• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Dabli, já myslím, nebo asi takhle, u mě to na vnitřním utz nevadilo, že ho zavádím. Jen dneska večer a zítra ho budu polikat před zavedením miminek a pak zase zavádím...
Doufám, že ti to zítra dopadne dobře budu na tebe myslet:slight_smile:
18. únor 2010 v 19:39  • Odpověz
Čepečku nešla :frowning2: jsem si doma vzpomínala jak jsem byla tenkrát jooo to jsme s Veryskem řešily laparku :stuck_out_tongue_closed_eyes: A píště snad půjdu jestli to bude s takovým odstupem tak to už pujdeme dvě :wink:

Těším se na fotky :wink: tak šup šup :wink:
18. únor 2010 v 19:40  • Odpověz
dabli, ja když jsem šla na ten vnitřní, tak jsem si ho rano nevzala, až po kontrole jsem skakla v sanusu na wc :dizzy_face:
18. únor 2010 v 19:42  • Odpověz
Tak já nevím asi si ho zavedu až přijdu
18. únor 2010 v 19:44  • Odpověz
dabli v kolik jdeš?
18. únor 2010 v 19:45  • Odpověz
my jsme taky vykoupaný a najedený :wink:
jen nevíte co pomáhá prckům na škytavku?, je mi ho tak líto :frowning2: , měl škytavku v břiše a teď taky chudák :unamused:

tak asi půjdu do sprchy a pak asi dělat manželku :grinning:
18. únor 2010 v 19:47  • Odpověz
very dej mu cucnout :wink: to moje mrně pořád taky škytá a začínám mít podezření jestli to není kluk :sweat_smile: ty prej hodně škytaj.......
18. únor 2010 v 19:53  • Odpověz
Holky prosím Vás kde najdu tento obchod???
http://www.baby-centrum.cz/cz-4-kontaktni-informace.html
18. únor 2010 v 19:55  • Odpověz
Gab, je to bývalá Delvita. Jestli víš, kde je nábytek Jamall. Je to kousek za restaurací Birdie u rychladráhy :wink:

Very, u nás pomáhalo, když si cucnul z prsa a teď čajík nebo Beba :wink:
18. únor 2010 v 19:59  • Odpověz
Gabi, to moc nepomáhá a už leží v postýlce, tak ho nechám :frowning2: , ale neboj, kluk tam není, kamarádka taky má holčičku a měla škytavku v bříšku :wink: :slight_smile:
18. únor 2010 ve 20:00  • Odpověz
Dabli... nezaváděj, zavedeš pak... A buď nalačno a sváču s sebou :wink: :wink: :wink: ... Zítra nás informuj :wink: . A slib nám, že pokud bude zítra vše o.k., přestaneš stresovat!!! Už kvůli mimoušovi!!!

Gabi... mrkni na mapu, je to v budově, co je Jamall, určitě víš :wink: . A před je parkoviště... Pojedete nakupovat???
18. únor 2010 ve 20:05  • Odpověz
škytavka v bříšku = holčička??? tak to se přidávám :wink: :grinning:

Anežka už spí. Podle toho, jak se chovala při koupání, jí vůbec nic není... ještěrka, věčně na břiše a z kýble voda všude...

Maily, IP, pak dočtu a ozvu se. Užijte si večer :wink:
18. únor 2010 ve 20:28  • Odpověz
Cepi, na srazík příště... a už se těším, až dočtu, jak si dopadla při volání - doufám, že se mám na co těšit...

Věrko, Sari, Díky za info ohledně očkování. Snad to bude dobré, teď už teplota nestoupá (pokud se madam nechala změřit)... kdyby nebyla teplejší, tak ani na tu zvýšenou nepřijdu, protože živá je až až :slight_smile:
18. únor 2010 ve 20:31  • Odpověz
Vysočanko, dobrý!!

Kontrola (komu jsem se na srazu nechlubila) - 68 dkg přibrala za 6 týdnů, takže naprostá spokojenost... anebo 49 dkg za 3 týdny (od té nemocnice). No a zdá se, že má reakci na očkování, ale to neva...

Dočítám mezi posíláním fotek, padá mi to furt :unamused:

Dabli, držím palce! A Šárka odpověděla... sváču s sebou, nezavádět...

Cepi, nevymění, neboj... Woblud, s reklamací si mě pobavila :wink:
A že 4 embrouši přežili? to je fajn, to budou ti nejsilnější!

Jo, vzkaz pro Gabi a Wobludku - Muchliny holky jsou narozené 32+4 a jsou krásné a zdravé. Sice o tom Muchli mluvila jako o zázraku (podle mě to fakt zázrak je, ostatně jako celé těhulení...), ale hlavní je, že v tomhle týdnu už doktoří situaci zvládnou. Tak vydržte aspoň takto!!!
18. únor 2010 ve 21:13  • Odpověz
Tak už se těším na fotky ze srazíku honem .......

