• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Ahojky holky,

děkuji moc za fotečky, jsou krásný a ta společná je prostě úžasná :dizzy_face:

U nás noc dobrá, kojila jsem v 19, pak lehce ve 22 před mojím spaním a pak až ve 4 a v 7, takže pohoda :wink:

Čepecku držím pěstičky ať jsou to bojovníčci :wink: :dizzy_face:

Dabli tfuj,tfuj,tfuj na KO :wink:

Neli, užijte si plavčo :slight_smile:

Šári, pořádně se strojit, košilku a přikrývat večer zadek :wink: :grinning:
19. únor 2010 v 09:49  • Odpověz
Věru, nevím jak ti to vysvětlit, někdy se to musí otevřít přes jiný program, buď total comander, nebo přímo přes tento počítač atd. :sweat_smile: , ale taky se vždycky ptám manži :wink:
19. únor 2010 v 09:51  • Odpověz
dítě tady sebou mlátí a né a né zabrat, odpolko jedeme k mamul, takže asi nebudu
možná dáme u našich pávení a cestou se stavíme za manžou do práce, chce se taky popávit :dizzy_face:
19. únor 2010 v 09:52  • Odpověz
Míša stále nespí a já jdu žehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2010 v 10:21  • Odpověz
aby nemusel manža a vy jste zase nepadaly do kolen :grinning: :grinning: , ale nechám ho vyluxovat :grinning:
19. únor 2010 v 10:21  • Odpověz
Ahoj holky moje,
tak já po 11 vyjíždím....... Ozvu se až navečer. Díky za palečky.
19. únor 2010 v 10:34  • Odpověz
Ahoj holky dřív jsem to nestihla.
No byli to nervy manža si málem ukousnul prsty, protože ze začátku tam nebylo nic vidět. Nakonec je tam gest. váček se zárodkem, ale velikost zatím nedosahuje 6+4. Zachytil srdeční akci která je 100% jiná než ta moje. Odpoledne budou výsledky kontrolní HCg. Když vše bude v pořádku tak vám to nafotím a manža konečně pověsí záclonu s medvídkem Pů. :slight_smile:
19. únor 2010 v 10:50  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:
U nás budíček v 6,16, ale jen jedno kojení kolem třetí, teplota žádná... neměřila jsem, zdrhala, nedala se změřit. Takže na plavčo jedem.
Ty šílené noci Vám nezávidím.... A Sari, taky cítím spodek zad, taky jsem asi přistydla, ale... asi na těch lyžích, nevím, už včera na akci jsem se hůř ohýbala... Tak si přejme brzké uzdravení.

Dabli a Cepi, moc držím palce!!!

Neli, přeju, ať není reakce!

Vysočanko, dobrýýýý :dizzy_face: :dizzy_face:

Věrko, neporadím, na fotky nejsem moc šikovná...

áááá, výsledky od Dabli - tak čekáme na odpoledne, ale srdační akce je základ, takže potichu gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face:

Anežka má 108 železa (z kontrolního odběru), limit je 110, Dr. to hrozně řeší (já ne), takže jedu pro kapky a pak na to plavčo. Pak anglina, večer kouknu :slight_smile:
19. únor 2010 v 10:55  • Odpověz
Dabli, vypadá to dobře :wink:

Danča zase akční :slight_smile:
19. únor 2010 v 11:10  • Odpověz
Dančo, užijte si plavčo a ať se tam taťkovi s váma líbí :dizzy_face:

já mám vyžehleno, huráááá
19. únor 2010 v 11:13  • Odpověz
Dabli, srdíčko tluče a to je to nejdůležitější :wink: :dizzy_face:
19. únor 2010 v 11:24  • Odpověz
Mrkám...

Dabli... :wink: ... a ještě jsem neslyšela ten slib, že ode dneška už budeš konečně v klidu!!! A na pověšení záclony bude mít manžel kolem 40ti týdnů :grinning:...

Dani... Mar má 106 :wink: . A jestli jste vyfásly Maltofer, tak jsem zvědavá, jestli ho seženete :confused: ... prý má výpadek...

