• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
A můj první sraz, kdy jsem dorazila já jako chvilku těhu a Nelča téééž, byl 27.2. :wink: TO bude takové skoro po roce...........to bude nostalgie :dizzy_face:
15. únor 2010 ve 21:19  • Odpověz
Dani, mrkám a mám zapsáno, hladová nebudeš, neboj :grinning: :wink:

Holky, mě bolí nějak břicho, nevím jestli střeva, děloha nebo co, ale teda děs :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2010 ve 21:19  • Odpověz
Jo, Sanu odhalila svojí identitu :sunglasses: ... A může za to Seluška!!! Jinak by nepřišla!!!
15. únor 2010 ve 21:21  • Odpověz
... provedla jsem pitvu králíka...

... kdyby mě viděl nějaký řezník, myslím, že by mi udělal něco podobně ohavného, jako já tomu nebohému zvířeti :grinning: :grinning: Ještě, že už to měl za sebou, jinak nevím... Jsem docela šikovná kuchařka, ale najít na králíkovi kousek masa bez kůže a šlach (jako pro dítě), to byla dost pátračka... takže různé kusy vytrhané z různých částí dostane Anežka (vařené, mixované), zbytek dostanem my (pečený se solí).
Ale co, králík nepřežil, já jo, tak asi fajn... játra jsou na plotně, bude z nich druhá večeře, k tomu sklenku vína a počkám, až dorazí drahý z odpolky a pak se zavrtám do pelíšku.

Přeju krásnou dobrou :wink:

Sanu, těšila bych se i tak, samozřejmě :wink:
15. únor 2010 ve 21:22  • Odpověz
Nostalgie to bude určitě :dizzy_face:

Šári, já o té svatbě taky nevěděla :wink: , ale hlavně že má Rozinka teď i jiné starosti a plány a to by bylo aby si ten mrňousek cestu nenašel :slight_smile:

my jdeme koupat, zítra asi moc nebudu nevím, nevím, pojedu k mamce, bude hlídat a já pofrčám na nehty, se těším

takže kdybych už nepsala, tak se pro jistotu loučím, možná ještě číhnu
15. únor 2010 ve 21:22  • Odpověz
jj, to je pravda, nebejt Celinky a na vlastní žádost krevních testů, by jsme ji ani neznaly holku jednu :grinning:
a už jdu
15. únor 2010 ve 21:26  • Odpověz
holky bude srazík, tak ráda bych vás konečně poznala osobně ale je v PCE to je škoda :frowning2:
15. únor 2010 ve 21:28  • Odpověz
Tesi síííííííííííííííííím jedno telecí pro mne :wink: kujůůůůůůůůůů
15. únor 2010 ve 21:30  • Odpověz
Tesi, psala jsem to IP, jinak taky telecí :wink: , se nakonec všechny shodneme, tak si necháme ještě udělat i nějaký desert dopředu ne :grinning:
15. únor 2010 ve 21:34  • Odpověz
Very... teď koupat :astonished:
15. únor 2010 ve 21:38  • Odpověz
jj, zatím to vypadá 5x telecí, 1x nudle, Nelinka chudák nic, Maruška ???, + třeba se ráno ještě někdo ozve. :wink:
Kolem poledne posílám mailika s našimi požadavky. Zatím teda počty sedí, je nás 8.

Very, teď a koupat??? u nás se před chvilkou už vytuhlo :confused:

Jo holky, co foťák, budete brát nějaká? Já max. foťák v mobilu, velkej se mi brát moc nechce :confused: Taková událost by se měla řádně zdokumentovat :wink:
15. únor 2010 ve 21:44  • Odpověz
Tak já se taky loučím, jdu pofackovat, zalehnout a fandit Bauerovi :wink:
15. únor 2010 ve 21:52  • Odpověz
Tesi, foťák s sebou vozím, takže ho budu mít i tentokrát :wink:

králičí játra byla mňam :slight_smile:

Very, kdysi mi někdo poradil, že krom toho, že jsem matka, mám být taky manželka. Takže v 8 má dítě spát. Noooo, moc jsem se na to netvářila, tenkrát, přiznávám.... ale zavedla jsem pravidlo, že ať jí ve 4, v 5 nebo v 6 odpoledne, zkrátka v 7 se koupe (ob den), v půl osmé poslední krmení a spát. Zatím to vychází... zatím... doporučuju :wink:

