• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Very... kamarádka řešila podobný "problém" :grinning: . Ve fakultce H.K., dávaji 70kč/litr a jejich podmínky (krevní testy, jejich flašky, prvnich 10ml vylít a odstříkavat nejlépe rukou :wink:. Jo a měla jsem tě jako na dlani :grinning:...

Vysočko... p a r á d a !!!

Hannii... krev bude 100 procentní :wink:
23. únor 2010 v 16:13  • Odpověz
Šári, já jedině rukou odstříkávám, ono to teče skoro samo :grinning: :grinning: , jednu kozu strčím do odsávačky a druhou do hrnku, je na mě vždycky pohled k popukání :grinning: , si z toho budeme vařit snad krupičnou kaši nebo co??? :sweat_smile:
23. únor 2010 v 16:21  • Odpověz
Very, to nevím, zda a kde to vykupují... ale uvidíš, ona se produkce upraví...

Wobludko, gratulace k výsledku kontroly!! :dizzy_face: ... to budeš ještě přenášet....
23. únor 2010 v 16:39  • Odpověz
ahoj tak se hlásím vysr..... z podoby. Jde horem, spodem, nestíhám dočít. Manžel přijel kvůli mě i ze služebky....
Už nevím co mám dělat, sotva se držím na nohou
23. únor 2010 v 17:01  • Odpověz
Čepi vydrž,zítra bude líp-ber to jako očistu těla před těhu :wink:
Very,je ten svět nespravedlivý,někdo ani kapku a někdo .... :grinning:
23. únor 2010 v 17:15  • Odpověz
Holky diky vsem.. WOBLUD TAKY JSEM NA TEBE DNESKA MOC MYSLELA
ČEPEČKU JAK TI JE???
23. únor 2010 v 17:36  • Odpověz
zdravím,

Woblu tak super výsledky :wink: lepší a lepší :wink: jsem zvědavá zítra na sebe :confused:

Vysočanko gratulace k hcg :wink:

Čepi chuděro tak ať je ti líp :wink: je to jak naschvál co, pořád jsi zdravá a jen jdeš pro miminka tak tě potká tohle........to naštve :angry:

a Very by byla dobrá kojná :wink:
23. únor 2010 v 18:26  • Odpověz
Čepečku také přeji aŤ je brzy líp :wink:

tak Mišánek je v pelíšku, zatím dodržujeme Danči metodu a funguje :wink:

půjdu do sprchy a pak mrknu na telku a asi do hajan

všem dobrou noc
23. únor 2010 v 19:45  • Odpověz
Ahoj!
Tak jsem zaregistrovala to nádherný čísílko vysocanky! No paráda! A možná že to i ty dvojky budou... :confused: :dizzy_face:

woblu,taky hezký.
Very - naše kojná :dizzy_face: No jo,to tak bývá,že kdo má prsa jako lentilky,kojí jako o závod. :grinning:

cepi - nějak dlouho se s tím trápíš,co? Tak ať je už brzo a konečně líp :wink:

hanii - držím palečky,ať to dobře dopadne :wink:

My jsme dnes po mudře... Dostala poslední tři ďobance do stehýnek.Ani tolik nebrečela.Rozhodně ne teda tak hodně,jako 2x před tím.Zvážili nás... Tak máme v necelých 5ti měs. (budou nám příští týden ve čtvrtek) 7 300g !!! Takže Otesánek jako vyšitej a paní Dr.se ptala,čím krmíme... :confused: :sweat_smile: :grinning:

Teď už chrupká v postýlce - dnešní den byl náročný.Byly jsme ještě na návštěvě,bylo to moc fajn,ale ji to skolilo. :grinning:
23. únor 2010 v 19:46  • Odpověz
Very... do hajan, jo? Manželka máš být :wink: ...

Věru... to je váha :sweat_smile: !!!
23. únor 2010 v 19:50  • Odpověz
hoja, hoj,
my jsme po koupání a ležíme na sedačce a pomalu se nám klíží očička. Ekzém trošku lepší, ale pořád se ho snaží chudinka malej drbat :confounded: Manža dneska donesl mastičku, kterou nám udělali až v nemocnici, byla jsem ve 4 lékárnách a všude to odmítli s tím, že jim něco chybí a nebudou to zbytečně objednávat :rolling_eyes: .

