• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
když se nebudeme navzájem olizovat :sweat_smile: :grinning:
18. únor 2010 v 10:21  • Odpověz
Dobré dopoledne :slight_smile:
tak nakukuju před srazíkem, dočtu později :sweat_smile: , nestíhám, musela jsem uklidit, vyprat, vyžehlit. Včera se to nedalo, měly jsme poradnu, očkovaly nás a řešily jsem tu naši vyrážku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nakonec to dopadlo tak, jak jsem si myslela, no :confounded:
18. únor 2010 v 10:31  • Odpověz
Krásný čtvrvtek,
hezky si to na srazíku užijte.Já se tou dobou budu pomalu chystat do práce :frowning2: .
18. únor 2010 v 10:34  • Odpověz
Helou

Vysočanko huráááááá :slight_smile: Tak držím pěsti :dizzy_face:

Naše Droběnka má 6.920 g :grinning:

Jdem krmit převlíkat nachystat se a razíme směr Šári :wink:

Tak zatíííím :slight_smile:
18. únor 2010 v 10:48  • Odpověz
Tak to já vyperu ,udělám Adél obídek,vyžehlím Petroj košile na zítra do práce a valím do práce.
18. únor 2010 v 10:57  • Odpověz
Holky užijte si srazík.

Jinak já jsem vystresovaná a trochu mě tlačí ty kosti
18. únor 2010 v 10:59  • Odpověz
ahojky holky užijte si srazík se máte
18. únor 2010 v 11:08  • Odpověz
Taky se odpojuji - Klaudi má dnes opět svůj den... Ráno brzo vstávala,o to míň pak dopoledne spala.Logiku to nemá,ale je to tak.Teď se musím snažit udržet ji aspoň do 11.30h na jídlo a pak ještě do cca 12.30h,než se pro mě staví neluš.Tak to bude veselo.Ale nebojte se,jestli si myslíte,že o to víc pak bude spát na srazíku.Dá si 30ti minutovku a bude "drbat" s náma. :sweat_smile: :grinning:

Tak pá,jdu se dát trochu dokupy. :wink:
18. únor 2010 v 11:11  • Odpověz
já jdu strojit malého, spí a ani moc nejedl, tak jsem zvědavá kde budeme stavět na kojo :sweat_smile: , snad aspoň cestu vydrží :wink:

zatím pá kolem 12 snad vyrazíme
18. únor 2010 v 11:36  • Odpověz
Tak holky moc na vás myslím, jak si to užíváte....

Já jsem právě volala do Samusu a rozmrazili nám 6 embrysků, 2 odešly :frowning2: a 4 zůstaly. Jen se musím ještě zítra zeptat, proč teda rozmrazovali další???

Jinak zítra v 13 je už budu mít u sebe :slight_smile:
18. únor 2010 ve 12:50  • Odpověz
Čepečku moc drzim paleckyyyyyyyyy musi se jim u tebe libit. :slight_smile:))))))) drzim pesicky
18. únor 2010 v 15:07  • Odpověz
Musím nás posunout až se vrátíte z výletu at nemusíte dlouho hledat :wink:
18. únor 2010 v 16:22  • Odpověz
ahoj sanusky

Vysočanko , super čárečka tam je :wink: tak se povedlo :wink: držím pěsti na krev :wink:

Čepečku a tobě taky :wink:

a užívejte si srazík :wink:
18. únor 2010 v 16:45  • Odpověz
Je Gab. ty jsi nešla na srazík ??
18. únor 2010 v 17:12  • Odpověz
Ahoj holky jěště srazíkujete?

Mám dotaz můžu se ráno nasnídat? Říkal, že mi bude dělat kdyžtak odběry a jak to je s utrogestanem, když jdu na vnitřní UZ? Mám si ho vůbec ráno zavádět nebo až přijdu od doktora?
18. únor 2010 v 17:12  • Odpověz
hezký podvečer,

srazík byl víc než super a úžasný místo, krása :wink: :slight_smile:
moc se těším na fotečky :dizzy_face:
18. únor 2010 v 17:27  • Odpověz
Čusky,
před chvilkou jsme dorazily, čekaly jsme ještě na taťku a pak šli domů společně :slight_smile:

Srazík super, sem ráda, že se místo líbí, určitě to musíme zopakovat :wink:
Taky se těším na fotky :wink:

Vysocanko, držím moooooc palečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jdeme koupat, pak dočtu a nahlásím se :wink:
18. únor 2010 v 17:48  • Odpověz
Holky, bylo to moc prima :dizzy_face: ...
18. únor 2010 v 18:19  • Odpověz
Taky se v rychlosti hlásím.Odvezla jsem Terku na tancování (přiveze děda) a Klaudi,jelikož toho dnes moc nenaspala,tak to zalomila v autosedačce.Takže se krásně před nocí vychrupčí. :sweat_smile: :grinning:

Dnešní srazík byl víc než suprový.Naprosto bezkonkurenční místečko pro houf maminek s kočárkama.Ještě by se jich tam pár vešlo.Jídlo dobrý,obsluha příjemná,takže fakt bezva odreagovačka.
A že nevíte,kdo tam nejvíc bulil??? :grinning:

Tak já to tady jdu pofackovat a večer juknu.MOC se těším na fotečky. :dizzy_face:
18. únor 2010 v 18:20  • Odpověz
Taky hlásím, že srazík byl super, ale nějak moc krátký. No, pro nás s tím kojením je to takové všude kratší, ale až budeme přikrmovat, tak to bude i na větší výletování. :grinning:
18. únor 2010 v 18:34  • Odpověz
Jinak se teda holky přiznám, že jsem se vás chtěla zeptat na tolik věcí a nic jsem nestihla, respektive si na to ani nevzpomněla. :frowning2:
18. únor 2010 v 18:38  • Odpověz
Hoja

Tak se taky nahlašuju, cesta mě málem zabila :grinning: , ale vyplatilo se to. Bylo to okááááááááááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Kdepak nám ještě pobíhá Danča, aby se nahlásila....?

Jdu se věnovat.... Sel...

Tak zatím večer možná juknu. :wink:
18. únor 2010 v 18:39  • Odpověz
Muchli vše sepsat, příště vyřešíme :grinning: :wink:
18. únor 2010 v 18:44  • Odpověz
Tak jsem dočetla:
Cepi, držím moooc palce na zítřejší vklad embryek. Na ty tchánovce nevím teda, co by řekla, no.... :confused: :rolling_eyes:

Woblu, hezká fotka míma :grinning: :grinning:
Jinak my používame kosmetiku Bubchen, popř. Hip, Weledu máme taky, ale na tu má malej alergii, takže ji mám doma a nepoužívám, téměř vše nepoužité, něco jen 1-2x.
Plínky Pampers active Baby a Huggies s jsme spokojení.

Ahojko, tak ty vaše mokrý zdi, jsou fakt k vzteku :confounded:.

Dítko mám okoupaný, nakrmený, spokojený, takže pohoda.
18. únor 2010 v 18:46  • Odpověz
Ahojky, srazík se mi moooc líbil a Kubajz byl taky spokojenej. Bylo to tam fakt perefektní, už se těším na další. :slight_smile:

Nějaké fotečky mám, ale teď musím vykoupat, nakrmit a dát mimi spát, manža není doma. Pak pošlu na mail, kdo bude chtít. Tak můžete do IP maily napsat. Hromadná bohužel je rozmazaná.
18. únor 2010 v 19:03  • Odpověz
Ahoj holčiny, tak se taky hlásím.

Mám několik zpráv:
- zapomněla jsem zaplatit čaj! Kdo ho platil, tomu to dlužím, pokud nikdo, příště to vyrovnám...
- Anežka má zvýšenou teplotu 37,8... tak asi reakce na očkování. Ale jinak je v pohodě, baští a teď právě mi saje biceps. Tak jdu dělat kaši nebo budu mít zas cucflek... :grinning: :grinning: No a já mám taky takový teplotový pocit... no nevím co, ale zítra na plavání musíme, poprvé s tatínkem, to mu nemůžu udělat, že bychom nešly...

Srazík neměl chybu!!

Za fotky děkuju, snad se s nima vypořádám a najdu je. Svoje přidám, nějak...

Dočtu pak...
18. únor 2010 v 19:07  • Odpověz
Tak my už taky ležíme.Vykoupaný,napapaný a zatím ani hláska... :zipper_mouth: :sunglasses:

Ještě jsem chtěla dodat,ohledně srazíku,že největší pohodičku měla překvapivě muchla s dvojčátkama.My ostatní (samo že kromě Šári a Dani) jsme tam přece jenom museli sem-tam ty naše drobečky ponatřásat. :grinning:
18. únor 2010 v 19:22  • Odpověz
musely :wink:
18. únor 2010 v 19:23  • Odpověz
Jo, na Muchlu jsem si taky myslela, koukala jsem jako puk, jaké jsou holky pohodářky :sweat_smile: :slight_smile:
Mě dítko před chvilkou vytuhlo, takže za hodinku zase bude řádit a nad ránem bude spát maximálně tatínek :grinning:
18. únor 2010 v 19:25  • Odpověz
Holky prosím poraďte mi
18. únor 2010 v 19:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.