• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Holky tak dnes jsem usnula až někdy kolem jedné a ráno mě vzbudili ti mí kluci. Jsem jak vyoraná. Moc se bojím zubaře a za tři dny ortel ach jo
16. únor 2010 v 09:13  • Odpověz
Ahoj holky,

Tesi, Kubík je fakt krásný mimi!

Woblud, držím palce!!

Cepi, to bude dobrý, uvidíš!

... tak máme každá ten loňský sraz spojený s něčím jiným... jak to tak čtu... ani se mi to nechce věřit, že už je to rok... Muchli se zatím neozvala (ta tam ukazovala UTZ dvou dutinek, tuším...)

Užijte si den! My jsme dopol. doma, peču králíka, odpol. kafe venku, tak se těším :wink:
16. únor 2010 v 09:14  • Odpověz
Dani,nemáš ty ho spojený s tím žlučníkovým záchvatem??? :confused: :sweat_smile:
16. únor 2010 v 09:15  • Odpověz
16. únor 2010 v 09:48  • Odpověz
Aha,tak nejsou... Ono to nejde. :unamused:
16. únor 2010 v 09:49  • Odpověz
Dobré ránko,

Dani, tvoji metodu budu muset zavést, z koupání nakonec nebylo nic, protože mladej si v pohodě chrněl až do půl 11 v noci,takže to už jsem fakt nekoupala :sweat_smile: , jenže on si klidně usne v 7 večer a co s ním pak, spícího do vany??? :grinning:

srazík, jak píšete, Danča na pohotovost, taky jsme ji ochmatávaly Anežku v bříšku, já se ptala Žofíka na laparku, a víte co moc to s tou nostalgií nepřehánějte, neboť jsem ještě 6nedělka a všechno mě dojme a rozbrečí :sweat_smile: :grinning:

Woblu, Cepi..................přeji super dobré pořízení :wink:

já jdu pobalit věci a odjezd k mamce, takže možná až večer a nebo od našich, uvidíme....zatím páčko

Tesinko, Kubík krásnej, totální pohodář jak ten náš :grinning: :dizzy_face:
16. únor 2010 v 10:05  • Odpověz
Tak jsem poslala objednávku na čtvrteční meníčko pro náš srazík.
Takže telecí: Sanu, Šáři, Very, Danča, já
nudle: Veruška

Ostatní si případně objednají, co budou chtít z jídelního lístku nebo meníčka, co bude.
Kdyby se dostavil někdo navíc, nechala jsem pro jistotu připravit o pár židliček navíc, ať nemusíme shánět místo na sezení.

A doufám, že se srazík řádně vydaří a užijeme si ho, já už se teda mooooc těším :wink:
16. únor 2010 v 11:32  • Odpověz
Jinak holky, moc děkuju za pochvalu Kubišty :slight_smile:

Very, užij si návštěvu u mamky :slight_smile:
16. únor 2010 v 11:33  • Odpověz
tak jsem se vrátila ze Sanusu a super. Sliznice 10 a 9 mm, takže prý ideální pro mimi. Miminka kvalitní, takže v pátek po obědě už je budu mít u sebe :slight_smile:
16. únor 2010 ve 13:02  • Odpověz
Zdravím,jé čepečku ty jsi byla v JI a neměla si na sobě červenou bundu?
Já byla dnes v práci s papírem na peníze a byli by nejradši,kdybych tam hned zůstala-moc práce,ale zdá se mi to brzo jít už do práce,dneska jsem vlastně 14 dní po operaci a myslím,že bych šla až prvního makat.
Dani,králíka na soli to dáš sůl do pekáče a maso na ni a už nic víc jak u kuřete?My jsme takhle jednou v práci dostali 15kg krůtu za odměnu a chlap,když jí doma porcoval,tak říkal,že je to za trest a né za odměnu :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2010 ve 13:32  • Odpověz
Cepi, tak super!! Moc Ti přeju, ať to dopadne, budu držet palce!!
16. únor 2010 ve 13:32  • Odpověz
Ahojko, ne na soli, sice ten recept taky znám, ale nikdy jsem ho nedělala. Normálně to posolím a dám péct, jako kuře, takže spíše se solí, než na soli. Bylo to mňam :slight_smile:
16. únor 2010 ve 13:33  • Odpověz
Čepi :dizzy_face:
U nás taky dobré zprávy :dizzy_face: hrdlo se povytáhlo z 20 mm na 26 mm a zdá se, že drží :slight_smile: Tak pokračujeme v ležení a dlabání prášečků, nechali mi nabrat krev a kontrola zase za týden :slight_smile:
16. únor 2010 ve 14:31  • Odpověz
ahojda, jukám u našich.

