• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
ahoj kočky, Danča mi říkala o srazíku, že se vám vyvedl, což je super :dizzy_face: jinak nakukuju a vidím Dabli, moc ti mačkám pěstičky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ať to vyjde....
19. únor 2010 v 17:16  • Odpověz
holky děkuju když jsem si to počítala sama doma tak to Hcg odpovídá. :grinning:
19. únor 2010 v 17:26  • Odpověz
Ahojky,

jj, fotky ze srazíku jsou moc hezký :dizzy_face: je vidět, že jste si ho užily :dizzy_face: všem to moc sluší

Dabli, gratuluju :dizzy_face: držím pěsti :slight_smile:
19. únor 2010 v 17:53  • Odpověz
jsme doma od mamky,

tak jsme se trochu popávili :dizzy_face: a aspoň zase provětrali :wink:

Dabli, gratuluji ke krásnýmu čísílku a přesně tak, záclonku pověsit a nestresovat, užíva,užívat, užívat.....těžká pohoda :dizzy_face:

Čepečku, ty si hlaď bříško a bojovníčkům hodně sil :wink: :dizzy_face:

Sanu, krupičnou kaši jsem taky zvažovala :grinning: , ale nakonec asi zítra nebo uvidíme, večer ještě dlouhý :wink:
jo dudlíky z Globu jsou hezký, taky jsem měla doporučení od Sanu :wink:
19. únor 2010 v 18:42  • Odpověz
dneska je to 4 den co jedeme Danči metodu :wink: , tak ještě 6 dní a bude to fungovat :grinning: , říkaly jste holky ne?? :sweat_smile: :grinning: , tak jsem zvědavá
19. únor 2010 v 19:37  • Odpověz
Čepi, tak ať se jim u Tebe líbí!!

Sanusko, krupičku plánuju na večer, potřebuju ji... :wink:

Anežka spala v kočárku skoro 2 hodiny, takže ji utahávám... tedy, spíš ona mě... před chvílí mi předvedla, jak rychle lze z konferenčního stolku sundat ubrus, s ním noviny a dva ovladače :grinning: :grinning:
A večer (snad) přidám fotky z plavání, rozchodím-li foťák...
19. únor 2010 v 19:37  • Odpověz
Very, jo :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
19. únor 2010 v 19:38  • Odpověz
tak se zase hlásím, než půjdu spát. Maruška se přivítala s miminky :slight_smile: stále chodí poslouchat bříško a říká jím, ať si u nás najdou dobrou peřinku. A teď jim dávala pusinku na dobrou noc.
19. únor 2010 v 19:53  • Odpověz
Ahojky,tak čepi at se zadaří a proč rozmrazovali tolik vajíček víš??? :confused:
Dabli,hezké hcg :wink:
Koukala jsem,že má jen Danča 4 fotky ze srazíku v albu a jinak nikde nic,komu mohu poslat svůj email,abych mrkla na společné foto?
19. únor 2010 ve 20:06  • Odpověz
Tak to nevím proč, bylo mi jen řečeno, že rozmrazili jednu várku po třech a tam se jedno umřelo, tak že pro jistotu rozmrazili ještě jednu dávku po třech a tam taky jedno umřelo a tak že zavedou dně a že ty dvě nejdou zmrazit zpět, tak že si je nechají ........ asi na výzkumy. Moc tomu nerozumím, a taky se mi to nelíbí, proč jich to lik rozmrazovali......
19. únor 2010 ve 20:35  • Odpověz
Cepi, do toho nevidíš... ještě se příp. na to zeptej, ale mohlo se jim zdá, že se třeba i dlaší z prví várky nedožije rána, tak pro jistotu vytáhli další... pokud by je chtěli na výzkumy, musel by být souhlas, podle mě...
19. únor 2010 ve 21:30  • Odpověz
oprava:

zdát
první
19. únor 2010 ve 21:31  • Odpověz
Čepi,čím vším si musí člověk projít než se zadaří ,,velikonoční úroda,, :grinning: a oni s nimi pak takhle mrhají :confused:
Běžím sledovat běhy na lyžích,ale bez Neumanové to neni ono :frowning2:
Taky jsem tu měla pani z pojištovny skrz ty zdi,ale o tom až zítra.Dobrou.
19. únor 2010 ve 22:10  • Odpověz
Čus-bus! Tak se hlásím po včerejším plesání.Teda...Přišla jsem domů až dnes,ve 2.30h ráno... :sweat_smile:
Zakřepčili jsme si teda zodpovědně,ale už to není jako za mlada.Bolí mě celý tělo.Mám namožený i ty svaly na těle,o kterých jsem neměla zdání,že je mám. :confounded: :grinning: Klaudinku babička strašně moc chválila,jak byla hodná a po "kojení" které spolu měly 2x,hned zase krásně usínala.Já jsem ji pak krmila v 5h,ale měla prdíky,takže pak jsem u postýlky byla ještě asi 3x.Takže o vyspání teda nemůže být vůbec řeč.Tak doufám,že až přijde její čas,kolem 9.30h,že bude rozumná a dá si aspoň 1.5h a já s ní. :dizzy_face: Jinak teda - vypila jsem 1,5 řezanýho piva,tak doufám,že Klaudi nebude nějak protestovat (naopak je prý pivo dobré na mlíko :confused: ) a navíc,jak jsem byla pořád v pohybu,tak ten alkohol snad ani neměl šanci se ve mě udržet. :confused: :grinning:
Odpoledne jdeme popřát synovci k 15.narozeninám a večer to myslím pak zalomím zase s Klaudi,po 20h. :rolling_eyes:

Tak všem krásný den! :wink:
20. únor 2010 v 09:05  • Odpověz
toho piva 1,5 ks ne 1,5 l ... :grinning:
20. únor 2010 v 09:07  • Odpověz
Ahoj holky nevím proč mi kůň ukazuje 7tt, ale to je jedno. Přidala jsem fotečky, nic moc vidět nejde.
20. únor 2010 v 10:33  • Odpověz
Hezké skoro poledne :slight_smile:
tak my jsme si opět celá rodinka poleželi do 11 v posteli :sweat_smile: , teď jsme dosnídali, takže oběd už bude asi večeře :grinning:

dneska nás čeká trochu úklidový den a pak uvidíme

Věru, ty jsi borka :wink: , super že sis to užila a Klaudinka je hodná holka, že babičku nezlobila :slight_smile: , užijte si oslavičku

Dabli, to je jasný, že ti to ukazuje 7tt, protože si 6+4tt, až budeš 7+0 začne to už ukazovat 8tt :wink:
20. únor 2010 v 11:46  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

Dabli, 6+4 je sedmý týden, ukazuje to dobře :wink:

Věrko, jsi borec, takhle zodpovědně tančit... a piva se neboj, to malá ani nepozná!!

Tak jsem si koupila nové plavky :dizzy_face: :dizzy_face: a taky víno na večer (stáčené). Lukáš je venku s Anežkou (snědla celou meruňkovou přesnídávku, takže spí a spí), na plotně bramboračka a špenát, v troubě vepřík, ještě rychle uklidit... občas jsou ta sobotní rána takový sprint.... za chvíli jsou doma. Pak babičky a večer kouknu :wink: Užijte si den.
20. únor 2010 v 11:46  • Odpověz
Very, čau, jsme se shodly, viď :grinning: :grinning:
20. únor 2010 v 11:47  • Odpověz
Dančo, jj :grinning:
20. únor 2010 v 11:50  • Odpověz
Dani a jaký plavky?? to já teda do plavek odvahu nemám :pensive: , ale já vím jsem 6 nedělka a musím trochu zamakat a bude to good :wink:
20. únor 2010 v 11:51  • Odpověz
Very, dvojdílný, modrý, takový, do kterých bych se před otěhotněním ani náhodou nevešla... :grinning: :grinning: ale fotku po mě nechtěj!!
20. únor 2010 ve 12:56  • Odpověz
Dančo aha :grinning: , tak hlavně že sis udělala radost :wink: :slight_smile:

já jdu upéct buchtu, manža jel na nákup a pak trochu toho úklidu
20. únor 2010 ve 13:14  • Odpověz
upečeno, uklizeno a teď nás čeká pozdní oběd :grinning:
nikde nikdo, asi návštěvujete, nás čeká zítra návštěva - přijedou tchánovci :wink:

a já ještě dneska musím vyžehlit zase koš prádla, ještě že používáme jednorázovky i tak těch plínek žehlím pořád dost :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. únor 2010 v 15:47  • Odpověz
Ahoj, zdravím od našich... v Chrudimi sjízdnost pro kočík h r o z n á :rolling_eyes: , počáso nic moc... Už se mi rychtuje kávička a zákusek :wink: ... ale asi bych neměla :confused: ... A při tom dočtu :slight_smile: ...
20. únor 2010 v 16:40  • Odpověz
Ahoj,já též peru a přemlouvám se k žehlení :unamused:
co se týče tý pani z pojištovny,tak by jsme snad museli mít propadlou střechu,aby jsme něco dostali,nechápu takovýto přístup,jednou máme mokro v domě,je jasné,že to je od sněhu a ono prdlajs,hlavně,že si platíme pojistku,běhala tu s fotákem jak pominutá,fotila si kuchyňskou linku,která jí vůbec nemusí zajímat,ale já jí přistihla :confused: ,tak hned začala fotit ty zdi.Dneska jak nejsou známosti,tak nedostaneš nic,je to smutný,ale je to tak. :angry:
20. únor 2010 v 16:43  • Odpověz
Dabli,obrouska gratulace :slight_smile: !!!!!!
20. únor 2010 v 17:48  • Odpověz
Dobrý večer!

Dabli, velká gratulace! Já při hcg 2000 neměla ani akci, takže to jsi v pohodě. Moc na tebe myslím.

My byli v pátek na očkování, dostal jen Synflorix, dnes má celý den trochu zvednutou teplotu, nejvíc měl 38, ale tak snad to zvládáme. Kubíček váží 6900 gramů a měří 65 cm. Tak nás Selinka o 20 g trhla. :slight_smile:
No, ale už jsem nic o neprospívání neslyšela, tak jsem ráda a pokračujeme v poklidném kojení.

Mám dnes celý den migrénu, takže jdu rychle zalehnout, když malej usíná, i když ještě tam něco houká :confused: .

Všem přeju dobrou noc.
20. únor 2010 ve 20:07  • Odpověz
Rozince: všechno nejlepší novomanželům!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: (dneska měla mít svatbu ne? :wink: )
20. únor 2010 ve 20:32  • Odpověz
Ahoj holky hlásím se od naších do Nasavr byla cesta děs, pak dobrý. Dneska jsem odpočívala a naši se starali o malou, ale i tak mě břáško bolí. Zítra jedeme domů tak se o malou budu muset starat sama. Manža jede na služebku.... a tchánovci nepomohou :frowning2:( a to s nimi bydlíme.....
20. únor 2010 ve 20:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.