• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Pěkný den,

Dančo užij si lyžovačku, tiše závidím :dizzy_face: a co se týče té helmy, víš co, já co jsem začala čekat malýho a loni jak umřela ta známá osobnost, nevím teď to jméno, spadla na lyžích, nic jí nebylo a do rána umřela na vnitřní krvácení, myslím že v hlavě a zanechala za sebou 2 děti, tak na to taky koukám jinak -manžela chápu :wink: , ale třeba je fakt, že když jsme byli lyžovat v Mladých Bukách, tak tam strom skoro žádný a sjezdovka rodinného charakteru, tak tam jsem ji taky nepotřebovala :sweat_smile:

Woblu, to je hezký :dizzy_face: , nám tenkrát zase na UTZ z malýho udělali terminátora s jedním velkým okem :grinning:

Čepi, srdíčko si klidně vylij, co ti taky jiného zbývá a holt tchánovce nezměníš, takových obdobných případů to je :unamused:

Mě přijede za chvíli kámoška a večer nás čeká kadeřnice, huráááá

včera mi manža ještě večer obarvil hlavu, tak už budu jako znovuzrozená :grinning: , jen jsem se ptala jak si to mám dát ostříhat a on mi na to řekl, lehce, skoro vůbec :grinning: a to jsme se poznali a já měla vlasy o víc jak polovinu kratší :sweat_smile: , tak mi udělala trochu čáru přes rozpočet
17. únor 2010 v 09:15  • Odpověz
Ahojda,
Holky nějak nestíhám tak ani všechno nedočítám.Občas nakouknu.Jak bude víc času hodím nějakej přízpěvek.
Jinak Adél ve školce super.Obešli jsme se bez nějakej scén že tam nechce atd.Tenhle týden je doma.Byli jsme u dr.,dělal ji výtěr z krku a dneska budou výsledky.A já v práci na mrtvici.není materiál takže mě šoupou všude možně.Doufám že se tam dlouho neuhřeju a podaří se nám těhu.

Jsem objednaná na příští týden na utz před KETem.Ale asi zkusíme jen IUI.Snad nebude problém to změnit.
17. únor 2010 v 09:48  • Odpověz
Ahoj holky

Woblud ten Utz je fakt zajímavý.

Jinak mě je pro změnu zle od žaludku a jde ze mě utrogestan.
17. únor 2010 v 10:24  • Odpověz
Dabli - nezkoušela jsi ho zavádět? Mě to tak řekl dr. a jsem v pohodě
17. únor 2010 v 10:37  • Odpověz
cepecku já ho zavádím musím, ale dlouho nic moc nechodilo ven(myslím zbytky) a dnes to trochu polevilo.
17. únor 2010 v 10:42  • Odpověz
Jeeee Nelčo dneska je první testovací výročíííííííííííííííííííííí :wink: :wink: :wink:

Very já mám taky věčně zákazy si cokoliv dělat s vlasama, od té doby co jsem se z zmavě hnědé rovnou přebarvila na černo :grinning: Ale i to se mu tenkrát líbilo, jde jen o zvyk :wink:
Teď už můžu max dělat něco s dýlkou, barvit určitě ne :grinning: A dýlka max po ramena kratší už taky ne :grinning:

Manža ti barvil vlasy jo????? :astonished: Hele by mě zajímalo co spíš nedělá??? To bude asi kratší výpis co :astonished: :pensive:

Já se jdu chystat, jdeme dneska se Selinkou návštěvovat...
17. únor 2010 v 10:43  • Odpověz
Hezký den...

Dani... tak se odpolko nahlaš! Ty, počasí, sníh... všechno okomentovat :wink: !

Woblu... zatím je to E.T. :sunglasses: ...

Čepi... to dokáže naprdnout a zkomplikovat situaci, co?

Ahojko... nějak jsem nedávala pozor, co máte se zdí???

Very... Lázňa ti i barví vlasy :astonished: ??? Já padám :sweat_smile:...

Sanu... ty a černá, joo :astonished: ?

