• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Hannii... škoda, přeškoda :frowning2: ... hlavu vzhůru a hurá do dalšího boje. A budeme rádi, když tu budeš s námi dál :wink: ...
24. únor 2010 v 11:32  • Odpověz
určitě budu!!když ne stále písemně, alespoň čtivě..
Držím všem palečky aby všechno bylo OK, no víc než OK :wink:
24. únor 2010 v 11:36  • Odpověz
Hani to je škoda :frowning2: ale nezoufej, určitě se povede další KET
24. únor 2010 v 11:53  • Odpověz
Hanii, ach jo... vlna biochemických těhotenství tady byla na jaře 2008 a na podzim 2008. Ale vždycky přešla. Tak věřím, že u Tebe to taky tak dopadne a příště už to vyjde! :wink:

Sari, pes na seznamu je zkrátka "boží", mě vždycky zvedne náladu!
24. únor 2010 ve 12:01  • Odpověz
Co má dělat ten pes :sweat_smile: Já seznam vůbec nepoužívám :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď jsem jukla a jen tam čumí :grinning:
No jsem ostuda no, manžel včera stáčel víno, tak byl zkoštovanej a nepoužitelnej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Čepi, tak to jsi borec :grinning: To já vždycky utroš do jedný díry, Torecan proti zvracení do druhý díry, ale tahle mě teda fakt nenapadla :grinning: Tak snad už to bude dobrý a bacila přeperete :wink:
Hannii, nezoufej, to se tady stalo kde komu :wink:
24. únor 2010 ve 12:30  • Odpověz
Ahoj holky!

Tak Gabča je v nemocnici.Asi si ji tam nechají,protože byla na kontrole u Dobrka a ten ji tam hned poslal,protože má prý úplně zkrácený čípek a malá se strašně na něj tlačí hlavičkou.Dnes si měla ke mě přijet pro nějaký věci na malou,ale před chvílí volala,celá ubrečená.Večer mi napíše,jak to vypadá,tak vám dám hnedka vědět.Tak držme společně palce!!! :wink:

Hanii - škoda... Znám to taky.Nejdřív velká naděje a pak zklamání z biochemického.Ale nezoufej - naděje umírá poslední. :wink:

Pes na seznamu je super.Vypadá jako nějakej voříšek,ale přitom je to určitě nějakej "fon". :grinning:
24. únor 2010 ve 13:37  • Odpověz
Gabi :confused: :confused:
Ale snad to bude dobré, u Wobludky se to taky v dobré obrátilo. Tak budem věřit a doufat! A držet palce.
24. únor 2010 ve 13:40  • Odpověz
Ajajaj :frowning2: Odhaduju, že dostane asi ten Gynipral v infuzích, snad to zabere a za pár dní ji pošlou odpočívat domů. Samozřejmě moc držíme palce, každej den je dobrej.
24. únor 2010 ve 14:35  • Odpověz
Gabi, drž se, doufám, že to ustoupí jako u Woblu...
24. únor 2010 ve 14:44  • Odpověz
Pánečku, tak Gabule šupajdí do nemocnice... ale zase, tam jim pomůžou :wink:

Jj, pesan, trefně vystihuje události dne :wink: ...
24. únor 2010 v 15:01  • Odpověz
Ahoj holky trochu nestíhám. Dnes jsem vyžehlila a padla za vlast. Venku se hárají feny a náš Maxíček pořád kňučí a já jsem z něho kapánek na nervy.
24. únor 2010 v 15:04  • Odpověz
Pěkné odpoledne.

byla bych jukla dřív, ale kabelovka měla prý v celých Pcích výpadek a nešel ani net ani TV, před chvilkou to konečně spustili :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dani, budu moc ráda, když mi pošleš do IP ten kontakt na tu homeopatku, dám tomu ještě chvíli a pokud to nezabere brnknu jí :wink: Jinak jsem po tvé radě dneska zkusila rovnou brambor a mrkev, no, spíš hodně mrkve a málo bramboru, opačně to Kubík nechtěl a i tak teda boje byly velký, ale vyhrála jsem, sice si vzal je 3 lžičky, ale vzal. Propasírovala jsem to přes ten nejmenší cedník a šlo to, asi si ještě neumí moc poradit s drobnými kousky zeleninky, zatím jsme totiž dávali jen jednu skleničku od Hami Moje první lžička - mrkev.
Jo, Dani, no vidíš, Anežka už nebude dlouho bezzubka :wink:

Cepi, super, že už je líp, a ten utrouš, to fakt jde, jo? Si teda neumím představit :grinning:

Woblu, na hokej jsem vstávala, ale neviděla, no ještě že tak, bych měla mrtvicový stavy :wink:

Hanii, to mi je líto, ale budu držet palce na KET :wink:

Věrko, Gabču moc pozdravuj, chudák malá, ta to taky nemá jednoduchý :confounded:. Ale přesně jak píše Sarii, pomůžou jí tam. Bude pod dohledem.
24. únor 2010 v 16:34  • Odpověz
Ahojda jen dodatečně gratuluju Vysočance!!!!!!! :slight_smile:

Jede mi sem mamul s tchýňkou, večer dočtu, určo toho bude...........

Zatím paaaaaaaa
24. únor 2010 v 16:41  • Odpověz
Ahojky,večer jsem psala jak se bude krásně spinkat a prd-samý blbý sny a věčné převalování. :angry:
Hannii,hlavu vzhůru do dalšího boje. :wink:
Gab, vydržať vydržať a přeji brzký návrat domů. :wink:
Čepi,to je jako v praxi proveditelný,snad ani neznám své tělo :confused:
Jinak u nás byl dnes krásný sluníčkový den. :slight_smile:
24. únor 2010 v 17:37  • Odpověz
Ahojda,
hláwsím výsledky z utz.Po třech dlouhejch cyklech spíš nic než moc.Jedu ještě v pondělí.A samozřejmě jsem si zapoměla nechat potvrdit propustku do práce.Vzpoměla jsem si na ni až v Hradci.Volám Petroj jestli ji můžu dát v práci až v pondělí.Vůbec nevěděl jak to je ale měl výbornej nápad.poradil mi,ať si ji nechám potvrdit v Sanusu v Hradci.Ještě že ho mám.Já blbka bych se hnala zpátky do Pardubek.Jo a IUI si můžu nechat udělat v Hradci.Dr.Šárka tam zavolá a domluví mi to.
24. únor 2010 v 18:00  • Odpověz
Ahoj holky!
Tak Gabča mi psala,že jí kapou gynipral na dozrávání plic.Malá má 1200g,břicho se trochu zklidnilo.Kdyby se to nějak zhoršilo,převezou ji do H.K.Moc vás všechny zdraví. :wink:
24. únor 2010 v 18:34  • Odpověz
Čep do močové trubice? :astonished: :grinning: :sweat_smile: Tak to gratuluju, to jsi tady určitě první :grinning:

Gab je ve špitále tyyyy mede. Gynepral, tak to ji chuděru pálili pěkně tvářičky bušilo srdce a byla pěkně ko. No domů to nevím, já bych to viděla do toho 34tt když to bude v poho a pak teprv dom :sweat_smile: Já si taky myslela, že hned pošupajdím dom ado 34tt si mě tam nechali a to jsem neměla takovej nález jako Gab.
Tak ať se holka drží!!!!!!! Teda holky :pensive:

Danu ani nějakej ten "gelík" na dásničky nezabíral...??? Tak ať zuby netrápěj a radši už vylezou!!!

Hani, jak píše Danu jednu dobu toho tady bylo dost, taky jsem měla, ale jak říká doktor Václav, každé těhu i nezdařené startuje tělo na další těhotenství a teda musím mu dát za pravdu :wink:
24. únor 2010 v 19:03  • Odpověz
Teda my jsme dvojka :sweat_smile: Gynipral není na plíce ne, ten je na zastavení kontrakcí :confused: ale to je fuk :wink: Je to hnus, hlavně na to srdce, ale to se po pár dnech ustálí, já už jsem si docela zvykla... vydržet!
24. únor 2010 v 19:51  • Odpověz
woblu,já tomu prd rozumím.Psala že prý na dozrávání plic.Tak tak jí to asi řekli.Ono to je celkem jedno,hlavně že je pod kontrolou. :slight_smile:
24. únor 2010 ve 20:30  • Odpověz
Na dozrání plic je jiný pigáro, to jí dávaj taky určitě, gynipral je na sklidnění dělohy.......

