• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Ahojda

Máááánkote, Very ještě že tě máme.

Rozi tak vše nej do toho svazku manželského.... :wink:

Nelu, migréna jo, tak to jsme dvě, mě se ukázala teď večer aura a jede to, na štěstí v lehké formě.... tak půjdu za chvilku zalehnout.
A supr, že jste dostali od mudry pochvalu i když nevyřčenou.... :wink:

Čep to zmáknete, hodně holek tady mělo velice živé období v čase zakousávání embroušů a klaplo to.... :wink: I když by pomoc samo byla lepčejší..

No a mě trošku pobolívá i v krku, tak to jdu zaspat.

Mějte se a přeju dlouhou dobrou...!!!! A klidnou vlastně taky...
20. únor 2010 ve 21:18  • Odpověz
Neli, dobré zprávy z vážení! A reakce na Symflorix byla u Kubíka asi stejná, jako u Anežky (měla 37,8, ale druhý den dobré).

Tak holky, tady jsou ty moje plavky (ty modré):
http://www.luxus-pradlo.cz/nahled/6919/

Čepi, já než zjistila, že jsem těhotná, byla jsem 4x v posilovně a jednou s autem v příkopu... a vše Anežka přežila. Tak se drž, bude to dobré!!

Taktéž přeji klidnou noc :wink:
20. únor 2010 ve 21:29  • Odpověz
mě dneska taky bolí hlava, asi něco ve vzduchu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Neli, gratulka k váze a míře, prý Sel nás trhla :grinning:

Manža je Sanu taky chcíplej, už několik dní rozchází bolest v krku, no rozchází, zapíjí slivovicí, to není zase taková obět :grinning:

Dani,hezký :dizzy_face: , týjo já se musím donutit cvičit, ať si to zase taky můžu dovolit

všem brou noc :dizzy_face:
20. únor 2010 ve 21:49  • Odpověz
Very, jestli cvičit, tak jen břišáky. Nepřeháněj to, děláš toho dost, mám pocit... A pamatuj, nejdřív boční a potom přímé, to je po porodu hrozně podstatné, když nejdřív posílíš přímé, tak se Ti ty boční pak "nevejdou".

... jsem se otrávila jednou fakt mizernou seminární prací :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to jsou někdy blbci, ti studenti MBA...
a jdu se potěšit, Bauer běží o medaili, četla jsem titulek na netu, tak to jdu k televizi zkontrolovat.
A už fakt dobrou :slight_smile:
20. únor 2010 ve 23:43  • Odpověz
Krásný den... vypadá to na něj :dizzy_face:

Very... s tím cvičením je to přesně, jak psala Danča!!!
21. únor 2010 v 08:20  • Odpověz
Dobré ráno...

jj, vypadá to na krásný den...

Tak jsem se vytočila a na železné kapičky se vykašlu... nejen, že mě utíká před lžičkou, ale hlavně černě kaká (to se dalo čekat) a má černé fleky na oblečení, jak mi zdrhá... zítra volám homeopatce, protože ty hnusný železný kapky Anežce dávat nebudu...

... asi pojedem na výlet, kouknu večer :wink: užijte si sluníčka :dizzy_face:
21. únor 2010 v 09:40  • Odpověz
Ahoj,krásný sluníčkový den :slight_smile:
Dani,hezké plavky a ta postava v nich :grinning: :grinning: :grinning:
Čepi,mě říkal dr. Fiker,samo,že zlehčeně,že jednu pani tam po transféru odnášeli div že ne vleže,aby to z ní nevypadlo :grinning: a nepovedlo se a jiná ta byla ten den na diskotéce a povedlo se :wink: ,takže záleží na našem těle jak umí bojovat. :slight_smile:
Jsme byli včera na oslavě narozenin a poprvé od operace jsem zhřešila dietu jak jídlo tak pití a špatně mi nebylo,což je průšvih,teď už budu hřešit asi furt :grinning:
21. únor 2010 v 09:56  • Odpověz
Hezkou neděli přeji,

Dančo, no já to přehánět nebudu, kdoví kdy se k tomu dokopu :confounded: , ale děkuji za rady :wink:

venku je krásně, uděláme pomazánku na chlebíčky, oběd a hurá ven než přijedou tchánovci, takže nebudu, ale to asi dnes nikdo :sweat_smile: :grinning:

Ahojko, trochu hřešit se musí :grinning: , ale s mírou :wink:
21. únor 2010 v 10:30  • Odpověz
Ahoj holky,
hlásím, že jsem doma , ještě jsme byli na prochajdě. Venku je fakt krásně. Jinak zkusím příští neděli testnou :slight_smile: co myslíte to by tam už mohlo být něco vidět ne???
21. únor 2010 v 16:44  • Odpověz
Ahoj holky tak dnes jsem tu měla rodičovskou kontrolu. Asi mě dlouho neviděli a bylo to fajn.