Vysocanko, gratuluju a jsem zvědavá, kolik tam nakonec bude miminek :slight_smile:

Very, zkus se zeptat v porodnici v Chrudimi, třeba to tam taky vykupují. :wink:

Dani, njn, dva zuby máme, ale zdá se mi, jestli mu nerostou trošku křivě, nevím, no, uvidím :confused: , neboj Anežka se taky dočká :grinning: :wink:

Věru, Klaudi je teda kus :grinning: :slight_smile:

Čepi, ať je brzy líp :wink:

Holky, prosím vás, dneska už jsme dávaly 3 den mrkvičku, zítra chci brambor, můřu do toho přidat trochu Beby nebo jen tak samotné? Samo mu zítra dám jen 2 lžičky, pak zase 3-4, a pak celou bramboru, že jo....
23. únor 2010 ve 20:05  • Odpověz
Tesi... myslíš to správně a Bebu klidně přidej :wink:. Se zuby nevím :confused: ... A s tou mastičkou je to maras :angry: ...
23. únor 2010 ve 20:48  • Odpověz
Sarii, dík :wink: No, nevím, za týden se chystám k zubařce, kejve se mi dostavenej zub, tak čekám, kdy mi vypadne :grinning: , tak se ji na to zeptám a případně Kubíka vezmu sebou, no :confused:
23. únor 2010 ve 20:51  • Odpověz
Šári, no jako s manžou do hajan :wink: samozřejmě :slight_smile:

Věrko, to je panečku váha :sweat_smile: , ale je spokojená tak co, to vyběhá za klukama :wink: :slight_smile:

dokoukám ordinaci a pak už asi fakt brou...
23. únor 2010 ve 20:57  • Odpověz
Do roka se mají děti zaregistrovat u zubáka, takže by jste tam stejně šli...
23. únor 2010 ve 20:59  • Odpověz
Very... tak to jedině tak :wink: ... a ať je monitor zticha :wink: . Dobrou.
23. únor 2010 ve 21:02  • Odpověz
Sarii, aha, vidíš, to ani nevím, tak nám zase odpadne jedna starost :wink:

Very, tak brou, brou :wink:
23. únor 2010 ve 21:02  • Odpověz
Tesi... píšou to v "očkováku" je tam i zubní průkaz :wink: :wink: :wink:
23. únor 2010 ve 21:05  • Odpověz
Sarii, mrknu, vím, že je tam něco jako zubní průkaz, ale podrobně jsem to nestudovala, jsem hanba, no... :pensive:
23. únor 2010 ve 21:09  • Odpověz
Dobrou noc
23. únor 2010 ve 21:33  • Odpověz
tak já taky jdu, ještě pofackuju a jdu zalehnout, brou, brou
23. únor 2010 ve 21:38  • Odpověz
Věru, gratuluju k váze, to je pěkné číslo!

Čepi, držím palce, ať to probíhá tak, jako u mě - zle mi bylo jen 6 hodin a pak už jen celodenní slabost. Takže to šlo přežít, dnes už mi je fakt dobře.

Tesi, zlobiví mastičkáři to jsou... to je jak tady v lékárnách - je jich tu pět a jedna jediná je slušná!!
Samotnou mrkev jsem nedávala, prý moc staví. Začínala jsem hned mrkev-brambor, není to alergen, takže to není problém. Mléko přidat rozhodně můžeš. No a... 2 lžičky, no já nevím, Anežka druhý den snědla skoro půl deci... tak jestli bude Kubík mít chuť, ať si dá... v téhle kombinaci fakt nemůžeš nic zkazit, podle mě.
Exém - nezávidím... chceš kontakt do HK na homeopatku? Anežka je z exému vyléčená... A poradila mi i s tou anémií, tak uvidíme za měsíc výsledek... protože cpát do broučka ty hnusný železný kapky, to tedy neeeeee.

Zubní průkaz :confused: :confused: do roka registrovat??? :confused: :confused: Já (poctivka) netušila...