Tesi, nejsi náhodou příbuzná s nějakou Renatou z Červeného Kostelce? Jste si podobné... a jestli ne, tak jste určitě stejné znamení... a už jdu :wink:
15. únor 2010 ve 21:53  • Odpověz
Funkci fotografa má Danča :wink: :wink: :wink: ...
15. únor 2010 ve 21:55  • Odpověz
Teda Sanuuuuuuuuuuu jsem myslela, že to nevíte................
15. únor 2010 ve 22:01  • Odpověz
A děláte mi jako chutě jooooo a ještě Vám to budu ten čtvrtek závidět :angry: :grinning:
15. únor 2010 ve 22:03  • Odpověz
Tak já ještě vysypávám fotečky a kukám. Dani, super, tak pohoda :wink:
Hele, fakt nevím, pokud jsem s ní příbuzná, nevím o tom :grinning: Nevím, jestli s tím znamením je to dobře nebo špatně, ale mimochodem, jsem rak :slight_smile: :sweat_smile:
15. únor 2010 ve 22:04  • Odpověz
Dobrou celou noc :wink: ...
15. únor 2010 ve 22:09  • Odpověz
Tak fotečky v albíčku :wink:
Já taky přeji hezkou celou noc, ale myslím, že se to bude týkat jen pár vyvolených :grinning: (ale já to nebudu) :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2010 ve 22:13  • Odpověz
Gabi, já to věděla, hned jak Rozinku manžel požádal o roku. Ale taky jsem musela mlčet.
15. únor 2010 ve 22:24  • Odpověz
Tak dobrou noc všem. :slight_smile:
15. únor 2010 ve 22:25  • Odpověz
Tesi, fotečky jsou bombový. Kubíček je úžasnej, vypadá mnohem starší a pohodičku si teda umí užít. :slight_smile:
15. únor 2010 ve 22:27  • Odpověz
No to je krásný :dizzy_face: Rozince moc gratuluju (já věděla prd :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a věřím, že i miminko bude :slight_smile:
v 11 jdu na kontrolu - já se bojííím...
16. únor 2010 v 07:57  • Odpověz
Dobré ráno,
tak já dneska mám nějaký fofry. Po 9 jedu do Sanusu na odběry krve a ultrazvuk a domluvit se na transféru miminek. Odpoledne masáž.
Woblu- držím palečky, ať vše dobře dopadne.

Holky já mám teď větší strach než jsem před transférem Marušky. Hlavně jak to všechno zvládneme.
16. únor 2010 v 08:06  • Odpověz
Čepi, moc držím palce, ať je všechno jak má být a brzo si můžete jet pro mrňata :dizzy_face:
16. únor 2010 v 08:11  • Odpověz
Hezké ráno,
tak noc klasika, krmení ve 2.40, pak čaj ve 3.30, další čaj ve 4.30 a další krmení v 6.30, od 6.45 jsme vzhůru :stuck_out_tongue_closed_eyes: No snad aspoň zabere na chvilkový dopolední spánek. :rolling_eyes: :grinning:

Jinak vyrážky lepší. V neděli jsme volali raději na pohotovost, doporučili na Sudocreme, naštěstí byl jako vzoreček Prenatal Boxu z porodnice a je to fakt lepší. Zítra jdeme do poradny, tak uvidím, co nám na to mudra řekne. Divný prostě je, že se mu to dělá jenom na hrudníčku a ne třeba na zádičkách a ručičkách :confused: .

Nelinko, děkujeme za pochvalu :slight_smile: , no a to že vypadá starší, nejsi první, která mi to říká. Mudra na kyčle, kdyby nás osobně neznala, tak říkala, že ve 4. měsících vypadal na 6 měsíců, no holt mu hodně chutná, no :grinning:

Woblu, držím palce na KO a dej pak vědět. :wink: Věřím, že to bude dobré a prcek ještě určitě vydrží u tebe v bříšku :wink:
16. únor 2010 v 08:14  • Odpověz
Cepi, držím palce :wink: , určitě to zvládneš :wink:
16. únor 2010 v 08:15  • Odpověz
Hezké ráno!
Tak po noci čajů a kojení jsem celkem v poho.Sice jsem k ní taky musela s těma čajema vstávat,ale bylo to vždycky jen cucnutí a spala dál a ne 20-30 minut bdění (včetně říhnutí). Takže už jsem na 100% přesvědčená,že hlad v noci nemá.Takže to takhle budu praktikovat dál a uvidíme - třeba se mi na ten můj čaj vyprdne a bude raděj chrupčit. :grinning:

Na srazíka se těším.Bude nás tam pořádná tlupa i s těma našima pokládkama.A ten sraz 27.2. si moc dobře pamatuju.Pokud se nepletu,bylo to v té vile Rosa a já byla taky chviličku těhotná.(A tenkrát plná tajemství,kolem mého rozpadajícího se manželství...).Takže fakt mi utkvěl v hlavě.
Tenhle už absolvuju s Klaudinkou. :dizzy_face:

Rozince taky moc gratuluju ke svatbě a přeju hlavně hodně lásky a ať jim to vyjde!!! :wink:

Tesi,Tobě IP :wink:
16. únor 2010 v 08:16  • Odpověz
cepi,taky držím palce.
Tesi - noc jako u nás... :grinning:
16. únor 2010 v 08:19  • Odpověz
Ahoooj...

Woblu, Čepi... dobré pořízení. Woblu, jsem na tebe zvědavá :confused: ... Čepi, ty se nekoukej napravo nalevo, jsi před hotovou věcí!!! A užij si masage :slight_smile: .

A Luuc už by měla být zpátky z hor, ne??? A měla by testit, ne :confused: ???
16. únor 2010 v 08:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.