Mám teď takový divný pocit, jako,že to nedopadne dobře. Prostě se cítím jinak než když jsme si šli pro Marušku. Jen se utěšuji tím, že mrazáčků máme 18, tak sned některé k nám bude chtít jít.
18. únor 2010 ve 21:24  • Odpověz
Cepi, neboj, dopadne to určitě dobře, držím mooooc palce a nezapomeň nás zítra informovat :wink:
18. únor 2010 ve 21:25  • Odpověz
Cepi, špatný přístup :angry: ....musíš věřit, naděje umírá poslední :wink:

Muchlíkovic holky jsou nejen zázrak, ale tak hodné dvojčátka....normálně padám ještě teď a obdivuji :dizzy_face:

přeji dobrou noc všem
18. únor 2010 ve 21:47  • Odpověz
... tak v albu mám opravdu jen pár fotek ze dneška, ostatní mailem, nebo jestli mi dovolíte je zveřejnit, případně napište, ať to od sebe z alba smažu.
18. únor 2010 ve 22:09  • Odpověz
Dobré ráno, jsem moc ráda, že se srazík povedl, na fotečkách od Danči vám to všem moc sluší :dizzy_face: teda ty Anežky kukadla jsou neuvěřitelný :dizzy_face: trochu doufám, že náš kluk bude taky takovej - nade mnou prý lidi taky žasli, když jsem byla mrně, no bohužel jsem z toho vyrostla :grinning:

Dabli a Čepi mají dneska velký den, moc na vás myslím :dizzy_face:

Tak si představte, že jsem poslala manžela na nákup a ať u toho vezme i ty plínky a v TESCU se prý o to lidi prali jak koně! No a naši velikost neměli, takže mám prd :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale času dost, však my ještě budeme přenášet, že jo Gab :sunglasses:

Koukám na hokej a fandím Slovákům :dizzy_face:
19. únor 2010 v 07:20  • Odpověz
Dobre ranko,
tak jsem zkusila testnout a vypadá krásně..
Dabli a Čepi, moc moc moc na Vas budu myslet.
19. únor 2010 v 07:22  • Odpověz
Vysočanko... p a r á d a :dizzy_face: !!!

Woblu... manžel se nepopral, jo :grinning: ... To je stejně neuvěřitelný, co dospělý lidi dokážou :unamused:

Dani... já to říkám furt, vy dvě, jste holky modrooký :slight_smile: ... Takže manžílek má taky nevěrnici... Anežka je celá ty!

Noc na nic :angry: ... od 3 hodin jsem chodila čůrat á 10 minut... Jsem přistydla, nebo co :angry: ...
19. únor 2010 v 07:43  • Odpověz
No a samo brďo... Dabli a Čepi :wink:
19. únor 2010 v 07:46  • Odpověz
Taky přeji hezké ránko :slight_smile:
Dani, díky za fotky, jsou super :wink:

Vysočanko, krása :slight_smile: :dizzy_face:

Woblu, to je teda šílený :astonished:

Sárii, ať je líp :wink:

Jinak my noc nic moc, Kubík usnul v 18.30, pak jsme krmili v 21.00, pak v 1.30, ve 3.30 čaj v 5.30 krmení, v 6.00 čaj a od 6.20 koukáme na hokej, dítě čilé, maminka mrtvá :grinning: :grinning: :grinning:

Dopolko přijde návštěva, tak kouknu odpoledne, heký den :slight_smile:
19. únor 2010 v 07:51  • Odpověz
Hoj!
A naše noc... Jídlo po koupání v 19h,pak 22.40, 1.40, 3.15, pak čaj 3.21, 3.35, 3.42, další kofo 5.30... Divím se,že normálně sedím a nepadám ze židle :grinning:

Dopolko jedeme ke tchýni (Terezce pro lyže),odpoledne jsem myslela,že si chvilku dáchnu,když jdu večer plesat,ale obávám se,že Klaudi rozhodne jinak.Tak uvidíme. :grinning:

Všem krásný den a dabli s cepi - :wink: :wink:
19. únor 2010 v 08:03  • Odpověz
Né, můj manžel se nepere :grinning: co ho znám, tak přišel opuchlej asi 3x a nikdy si ani nebouch :sweat_smile: ale stejně ho love :sunglasses: Já se taky neperu :grinning: ty jo, ale jednou mě jeden chlápek schválně shodil ze schodů! To bylo od něj hodně zoufalý...

Kluky jsme poslali na moravu pro víno, tak jsme v domě slaměnky.

Jo a ségra byla včera v Polsku, sehnala ty probiokapky za 3kila a nakoupila zásoby Nutrilonu, prý to vyšlo velmi výrazně levněji. Tak to pro info :slight_smile:
19. únor 2010 v 08:29  • Odpověz
Dobré ráno, tak náš mladej byl ze srazu zcela vyčerpán, kojila jsem ve 20, pak 24 a pak až v 6 :confused: . Teď už se mu chce zase spát.
Dnes jdeme na první očko, tak jsem zvědavá.

Dabli a Cepi držíme pěstičky.
19. únor 2010 v 08:37  • Odpověz
Hmmmmm,tak to Klaudi to dospává až teď.Ještě pořád chrupčí.Nechápu,proč to nedoháněla v noci :angry: :grinning: :grinning:
19. únor 2010 v 08:45  • Odpověz
Holky,jeden technickej dotázek... Kdo tomu rozumíte,prosím vás,můžete mi některá vysvětlit,proč se mi fotky,když je chci zkopírovat z foťáku do počítače kopírujou totálně napřeskáčku??? Mám tam foto z porodnice,mezitím Klaudi 4 měsíční...No prostě děsný a děsně mi to vadí. :angry:
19. únor 2010 v 08:47  • Odpověz
Hoj,

tak já jsem po včerejším špacíru tam a zpět odepsaná..... no jo když měsíc se nehnu a pak jdu na druhou stranu měta...... :sunglasses: :rolling_eyes:

Noc šla, mohla být lepší.....

Sar no tak to jsi guma ne :astonished: Ale s Mari to brzo dospíš :wink:

Věru ještě dneska plesat, ty nezmare :grinning:

Čap držím pěst!!!

Vysočanko super!!!!! :slight_smile:

Neluš vidíš tety jakej měly dobrej vliv :grinning: Ať zmáknete očko....!!

Já jdu něco dělat, abych se udržela ve funkčním režimu.......
19. únor 2010 v 09:37  • Odpověz
Věru taky to tak máme, proč netuším :rolling_eyes:
19. únor 2010 v 09:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.