Dobrou :wink:
23. únor 2010 ve 21:53  • Odpověz
Ještě nakukuji a tady se už šlo spinkat,asi pujdu taky,koukám na olympiádu,ale žádná sláva,tak to taky zalomím,máme nově povlečeno,tak by se mohlo hezky chrupat,takže zítra tu. :wink:
Hanii,jestli vyrazíš do HB tak ať dobře pořídíš. :wink:
23. únor 2010 ve 22:07  • Odpověz
Dobré ráno, teda ty hokeje jsou dneska drámo :confused:
Gab, dobré pořízení!
24. únor 2010 v 07:49  • Odpověz
Ahoj tak se hlásím znovuzrozená.. Včerejšek děs šlo to vrchem, spodem... Hrůůza. Večer jsem si vzala smektu a zvraceni se ustálilo, a dneska už jen kandím, ale to tak hrozné jako včera, to jsem se potkávala na chodbě. Malá je už dobrá jen zvrací večer po těch antibiotikách. Vždy v 22 je její hodinka a manža to chytnul taky.

Jo a něco pro pobavení - včera když jsem si zavaděla urouš, tak jsem si ho zavedla do moč. trubice
24. únor 2010 v 08:54  • Odpověz
Ahojky,

tak dneska jsme vstávali o něco dříve, už ve třičtvrtě na 9 :slight_smile: , v noci jen v 1 a v 5, ale v 5 jsme se pěkně zašvihli, takže to bylo ještě s velkým mytím a praním, začínám podezřívat "jeden overálek" :grinning: pokaždé, když ho Míšovi dám, tak se zašvihne tak, že mu to vyleze až na zádech :grinning: :grinning:

my dneska jedeme k mamce na čumendu, takže asi moc nebudu, možná skoro vůbec, uvidíme

o zubním průkazu vím, jen že tam je,ale nepročítala jsem :sweat_smile:, ale také vidím, že nejsem sama :grinning:

zatím čauky
24. únor 2010 v 09:47  • Odpověz
Ahoj holčiny,

tak u nás noc na nic... ale tentokrát nepodezřívám bříško, ale zoubky. Jedla sice v půl čtvrté a v půl sedmé, spala od osmi večer do půl osmé do rána, ale toho nošení a dudlíkování mezi tím... Chudák malá. Teď chrupe v kočárku dole u dveří a já už pádím taky, jen jsem musela něco tady vyřídit...

Čepi :confused: :confused: ale ten pocit jsem měla párkrát taky! Ale nikdy se mi nepotvrdil, nebo nevím... a upřimně řečeno, občas mám teď takový pocit po porodu při tulení :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: ale co, nebudu strašit budoucí maminy, je to jen pocit, asi to není možné, tuším...
Hlavně, ať Ti je už líp!!

Woblud, hokej byl drámo i pro mě, v půl sedmé běželo olympijské studio, všichni skleslí, Jágra skoro odnášeli a pánové ne a ne říct, jak to dopadlo... až jsem se dočetla na teletextu... jsem zvědavá, jak budou hrát dál...

přeju krásný den, i když po sluníčku ani památky...
24. únor 2010 v 10:26  • Odpověz
Ahoooj...

Woblu... seš u TV jako ten dnešní pes na seznamu :grinning: ??? Woblu, stále čekáme :wink:... doposud žádná nová fotka nepřibyla!!!

Čepi... je líp, tak hurá!!! Proboha :astonished: , to s tím Utroušem snad není možný :grinning: ...

Very... my zase máme "začarovaný" bodyčko, jak ho Mar má, tak blinká :grinning: :grinning: :grinning:

My byly na upravení náušek, páč se jí otvíraly a ráno měla jen jednu, ale našla jsem ji.

No holky!!! Dnes domácí úkol! Důkladně přečíst celý zdravotní a očkovací průkaz!!!
24. únor 2010 v 10:27  • Odpověz
Sar. jde to fakt, a dokonce ho vydolovat zpět :slight_smile:))

Vysočanko, velikáánská gratulace
24. únor 2010 v 10:44  • Odpověz
Ahoj děvčátka,
tak jsem akorát před chvilkou volala na krev, jak jsem dopadla.. A stalo se tak, jak jsem dnes ráno už tušila..
hladina je 8,9..takže nám obě zanikly. Za dva měsíce nás čeká KET zbylých 2 embryjek. :frowning2:
24. únor 2010 v 11:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.