• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Jo a Soni měla béžovej a byl taky moc krásnej. :dizzy_face:
6. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz
Veru-ty jdeš do sanusu v neděli?Aha, já tam pojedu nějak ráno, a taky zítra. Zkusím to, třeba tam pan dr. Provazník bude :frowning2: a když ne, tak to musím vydržet do pondělí. Ty chodíš ke komu? A jsi v Pard.,viď?
6. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz
Rozi néééé, jdu v pondělí a jsem v PCE :wink:
6. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz
taky chodím k Provazníkovi

Sanu, když bude srazík od 12, tak na chvíli se skočím podívat, mám to kousek, tak na 35minut bych mohla zůstat :grinning:
6. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz
Srazík 22/6?? To otevírají v RK porodnici. A 23/6 mi začíná řádný termín porodnu. Noooo, holčiny, už to moc na srazík nevidím... I když...

A už jdem. Pa. :wink:
6. čer 2009 ve 20:12  • Odpověz
OK, já to zítra stejně zkusím, a když tam nikdo nebude, tak v pondělí jdu na krev. Tak třeba se tam uvidíme :wink:
6. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz
Very jo jo si myslím, že to zase takhle na 12 doopadne, ale to musej holky... jako prostě většina...

Věru v polsku myslím vychází na 7.000,- Hodím ti sem stránku jak to tam holky probíraly...

Rozi tam jsou pořád, je tam i normoš lůžkové, tak to musíš zkoušet. Nevoláš náhodou na ambulanci??????? Tam ti to nikdo neveme. Musela by jsi na informace, že chceš na spojovatelku Sanusu :wink:
6. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz
Rozi teď jsem jelenice úplná, ty jsi ještě nebyla na krvi HCG????????????????????????
Kolik jsi měla vajíček???? Máš nafouklé břicho??????

Věrko tady je adresa na diskusi a včera jsem tam našla i holky tam probíraly i to polsko kde to je....
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=52369&vGroupOffset=0
6. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz
Rozi to je divný, že se ti blbě dýchá po prednisonu a bereš třeba i utrogestan?

Jinak mě dnes chytla šílená migréna a tak jsem si na dvě hoďky odpolko lehla a trošku to polevilo. Jinak děloha se asi řádně roztahuje protože mě tam píchá. Už chci vidět mimíska a manžílek se taky moc těší.
6. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz
tak jsem dala do alba první pokus o sushi :sweat_smile: bylo výýýborný :dizzy_face:
6. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz
Luci, vypadá to dost dobře, je to i chuťově dobrý, nikdy jsem to nejedla
6. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz
Very, my s manžou sushi milujem...dneska měli v Globusu čerstvýho jen lososa...jinak to máme rádi s krevetama, sepií,.... :dizzy_face: je to úžasně lehký jídlo, toho jsem se nikdy nepřejedla a ikdyby jo, tak ti za pár minut slehne
6. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz
Luci super ty mede, fakt to vypadá dobře, nikdy jsem to nejedla, nedovedu si to představit....

Rozi mě napadlo, jestli nemáš třeba lehčí HSS, když jsi po ET............ Protože když se zadaří, tak těhu ještě ten třeba lehkej HSS zhorší, víš, tak to myslím......
Zkus tam cinknout, podle mě to Prednisonem není.
6. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz
Holky, jestli máte rádi mpřský ryby, tak by vám to chutnalo :wink:

sanu, jednou za čas to mívají v Bonté..s manžou tam vždycky chodíme..maj to za super ceny a kuchař to tam motá přímo před tebou :wink:
6. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz
Jak asi žofi s Vašíkem?? se doma zabydlujou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz
Rozi jestli to je jak myslím, že jsi po ET máš nafouklé břicho, špatně se ti dejchá, tak klidně sjeď i do nemocnice, taky tam sem tam HSS maj............ a HSS (jo, hyperstimulační syndrom) není prča, za kontrolu nic nedáš!!!!!!!
Tak se drž holka.

Holky dneska jdu za manžou na tv.

