• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Jo, včera jsem si vzpomněla, že jsme na srazíku zapomněly podepsat to blahopřání k svatbě... pro Rozi :confused:
22. únor 2010 ve 13:20  • Odpověz
Šári, z tebe je pár dní Chrudimačka jo??? :astonished: a ani neřekneš, jsem myslela, že jste tu jen tak na otočku

no to brzy s přáním pro Rozi :sweat_smile: , ji budeme muset popřát všichni dodatečně :wink:
22. únor 2010 ve 13:23  • Odpověz
Pamatuju jak dneska, jak Verča psala, že má třicítku na krku :grinning: a už je to pomalu tady :dizzy_face: musím říct, že jsem den ode dne klidnější... Na kontrolu jdu zítra, snad bude vše ok. Kdyby mi vysadil léky, vůbec bych se nezlobila - hodinu a půl po jejich požití mám pravidelně tep 110! A pak se to vždycky zase srovná...

Gabi, to jsi mi připomněla, že musím popostrčit manžela, aby mi nechal udělat ten přebalovák. Jak je znám, tak budou mít co dělat, aby ty tři prkýnka do porodu stihli stlouct :rolling_eyes: A taky chůvičky aby mi vybral (monitor dostaneme). Oblečení mám 99% od ségry a ta mi to nosí vyprané, předpokládám, že na přežití tam je všechno, zbytek kdyžtak dokoupím operativně. Ostatní jsem ještě neprala. Postýlka je doma v krabici (ale potřebujeme ještě jednu :unamused: ), kočárek naši někam schovali, autosedačka je objednaná, ale bude tak za 14 dní. Hračky mám asi 3, ale novorozeně stejně moc nezajímají, prý toho člověk po porodu hodně dostane, tak pak uvidím... Plínky, kosmetiku, základní léky apod. koupím až na ně narazím, na to je čas... No jsem na nás zvědavá :grinning:

Teda marodi, koukejte se vykurýrovat!

Gucci, neporadím, jsem z HK...
22. únor 2010 ve 13:23  • Odpověz
Woblu, :grinning: a to je jediná 30 na krku, která těší :dizzy_face: , je moc dobře, že jsi v pohodě, budeš mít i pohodové mímo :wink: :slight_smile:
22. únor 2010 ve 13:34  • Odpověz
Ahoj Sanusky,
chtěla jsem se zeptat, dneska jsem byla na krvi 14 po ET a pan doktor mi řekl, že jsme pozitivní a mám hladinu hCG 54..jenže jsem nezjistila z výrazu pana doktora, jestli je to spíš dobrý nebo spíš horší..
Můžete mi poradit jak to asi vypadá?
22. únor 2010 v 16:03  • Odpověz
hani 54 mě přijde málo, já měla 14 dní po et přes 1000Iu jednotek

Jinak holky pro změnu mi začínají migrény. Manža se směje že lítám na záchod a nebo ležím s bolavou hlavou. Prý to probíhá jinak tak mu budu věřit.
22. únor 2010 v 17:25  • Odpověz
Hannii, hcg je, takže něco se tam děje. Já osobně bych řekla, že nějaký výrok je z této hodnoty předčasný - doporučovala bych zajít na krev znovu pozítří :wink: Každopádně držím palce, aby hcg rostlo :slight_smile:
22. únor 2010 v 17:37  • Odpověz
Zdravím po víkendu :slight_smile: ,
jdu dočíst, ale nejdřív se hodím pro hanii tabulku s hodnotama HCG:wink:
Od početí
Od PM
(mIU/ml)

7 dní (1. týden)
3 týdny
0 - 5

14 dní
28 dní (4 týdny)
3 - 426

21 dní
35 dní (5 týdnů)
18 - 7,340

28 dní
42 dní (6t)
1080 - 56,500

35 - 42 dní
49 - 56 dní (7-8t)
7,650 - 229,000

43 - 64 dní
57 - 78 dní (8-11t)
25,700 - 288,000

57 - 78 dní
79 - 100 dní (11-15t)
13,300 - 253,000

17 - 24 týdny
Druhý trimester
4060 - 65,400

Od 25 týdne
Třetí trimester
3640 - 117,000

Takže hanii, držím palec, ale určitě se mimís zabydluje :wink:
22. únor 2010 v 18:03  • Odpověz
moc děkuju, chci se zepotat, jestli bych si mohla jít nějak extra na krev.. :unamused: na kontrolu (krev, UTZ) mám jít až příští pondělí..
myslíte, že kdybych si došla někam na odběr, že by mi to udělali nebo musím počkat do příštího týdne??
doufám, že se mímís zabydluje..moc si to přejeme :slight_smile:
22. únor 2010 v 18:07  • Odpověz
Hoj!
Jsme byly od včerejška na výletě... Už jsme zase doma,tak se hlásíme :wink: :slight_smile:
22. únor 2010 v 18:15  • Odpověz
Sanu, Sarii, Dani, snad vám bude co nejdřív dobře.

