• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
no já bych aspoň na tu Palmovku, ale asi to bude někde u Caorle, uvidím podle toho jak si teď utahnem opasky :sweat_smile:
sedm let jsme nikde nebyli tak doufám, že to tam spolu vydžíme, no jak jsme na sebe zvyklí jen na dva dny :sweat_smile: Jooo a ještě jsme se dnes nehádali :grinning:
6. čer 2009 v 18:53  • Odpověz
sanu :grinning: :grinning: :grinning: vínečko jo to mě ordinuje taky :grinning: :grinning: když ono je to u něj na dlouho, já třeba 2 roky 60 čekala na měsíčky, každej měsíc no spíš už po dvouch na Agolutin a už mě to taky přišlo dlouhý.A teď U Provazníčka pěkně 28 dnů o hotovo.To mě to předtím štvalo, že jsem tak 5 v roce mohla otěhotnět.
6. čer 2009 v 18:57  • Odpověz
holky a kde je Verysek ?? :confused:

nevíte některá jak se pozná ovulace podle BT?,To jako klesne a pak vystoupne a mezi tím je ta ovulace či co???
mě dnes klesla z 37,1 na 36,5 c, je možný že by to bylo ono??Furt to někde študuju a nevím jestli to teda chápu správně?? :confused:
6. čer 2009 v 19:01  • Odpověz
Sanu - a komu voláš? Přímo doktorovi nebo do ordinace? Oni tam maj služby? Teď tam zavolat můžu?
6. čer 2009 v 19:06  • Odpověz
Holčičky,prosím vás,jakej je rozdíl mezi v-cross a v-max??? Já to nějak nepochytávám... :confused: :sweat_smile:

Sanu,v-cross se dělá 3 i 4 kolka? Moje známá má černej v-max,je strašně krásnej (teda myslím konstrukčně).
6. čer 2009 v 19:07  • Odpověz
Má 4 kolku...
6. čer 2009 v 19:07  • Odpověz
Gabi, tak to máš v pce dvojnici :wink: fakt jsi to byla skoro ty...až na to, že jsi to ty nebyla :grinning:

Z Dobrka si nedělej hlavu, kamarádce taky furt radit, at na to nemyslí,.... a bez sanusu by ted neměli mimi :pensive: on by pořád na něco čekal :confounded:

při BT je naopak ovulace poznat vyšší teplotou, ne? :confused:
6. čer 2009 v 19:09  • Odpověz
Rozi normoš se dovoláš na spojovatelku řekneš jí, že by jsi chtěla přepojit na gyndu a domluvíš se se sestrou a ona ti třeba řekne kdy si máš cinknout kdy tam bude dr.... :wink:

Gab tak dneska by měla být ovu. den poslední nejnižšší teploty je ovu, zítra by to mělo skočit hore ta teplota a držet se tak myslím aspoň 12 dní....pak když těhu není, tak klesne a je to jasný....
6. čer 2009 v 19:10  • Odpověz
Věru V cross je trojkolka V travel (myslím) je jako 4kolka i když to má pořád nápis V cross a V max je jak jsem to pochopila jakoby největší, ale to jsem už nějak nestudovala. Mě zajímala jen ta 4kolka V travel
6. čer 2009 v 19:12  • Odpověz
Aha, tak to jsem si to myslela špatně..já to nikdy neštudovala

jdu motat to sushi
6. čer 2009 v 19:12  • Odpověz
Tak luci hodně štěstí, pak hoď foto jak se povedlo!
6. čer 2009 v 19:13  • Odpověz
Věruo a teda není z hliníku ale ze železa, ale těžký to není až mě to překvapilo. Ale na netu píšou, že jsou to hliníkové slitiny, což teda myslím, že kecaj bo co.

V Opatovicích nám říkala prodavačka, že to hliník není - proto asi ta cena.....
6. čer 2009 v 19:18  • Odpověz
Věru tady na tý stránce jsou stránky i na výrobce jestli teda umíš polsky :grinning:
A dole je popsaná ta konstrukce V cross V travel a V max a čím víc to studuju tím víc jsem z toho jelen :grinning:
6. čer 2009 v 19:23  • Odpověz
6. čer 2009 v 19:28  • Odpověz
Jo a nikde nikdo, tak tady nebudu povídat do zdi a pak juknu.
6. čer 2009 v 19:28  • Odpověz
Ahoj holčiny, tak jsme doma z výletu. V Brně bylo moc hezky (nejen počasíčko, ale i autosalon). Myslím si, že i miminku se autíčka líbila :wink: bude po tatínkovi :wink:
Teď jdem ještě do hospůdky, dočtu a napíšu večer nebo až ráno. Užijte si sobotního večera, tady už je zas sluníčko, ale ty průtrže mezi Svitavama a Rychnovem, to byla lahůdka....
6. čer 2009 v 19:34  • Odpověz
zdravím,
tak před chvílí odjeli tchánovci a švagři, jsme přežra... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Gabi a kam to jede manža podepsat do Pardubek nebo Hradce???

