• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Dobré ráno...

Woblu... u v posteli se dá fotit pupík... Nelča ho snad jinak ani nemá :grinning: ... A s těmi stropy je to, jak bych to řekla slušně :confused: , hov.dina :rolling_eyes: ...

Čepi... doufej... a ať ti je líp :wink:

Vysočanko, Wobludko... ať se nám vrátíte s dobrou zprávou :slight_smile:
23. únor 2010 v 08:22  • Odpověz
Hoj,hoj!
Krásné ránko všem! Vypadá to na hezký,slunečný den :dizzy_face:
My dneska máme 2x mudry a pak návštěvičku.Jdeme s tím ramínkem po očkování TBC (takže tam to ani nebude s mudrou,ale sestřičkou mezi dveřma),pak máme třetí dávku očkování do té studie a odpoledne jedeme za kamarádkou do Holic.Tak se těším.Teda na ty mudry ne,ale na tu kamarádku :grinning:

Noc celkem v pohodě Klaudi jedla ve 23.15h, pak 2.50, a 5.35 ,mezitím 2x čaj. Já vím,pro vás to vyhlíží hrozivě,ale já to mám spíš za jednu z těch lepších nocí... :grinning:
23. únor 2010 v 08:42  • Odpověz
tak holky já padim na krev.. :sunglasses: mám trosku strach ale snad to bude ok.
23. únor 2010 v 08:43  • Odpověz
vysocanko,tak držím palce :wink:
23. únor 2010 v 09:04  • Odpověz
Dobré ráno!

Madli, hlavně, že jste dinosaury zdárně vyřešili...
A s tou IUI nebude problém, podle mě, no a s Hradcem... hele, jsi zákazník, platíš, tak si poroučej...

Woblud, chcípáky neberem :grinning: :grinning: :grinning: a držím palce na kontrolu

Od rána jsem něco vyžehlila, Anežka je po sváče a jde na balkon. A já jdu vařit příkrmy, konečně se mi z jídla nedlá špatně, tak můžu... ale na kafíčko nebo krupičnou kaši to ještě není, to by žaludek ještě neviděl rád...

Vysočanko, tak kolik??

Cepi, mají-li vydržet, vydrží... uvidíš!

Verko, noc už vypadá líp, uvidíš dál... :wink:

Užívejte sluníčka!!
23. únor 2010 v 09:47  • Odpověz
jeste nevim holkyyyyyyyyyy ozvu se hned jak se to dozvim krev mam uz nabranou a vysledky budou v 10,30
23. únor 2010 v 09:50  • Odpověz
Zdravím společenstvo Sanusu :sunglasses:

Vysočanko tak moc mačkám pěst!!!! A možná výsledek ještě stihnu, tak tam už voleeeeeej :grinning:

U nás noc: ve 20 druhá večeře, uložení a když už mi to nedalo, tak když se v 5:15 trochu kroutila, tak jsem ji čapla a šla dát baštu..... :wink: :dizzy_face: Kdyby to tak bylo pořád....(ha ha ha)
No a budíček klasika v 7

Woblu Gab já jsem pořád říkala aspoň ten 32tt a budu v klidu.... :wink:

Dančo to máš žaludek ještě na vodě...?? :unamused:

U nás sluníčko nikde, jdu se chystat na rajz.