Volala mi Rozinka, všechny moc pozdravuje, moooc děkuje za gratulace. Vdává se teď v sobotu 20.2. ve 12.00 na radnici v Pardubicích.
Na jaře tu bude zase s námi.
16. únor 2010 ve 14:55  • Odpověz
Woblu a Cepi, gratuluju ke krásným výsledkům na kontrolách. :slight_smile:
16. únor 2010 ve 14:56  • Odpověz
Ahojko, já jsem tam byla v 11hodin a mela jsem černý krátká kabát a červenou šálu:slight_smile: A myslím, že tam se mnou jiná maminka nebyla ale nevím, stále jsem drbala se setřičkou u příjmu :slight_smile:
Woblu- to je super tak to jsem ráda, že to tak dopadlo, moc na tebe myslim.
16. únor 2010 ve 14:57  • Odpověz
Ahoj

Čepi a budeš si k sobě "brát" 2 embroušky?

Woblu tak sláva nazdar výletu, zvládli jste to a jste tu. Špitál si na tebe ještě chvíli počká.... tak pěkně dadynkat...

Já jsem dneska zase trošku gumička, noc nif mof, ale já mezi těma Selinčinejma intervalama asi usínám hned jak dřevo, tak ani nevím kolikrát jsme vzhůru. Ale vím, že se zase budila do půl druhé....krmení až o půl šesté...
16. únor 2010 v 16:23  • Odpověz
Čepi,já v sanusu dnes nebyla,my budem začínat duben až květen uvidíme jak budu v pohodě,nejraději bych to vzala už teď jednim vrzem,když už jsem doma a neba mě to,ještě,že je ta olympiáda jinak moc na telku nekoukám,ale byli jsme v kaufu a tam byla pani a byla ti podobná jen kapánek delší vlasy,tak mě to napadlo,ale pak říkám,dyť je ze Ždáru a pak tu čtu,že jsi byla v JI takže tak.No asi se nepotkáme,protože až začnu tak ty už budeš mít po starostech a budeš odpočítávat týdny. :wink:
16. únor 2010 v 17:00  • Odpověz
Woblud, tak dobrý!! :wink:
16. únor 2010 v 18:55  • Odpověz
Ahojko - třeba se můžeme někde v Ji potkat já tam jezdím s malou do zoo a taky hlásit se do práce :slight_smile:) a HB taky znám tam zase jezdíme na adventní trhy
16. únor 2010 v 18:58  • Odpověz
Woblu... paráda, doma je doma... když to jde :wink: . A vlastně, kde budete rodit? V H.K.?

Věruš... co jsi nám to chtěla ukázat :sweat_smile: ???

Čepi... p a r á d a !!! A tak kolik? 2???

