• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Věru, kéž bych tu správnou taktiku ani nemusela hledat, no uvidíme. :slight_smile: Tak všem dobrou noc.
24. únor 2010 ve 21:07  • Odpověz
Taky jdu.Tak dobrou. :wink: :pensive:
24. únor 2010 ve 21:13  • Odpověz
Teda Neli, to je masakr :astonished: :astonished: :astonished: ...
24. únor 2010 ve 21:33  • Odpověz
A jdu se uložit :wink: . Dobrou...
24. únor 2010 ve 21:34  • Odpověz
Já též brou
24. únor 2010 ve 21:37  • Odpověz
hurááá, jsou třetí :dizzy_face: :dizzy_face:
štafeta v běhu na lyžích... tak jsem šla kouknout na TV na předávání kytiček a teď už jdu asi radši spát... i když, taková noc jako u Neli mě (snad) nečeká. Neli, obdivuju, že ještě žiješ... a na srazíku jak ses usmívala! Kde bereš sílu?? :confused:

Dočetla jsem.
Gabi, myslím na Tebe!!! A věřím, že to do nějakého pěkného týdne dotáhneš!

Dobrou, zítra kouknu :wink: ... třeba bude do té doby ještě o jednu medaili víc...
24. únor 2010 ve 22:26  • Odpověz
HIP,HIP, HURÁÁÁ přesně tak,máme bronz a bylo to nervy drásající až do konce. :sweat_smile:Pro ty co vám sport v TV nic neříká se omlouvám a přeji krásnou noc.
24. únor 2010 ve 22:44  • Odpověz
Ahojko, je to bomba, viď??????? myslím jak ten brozn, tak tu zlatou!

Pro ty, komu sport aspoň trošku něco říká:

Je to tam!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Máme zlato!!!!!!!!!!!!

Zapila jsem to dobrým červeným, byly to nervy :slight_smile:) Dobrou :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. únor 2010 ve 23:56  • Odpověz
DObré ráno, tak já jdu dneska s malou na kontrolu k dr., tak doufám že to bude ok. Už je dobrá , jen vždycky jednou za noc zvrací....
25. únor 2010 v 07:33  • Odpověz
Až na ten hokej parááááda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: No co, tak budem fandit Slovákům :sunglasses:
Čepi, dobře pořiďte!
Neděste mě s tím nočním krmením :sweat_smile:
25. únor 2010 v 07:38  • Odpověz
Ahoj holky!
Mě,přiznávám se,olympiáda zase tak moc neříká,ale když takhle někde slyším tu naši hymnu hrát,tak to mě dojímá.To jo... :dizzy_face:

Naše noc: jídlo po koupání v 19h,pak 22.15. Potom začla v 0.40h řvát a docela fest... Myslela jsem,že to ustojím,ale vyměkla jsem a dala čaj.Další jídlo 2.05,pak asi za hodinu malé kňourání,ale hned zase usnula,další jídlo v 6.05.Vstávala jako vždy v 8h,teď kouká na telku a za chvíli bude asi další kofo,protože už se ozývá.
Woblu - vyděšená??? :confused: :grinning: :grinning:
25. únor 2010 v 08:37  • Odpověz
Jo - všem samozřejmě krááááásný den! :wink:
25. únor 2010 v 08:37  • Odpověz
Dobré ráno...

Já musela taky v noci vstávat. Psina nutně potřebovala ven. Mi přetrhla kvalitní spánek :angry: ...

Ten hokej je děs :rolling_eyes: ...
25. únor 2010 v 08:42  • Odpověz
Dobré ranko

Věru tak to šlo ne....docela...... :slight_smile:

Sar, tak to budeš dneska vyřízená ne.....docela.... :grinning:

Já zasouvala párkrát od 3 do 3:30 pak jsem už šla krmit neebo by ten dudák spolkla....... budíček ve čtvrt na sedm...
25. únor 2010 v 09:00  • Odpověz
Holky,vidím z toho Klaudinýho prudění jedno velký pozitivum - dřív jak v 8h nikdy nevstáváme.Tak aspoň to. :dizzy_face: :grinning:
25. únor 2010 v 09:03  • Odpověz
Tak hlásím, že u dr. dobry. Malá je ok. , výtěr taky ok, zvracet může ještě týden a prý to mohou dělat ty antibiotika. Už nám dovolila jogurt a sýr a tak hurááá
25. únor 2010 v 10:08  • Odpověz
jo a ještě, koupila jsem si těhu test za 112,-, tak doufám, že mi v neděli ukáže, co si přeju :slight_smile:
25. únor 2010 v 10:09  • Odpověz
Hezký den,
mě nešel od rána kůň :angry: :angry:

včera jsme přijeli těsně před koupáním, takže jsem jen dočetla, ale nepsala.