Tak zatím pa
23. únor 2010 v 10:27  • Odpověz
A nám budou až do 29.3. 3 měsíce, protože tenhle měsíc 29. vypadlo z kalendáře :grinning:
23. únor 2010 v 10:29  • Odpověz
Ha s Vysoč to asi seklo :grinning: Samo z pozit zprávy...... Haloooooooooooo
23. únor 2010 v 10:34  • Odpověz
Ahoj Sanusky,
tak jsem si udělala testík (srovnání mezi 10. a 15. dne po ET) a nějak mi to zkazilo náladu..zdá se mi čárečka stále stejná..(dala jsem si ho do foteček). :unamused:
23. únor 2010 v 10:35  • Odpověz
Zdáreček,u nás taky bez sluníčka :frowning2:
Woblu,mi máme na staré části baráku stropy v podlaží jen 2,20 a v kuchyni,protože nám to letí šikmo na jedné straně jen 2,15 a když jsme jí rozšiřovali,tak to nikomu nevadilo a neměli jsme to ohláškou-měli jsme stavební povolení na rekonstrukci půdy.Zkuste pátrat,já myslím,že nějaké řešení najdete. :wink:
23. únor 2010 v 10:38  • Odpověz
Taky čekám, jak Vysočka :confused: :confused: :confused:
23. únor 2010 v 10:47  • Odpověz
Též zdravím vespolek :slight_smile:
dnes je tu nějak rušno :slight_smile:

Dani, no já to takhle nedělat s tím dočítáním a psaním, tak s mojí pravidelností, než bych dočetla, tak bych nevěděla nic :sweat_smile: :grinning: Fajn, že už jsi v poho :slight_smile:

Madli, super, že jste to zvládli, ten dinopark musel být super, viděla jsem pár ukázek :wink:

Sarii, super, že už je ti dobře. Jo, Kubík kousal už s tím jedním zoubkem, ale s tím druhým to bolí daleko víc, a že kouše rád :grinning:

Woblu, držím palece na KO :wink:

Cepi, věř jim, snad to jsou pořádní bojovníčci a stačila se pořádně zakousnout. :wink:

U nás noc děs a hrůza, budíček v 6:03, ale zvykám si :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Věrko, užij si odpoledne s kamarádkou a zvládni mudry :wink:

Vysocanko, tak cooooooooooooooooo? :sweat_smile:
23. únor 2010 v 10:51  • Odpověz
Hannii,dle mého lajckého oka ti dávám za pravdu,počkej co napíší zkušenější.
23. únor 2010 v 10:57  • Odpověz
Hanii, já tam teda taky rozdíl bohužel nevidím, no :pensive:
23. únor 2010 v 10:58  • Odpověz
no ještě zítra půjdu na tu krev a uvidím.. :frowning2: snad jen blbě čůrám..
už se těším, jak dopadla vysocanka..alespoň to trochu by zlepšilo náladu.. :confused:
23. únor 2010 v 11:00  • Odpověz
Hezké úterý,
včera už jsem tu nějak nebyla :sweat_smile:

u nás noc dobrá,co se týče vstávání a protože se mi ráno o půl 8 nechtělo vstávat, nakojila jsem a přebalila a do půl 11 chrněla s mladým v naší posteli :sweat_smile: :dizzy_face: , on spí teda ještě pořád :grinning: a já už odstříkala spousty mlíka a prsa pořád plný, tak snad brzy vstane :wink: - jinak dnes opět houkal monitor :unamused:

Wobludce držím pěstičky na KO :wink:

Vysočance na krev!!!!!!!!!!!! :dizzy_face:

hanii, vítám tě tu :dizzy_face: , co se týče testů, taky rozdíl nevidím, ale uvidíme :wink: , naděje umírá poslední

Čepi, co má vydržet - vydrží, bojovníci zůstanou, kdybys viděla co zažívala Nelča a podívej dnes je Kubík krásnej chlapák a má se čile k světu, Wobludku trápí nevolnosti a kde co a taky se malej drží :wink: ....tak se neboj a mysli pozitivně :slight_smile:

Tesinko, gratuluji k druhému zoubečku, teda spíše Kubíčkovi :slight_smile:
23. únor 2010 v 11:05  • Odpověz
a u nás sluníčko, takže my půjdeme asi na prochajdu :wink:

Šári, takový kousek od nás a ani nepípneš :angry: :grinning: , jsi mě někde pozorovala za oknem....????ne???? :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2010 v 11:07  • Odpověz
Very, dík, Kubíkovi to vyřídím :wink: A teda s tím spánkem, by mohl Míša udělit pár rad našemu Kubíkovi, u nás by se nějaký lepší spánek teda šiknul :wink: No, musím říct, že závidím :grinning:

Hanii, Very to napsala dobře, naděje umírá poslední :wink:
23. únor 2010 v 11:15  • Odpověz
no zatím naději mám..břicho pobolívá stejně jako minulý týden, nešpiním a čárka tam stále je..
jen bych nikdy nevěřila, že mě to může tak sebrat. :pensive:
23. únor 2010 v 11:18  • Odpověz
Hanii, sebralo to každou z nás, dívej se co nás tu je a převážná většina už jsou maminky, takže čas plodí ovoce :wink: :dizzy_face:

Sanu, obnov tabulku!!!!, naposledy je na straně 619, když jsem rodila já myslím :wink:
23. únor 2010 v 11:24  • Odpověz
holky tedka jsem dorazila 1163 jednotek !!! :sunglasses:
23. únor 2010 v 11:51  • Odpověz
vysocanko, ještě jednou mooooc gratuluju.. :slight_smile:
23. únor 2010 v 11:56  • Odpověz
Vysočanko, obrovská gratulace !!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. únor 2010 ve 12:01  • Odpověz
zdravím všechny
já měla včera střevní virozu děs, mamka přijela hlídat Verunku
zatím je v pohodě, tak snad to nechytne taky :frowning2:

vysočando super zpráva, moc držím pěstičky a tobě hannii taky :slight_smile:

jinak Verunka už má první botičky a chodí i chvilku po venku, moc se jít to líbí, máme 13 zoubků a další nám stále rostou jak houby po dešti, no za chvili oslavíme 1 rok to je mazec že?

Tak vše hezký den, jdu vařit a věšet prádlo než se mi princezba vzbudí :slight_smile:
23. únor 2010 ve 12:02  • Odpověz
Vysočanko,já to vidím na dvojčátka,tak se drž :wink:
Ty průjmy se ale rozšířily :angry:
23. únor 2010 ve 12:12  • Odpověz
pan doktor mi to taky rikal ze to mozna budou dvojky..
to cekani na utz dva tydny to bude asi neco.. :slight_smile:
23. únor 2010 ve 12:13  • Odpověz
Ahoj...

Tesi, fakt druhý zub??? Tak to je pěkné... Anežka zatím bezzubka :grinning: :grinning:

Vysočanko, skvěle!!! Tak se drž i dál!

Hanii, uvidíš z krve....

... tak koukám, že s tím střevním problémem nejsem sama... ale fakt je to na den, den a půl, už je mi dobře.
Jinak Anežka se rozhodla sabotovat mlíko, takže řeším totéž, co Verča, plné "kozy", mlíko měla v 5,30, v devět přesnídávku, v poledne kuře s brokolicí a bramborama, mezi tím si cucla vody, ale mlíko ne a ne... tak nevím... přikládala jsem ji snad pětkrát...
Až přijde taťka z práce, půjdem ven. Večer kouknu. :wink:
23. únor 2010 ve 13:46  • Odpověz
Páni, vysocanko paráda :dizzy_face:
Hannii, na čárečky se vyprdni, zítra zajdi na krev a rozsekne se to :wink:
Tesi :dizzy_face:

My dobrý - dostali jsme pochvalu, čípek 28 mm, takže se nezmenšuje, drží... dr. říkal, že se mu to nějak víc líbí tak celkově :sweat_smile: léky mi nechal, že ještě 14 dní, aby byla jistota... takže polehávat, ale nemusíme to lámat přes koleno :slight_smile:
23. únor 2010 v 15:09  • Odpověz
Dani :grinning: kozy plné :grinning: , já už fakt zvažuju, že to začnu prodávat

nevíte někdo, zda se to vykupuje ??? mrazák začíná být těsný :grinning: , kelímky a mističky došly, dneska poslední,pak musím začít hledat :sweat_smile:

Woblu, tak vidíš, super nález, pochvala od Dr., jen tak dál :wink:
23. únor 2010 v 15:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.