Wobludko co ti pomáhalo na zvracení? Já tak jednou denně, ale celý den mi žaludek hapruje.
21. únor 2010 v 19:21  • Odpověz
Ahojko, zhřešit občas povoleno...

Cepi, v neděli je podle mě brzy, zkoušela bych ve středu nebo v pátek...

Je tu mrtvo, přemýšlím proč... mám totiž závažný střevní problém, zvracím, o druhém konci radši nemluvím... a je mi zle, teplota 38... Anežka má totéž, jen bez teploty. Tak doufám, že to je místní rychnovská viróza a že to nemáme všechny, co jsme byly v Pardubicích na srazu... a jestli jo, tak se držte!!!
Už dnes nebudu... dobrou. :unamused:
21. únor 2010 v 19:27  • Odpověz
Ahojda,
holky Adélka by vás chtěla poprosit o bodíky v soutěži.Moc moc děkujeme.
http://www.prettybaby.cz/main.html?photo=10920

Hned jak trochu vydechnu,dočtu co se tu za celý výkend dělo.A přidám něco pro "zasmání".I když nám do smíchu v tu chvíli moc nebylo.
21. únor 2010 v 19:59  • Odpověz
Tak se mi to nějak smazalo :slight_smile:

Rychnov - já jdu ale na krevní testy už 4.3. tak uvidím. Jinak tyto problémy měl manža i malá před 14 dny. Doporučeno dr. klid, dieta, tekutiny. a za 4 dny byl pokoj. Jinak nám napsala rehydron pije se po každé stolici a můžou ho i prďolky od 1/2 roku.

Taky jdu do hajan.
21. únor 2010 ve 20:20  • Odpověz
Dani,asi to nebude problém ze srazíku teď to hodně řádí i tu,převážně 3 dny horem spodem :astonished:
Dnes tedy slabá docházka,doufám,že to tu s přibývajícím sluníčkem neuvadne. :wink: Jdu dokoukat hokej snad u něj vydržím až dokonce,takže zítra.
Vysočanko,jak to s tebou vypadá-kdy máš kontrolu,že by jsme dali tipovačku na krásné hcg :wink:
21. únor 2010 ve 21:59  • Odpověz
Dobré ráno,
dneska jsem první :slight_smile:
22. únor 2010 v 07:26  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Dani, to je nepříjemné, u nás to měl nedávno taťka a opravdu je to dvoudenní záležitost, tak se držte.
Dabli, já mám Torecan čípky, ale ono to pro prtě ze začátku není moc dobré, takže mi ho dali až od nějakých 9-10tt, dřív se báli. Těžko poradit, já jsem takový extrém, že nepomáhalo prostě nic, ale je tu někde téma, kde pár rad najdeš - chce to zkoušet, každému dělá dobře malinko něco jiného, ikdyž absolutně dobře Ti asi nebude :unamused:
Čepi, s testováním vydrž :wink: Příjemně se nalaď a ono to nějak dopadne :wink:
22. únor 2010 v 07:43  • Odpověz
Krásný začátek týdne...

Dani... už zase, jo? Pořiďte si domů Kulíška http://www.lekarna.cz/kulisek-sacky-10x6-6g/#utm_source=zbozi.cz... je i Forte... Dabli... ty si ho můžeš taky opatřit :wink: .
22. únor 2010 v 08:06  • Odpověz
Hoj

Holky co je nej na angínu??? Nebo spíš asi na rozjíždějící se angínu...... chjo.
A idoš asi plínu přes pusu co.....
22. únor 2010 v 08:14  • Odpověz
No samo všem přeju supr celý týden, začíná hezky - myslím tím počasí, tak snad to vydrží..... :slight_smile:

Danu, ty mede snad už je líp...!!!