Zítra se nějak nahlásím zatím paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a brou
6. čer 2009 ve 20:34  • Odpověz
Luci tak až bude akce Suši, tak dej echo jo :wink:

Mizím paaaaaaaaaaaaaaaaaaa
6. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz
sanu, jj, dám ti vědět...manžovi píšou smsky, když maj akci :wink: tak paaaa a užij si manžu a TV :slight_smile:
6. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz
Teda venku je pěkná kosa brrrrr...... :angry:

Sanu ten datum na srazík jsem navrhla já,ale pokud se to někomu nehodí,tak navrhněte jinej..... :wink: ráda ,taky přijdu...... :slight_smile:

-N-Á-V-R-H-..... :wink:

HOLČINY PŘEMÝŠLELA JSEM O TOM CO BYSTE ŘEKLI NA TO UDĚLAT SI DÁMSKÝ VÍKEND SANUSEK.....????? :wink: :wink: :wink: GRILOVÁNÍ,BÁZEN,PROCHÁZKY.....PROSTĚ SI UŽÍT VÍKEND BEZ POLOVIČEK.... :slight_smile: JE TO JEN MŮJ NÁVRH.....
6. čer 2009 ve 20:39  •  snaží se  • Odpověz
Luci mám prý hodně podobnou sestřenku, a pak mi ještě jeden známí říkal, že jsem taky nějaký holce strašně podobná no tak nevím.

Woblud nemám a ani nevím jak to mám z pc vycucnout :confused:

rozi jdem do sanusu Pce budou tam odebírat vajíčka tak prý máme jen zavolat a přijdou nám dolů otevřít.To jsou obštrukce s tím mím chlapem potřebuju, aby podepsal IUI a to IVF jinak by mi ji v týdnu neudělali.

jdu kouknout Věrce na kočík :wink:
6. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz
holky já jednou ležela s holkou co ten syndrom měla, měla břicho jak v 9 měsíci pak v břiše díru a z toho ji tekla ta voda ven.

rozi radši tam zavolej nebo zajeď.
6. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz
jéé Luci vypadá to náramě :wink:
6. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz
Sanu-volám do Sanusu to nové číslo, na spojovatelku nemám, napíšeš mi ho prosím? No, já jdu na HCG v pondělí, v sobotu krev asi neberou :frowning2: tak jdu jakoby o 2 dny lépe. Já mám nafouklý to horní břicho :wink: , jako žaludek a to kolem a tlačí mi to asi na bránici a na páteř, spodní břicho mám OK :slight_smile: a beru místo utrogestanu ten gel na noc. Vajíček celkem bylo jen 7, z toho mám v sobě 2 embrya. A // jsou denně, tak nevím. :frowning2: Ale já to vydržím, jen, že jsem zas až do pondělí sama doma. Zítra ráno tam zkusím zajet, no.
6. čer 2009 ve 20:45  • Odpověz
Luci, ryby já moc ráda, ale tohle jsem nezkoušela, hodíš někdy recpt :wink:

Sanu, hojjj a užij si manžu :slight_smile:

Rozi asi si fakt zajeď radši do nemocnice ať něco nepodceníš :wink:
6. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz
Luci a to si to motáš sama??

já jsem si na zítra naložila svýčkovou, zítra se zas nezastavím betonujem tu terasu tak budu mít honičku s vařením, já se tak těším až to bude všechno hotový, si nedokážu představit, že bych byla těhotná a musela tohle všechno zvládnout.

verysku jak je??
6. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz
Gabi, máš teda taky hoňku, ale víš jak mi to psala Luci, těhu přichází v nejmíň vhodnou dobu :grinning: (přála bych ti ji)
svíčkovou bych si taky dala, tu já miluju :dizzy_face:

jinak mi je tak nějak všelijak a hlavně jinak :grinning: , myslím, že stav na zvr...už dnes snad pominul, přišel v nejmíň vhodnou dobu při grilování, ale teď si říkám, že si půjdu dát zákusek, protože už jsem dnes měla plno buchet, masa, salátu, ale jahodový kornoutek ještě ne :grinning:
6. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz
Veru-už jsem to vydržela přes 2 týdny, tak uvidím zítra ráno.
6. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz
jéé very to je dobře, že je ti takhle :grinning: :wink:

no jestli mám tu ovulaci tak si dnes manža užije :grinning: ještě venku blázen vozí kamení tak uvidím zda mi neusne :sweat_smile:

svýčkovou tu já mám levou zadní :wink: knedlíček koupenej, králíček od našich jen to upeču a zahustím, když zbyde tak ti very hodím do mrazáku :wink: :grinning:
6. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz
holky já se pro dnešek loučím, je mi zima, bolej mě záda tak si jdu zacvičit tak mi to snad pomůže :wink: tak dobrou všem
6. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz
Gabi :grinning: :grinning: u nás nezbude nikdy, protože já ji vždycky spasu :grinning: , knedlíku málo, ale omáčky 2plné hluboké talíře, hodně šlehačky a brusinek a jsem jak žok :grinning:

na manžu hupsni ať se zem pořádně otřese :wink:
6. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.