010 ve 12:23  • Odpověz
my jsme se zase krásně poblindili :confounded: , ale co, hlavně, že to není nic horšího
nehty jsem si vyměnila s mamkou, takže jdu už zítra :wink:

tak holky jak to vypadá s tím srazíkem???????????
Tesinka bude volat nebo ne jestli nás tam všechny vezmou?
15. únor 2010 ve 12:50  • Odpověz
hoja, já tam včera psala, ale ještě nic, tak tam brnknu, ale pořád nevím kolik míst a v kolik hodin.
Tak se posnažte a něco hoďte do placu :wink:
15. únor 2010 ve 12:52  • Odpověz
Zatím teda počítám se mnou, Věrkou, Sarii, Sanu, Veryskem, kdo dál???? :slight_smile:

Co Danča, Nelinka?? Jusi psala, že něco má, Gab a Wobludka musí ležet, Cepi to má z ruky ....
15. únor 2010 ve 12:56  • Odpověz
Tesi, většinou jsme se scházeli kolem oběda 12 až 13 hod, ale počkáme na Sanu, Šári, my zatím řád nemáme na krmení, takže u nás je to ještě divoké :wink:
15. únor 2010 ve 13:09  • Odpověz
No, já bych to viděla tak, že tam mají salonek, tak bysme asi byly tam, pokud nás tam teda vezmou, jsou tam kanceláře, nevím jak obydlený, tak tam bude asi několik lidí na oběd. Až se domluvíme, zmapuju situaci :wink:
15. únor 2010 ve 13:23  • Odpověz
ahoj tak hlásím kostrč je po včerejšku lepší :sweat_smile: no už tak tlačit nebudu.Mrňavinká je hodná a akční jako vždy tak se zdá, že na ní ten rup neměl vliv........ zeptám se na to dr. až pujdu příští týden na KO:

holky srazík nedá třeba až ten další to už budu přeci víc těhotná...

Verýsku video je boží :grinning: :grinning: :grinning: jsem se od srdce nasmála :grinning: :grinning: asi takhle to u nás taky vypadalo :sweat_smile: :sweat_smile:
15. únor 2010 ve 13:25  • Odpověz
jo, a já nevím, co budu jíst, protože držím dietu :confounded: Už jsem fakt na sebe nemohla koukat :rolling_eyes:
15. únor 2010 ve 13:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.