Sar vítej zpět. Jak bylo v rodičovském hotýlku...??? :wink:
22. únor 2010 v 08:18  • Odpověz
Sanu... kdo marodí??? Já ještě na hotýlku jsem :slight_smile: ... do večera :wink: .
22. únor 2010 v 08:41  • Odpověz
Ahojky i já se hlásím,mám před sebou poslední nepracovní týden, tak přemýšlím jak s ním naložím :sweat_smile:
Sanu,u nás máme osvědčený tantum verde ve spreji,kupujem tu silnější variantu,ještě je slabší druh.Dřív jsme používali Stopangin,ale tohle se nám zdá lepší.A na cucání si kupujem při lehkém škrábání Mullerovy pastilky /nevím jak se to přesně píše/ je jich více druhu,ale to by ti už dali vybrat,já mám ráda ty s lišejníkem.
22. únor 2010 v 09:40  • Odpověz
ahoj holky
omlouvám se, že vám sem zase lezu, ale je vás tu asi dost z Pardubic
nechodíte některá do mateřského centra na cvíča s kojenci apod? doporučíte mi nějaké?
díky moc
22. únor 2010 v 10:36  • Odpověz
Ahoj holky.

Díky za rady!
Ono to snad nebude tak zlé... Anežka zvracela jen jednou (zato pořádně) a kajdila asi 4x, což není až tak moc, no a je plná energie a vypadá zdravě a pěkně baští, tak myslím, že to bude dobré. Mě je blbě, mám pořád zvýšenou teplotu, ale "čištění organismu" je již ukončeno, od večera jsem nebyla.
Prý tady po Rychnově létá tahle viróza, trvá to prý 24 hodin a inkubační doba je přesně 48 hodin, jsem zvědavá, kdy to dostane Lukáš... to už snad budu v pohodě. Teď se stará on, pak se budu starat já. Ještě, že ho mám, jinak nevím, jak bych to včera večer zvládla....

Sanusko, na angínu?? Paralen a Oscilocosinum...

Užijte si sluníčka, kdo může ven, budu nakukovat :wink:
22. únor 2010 v 10:53  • Odpověz
Hezký den a plný sluníčka :wink:

holky mě to slunce uplně nabíjíé, i když jen z okna, jaro tu bude :wink:

Dani ať je dobře co nejdřív :wink: Dobrý, že je to na ústupu :wink: Dani u nás to mělo 8 lidí z 10 včetně mě a bylo to na 24h.

Woblu jak se držíte a kdy máš KO??tak přemýjšlím jestli už mám začít prát věcičky a chystat :confused:
22. únor 2010 v 11:38  • Odpověz
tak hlásím, že malá dostala antibiotika.... Má průjem a zvrací a motá se jí hlava tak dr. řekla že jí nasadí ant. když se nám to po 14 dnech vrátilo. Já se jen modlím, abych to taky nechytla. Tak Maruška má první atb. za svůj život :frowning2:
22. únor 2010 v 11:54  • Odpověz
Čepečku tak vy taky?????????????
22. únor 2010 ve 12:00  • Odpověz
Cepi, to bude dobré, děti vydrží hrozně moc!!
První atb. ve dvou a půl letech?? Tak to je dobrá a Ty taky, že si ji tak dlouho chránila před tou chemií!!! Anežka už má svá prbní atb. za sebou... a já měla první ve třech měsících na zánět ucha... a taky žiju :wink:
22. únor 2010 ve 12:34  • Odpověz
Wobludka a Gabša 29 :dizzy_face: :dizzy_face: jen tak dál... ještě tak sedm týdnů a je to v suchu :wink:
22. únor 2010 ve 12:34  • Odpověz
Ahojky při pondělku :slight_smile:
my jsme se dnes s mišánkem vychrupali do půl 10 :wink: :slight_smile: a pak jsem tu měla mamku, tak jsme spolu poobědvaly a daly si kávičku, já si zašla pověsit prádlo a za chvíli půjdeme na prochajdu :wink:

sluníčko někam zalezlo za mraky, ale to neva aspoň se provětráme

Dani, fajn že aspoň něco vymizelo, jetšě dostat dolů tu teplotu a bude snad dobře, Lukáš je borec, správnej taťka a pak že je ten můj ohroženej druh :grinning:

Sanu, chudáku - angína :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ať je brzy líp, jak radí Danča, když nekojíš, slivovici do čaje, manžovi to pomohlo :wink: , sice mě to nakopávalo jen jsem to ucítila, ale něco do sebe to má, já teda dobrou domácí můžu, ale nééé te´d :grinning:

Gabčo, jj sluníčko je skvělý po tak dlouhých dnech zamračena :dizzy_face: , já se včera taky vyhřívala na prochajdě

Gucci, já neporadím, to musí Pardubandy
22. únor 2010 ve 13:06  • Odpověz
Gucci... IP

Čepi... hmm, zrovna teď, co :frowning2: ???

A já jdu taky na kávičku :wink:
22. únor 2010 ve 13:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.