• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Very, to by bylo dobré to zjistit, kdyby se tam mohlo, tak by to bylo určitě lepší. Já totiž vůbec nemám tušení, co mám hledat. Vždyť na těch stránkách snad není ani fotka toho areálu, ne!? :frowning2:
17. únor 2010 ve 21:31  • Odpověz
AHOOOJ MUCHLI

Od Přelouče přejedeš podél závodiště a pořád rovně, ulicí Teplého, jak jsou hasiči, na světelné zase rovně až na S.K.Neumanna, tam odbočíš doleva, po pravé ruce máš tři paneláky a hned za tím třetím je odbočka doprava, tam zahneš a vede tě to podél garáží a na křižovatce doprava a přímo před sebou máš celý takový prosklený komplex.

Jinak dnes jsem šla okolo, parkoviště bylo zcela plné, ale parkuje se podélně v celé téhle ulici a tam místa byla, takže v poho.
17. únor 2010 ve 21:37  • Odpověz
muchli - IP znova od Přelouče,ale ne od nádraží. :wink: :grinning:
17. únor 2010 ve 21:37  • Odpověz
17. únor 2010 ve 21:39  • Odpověz
Tak neluš byla rychlejší :wink: :grinning:
17. únor 2010 ve 21:41  • Odpověz
Hele,neli,by jsi na mě mohla cinknout a šly by jsme spolu.Jestli tam jdeš přímo na tu 13h :wink:
17. únor 2010 ve 21:43  • Odpověz
Věru, pojedeš z domu rovnou? Pojedeme společně? Srazíme se někde?
17. únor 2010 ve 21:43  • Odpověz
tak to je dobrý Věru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 ve 21:44  • Odpověz
17. únor 2010 ve 21:45  • Odpověz
Jasně, vyzvednu tě. :slight_smile:
17. únor 2010 ve 21:45  • Odpověz
Tak holky doufám, že to nějak zvládnu, protože zatím mé pocity z toho jsou velice zmatené. :grinning:
No, ale základ je zapamatovat si název restaurace a kdyžtak pusu mám, takže to snad nějak zvládnu. :wink:
17. únor 2010 ve 21:48  • Odpověz
No, ono tu restauraci moc lidí nezná. Není to tam dlouho. Základ bude mít na někoho z nás telefon, abychom tě navigovaly, si teda myslím já. :slight_smile:
17. únor 2010 ve 21:50  • Odpověz
Ale to zvládneš!!!!
17. únor 2010 ve 21:52  • Odpověz
Ola

Muchli spíš tu část "města" si pamatovat název. Spíš teda Vinici. restaračku asi moc lidí vědět nebude a jak ppíše Nelča, mít na někoho tel. Máš????

Nelčo vy jste se viděly někde s Very???????????
17. únor 2010 ve 21:54  • Odpověz
No, nechám si to rozležet v hlavě.
No, zvládnout to musím, nejsem malá. :grinning: Bohužel. :frowning2:
No, snad to v té restauračce půjde nějak s těma vajíčkama, protože kočár se mi fakt tahat nechce.
17. únor 2010 ve 21:54  • Odpověz
Jasan, že to půjde s vajíčkama, když to jde s kočíkem, tak o to lehčí to s vajíčkem bude...... to zmákneš, ti věřím :grinning:
17. únor 2010 ve 21:56  • Odpověz
Tak se zítra moooc těším a teď jdu spát, za chvíli bude zase noční kofo, tak ať jsem ready. :slight_smile:

Všem dobrou noc.
17. únor 2010 ve 21:57  • Odpověz
No, jen, aby to holky nějak zvládly, přece jenom s kočárkem je to s dětma jednodušší. A už se loučím, jdu do hajan.
Tak zítra se snad uvidíme.
17. únor 2010 ve 21:58  • Odpověz
Very týýý bláho, Mišák je frajer. Ty ty všechny věci ve finále fakt unosíš :grinning: Teda Mišan. A kočárkový fotky mooc hezký, ty naše vyzáblino :grinning:
17. únor 2010 ve 22:02  • Odpověz
Taky se loučím - za chvíli si mladá bude žádat druhou večeři (a pak první snídani :grinning: ) takať mám sílu "servírovat". :grinning:

Dobrou a těším se na zítra :wink:
17. únor 2010 ve 22:02  • Odpověz
mě se nejvíc líbí ta propracovanost a sehranost barev do posledního detailu - ty botičky :dizzy_face: :wink: :grinning:

A už jdu :pensive:
17. únor 2010 ve 22:04  • Odpověz
Tak jsem Vám chtěla napsat jako horkou novinku, že dorazí Muchla (možná) a koukám, že už to víte :pensive:
Jsem se zasekla u olympiády...

Jdu dočíst.
17. únor 2010 ve 22:04  • Odpověz
Very, nádhera :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak ahoj zítra! A přeju krásnou dobrou :wink:

Ráno máme doktorku a pak nějak pojedu. Snad to najdu, snad vše klapne.
Very, budu s kočárkem.
17. únor 2010 ve 22:11  • Odpověz
Jsem zase poslední, kdo to ví :astonished: ... Muchla s Muchlicema :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Very... šoumen to je :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

A dobrou.
17. únor 2010 ve 22:19  • Odpověz
jsem se zasekla v koupelně u odstříkávání a vy jste toho napsaly

Věru, Neli.............vy jste se teda domluvily s tím vyzvedáváním se :grinning: :grinning: :grinning:

všem vám děkujeme za pochvalu foteček :slight_smile: :wink:

Dani, tak se tě vyzeptám ohledně kočíku :wink:

a všem dobrou noc :dizzy_face:
17. únor 2010 ve 22:19  • Odpověz
Snídám, pomrkávám na hokej a chystáme se k té doktorce. Tak jsem zvědavá, kolik navážíme...
Holkýýý, co očkování na pneumokoka, měly Vaše děti reakci??

Přeju všem krásný den!

A otevírám - dnes jsem po dlouhé době první - i když si říkám, že v den srazu bývá diskuse mrtvější.
Tak ahoj za pár hodin :wink:
18. únor 2010 v 07:45  • Odpověz
Dani,nám ohledně té studie píchají Pneumokoka,Hexu a Meningokoka B najednou a jsme v naprosté pohodě,tak předpokládám,že jedno očko zvládnete levou zadní. :wink: :slight_smile:

Taky snídám - banán a uvařím si Caro.Dopolko budeme doma,pak se s Neli navzájem vyzvedneme :grinning: a dorazíme na srazíka.
Ale tady normoš budu :wink:
18. únor 2010 v 07:54  • Odpověz
Ahoj...

Věru... vydatněji, jez vydatněji :wink: ...

Dani... my měly Synflorix vždy s Hexou a dobrý. Max. byla spavější :grinning: a jednou měla večer zvýšenku...

A taky mám puštěný hokej :wink: ...
18. únor 2010 v 08:01  • Odpověz
Dobré ráno,
u nás vše při starém, stále zvracím po těch lékách. Jinak už jsem docela nervozní, dneska v 13 si mám volat do Sanusu, jak jsou na tom mimi a domluvit si přesnou hodinu na zavedení. Tak doufám, že se rozmrazují dobře a že budou ok.

Užijte si srazík, je mi moc líto, že nemůžu přijet :frowning2: :confounded: :cry:
18. únor 2010 v 08:20  • Odpověz
Jo holky ještě se chci zeptat, teda, co mi vrtá v hlavě, je to asi hloupá otázka, ale nemůže se stát že mi dají děti někoho jiného ??
18. únor 2010 v 08:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.