• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
jo, ještě jsem zapoměla na Sonču, taky se ještě nenahlásila, tak nevím, jestli s ní počítat.
15. únor 2010 ve 13:26  • Odpověz
Very já se taky chystám ke kadeřnici, ale až tak před porodem.Nechápu to , ale mě vlasy pořád padaj už od stimulace :rolling_eyes: si říkám co bude padat po šestinedělí???????

No jdu si dát výživný oběd , párek :sweat_smile: a budu mít návštěvu kamarádka s roční holčičkou :slight_smile:
15. únor 2010 ve 13:27  • Odpověz
Tesi, na srazíku se diety nedrží, po jídle přichází ještě zákusek :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Gabi, no to nevím, já byla opak, vlasy lepší a te´d čekám, že začnou padat, říká se že po porodu, tak je chci proto odlehčit, abych nebyla za chvíli holá :grinning:
a srazík dáš určitě příště, jestli fakt budeme chodit pravidelně tak to bude fajn :slight_smile:
15. únor 2010 ve 13:33  • Odpověz
Tesi, Soníka informuj přes IP :wink:
15. únor 2010 ve 13:34  • Odpověz
Very, OK, tak až se domluvíme, zařídíme a budeme vědět, co a jak, písnu Sonče a pro jistotu budu počítát místo navíc :wink:
Jinak uvidím, s tím jídlem, ale zákusek fakt ee, to by byla celá dieta na nic :wink:
15. únor 2010 ve 13:37  • Odpověz
Ahojky,tak já včera dostala ms,řeknu vám,že takhle blbě už mi dlouho nebylo.Já mám teda normoš ms hodně bolestivou,to jsem tu už psala,že kolikrát ani do práce nejdu,ale teď to byla fakt síla.Břicho začlo po obědě tak do tří,pak večer při Sáblíkové v noci tak ve čtyři mě to vzbudilo a od rána na novo.Teď je klid tak snad se to už umoudřilo,jsem si říkala,že snad rodím a ještě na etapy :grinning:
Very,krásný video nejdřív jsem se lekla,jestli vydrží postýlka,ale obdiv patří jemu,chudál takhle vleze do pasti :grinning: podotýkám,že mému chlapovi by to nevadilo on rád spí a to i po obědě. :frowning2: asi by vytuh dřív než mimčo.
15. únor 2010 ve 13:47  • Odpověz
Tesi, ok :wink: , možná je Sonča s Karli někde na cestách, uvidíme, místo počítat budeme :wink:

Ahojko, bolestivou MS dobře znám, zůstávala jsem vždycky doma i ze školy, pak to trochu polevilo, ale taky žádný zázrak, mamka mi říkala, že jí se to upravilo po´porodu ty bolesti, tak budu čekat co a jak bude.
Tak si dej teplý čajík, natáhni se k telce a odpočívej :wink:
15. únor 2010 ve 14:10  • Odpověz
Ahojko, ach jo...

Holky, nelákejte mě :grinning: :grinning: ve čtvrtek nakonec nic nemám, na lyže jedu ve středu, takže kdybych měla auto a kdyby byly slušné cesty, tak snad skočím na kůň a vyrazím za Váma :grinning: :grinning: Ráda bych Vás viděla... uvidím, jak se drahý bude tvářit. Tak že by kolem poledne v ČT v Pardubkách??
15. únor 2010 ve 14:11  • Odpověz
Dani, super, to by bylo fajn, kdyby jste s Anežkou dorazily :wink: :slight_smile: , nakonec nás bude :grinning: jako vždycky
ještě marušku by to chtělo kontaktovat, nemáte někdo číslo?
15. únor 2010 ve 14:28  • Odpověz
Holky, takže jsem tam rezervovala tak cca 8 míst v salonku. Budeme mít pro sebe celý salonek, akorát teda čas je až ve 13.00, abysme tam s prckama měly klid. Mám ještě dát vědět, jestli budeme objednávat z jídeláku nebo případně z meníčka, aby nám rezervovaly i porce. Restaurace nekuřácká a židlička je tam jídelní pro prcky 1.
Kočárky bez problémů sebou.
Jídelák na čtvrtek najdete tady: http://www.restauraceujezera.cz/

Dejte vědět, co si vyberete, ať pak písnu sms.

Dani, určitě přijeďte s Anežkou, taťka to přežije :wink:
15. únor 2010 ve 14:56  • Odpověz
Tak srazík bude! :slight_smile:
Se mnou se počítá... A co se týče jídla,tak já dám asi z toho meníčka.
Kdyby někdo potřeboval navigaci,tak se ozvěte,do IP popíšu. :wink:

Bolestivou mrchu neznám - naštěstí.Tahle "radůstka" se mi naštěstí vyhla (mluvím o době před porodem,teď se ještě nedostavila...). S vlasama je to o dost horší.Nikdy mi nepadaly tak jako teď.Říkám si-utěšuju se,že je to prozatimní stav kvůli kojení,tak uvidím,jak to bude vypadat po ko. Jestli mi tam teda na to pozorování něco zbyde. :sweat_smile:
15. únor 2010 v 15:08  • Odpověz
Věrko, dej vědět, co si dáš, díky :wink:
15. únor 2010 v 15:10  • Odpověz
tesi IP :wink:
A my jdeme ven.Teda vůbec se mi nechce,ale od rána "smrdíme" doma,tak se musíme jít trošku proluftovat. :slight_smile:
15. únor 2010 v 15:19  • Odpověz
Věru, Oki, už jsem ti odpověděla, venku si to užijte :wink:
15. únor 2010 v 15:21  • Odpověz
Tak Sonče jsem napsala instrukce do IP, snad se ozve :wink: :slight_smile:
15. únor 2010 v 15:30  • Odpověz
no právě ach jo... :frowning2: Taky jsem slyšela,že se to po porodu zlepší ,takže zase ach jo..snad někdy.
Koukala jsem na tu restauračku,hned bych si něco dala,myslela jsem jak nepůjdou kila dolů po žlučníku a nic moc asi 4 kila,která na mě nejsou vůbec znát.
Taky myslím na Ladybel jakpak asi paří v lázních,jsem zvědavá co napíše až se vrátí. :sweat_smile:
15. únor 2010 v 15:36  • Odpověz
Very mě je docela dobře. Jen mám zase ten výtok, ale myslím si, že to je z toho utrouše.