A taky jsem si vzpomněla na Pavlu, ta by na sraz nepřijela???????????????????????????????????????????????
17. únor 2010 v 11:12  • Odpověz
Manžel říkal, že náš vetřelec si spletl galaxii :grinning:
Dabli, ze mě Utroš vycházel docela dost, já myslím, že to záleží na tom, jak moc je v pochvě vlhko apod. - někdy se to líp rozpustí a vstřebá, někdy hůř, jen se neboj, tělo si vezme, co potřebuje :wink: s nevolností soucítím :pensive: ale manžel když hlásil Štěpánovi ve dvěřích, že mi je zle, tak měl primář úsměv od ucha k uchu a říkal, že to je moc dobře :wink:
:grinning: Manžel tuhle po flašce vína věšel prádlo a dělal u toho nějaký krávoviny, když jsem mu říkala, že Verči manžel i žehlí, tak normálně zbledl a říkal, že na to mám teda zapomenout :grinning:

Dotaz - jakou používáte kosmetiku a plínky? Mám na mysli značku. Ségra jede zítra do Polska, prý je to tam o dost levnější, tak si něco nechám přivést. Rozhodla jsem se, že začnu takovou střední třídou (nepředpokládám sklon k alergiím apod.), netrvám na čistě přírodní kosmetice, nicméně zase nějakej sajrajt na něj plácat nechci. Sympatická je mi Nivea (obvykle ji kupuju pro sebe), co Johnson´s, Hipp? Plínky Pampers, Huggies... (rozhodla jsem se pro jednorázovky)? Jaké jsou ty řady od DM a Rossmanna, používáte?
17. únor 2010 v 11:19  • Odpověz
Woblu... já Weledu a když už papírovky, tak Pampers, i vlhčené ubrousky...
17. únor 2010 v 11:41  • Odpověz
kámoška jela domů, tak já se dám asi do vaření oběda a musím jít sebrat prádlo, se žehlením nevím
:stuck_out_tongue_closed_eyes:, to se mi moc nechce, ale zítra srazík, takže to neudělám nic, no možná v pátek

holky no jasan, barví a jde mu to, sice jsem ho ze začátku musela honit, že se s tím nesmí prdět jak s první láskou, ale jinak "funkční kadeřník" :wink:

Woblu, já když jednou před známejma vyprávěla, že vyžehlil a uklidil, tak manžovi pak kámoš vynadal, že chlapům kazí reputaci, že se to po něm pak doma taky vyžaduje, takže to teda néé :grinning:
jinak my jedeme Pampers, ale měli jsme i 1 balení Huggies a v zásobách "2" máme převážně opět tyto 2 značky.
Co se týče ubrousků, tak opět tyhle 2 značky a teď mám doma 2balíčky co jsem dostala od ségry Johnson's, zatím reagujeme na všechno dobře a kosmetiku asi tak mám doma všechno od Alpy, naprosto vyhovuje a mažeme převážne sádlem po koupání a nebo dětským krémem od Alpy, jinak kdyby jo bylo loupání a opruzeniny mám Menalind :wink:

Sanu, jako černovlásku si tě neumím představit, vůbec, ale je to o zvyku, ale já bych si určitě nezvykla na tebe jako tmavovlasou:grinning:
17. únor 2010 ve 12:19  • Odpověz
Dabli, to je normální, že jde utroš ven a že ti je špatně je dobrý příznak, jak píše Wobludka :wink:
17. únor 2010 ve 12:22  • Odpověz
Woblu, my máme Weledu a papírovky hlavně Huggies ale zkoušela jsem i Tesco Essentials, zelený balení, ty jsou taky v pohodě. Ubrousky mám z DM ty babylove sensitive, bílé, vyhovují.

Sanu, je to neuvěřitelný, jak to uteklo. Máme dnes velké výročí. :slight_smile:

Celé dopoledne jsem jezdila venku, za hodinu mažu do práce pro daňové přiznání a pak ke kadeřnici, aby jste se mě zítra nelekly. :grinning:

A taky zavolám Bery, jestli nemůže na srazíka.
17. únor 2010 ve 12:25  • Odpověz
Jo, a mě manžel taky barví vlasy. :grinning:
17. únor 2010 ve 12:26  • Odpověz
Tak Bery nemůže, jede zítra na IUI do Brna.
17. únor 2010 ve 12:44  • Odpověz
Neli,Sanu užívejte a vzpomínejte,bude dnes kouzelný večer??? :grinning:
Sarii,v kuchyni a v obýváku se nám začala promáčet zeď -začalo to od stropu a jak je relativně teplo,tak nám to postupuje,hlásila jsem to i na pojištovně,ale pochybuju,že nám něco daj-záleží jestli je to promrzlou zdí a nebo poškození střechy,tak jsem volala klukům,co nám dělali střechu at se na to přijdou mrknout,protože tady se nechávala střecha původní-plech a tehdá byl v pořádku a bylo zbytečné ho měnit,tak nevím asi nás to stejně nemine.Střecha se měnila jen nad novou zástavbou.
17. únor 2010 ve 12:47  • Odpověz
Neli... a nestaví se tady, holka jedna. Že si na ní vzpomeneme hromadně :dizzy_face: ...

Vy se všechny na zítra šlechtíte :astonished: :astonished: :astonished: ... Ale vlastně je to fajn, nebýt srazíku, tak bude člověk chodit ke kadeřnici měsíc, že???
17. únor 2010 ve 12:50  • Odpověz
Neli, super, že taky někomu manža barví hlavu, už jsem se tu měla za exota :grinning:

Berykovi, hodně štěstíčka na zítra :wink: :dizzy_face:

a copak naše Luci???????????, jak ta je na tom

Luci!!!!!!! :astonished: :astonished: :astonished: , my voláme :slight_smile:
17. únor 2010 ve 13:06  • Odpověz
Šári, já jsem zvědavá jak budu vypadat, abych nemusela zítra s kulichem nebo šátkem na sraz :grinning:
17. únor 2010 ve 13:20  • Odpověz
Zdar, jsem doma :dizzy_face:
Vše proběhlo bez problémů, lyžovačka skvělá, tatínek s Anežkou to zvládli taky dobře. Snědla celý banán :confused: a teď nechce oběd, ale to neva, má to čas. Já jsem si tááák užila... žádné fronty, perfektně upravené sjezdovky, málo lidí... pohoda :dizzy_face:

Cepi, asi je to normální, vidím to všude kolem sebe, že tchyně bývají v pohodě, ale švagrové se občas hodně nepovedou... anebo jinak - švagrové bývají pro tchyně jednička a ostatní utřou nos... bohužel běžná věc, aspoň u mých kámošek tady. Nejednou jsem řekla, že jsem ráda, že nemám žádnou švagrovou :grinning:
17. únor 2010 ve 13:42  • Odpověz
Dančo, závidím lyžovačku... :dizzy_face: , ale přeju fajn relax viď :wink:
s tou švagrovou dost trefně a výstižně napsaný :grinning: :grinning: , funguje to tak asi opravdu ve většině případů :pensive:
17. únor 2010 ve 13:46  • Odpověz
woblud, to ale není hezké.... :grinning: :grinning: :grinning:

Sari, kometnář sněhu?? Super!!! Zkrátka to nemělo chybu.

Very, manžel je, koukám, fakt zlatý!

Sari, Pavla?? Písnu jí IP.

malá mě vojíždí ruku, zkusím, zda jí bude stejně chutnat oběd. Pak dočtu :wink:
17. únor 2010 ve 13:46  • Odpověz
Dani.. no, jakej sníh... ledovka, prašánek, mokrej... A ještě počasí!!!

A já jdu taky návštěvovat... teda my...
17. únor 2010 ve 13:50  • Odpověz
Zdravím

Woblu včera jsem nestihla kouknout, tak gratulka, že jste doma a stav se zlepšil :wink: :wink:

No já byla včera objednat kočárek a zas nic čím víc se v tom šťourám tím hůř :sweat_smile: Je lepší ho objednat přes net nebo v obchodě? a štve mě , že X Lander nemá otočnou rokojeť :angry:

woblu jinak já mám podobnou krasavici na fotce :sweat_smile: :grinning: a dnes mi teda dává páč se záhadně otočila a kope mě dole do zadnice a močáku se až bjím , aby ji noha nevylezla :sweat_smile:
17. únor 2010 ve 13:54  • Odpověz
Gabi, já objednávala přes net a spokojená, pozdrželi odeslání přesně jak jsem chtěla a ještě v den odeslání paní volala, jestli vše platí a můžou posílat. Zařídili mi i tu stříbrnou konstrukci jak jsem chtěla takže naprostá spokojenost.

