• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
ahojky, tak jsme z rehabky doma, uff

Very, je tam parkoviště hned vedle

vejdu se ještě taky na srazík???
15. únor 2010 v 17:26  • Odpověz
Neli, neboj, já s tebou počítala už dopředu :wink:
15. únor 2010 v 17:28  • Odpověz
Holky díky, tak snad to někam píchnu :wink:
Nelčo, no určitě, že váháš, vždyť kdy jsme tě naposledy viděly, to už je hodně dlouho :wink: :slight_smile:
15. únor 2010 v 17:28  • Odpověz
děkuju moc

jíst nic asi nebudu, určitě ne menu, s mojí dietou, ale to nevadí, dám si čaj :slight_smile:
15. únor 2010 v 17:30  • Odpověz
Já vím já vím, kdy jsme viděli Nelču naposledy - teda vy :grinning: - když jsme byly tak 5tt :grinning:
15. únor 2010 v 17:33  • Odpověz
Sanu, no právě :grinning: , to jste byly úplně na začátku a já řešila laparku :wink: :grinning:
15. únor 2010 v 17:35  • Odpověz
ano, bude to rok, vid Sanu?
15. únor 2010 v 17:35  • Odpověz
Takže rekapitulace: :dizzy_face: Já, Věrka, Sanu, Sari, Very, Nelča, Danča
Snad: Soňa, Maruška a ještě někdo???? :slight_smile:
15. únor 2010 v 17:36  • Odpověz
No, já neznám ještě ani jednu z vás osobně :sweat_smile: :sweat_smile:
15. únor 2010 v 17:37  • Odpověz
Jo Very, našla jsem tohle: Součástí administrativního centra je restaurace zajišťující stravovací kapacitu až pro 400 osob, dále fitness s tělocvičnou, konferenční sál, parkovací plochy pro zaměstnance i veřejnost. Takže to tam určo píchneš :wink:
15. únor 2010 v 17:40  • Odpověz
tesi,to přece nevadí.Ba naopak - se seznámíme. :wink:
15. únor 2010 v 17:56  • Odpověz
Věrko, to určitě :slight_smile: Jen doufám, že to zvládneme, ve středu máme poradnu a druhé očkování Hexy a Pneumokoka, posledně jsme měly horečky, tak snad to do čtvrtečního rána přejde :confused:
15. únor 2010 v 17:59  • Odpověz
A co Luuc, Žofka, Jaji, Agi, Míša...
15. únor 2010 v 18:16  • Odpověz
Sarii, tak jim písni, jestli máš telefonní číslo, čím víc, tím líp :wink:
15. únor 2010 v 18:35  • Odpověz
jen pak upravím počet míst :slight_smile:
15. únor 2010 v 18:35  • Odpověz
Maruška potvrdila :wink:
15. únor 2010 v 18:44  • Odpověz
mě dorazila mamka, ale ještě jsem zaregistroval že jde i Maruška, no tak to je ještě víc super, jsem to říkala, že nás nakonec bude zase hafooo moooc :slight_smile: :grinning:
15. únor 2010 v 18:50  • Odpověz
jéééé, tak to se těším!!
Tesinka to krásně zorganizovala!
Neli jsme viděly naposled vloni v únoru - při té akci, jak jsem pak jela na pohotovost se žlučníkem, jj, to ještě Gabi ani Veřča nebyly těhotné a Sanu a Neli v začátku. Jooo, ještě pozvat Muchli, na tu nesmíme zapomenout, dám jí to do IP, prosila mě, ať jí informuju. To by bylo fajn, dvojčatovka na srazu!!! :slight_smile:
15. únor 2010 v 19:09  • Odpověz
holky, tak mi potrvdili naši rezervaci, tohle mi přišlo: :slight_smile:
Potvrzuji, po našem tel. hovoru ,Vaši rezervaci na čtvrtek cca 13 hod. i s kočárky.Bylo by vhodné raději upřesnit menáž, neboť se dost často stává, že populárnější chody již ve 13 hod nejsou k dispozici. Pokud si vymyslíte nějaké Vaše oblíbené jídlo mimo týdenní menu tak Vám ho v počtu 7-8 porcí mohu samozřejmě za cenu menu nechat na 13 hod. připravit.

Bylo by dobré upřesnit do zítra ještě počet osob a ty jídla, co by kdo chtěl :wink:
15. únor 2010 v 19:18  • Odpověz
jé tak srazík bude se holky máte :wink: já na Vás budu z domu vzpomínat :wink:

Holky a víte jednu novinku o Rozince????????????? byla v nemocnici za Lady než odjela do lázní??????? Bude se vdávat a už brzy :wink:
15. únor 2010 v 19:56  • Odpověz
Jéééé, Rozinka se bude vdávat? Tak to je krásný!!
To je ta tajná staronová snažilka... psala mi, že v půlce prosince začnou znovu snažilkovat, ale zatím se sem neozvala, tak nevím... ale aspoň tahle dobrá zpráva :slight_smile:

Já si vyberu z menu - to telecí - Tesi, tak mi to objednáš? aby to bylo? ... nebo budem takové fajnovky, že se shodnem na jednom jídlu a dáme si ho připravit? To asi ne, podle mě mají menu fakt zajímavé, takže si z menu každý vybere... nebo z jídeláku (můj názor).
.... jo a manžílek to odkýval, takže přijedu :dizzy_face:
15. únor 2010 ve 20:23  • Odpověz
Dani hele jako chceš řííííct, že kdyby to "staré" holky nepotvrdily co jsme dlouho ani "nečetly", tak se těšit nebudeš joooo :grinning:

No to jsem zvědavá kdo se všechno dostaví, doufám, že nikomu do toho nic nevleze....... :wink:
15. únor 2010 ve 20:26  • Odpověz
no tak s Muchlínou by to byla bomba

Tesi, tak to ti to hezky napsali, to jsou frjeři, že by nám připravili jídlo na objednávku, ale já nevím co si dám, budu to muset ještě prolustrovat

Rozince gratuluji k plánování svatby :dizzy_face: , já věděla, že je to ona staronová snažilka :wink: :dizzy_face:
15. únor 2010 ve 20:36  • Odpověz
No, super, krásná zpráva, třeba se rozinka vdáva, protože "musí", moc bych jí to přála :wink:

Já souhlasím, kdo by chtěl meníčko, tak mi písne a já to zítra dopolko objednám, ostatní buď jídelák, nebo co z meníčka zbyde. Počet osob mu taky zítra upřesním a když přijde někdo navíc, řešit to budeme na místě :wink:
15. únor 2010 ve 20:36  • Odpověz
O Rozi to je starýýýýýýýýýýýýýýýý :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
15. únor 2010 ve 20:38  • Odpověz
Sanu, ty víš něco, co my ne :astonished: ????
15. únor 2010 ve 20:39  • Odpověz
Neee jen jsem věděla o té svatbě :wink: Ale musela jsem :zipper_mouth:
15. únor 2010 ve 20:55  • Odpověz
Ahoj holky, ve čtvrtek teda na jednu dorazím :wink: Děkuji za pozvání :wink: Už Vás tu nečtu, ale určitě se Vám všem vede fain :wink: Těším se na Vás.M.
15. únor 2010 ve 21:04  • Odpověz
Tak já, prosím, taky schovat jednu pěknou porcičku telecího :grinning: ...

No, a já se zase dovím všechno jako poslední :angry: !!!
15. únor 2010 ve 21:08  • Odpověz
Tesi, tak si Šári a mě píšeš na to telecí nebo to chceš ještě do IP??
15. únor 2010 ve 21:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.