Sanuska je hotová :grinning: :grinning: :grinning:

Jj, jsem S I L N Ě nevyspalá, jdu se položit, ještě mám 30-45 min. volno :slight_smile: . Prolila jsem se čajem, jsem pod Algifenem a je mi dobře :sunglasses: ...
19. únor 2010 v 11:34  • Odpověz
19. únor 2010 v 11:35  • Odpověz
Dabli velká gratulka, sem zvedava jeste na to HCG. .)
19. únor 2010 v 11:35  • Odpověz
Vysočanko, čárečka luxusní :dizzy_face:
19. únor 2010 v 11:38  • Odpověz
Ahoj lidičky

hledám fotky :confused: kde je máte?????

sari co tě schvátilo??brzy se uzdrav :wink:
Dabli gratulka tak teď hlavně klid :wink: a žádný nervy :wink:
Vysočanko tobě též gratulka :wink:
19. únor 2010 v 11:46  • Odpověz
Woblu jasný přenášet budem :wink: :grinning: je teď zaležíme a nebude se jim chtít ven. :wink: Trochu mě ulkidnila Danča , jak Muchli rodila 32+4 tak dá se říct máme to za pár :wink:
19. únor 2010 v 11:49  • Odpověz
Gabi, Woblu vy to máte za pár, to je pravda, jen ty poslední dny se mě hrozně táhly :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2010 v 11:51  • Odpověz
Hoooolky Vám to slušelo :dizzy_face: :dizzy_face: a ty bumbrdlíčci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a příště už taky budem :wink:

holky já už ani nevím jak miminko vypadá :sweat_smile: jsem si to teď oživila :wink: jaký máte hezký tlouštíky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. únor 2010 ve 12:05  • Odpověz
Jééé sanu naše malá má stejnýho dudase :wink:
19. únor 2010 ve 12:08  • Odpověz
Tk Sel kouká na krasobruslení :grinning:
A já sem.

Dabli ta super, držím dál pěst :wink:

Čepi už má bojovníčky u sebe....

Very vyžehlíno, taky dneska budu....

Gab z Globu? :slight_smile:
19. únor 2010 ve 12:27  • Odpověz
my se jdeme chystat na cestu k našim, tak zatím páčko
19. únor 2010 ve 12:31  • Odpověz
Holky měla jsem volat ve 14,45h, ale doktor mě předběhl. Zeptal se mě zda sedím nebo ležím. Hcg je přes 2300Iu jestli jsem dobře rozumněla. Nemůžu tomu uvěřit. Záclona bude protože jsem řekla, že si ji pověsím až zjistím, že jsem těhu. Dvakrát jsem to neudělala a teď tomu věřím
19. únor 2010 ve 14:50  • Odpověz
Dabli, bomba :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Opatruj se a nestresuj!!!!

Sari, napsala jí Aktiferin (v kapkách), s ním mám doboru zkušenost (v práškách), tak jí to budu dávat a uvidíme. Ve zlepšení nedoufám, moje mamka celý život chudokrevná, já taky (krom toho, kdy jdu darovat krev a dám si večer předem játra nebo červené víno), takže myslím, že Anežka bude na hranici asi na furt... :wink:
19. únor 2010 v 15:39  • Odpověz
Dabli tak super, takže jak píšou holky, už nestresovat, pověsit si záclonu a užívat si to...!!! :wink:

Dani, aby to Anežku zase "nezabetonovalo" :unamused:

Já si udělám krupicovou kaši, potřebuju něco sladkého.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2010 v 15:50  • Odpověz
Tak holky, už mám mímásky u sebe a zabyslují se. Jsou tam dva :slight_smile:. Jinak dva šli na výzkumy :cry: tak třeba něčemu novému pomůžou.

Jinak 4.3. kontrola, a teď jdu hajat trošku bolí bříško...
19. únor 2010 v 16:10  • Odpověz
Sanu jojo z globu ho mám.A myslím , že ho má bílej a růžová srdíčka :wink:
Čepečku tak odpočívej :wink:
19. únor 2010 v 16:15  • Odpověz
Dabli... :dizzy_face:

Čepi... :dizzy_face:
19. únor 2010 v 16:26  • Odpověz
Gab jo jo to je přesný popis :wink: Ještě máme růžovej s kytkama :dizzy_face:
A budu tam kupovat další.... jediný místo kde se mi líběj....
19. únor 2010 v 16:39  • Odpověz
A mě postavila krupička na nohy, je mi hned líp, tak ještě chvilku počkám a půjdu klepat se Selin
19. únor 2010 v 16:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.