Cepeckovi gratuluju k zavedení dvou bobísků a držím palce :wink:.

Vysocanko, čárečna kráásnáááááá :dizzy_face:

Dabli, gratulka a už prosím tě netresuj, kvůli mimískovi i sobě :wink:

Věrka zase plesala, bezva, že sis užila, Klaudinka určitě na pivo neprotestovala, určo se jí dobře spalo :grinning:

Dančo, krásný plavky, ale já bych k tomu brala i to tělo, kdyby prodávali :grinning: :grinning: :grinning:

Neli, krásné míry, moc velká gratulka ke kontrole a nevyřčené pochvale :wink:
Jinak my po prvním očkování měly 38,6. Teď po druhým bez teplot, ale zase se nám zhoršil heozně ekzém a Kuba si ho chudinka drbe. Snad zase brzo sleze :confounded:.

Rozi, dodatečně vše nejlepší novomanželům :slight_smile:

Ahojko, hřešení jednou za čas je v poho :wink:

Hanii, krev ti vezmou v nemocnici, ale musíš si ji zaplatit jako samoplátce :wink:

Jinak my zase nespíme, ale víme proč, máme druhej zoubeeeeeek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A včera a dneska jsme papaly po dlouhé době mrkvičku, lžičkou a moc nám chutnala a zvládly jsme to bez řevu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jen nevím, jak budu pozorovat alergii, když máme ekzém. :confounded:
22. únor 2010 v 18:24  • Odpověz
Tesinko ..A vezmou ji i bez papíru? stačí když si tam zajedu a řeknu, že bych chtěla vědět hladinu hCG?
No mi už ani nevaí, co zaplatíme...už jsme dali dost a těch pár korun mě nerozhodí.. :slight_smile:
alespoň bych si připadala klidnější, kdybych viděla, že to roste
22. únor 2010 v 18:31  • Odpověz
hanii, jj, měli by, dej vědět :wink:
22. únor 2010 v 18:33  • Odpověz
já zkusím zítra testík a ve středu nebo čtvrtek si zajedu na tu krev...Tesinko, moc děkuju .. :slight_smile:
22. únor 2010 v 18:35  • Odpověz
Čepi,kup si dnešní vydání časopisu překvapení a najdeš tam odpověď na záměnu vajíček :wink:
Tesi,jak ty to děláš,že nikoho nevynecháš,si napíšeš na papírek tahák a pak jedeš? :grinning:
Hannii,koukám okres HB,takže jezdíš do Jihlavy?Já bych asi vydržela ten týden do kontroly,ono to stejně neovlivníš a pokud by se něco dělo budeš první,kdo si toho bude vědom,ale jinak tě plně chápu a držím pěstičky.
22. únor 2010 v 18:48  • Odpověz
Ahojko, nn, papírek fakt nemám, ale mám otevřený dvě okna, a jedu podle toho, to je v podstatě stejný :grinning: :wink:
22. únor 2010 v 18:51  • Odpověz
Já si snad budu muset udělat počítačový kurz,abych nebyla za blbečka,jasnačka,že mít otevřený dvě okna mi nic neříká,stará škola je stará škola. :frowning2:
22. únor 2010 v 19:05  • Odpověz
Tesi, tenhle tahák používám taky, jinak bych zapomínala... a zapomínám stejně, jsem si vědoma :wink:

Hanni, držím palce, ať hcg roste. Hcg je hodně individuální, věř, že to bude dobré, ale co se tu objevily různé hodnoty, tak ta Tvoje patří bohužel mezi nižší... zajeď na tu krev, tuším kolem dvou stovek že to stojí, a uvidíš...

Přeju všem krásný večer... už mi otrnulo a tak žehlím a tak tu nebudu :wink:
22. únor 2010 v 19:09  • Odpověz
hannii chci tě povzbudit :slight_smile: Já měla 14 od ket hcg 54, a ted mi tady v postýlce řádí skoro roční holčička. :slight_smile: Takže hlavu zhúru...může to vyjít. Držím pěsti. :slight_smile:
22. únor 2010 v 19:09  • Odpověz
Krásný večer,
jsem vám včera slíbila něco pro zasmání.
Byli jsme v sobotu v Praze na Putování s dinosaury.Lístky nám scháněl Petrův brácha .Bral je v práci na sebe,tak to měl levnější.Jinak bysme nejeli.Dorazili jsme do O2 areny,prošli jsme bezbeč.rámem,stojíme u turniketu,Petr dává do čtečky svůj lístek a ono nic.Přišla paní od pořadatelů,koukla na lístky a povídá"vy máte lale lístky na dnešek od 11:00hod. a ne od 15:00.Brácha s přítelkyní a klukama už byli vevnitř akoukali co se děje.Bohužel bylo vyprodáno takže jsme lístky vyměnit nemohli a druhej den už taky nebyli.Bylo mi to stašně líto Kvůli Adélce.Strašně moc se těšila.nakonec jsme to vyřešili tak,že dovnitř šli chlapi s dětma a my dvě ženský jsme na ně čekali v hospodě.Jo a Adélku jsme ptotáhli pod zábradlím na černo.Vůbec nás nenapadlo že nám dají lístky na jinou hodinu než jsme chtěli.Ale Adélka byla z dinosaurů nadšená.
22. únor 2010 v 19:56  • Odpověz
Holky jsem objednaná na středu na utz před KETem ale chci si nechat udělat jen IUI. To by sand neměl být problém,ne? A chci si ji nechat udělat v Sanusu v Hradci .To ze mě bude mít Šárka radost.
22. únor 2010 ve 20:00  • Odpověz
Very... jj, byla jsem od tebe asi 10 minut :wink:

Woblu, Gabi... fakt se už sápete do poslední cílové rovinky... fajn :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Dabli... migréna nic není, ne? Ať si bolí hlava, hlavně, že je mimís :slight_smile:

Tesi... mně už nic není... v pátek to přistydnutí, ale od soboty o ničem nevím... nasadila jsem si brusinky a uro čaj a dobrý... A super, druhý zoubek :dizzy_face: ... to se to bude kousat :wink: ...

Hannii... ať je za tím mimís :wink:

Ahojko... se naučíš :slight_smile: , viď Věru :grinning: ...
22. únor 2010 ve 20:00  • Odpověz
..moc děkuju za podporu...přítel sice říkal, že to mám nechat na příští týden, ale asi si budu muset zajet ve středu do H.Brodu do nemocnice na tu krev, abych byla klidnější..
jmj ..je to moc velká útěcha, že někdo s mimískem taky měl podobné hodnoty..

ahojkyholky..přesně tak, jezdíme z Chotěboře do Jihlavy
22. únor 2010 ve 20:02  • Odpověz
Dobrý večer. Psala mi Rozinka, že všem moc děkuje. Prý je to báječný pocit být paní. :slight_smile:
S tím přáním jsem to nevystihla, koupím ho, ještě to na srazíku řeknu Šárce a pak nastoupí má mateřská demence, vzpomněla jsem si až večer.

Dabli, migrény a těhu, to znám, do 22. týdne mě trýznily mrchy jedny. Tak ať ti je brzy dobře.

Hannii, držím palce.
22. únor 2010 ve 20:35  • Odpověz
sarii jasný to s woblu už s kildem dáme i kdyby 4tt tak to bude dobrý :wink: co woblu tak zítra pohodovou kontrolu a jen dobrý zprávy :wink:

Zatím dobrou........
22. únor 2010 ve 21:02  • Odpověz
Holky krasny vecer budu moc myslet na Hanicku, ja jdu na krev zitra, tak jsem taky napnutá jak kšandy. drzte prosim palce, pak vam hnedka napisu.
krasnou dobrou noc, dneska to jdu zapichnout. sem k.o.
22. únor 2010 ve 21:19  • Odpověz
Madli... Adél jsem pár hlasů poslala :wink: ... A ta story... dopadlo to dobře :slight_smile:.

Neli... viď :wink:

Teď jsem chtěla Gabuli popohnat o fotky a ona se holka celkem snaží, což se o Woblu říci nedá :rolling_eyes: ... takže Woblu, prosím o nápravu :slight_smile: ...

A já jdu za holkama... Mar a psici.. dobrou nocku :wink: .
22. únor 2010 ve 21:22  • Odpověz
Dobré ráno,
Sarii :grinning: vynasnažím se :wink: ono nějak není co fotit, když jsem pořád zalezlá v posteli :grinning:
dneska kontrola, tož jsem na nás zvědavá...
Madli, teda to je pech, ale vyřešili jste to elegantně :wink:
Vysocanko, držím palce!

My se s manželem od včera vztekáme nad stavebním zákonem. Nějakej debžot vymyslel, že stropy musí být nechápu proč min. 2,3m vysoké a taky nějaký normy na denní osvětlení místností, takže naši 200 let starou chalupu budeme muset celou nějak zvednout a přidat okna :sweat_smile: Z milé chaloupky bude panelák :angry:
23. únor 2010 v 07:27  • Odpověz
Dobré ráno,
vysočanko, budu držet pěsti....

Jinak já jsem to chytla od male..... tak nevim jak se maly bobíci uchytí :frowning2:(
23. únor 2010 v 07:52  • Odpověz
Čepi, mrňousové si v životě budou muset poradit s horšíma věcma, já vždycky říkala, že chcípáky neberem :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jestli jsou silní a zdraví, tak je to nerozhází :wink: jen ať se snažej, v životě je taky nikdo za ručičku vodit nebude :wink:
23. únor 2010 v 08:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.