Jinak zítra jedu k zubaři. Jsem objednaná s manžou už asi tři měsíce tak to nebudu rušit.
15. únor 2010 v 15:58  • Odpověz
Dančooooooooo tak ty máš volno a takhle bys dělala saboťáka jooo, skoč na koně a s Anežkou dorazte!!!!!! :slight_smile:

Marušce odesláno, uvidíme, jestli se ozve....

Mě je to fučik spíš optimální čas. V 11 dám najíst pak se v klidu vypravíme vyrazíme a pak jí ve 2 dám tam, takže pohoda!!!!!!
Tesi šikula :wink:

Všechny teda zdravím....

Very mě začal padat vlas teď kolem 3 měsíců po porodu..... taky chci změnu a to moc, jen se dokopat do města................ :rolling_eyes:
15. únor 2010 v 16:03  • Odpověz
Joo a dřív jsem mrchu teda poznala že je na cestě už tak 4 dny předem..... teď teda od porodu zatím nevím co je menstruační bolest břicha, zase pro změnu skoro první 2 dny vykrvácím :grinning:
15. únor 2010 v 16:07  • Odpověz
Krásné odpoledne,
tak jsem byla u dr. a vzhledem k tomu, že reaguju na leky docela blbě ale sliznice je přesto krásně vyvinutá, tak mám zítra nástup do Sanusu na odběry a na přeměření sliznice a ve čtvrtek nebo v pátek si jedu pro mímásky.
docela mě to překvapilo, mám teď dost věcí ještě na zařizování.......
15. únor 2010 v 16:10  • Odpověz
Tesi a normoš budou vařit z jídeláku???????????????????????????????

Já nemůžu spustit oči z toho lososa, jsem 100 let nikde nebyla, manža teď byl s kklukama na véče a pak si "hodit kopytem", tak abych měla nějaké bolestné..... :sunglasses:
15. únor 2010 v 16:11  • Odpověz
Ahoj... už jsem tady, samý zařizování :grinning: :grinning: :grinning: ... Hlavně v obchodech :grinning: :grinning: :grinning: ... Nic jsem si nekoupila :frowning2: , ale nutně potřebuju :sunglasses: .

Tesi, paráda, už se těším... jdu číhnout na jídelák :wink: ...

Dani... jsem věděla, že se zařídíš a přijedeš :sunglasses: .
15. únor 2010 v 16:28  • Odpověz
Very teda taky dorazíš?????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! My na Michálka nic prskat nebudem, a bude se tam mít jak v bavlnce... že se u taťky přimlouvám(e) :wink:
A když je spokojená maminka, tak je spokojený miminko :sunglasses: :wink:
15. únor 2010 v 16:43  • Odpověz
Čepi, držím palec na odběr vajuch a pak i na mimísky :wink:

Sanu, jj, budou vařit i z jídeláku, popř. nám nechají kdo bude chtít meníčko, ale vše musím nahlásit předem :wink: No, taky bych si dala lososa, ale můj výběr je omezen v ten den pouze na zeleninu, takže max. nějakej obyč salát. Ale příště si dám pořádně do nosu :grinning:

Sarii, to znám, manža byl ve městě v sobotu, přinesl si kupu věcí a já zase nic :rolling_eyes: , no, já si pokoupím až zhubnu :grinning:

Very, s tebou se počítá, nemůžeš zklamat, jak píše Sanu, na Míšu nic prskat nebudem, ať se taťka nebojí :wink:
15. únor 2010 v 16:48  • Odpověz
my dorazíme, s tím počítáme nebojte nic :wink:
15. únor 2010 v 16:55  • Odpověz
Tesi tak ok, já si dávám z jídeláku, tak mě nahlašovat nemusíš.... :wink:

Very ahaaa, to je taková tutovka, já myslela, že vám to taťka Bohušu zatrhnul :grinning:
15. únor 2010 v 17:02  • Odpověz
Tesi- já jdu na odběry krve, vajíčka máme zamražený:slight_smile:, špatně jsem to napsala
15. únor 2010 v 17:03  • Odpověz
Sanu, no doufám, že se nic nepos..., ale nakonec říkal, no tak jo, sice se mě už dneska po telefonu ptal, jestli jako pojedeme a já říkám, že jo, že jen ještě nevím čas, ale že jako jedeme, jsem si kvůli tomu vyměnila i nehty a kadeřnici domluvila na jiný den než čtvrtek :wink:

jen nevím co k jídlu, padlo ti něco do oka?????

Cep, tak budeme držet pěstičky, to je fofr a za chvíli budeš mít mimísky u sebe :dizzy_face:
15. únor 2010 v 17:10  • Odpověz
Tesinko, a jak to je s parkováním? jsem koukala na netu do mapy a tam to ukazuje, že tam kousek je nějaké parkoviště, nevíš?
15. únor 2010 v 17:13  • Odpověz
Very, nevím, nestudovala jsem to, když jsme tam šli, ale něajký parkoviště je i v tom komplexu, ale nevím pro koho.

Jinak možná zhřeším a dám si nějaký menší obídek, abych nevypadala trapně :grinning: :sweat_smile:
15. únor 2010 v 17:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.