Sanusko, já jdu ještě na KO do sanusu, a já kdybych nechtěla implast tak chci podvozek v-cross :wink:
6. čer 2009 v 19:35  • Odpověz
Šári, teda tolik návštěv, to bych asi taky nemusela :pensive: , ale pokud se na to cítíš tak je to ok :wink: :slight_smile:
6. čer 2009 v 19:38  • Odpověz
jdu do sprchy pak chvíli budu :wink:
6. čer 2009 v 19:39  • Odpověz
Hmmmmmmmmmm,no tak to jsem z toho taky docela jelen... :sweat_smile: Teda ale vůbec jsem nevěděla,že se vyrábí v Polsku.(Mile mě to překvapilo... :slight_smile: ) To by mě zajímalo,jestli je tam někde třeba v Klodsku speciálka a na kolik by vyšel.Mě by se možná vyplatilo zajet si tam z chalupy. :confused:
6. čer 2009 v 19:39  • Odpověz
Ahoj Veru, kdy jdeš v pondělí k dr.?
Gabi - v Pardubicích jsou tedy zítra od 8 do 13?
Sanu - díky, ale nikdo mi to nebere, už tam asi nejsou :frowning2:
6. čer 2009 v 19:41  • Odpověz
Věrko, dneska je skoro všechno z Polska a nebo bůhví odkud :grinning: , implast je taky polský :wink:

Srazík asi nedám, ikdyž bych moc ráda :frowning2: , sice kousek od penzionu v zahradě parkuji, ale že by jste tam vydržely až do 5 to asi ne :sweat_smile: :grinning: :grinning:
6. čer 2009 v 19:41  • Odpověz
Ahojky Very!
Zase se tu řeší kočíky... :wink: :grinning: Hele,a Ty chceš teda tříkolku ten Bolder?

Mě se ještě hodně líbí ten Austin4,jak má Soňa.Teď jsem narazila na super inzerát-ještě rok v záruce,hluboký,sedačka i autosedačka a za 6 000. :confused:
6. čer 2009 v 19:42  • Odpověz
Rozi ahoj, zítra v 11:45 :wink:
6. čer 2009 v 19:42  • Odpověz
6. čer 2009 v 19:43  • Odpověz
Do Brna razíme s Terkou zítra. Je tam v Boby centru Mistrovství čech v modern dance a naše berušky se tam probojovaly.Tak jedeme zkusit štěstí a pořádně fandit.Ještě moje mamka a tchýně.
No a i kdyby neuspěly,i tak pro nás budou ty největší šikulky na světě. :dizzy_face:
6. čer 2009 v 19:46  • Odpověz
Gabi, jestli to máš např. ve fertility, tak sem hoď odkaz a já na to mrknu - ono chce to měřit pár cyklů a ono se to opakuje, jen ten ,,vzorec" má každý trochu jiný...

mně zase vytáčí, když mi někdo řekne, že na to nemám myslet :grinning: já na to nebudu myslet a manželovi se narovnají spermie, to bude ono :stuck_out_tongue_closed_eyes: doktora naštěstí poslala manžela do Sanusu hned po půl roce - koukla a viděla. Zaplaťpánbůh za ni, při představě, že se trápíme doteď... :slight_smile:
6. čer 2009 v 19:48  • Odpověz
manžílek ještě kouká na zprávy, tak dočítám, jsem zvědavka, co Žofi a další...

Věrko, krásný fotky :dizzy_face:

Evčo, Very, lacláče.... no, přežila jsem relativně v pohodě. Evi, už vím, co mi na nich z principu vadilo, to, že se podle nic pozná těhule, protože dříve ženské nic jiného nenosily. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale jo, šlo to, přiznávám.

Dabli, Very, děloha se roztahuje a tak to má být :wink:

Agi, já chodím pro kytky na "dolní pěší zónu", jmenuje se Havlíčkova, tuším :grinning: :grinning: tak tady do té květinky :wink: měla jsem odtud i svatební :wink:
6. čer 2009 v 19:50  • Odpověz
Ty jo Věrko ten kočárek se mi moc líbí - a že jsem vybíravá :slight_smile: akorát mě teď napadlo, že na chaloupku stejně s žádným nevyjedeme :sweat_smile: ale dost tam chodí s šátkem...
6. čer 2009 v 19:53  • Odpověz
Woblu,mě se taky líbí.A jak ho měla Soni na předminulém srazíku a ukázala mi i manipulaci,byla jsem celkem nadšená.Ty jsi přišla skoro až ke konci a to ona už tam asi nebyla... :unamused: Škoda,kdyby jsi ho viděla "naživo" určitě by se Ti taky líbil. :wink: Já teda vážně uvažuju o V-Max,nebo tenhle Austin4,ale první co bude,pokoukám po inzerátech.(Nebo zkusím to Polsko.) :wink:
6. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.