Neluš nám to osvětlí :wink:
24. únor 2010 ve 20:33  • Odpověz
Sanu už to osvětlila dobře. :wink: :wink: :wink: Sanu je stará špitálnice. Držíme Gabče pěsti, to bude dobré. :slight_smile:
24. únor 2010 ve 20:40  • Odpověz
Z posledních sil napíšu noc na dnešek :grinning: , Jistě bychom vyhráli jako nejhorší. Jedl ve 20,22,24,02,04,05,06 a vstal v 6.45.

Sotva lezu, přeju všem lepší noce. :slight_smile:
24. únor 2010 ve 20:42  • Odpověz
To je jako bych byla nějakej hypochondr :grinning:

Bych to osvětlila tak, že mám od Neluš školu, jsem ji pořád bombardovala dotazama :grinning:
24. únor 2010 ve 20:43  • Odpověz
Takže holky, až budem brečet jaká byla strašná noc, tak si Neluš časy někam zkopírujeme a dobře uložíme a po našich pryžových nocích a jak jsme strašně grogy, si to budem číst a říkat si jak se máme...... :grinning: :confused:
24. únor 2010 ve 20:46  • Odpověz
Neluš :confused: :confused: :confused: Hele,a myslíš že má vážně hlad??? Já jen,že tohleto přesně teď řeším s Klaudi a po delším zkoumání už vím,že hlady neprudí,ale prdíkama. :sweat_smile: Já jí vždycky hned strčila kozenu (přisaje se kdykoliv a v jakoukoliv denní či noční hodinu),ale teď ji nechávám fakt min.ty 3 hoďky a když kňourá dřív,skusím trochu čaje,nebo vůbec nic a ona po chvilce normálně zase usíná.
24. únor 2010 ve 20:47  • Odpověz
Dám to na pravou míru, Sanu není hypochondr!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ale ano prošla teoretickou výukou a odbornou praxí na oddělení naší kliniky pod vedením statné ošetřovatelky. :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2010 ve 20:48  • Odpověz
Pod dohlledem zdatného ošetřovatele - jako to bylo "S tebou mě baví svět" :grinning: :grinning:
24. únor 2010 ve 20:50  • Odpověz
No hlady to není Věruš. Kroutil se a vypadal, že chce spát a po pár minutých řvaní a sání usnul.U nás to byla už takhle druhá noc, a vysledovala jsem několik faktorů, jež jsem dnes všechny napravila a uvidíme.

1. došli nám probiotické kapky, proto jsme včera ihned vyrazili do Polska
2. jedla jsem nějaké to mlíko a lepek na doporučení doktorky, dnes jsem se navrátila zcela dobrovolně ke své hrozné dietě
3. narovnala jsem mu postýlku naležato, dnes jsem ji zase zdvihla ( jsem měla strach, že se překulí a nabourá si kebuli, ale ty hrozný noce jsou větší strašák )

Takže chyby napraveny, raději všechny tři, je mi jedno, která je příčinou :slight_smile: , nemám sílu to postupně v noci ověřovat a uvidíme dneska.
24. únor 2010 ve 20:54  • Odpověz
Sanu, přesně tak jsem to myslela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
24. únor 2010 ve 20:55  • Odpověz
Aha,takže kojíte místo ukolíbavky... :sweat_smile: :grinning:

Jo,to jsem já dělala taky.Myslela jsem si,že má hlad,pokaždý když se vzbudí a hned jsem jí to prso cpala,ale hlad fakt nemá.Chce to jen zvolit správnou taktiku :grinning:
24. únor 2010 ve 21:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.