Ahojko... u nás bývaly holky doma měsíc, po laparo CHCE. Záleží, co v práci děláš :wink:.
16. únor 2010 v 19:44  • Odpověz
Holky tak to vypadá, že si v pátek jedu pro dvě míma:slight_smile: doufám, že se chytnou obě a bude to holka. kluk, teda kluka jsem si teď objednala :slight_smile:
16. únor 2010 v 19:48  • Odpověz
ahojky

tak já mám konečně zase hezké nehty :dizzy_face: , to je radosti a malej byl u mamky ty 2 hoďky zlatíčko, spinkal, takže neví ani že jsem někde byla :wink:

Čepečku, to jsou krásný zprávy, v pátek budeme držet pěstičky :dizzy_face:

Woblu, tak to je super, opravdu se snaž odpočívat a špitálek až k porodu :wink:

Nelčo, děkujeme za zprávy o Rozince a moc se tu na ní těším :wink: :slight_smile:

Dančo, dnes jsem praktikovala tvoji metodu, zatím dobrý, je v postýlce, ale pořád si tam mručí a když vypadne dudel, tak se ozývá, to jsem ho zase něco naučila, to budu stát u posýlky celou noc a zandávat dudel :confounded: :sweat_smile:
16. únor 2010 ve 20:09  • Odpověz
Sarii,i já to tak mám naplánované na měsíc,ale dle některých v práci vypadám dobře,tak bych jako mohla jít makat :confused: néé.Dělám v reklamní tiskárně,převážně potisk textilu-potisk triček,přístřihů atd.,ale vše se dělá ručním tiskem,takže pokud je dlouhý nápis nebo obrázek tak je to namáhavé-je to o síle,takže nejen ruce,ale i břišní svaly dostanou co proto.Mohla bych to tam jít maximálně řídit :grinning: ,ale od toho tam jsou jiní :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2010 ve 20:29  • Odpověz
Holčiny, zítra jedu lyžovat, snad od devíti do dvanácti a pak dom, jenom tady do Deštného. Dnes jsem koupila přilbu a kuklu, manžel by mě jinak asi nepustil... ale podle mě to o přilbě není... Věřím, že to bude OK a jako obvykle nespadnu a nic se mi nestane.
Zítra odpol. kouknu. Užijte si den.

Přeju krásnou dobrou :slight_smile:
16. únor 2010 ve 21:50  • Odpověz
Dobré ráno, dneska jsem první :slight_smile:))
17. únor 2010 v 07:29  • Odpověz
Dobré ráno, tady jedno foto ze včerejška, aneb někdy je lepší nevědět :grinning: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3813450&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
17. únor 2010 v 07:49  • Odpověz
Woblu- to je hezky nafoceno :slight_smile:

Jinak u nás zase problém, tchánovci nám řekli, že když transfér není ve čtvrtek, tak že v pátek nám malou nepohlídají a je z toho ohromný problém, protože tchýně si nemůže vzít dovolenou..... Fakt, jsem naštvaná, že jsem jim vůbec říkala, že si jdeme pro druhé mimi, ale zase jsem podlehla tlaku manžela. U Máji to bylo taky tak nejdříve ohromný zájem a pak když mi zavedli miminka a měla jsem odpočívat, tak manžel dostal chřipku a měl 40 horečky, a já jsem měla křeče v břiše, že jsem lezla po čtyřech a za celý víkend, k nám nikdo nepřišel, protože přijela manželova sestra a ta když přijede tak jde vše stranou ....
Omlouvám, že jsem si vylila srdíčko, ale fakt mě některý věci štvou.....
17. únor 2010 v 07:59  • Odpověz
Dobré :slight_smile:

Danu tak opatrně, mysly na sraz :grinning:

Woblu tak z toho jde strach :grinning: :grinning: Ale jinak když si člověk řekne, že je to mimísek, tak kvalitní fotečka :wink:

Čepi nooooo co k tomu dodat........ budu přemejšlet :grinning: :rolling_eyes:
17. únor 2010 v 08:20  • Odpověz
Dnes sychravé ráno :frowning2:
Woblu,interesejšn :wink:
Dani,přesně tak,opatrně,jestli je u vás též namrzlá mlha bude to nebezpečné :confused:
Čepi,tak už to někdy bývá a co nějaká kámoška nehelpla by? :wink:
Já jdu volat někomu skrz ty promočené zdi-jestli to je ze střechy nebo kde je problém :angry:
17. únor 2010 v 09:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.