• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
holky mám dobrou zprávu, mrkněte do mého albíckaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :sunglasses:
18. únor 2010 v 08:36  • Odpověz
Dobré ráno, já mám takovej rituál, v 6:00 zvoní budík, jdu zvracet, nasnídám se, vezmu léky a zapínám olympiádu :grinning: na dnešní hokej se moc hezky koukalo :dizzy_face:

Čepi, tak tenhle pocit jsem měla taky po shlédnutí posledního fota našeho mláděte :grinning: červíček hlodá, však si taky doma říkáme, že jestli vyleze a nebude blonďatej a modrookej, tak ho půjdem reklamovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: účtenky máme schovaný :grinning: moc držím palce, ať KETík dobře dopadne :wink:

Užijte si srazíkování a těším se na foto :slight_smile: Dani, pěkně zvládněte kontrolu
18. únor 2010 v 08:38  • Odpověz
Vysocanko držím palečky, ale vypadá to dobře
18. únor 2010 v 08:39  • Odpověz
Vys., zrovna na to koukám jak puk :dizzy_face: tfuj tfuj, vypadá to dobře, kdy máš jít na krev?
Jo a Dabli, jak se cítíš? Zítra kontrola? Bude dobře, uvidíš :slight_smile:
18. únor 2010 v 08:41  • Odpověz
23.2. Woblu :sunglasses:
18. únor 2010 v 08:43  • Odpověz
Vysočanko, tak hurááááá a držím palečky:slight_smile:
18. únor 2010 v 08:44  • Odpověz
už at to je sem silene nervozni.
18. únor 2010 v 08:45  • Odpověz
vysocanko,držím palce,aby Ti to toho 23.2. potvrdili.Teď to bude trochu "vopruz",ale přeju ti ať to rychle utíká. :wink:

Dabli,a jak Ty? Jak se cítíš?

cepi - to snad ne,že by to popletli?! Určitě to tam mají všechno dobře označené.To přece musí být. :wink:
18. únor 2010 v 09:06  • Odpověz
Holky vsem moc dekuji!
CEPI drzim moc palecky..
18. únor 2010 v 09:08  • Odpověz
Ahoj,u nás opět sychravé ráno :frowning2:
Vysočanko,potichoučku,polehoučku gratuluji-ať už jedno nebo dvě :wink:
Čepi,na to snad ani nemyslet,se jich zítra zeptej :grinning:
Neli,Vm-bezva pochodové myšlenky :slight_smile:
K té štíhlosti Verýska jak ty to děláš a přitom stále něco vyvařuješ a pečeš,lednice plná zásob,kdyby byla mlsná-
prostě vždy připravená a postavu máš jak proutek????
UŽIJTE SI SRAZÍK!!!! :sweat_smile:
18. únor 2010 v 09:15  • Odpověz
Zdravím děvčata.
Tak ještě trochu omrkuju ohledně toho srazíku.
Vy tam všechny jedete s kočárem? Nebo tam některá berete jenom autosedačku?
Docela jste mě nalomily, že budu muset asi ještě taky naložit kočár. :frowning2:
Ale ono to není zas nic jednoduchého, tak řekněte, že tam někdo jede jenom s autosedačkou. :sweat_smile:
18. únor 2010 v 09:28  • Odpověz
muchli,vždyť je to jenom na Tobě,co je pro Tebe lepší.Autosedačka,nebo kočár :wink:
18. únor 2010 v 09:38  • Odpověz
Já osobně jedu s kočárkem,protože to mám od baráku jen kousíček. :wink:
18. únor 2010 v 09:39  • Odpověz
Věrko, já právě musím jet autem, přecejenom 15 km to se pěšky nedá. :grinning:
Kašlu na to, kočár neber, to jo spousta práce navíc a asi trochu zbytečně.
Jo, jde tam někdo bez dětí?
18. únor 2010 v 09:41  • Odpověz
Hezké ráno :slight_smile:
tady se vesele koníkuje před srazíkem super :slight_smile:

tak my jsme po snídani, trochu jsem to tu pofackovala a ted se pomalu chystat :wink: , uvařeno mám ze včera, takže pohoda.

Vysočanka........to vypadá hodně dobře :dizzy_face: , ať ti to rychle uteče do krve a přijď poreferovat, držíme pěstičky ať je to ono :wink:

Čepi o tom nepřemýšlej, ale taky mě to napadlo a to si myslíme, že my jsme malýho nakonec počali přirozeně, takže kliiiid, ale samo že obavy chápu, ale musíš se uklidňovat a hlavně koukni na třebíčskou aféru, ty to měli přirozeně a stejně jim je vyměnili :sweat_smile: , je to s trochou nadsázky, ale musíš to brát tak, že vám se to nestane :wink:
18. únor 2010 v 09:48  • Odpověz
Věrko prosím tě, tam jsou odbočky 2 do prava před mostem, tak hned tou za tím 3panelákem a nebo až tu další???ono se tam dá dojet asi obouma cestama :sweat_smile: , to víš moje GPS v hlavě :grinning:
18. únor 2010 v 09:49  • Odpověz
Veru,že by tam byly dvě odbočky doprava,to se mi nezdá :sweat_smile: :confused: ale prostě je to ta,co je hnedle za tím 3tím činžákem.Po pár metrech budeš mít z levé strany garáže a z pravé fotbalové hřiště. :wink:
18. únor 2010 v 09:56  • Odpověz
no fakt Věru, na mapě my to tak ukazuje :grinning:
18. únor 2010 v 09:59  • Odpověz
se jdu mrknout... :confused:
18. únor 2010 v 10:00  • Odpověz
tak já mám asi jinou mapu,pže tam mám fakt jenom jednu :grinning:
18. únor 2010 v 10:02  • Odpověz
Věru na seznamu to je good, jen na ty jejich mapě od google to tak působí, jako že tam vede ještě hlavní, ale není tam sjezd :wink:
18. únor 2010 v 10:02  • Odpověz
jedu za panelákem do prava :wink: :grinning: , zlatejseznam mě ten google zase akoráde mate :grinning:
18. únor 2010 v 10:03  • Odpověz
Veru,když si dáš mapy.cz,a úplně nejbližší fotomapu,tak tam je to vidět krásně.Ta ulice se jm.Na spravedlnosti.Jsou tam tu tři věžáky (takový kostičky) a hned za tím posledním je odbočka doprava :wink:
18. únor 2010 v 10:03  • Odpověz
na seznamu :wink:
18. únor 2010 v 10:04  • Odpověz
Holky, kdo tam teda všechno jde?
18. únor 2010 v 10:05  • Odpověz
Věru, já trefím, v tom posledním paneláku bydlí kámoška, tak tam zahnu a někam dojedu, nejsem žádnej "malej blbec" :grinning: :grinning: :sunglasses:
18. únor 2010 v 10:05  • Odpověz
Muchli strašně moooc :slight_smile:

Tesinka, Věrka,Nelča, Šári, Sanuska,ty, já, Maruška, Danča .....
18. únor 2010 v 10:07  • Odpověz
a hafo moc dětiček :dizzy_face:
18. únor 2010 v 10:08  • Odpověz
Veru,to nejsi - jsi maminka :dizzy_face: :wink:
18. únor 2010 v 10:10  • Odpověz
Jo, holky ještě jeden takový menší dotaz. My máme rýmu. Nebude vám to vadit? :unamused:
18. únor 2010 v 10:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.