holky já se asi loučím, jdu nachystat děťátko a sebe a pofrčíme do PCE na to stříhání :wink:
17. únor 2010 ve 14:38  • Odpověz
Holky, jste spokojené s těmi Pampers Sleep and Play? Že na ně mají ode dneška akci, v Albertu to vyjde 2,28/ks a v Tescu dokonce 2,13/ks, to se mi zdá hodně dobré pod 3,-Kč/ks plína :confused:
17. únor 2010 ve 14:55  • Odpověz
Ahoj holky - vy jste teda kecalky :grinning: Já jsem se sem dostala až teď a koukám... :confused: :wink:

woblu - UZ zajímavej.Skoro bych se bála,že až to vyleze,tak se leknu. :confused: :fearful: :grinning: :grinning:

Kosmetika...Tak my jedeme to,co je zrovna v akci.Respektive co bylo v akcích,když jsem ještě byla těhotná a teď ty zásoby čerpáme.Máme Fixies,Hugies,Pampers sleep and play - ty se mi osvědčily na noc,že v nich není tak začůraná i když ji nepřebaluju.Pak máme i nějaký plínky Tesco - ty dávám přesd den a taky nejsou špatný.Ubrousky všelijaký )hodně jsme dostali od návštěv,když se Klaudi narodila).Je to směsice všech možných a všechny snáší dobře.na koupání máme dětské mýdlo (to klasické tuhé asi za 14Kč) a olejíček Nivea.

A vlasy mám od včerejška taky nabarvený.Obarvila mi je mamka.Nejen že je zítra ten velkej razík,ale v pátek jdu zase plesat a už jsem to měla hodně odrostlý.
17. únor 2010 v 15:11  • Odpověz
Pavla na sraz nepřijede, pracuje...

Dabli, drž se!

Madli - však se tam snad dlouho nezdržíš...

Jinak Anežka neobjedvala... když mi hodila lžici na zem (tedy, na mě, na kuchyň a na zem), tak jsem to vzdala. Dostala mlíko a spí. A jezdí s babičkou a já mám pohodu... ještě tak půl hoďky... pak bude druhý pokus s týmž jídlem :grinning: :grinning: včera to jedla. Naprosto totéž!!

Woblud, Johnsons ať Tě ani nenapadne! Je nehorší! Sice to mají v porodnicích (od dealerů zdarma), ale je to z ropy a dělá to alergie, naopak třeba Weleda je z přírody. Takže já hlasuju pro Weledu. A Nivea je taky kvalitní, taky hlasuju za :wink: Jinak vlhčené ubrousky nepoužíváme, máme nastříhané plíny, namočit ve vodě, osušit a hotovo. Stejně peru (na 60), takže v pohodě. A... když použiju vlhčený, je na Anežku studený, to mě překvapilo, jak to vnímá... jinak otírám jen kakání, čůrání ne, takže běhání k vodě není teď tak časté.

téma manžel kadeřník - tak to u nás neeee, ale já ho stříhám - mašinkou, na 4 mm :wink:
17. únor 2010 v 16:16  • Odpověz
Bery, hodně štěstí!!

???? tak to jsem jediná na sraz neupravená???? hm... budete to muset se mnou vydržet :grinning: :grinning:

Večer kouknu, teď jdu něco dělat, ještě chvíli...
17. únor 2010 v 16:20  • Odpověz
Mám tu celý balík plen Pampers Sleep and Play č. 2, 3-6 kg, 70 ks. Prodám je za 100,-. Malej vyrostl rychleji, než jsme je stihly otevřít. Pokud se někomu hodí, vezmu je zítra na srazík.
17. únor 2010 v 16:21  • Odpověz
fůůůůůůůj

prosím, slovo oběd je oběd a ne "objed", za chybu se omlouvám a stydím :confounded: :confounded:

Jo, Sari, prašánek :dizzy_face: a skvěle upravené sjezdovky! Až před polednem se udělala jedna plotna, nebo spíš se vyhrnul sníh z ledu - byla na tradičním místě, jako každý rok, takže pro znalé žádné překvapení. No a počasí - dole -2 krásně, nahoře mlhavo, teplotu nevím. Dalo se jezdit bez brýlí, nic nepadalo.
17. únor 2010 v 16:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.