Předávám vzkaz od Gabi:
Tak hlásím je mi líp jak to vypadá uvnitř moc nevím, ale kapačka pomohla.Jsem tuhá po lekách a vyfásla jsem železo.Malá zas kope jako čert.Jdu si dát 20.Zdravím G.
25. únor 2010 v 10:21  • Odpověz
u nás noc poklidná, stále dodržujeme Danči metodu, takže ulehnutí před 20 hod., první kojo v 1:17 a druhé ve 4:45 a o půl 8 přestěhování do naší postele a s dudlíkem vydržel do 9 :wink: , takže pohodička

Hanii, moc mě to mrzí :frowning2:

nás dneska čeká buď prochajda a nebo pojedu autem do města, ještě nevím, musím na poštu tu mám sice pod barákem, ale ještě jsem chtěla něco pokoupit :wink:

a vůbec nemám nápad na vaření :confounded: hoďte něco do placu co vaříte, díky
25. únor 2010 v 10:26  • Odpověz
Čus Veru!
Dík za info od Gabči.Taky jsem jí chtěla psát.
A co k obědu? Tak Klaudi si dá mlíčko a já,vzhledem k tomu,že nemám druhé dítko doma,si ohřeju parasa. :grinning:
25. únor 2010 v 10:31  • Odpověz
Věru :grinning:
hmm, tak buď všichni stojí u kamen a nebo kočárkují
a manža pravil, ať je kmínová polívka a krupičná kaše :grinning: (samo že z m.m. :grinning: )
25. únor 2010 v 10:54  • Odpověz
Dneska bude jitrnička, brambor a zelí :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...

To je dobře, že je Gab líp!!!

Čepi... u Vás taky dobrý :wink:... A testů jsi měla koupit rovnou víc. Na testing ob den :wink:...
25. únor 2010 v 10:55  • Odpověz
teda Šári, jitrnička :stuck_out_tongue_closed_eyes: a kde ji mám jako vzít :grinning:
25. únor 2010 v 10:57  • Odpověz
U nás chleba s m,áslem a sýrem - eidam a ktomu mlíko

Prejt a kroupy hmmm taky bych si dala.

Gab je líp tak fajne, je ko, nrž si tělo zvykne tak bude... hlavně že to zabírá......
25. únor 2010 v 11:02  • Odpověz
Joooo,holky - jsem si vzpomněla,že se vás chci na něco zeptat...
V úterý jsme byly s Klaudi na té kalmetizaci - mimo jiné,teda,tam nebyla sestřička,ale jen velice příjemná paní doktorka,takže to proběhlo naprosto pohodově a příjemně (možná by tu protivnou sestru měla vyměnit :sweat_smile: ) no a povídaly jsme si a ona mi řekla,že v 11ti letech by se to mělo,není to povinné,ale doporučovala mi to - přeočkovat.Že po 11 letech už to očkování nemá účinnost.No a Terce bude v květnu 11 let... Vím,že jste tu psaly,že je to asi celkem zbytečný očkování,jenomže já jsem si pak uvědomila,že můj děda tuberkulózu měl.Tak teď nevím - poraďte,co by jste dělaly na mém místě vy? :confused:
25. únor 2010 v 11:12  • Odpověz
jo a předposlední víkend v březnu jedeme zase ta naše partička na víkend do Krkonoš.Samozřejmě s karnevalem - tentokrát téma ZOO.No a že prý když jsem na tý mateřský DOVOLENÝ,mám ještě vyrobit Moranu,aby jsme ji tam mohli poslat po potůčku a ukončit oficiálně zimu.Tak to mám teda radost.Koukala jsem se na netu na obrázky a nic moc,tak budu muset nějak improvizovat... :sweat_smile: :grinning:
25. únor 2010 v 11:15  • Odpověz
Věru, pošlu ti foto po ránu.....takovou Moranu jste ještě neměli :grinning:

čekám na mamku a asi vyrazíme do města spolu :wink:
25. únor 2010 v 11:24  • Odpověz
Věru... Očkování. Někdo říká, že je to zbytečný a jiný, že ne... Asi bych se poradila s Dr :wink: . Tak to jsi na kalmetizaci, Danči oblíbené slovo :grinning: , chytla jinou osobu než já. Páč se mnou se tam nikdo nebavil :grinning:.

Venku je báječně... po "o" taky vyrazíme ...
25. únor 2010 v 11:43  • Odpověz
Ahojda,

Madli, držím palce na IUI :wink:

Gab, super, že se cítíš líp, držte se s malou obě dvě :wink: Very, dík za info o Gabče :slight_smile:

Neli, tak ode dneška si na naše noci nestěžuju :astonished: , bych nedolezla po takový noci na záchod :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

U nás noc dobrý, krmení ve 21, pak v 0.45, pak kolem 4 a v 8.Vzhůru jsme od 7.00. Já se probrala naa poslední třetinu hokeje, no prohráli si to sami, měli jsme na ně :unamused: . Aspoň že štafeta a Sáblíková nezklamala. :dizzy_face: To bylo super.
Já dnes k obědu 15dkg vařenýho masa a přihodím k tomu 10dkg zeleniny a bude :dizzy_face:
A po o hurá ven, je tam hezky :slight_smile:
25. únor 2010 ve 12:16  • Odpověz
Ahoj holčiny. Nějak jsem se od rána nezastavila... musela jsem do bytu, nejmenovaná slavná firma z HK něco zvorala a ani nepřiznají chybu... takže obkladač je nahraný, my jsme nahraní a to jim návrh koupelny trval víc jak měsíc... inu co, nejde o život.

Jdu dočíst.

Noc?? Nic moc... a nejhorší, že nechce jís - mlíko, ovoce, příkrm, včera kaši, zkrátka nic. Tak nevím. Věci, které normálně dlabala, žádná změna...
25. únor 2010 ve 12:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.