• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
... a mezi tím spadl kůň...

Čepi, ať test ukáže kolejnice!! A dobře, že je malé líp!

Tesi, slíbila jsem IP, pošlu ho, vydrž!

Já vařím... kafe a něco sladkého. Inspirace došla. Tak díky za tip na jitrnici, skáknu do masny, mám to za rohem. A pořádné jídlo si dám večer... no, měla jsem přece tři lžičky kombinace mrkev, brambor, krůta, jak jsem předváděla Anežce, jak se to dělá... :unamused: :grinning: :grinning: marně... snědla jsem víc než ona...

Morana??? Věrko, Ty si poradíš! A myslím, že tady by se vzorů našlo dost a dost... zvláště po ránu.

Je dobře, že je Gabi líp... jen tak dál...

Věru, tuberkuloza není dědičná, to rozhodně ne, takže po dědečkovi to mít nemůže. Poradila bych se s Dr., myslím, že Terezce přeočkování udělá jen to šupne...

Odpol. jdem s holkama na kafe, večer kouknu... a mám za sebou další kolo přemlouvání k jídlu... mlíko měla v 5 ráno, teď si sotva cucla. Přesnídávky zbaštila pár lžic, oběda jednu lžíci, hlad nemá, tak nevím...
25. únor 2010 ve 13:05  • Odpověz
Danu a nemůže to být k těm zubům...?

Věru očko nevím, asi jo, asi bych to bodla....

U nás dopoledne probrečený, pak mi usnula na ramenu, když jsem ji položila opět křik jak když jí trhám hhlavu, tak jsem ji zase uchovala a teď dáchá. Počkám, dám jí najíst a v kočárku na prochajdě snad zavře oko pořádně, aby si odpočinula jak se na miminko patří......

Nelčo jak noc dneska????????????????????????????????????????????????
25. únor 2010 ve 13:07  • Odpověz
ahojky

Tak dnes to bylo stejné, jen ve 24 stačil dudlík, jsem v trvalém polobezvědomí, ale nějak žiju, dopoilko jsme si oba dáchli 40 minut, tak není co řešit. Uvidíme dnes, dáme tomu časík. :slight_smile:

Mladík se prospal ted v kočárku. Je tam ale nádherně. :slight_smile:
25. únor 2010 ve 14:52  • Odpověz
... je tam nádherně! To tedy nechápu, proč madam ráno venku spala jen 30 minut, ale teď zavřená doma spí už skoro 2 hodiny... asi chce být svěží na odpolední kávu s kámoškama... ano, je to ta parta, co mám na fotce - "sodovková párty kojících matek" :grinning: :grinning:

Sanu, zda je to zubama? Nevím... asi je to snadné na to svádět, jinak totiž fakt nevím :pensive:
25. únor 2010 ve 14:59  • Odpověz
Ahoj,tam je ale nááádherně,úplně to člověka dobíjí. :slight_smile: ,k dr. mám jít až ve středu,ale půjdu už zítra,abych tedy šla od prvního do práce :frowning2: nu co makat se musí,si říkám,že to bude jen na chvilinku a pak hurá do boje,doufám,že neskončíme v poli poražených :wink: .
Jinak koukám dítka nechtějí spát,jíst-už se na to taky těším,dnes jdu ke kámošce na pokec a prý mě od těhu ty její dva nezbedníci určo odradí. :grinning: Taky její ségra je už od pondělka v nemocnici,má po termínu a stále nic,v úterý jí dali vyvolávačku a nic,včera to zopákli a zas nic a dneska na ní zatim neměli čas,tak uvidíme.Jsme zvědavý i na pohlaví,protože na ko nebylo nikdy nic poznat a pak jak se chodí ,nevím přesně ,kolem 30t jí řekl,že kluk a tady jí dr. řekl,že to vidí na holku.
25. únor 2010 v 15:21  • Odpověz
my jsme doma z města, venku je fakt božsky, už se těším a to bude častěji :dizzy_face:

jitrničky super tip!!!!!!! mám je už taky doma a až manža přijede to bude bašta :stuck_out_tongue_closed_eyes: , půjdu dát vařit zelí a Mišák mi teď usnul, tak bych mohla sfouknout i žehlení :wink:

Dančo s tou "nejmenovanou" firmou, víš jak to je, musíš jim stát pořád za zadkem, jinak si dělají co chtějí, slušných řemeslníků a firem je jen pomálo :confounded: , pamatuji si dobře když naši dělali rekonstrukci baráku co to bylo za trápení a před 2 rokama proběhla rekonstrukce koupelny a bylo to nanovo. Mamka řekla řemeslníkovi, že u nás se nekouří a on si klidně zapálil znovu, o práci nemluvě :frowning2: :confounded:

Gabče sem to psala sms, ale samozřejmě držím pěsti, ať se malá ještě ohřívá v bříšku a na svět zase tak rychle nespěchá :wink:

užijte si procházky, kafča a všechno.... :slight_smile:
25. únor 2010 v 15:23  • Odpověz
Tý jo,tam je nááááádherně!!! :dizzy_face: Právě jsme se vrátily.Klaudi spala skoro 2hoďky - se jí nedivím.Sluníčko pražilo,kočík houpal... :dizzy_face: A já jsem přišla z venku celá upocená.No,už to bude chtít nějaký to jarní oblečko... Prozatím jsem si koupila aspoň botky. :wink:
25. únor 2010 v 15:58  • Odpověz
Věru, botky :dizzy_face: ani mi nemluv, já objevila takový ťapky (spíše mokasínky, nebo jak se tomu říká) :sweat_smile: tuhle v Afi a pořád se rozhoduji, protože mají dvoje stejný jedny klasika a jedny s tkaničkama a já nevím co a jak :grinning: , ale ke kočárku na šmajdání po městě bez podpatku, budu tam muset brzy vyrazit a prostě je koupit :wink:
25. únor 2010 v 16:05  • Odpověz
jo a upocená jsem byla taky a to fest a to jsem měla jen tričko a bundu
25. únor 2010 v 16:05  • Odpověz
Já mám Veru zatím takový něco jako botasky - černý a líbilo se mi,že mají místo tkaniček provlíknutou kulatou gumičku a stažený do brzdičky.Bude to jak na normoš chození,ale i na kolo,na který jsem už "nadržená",jen jak slezou ty sněhy a vyleze sluníčko.A to už právě vylezlo :dizzy_face:
A na nějaký trochu víc společenský se rozhodně taky ještě chystám. :slight_smile:
25. únor 2010 v 16:17  • Odpověz
Ahojky vespolek,
moc děkuju za podporu..nevzdali jsme to, i když to včera bylo moc těžký..Pak, že chlapi jsou silnější pohlaví... :unamused:
Ještě že jsem dnes šla rovnou do práce..takže se hlásím tu jako pracující třída..
Chci se zeptat, kdo má zkušenost- do jaké doby se objeví MS po vysazení všech prášků?
Do týdne? Do dvou? začátkem dubna budu mít svatbu (10.4.) a byl by to pech mít "období" zrovna na takový den.. :confused:
Před tím KETem se bere taky Ultrogestan nebo něco podobného?

Tak se všichni držte jak maminy, tak i snažilky...myslím na Vás :wink:
25. únor 2010 v 17:22  • Odpověz
Hanii, máš super přístup :wink: , jo oni to chlapi nesou kolikrát hůř než my ženský, jen to neradi dávají najevo :pensive:
s prášky zkušenost nemám, počkej na holky co s tím měly co dočinění :wink:
a ke svatbě gratuluji :dizzy_face: , jak já bych se vdávala :dizzy_face: :grinning:
25. únor 2010 v 17:29  • Odpověz
Tak to já už bych se nevdávala,ale nechci tu kazit iluze... :grinning: :grinning:

hanii,já už si to tak nepamatuju - přece jenom od mého IVF uběhla už nějaká doba,ale mám za to,že po vysazení Utrouše mi mrcha dorazila tak do cca 2-3 dnů :wink:
25. únor 2010 v 17:32  • Odpověz
No tak to budu doufat, že dorazí ještě tenhle měsíc..
vm, a pak se braly ty stejné prášky jako při normálním ?

very, moc děkuju..sice se vdávám podruhé, ale tentokrát to je to pravé ořechové ...a hlavně jsme toho už hodně prožili ještě před svatbou..takže by to mělo vydržet..(doufám) :zipper_mouth:
25. únor 2010 v 18:25  • Odpověz
Myslíš jako při ET? Jo,pořád Utrogestan.Při ET i KET :wink:
25. únor 2010 v 18:28  • Odpověz
no při tom KET...pan doktor říkal, že mám přijít v 10.den druhého cyklu..a tak jsem přemýšlela, co vlastně budu papkat a tak..
25. únor 2010 v 18:30  • Odpověz
Hani já jsem čerstvě po KET a 15dní před jsem brala stále beru Estroferm, na nárůst sliznice, pak 4 dny před urtogestan ťen stále a také prednison na oslabení a ty také stále.
25. únor 2010 v 18:30  • Odpověz
Hanii, já jsem taky vdaná podruhé :sweat_smile: :pensive: (neříkám už 100%, že je to to pravé ořechové, už bych za žádnýho chlapa ruku do ohně nedala, ale určitě si nestěžuji, zrovna nedávno jsme si s manžou právě říkali, že bychom si to ještě zopákli, byl to super mejdan a ten krásný ohňostroj, šaty doma mám, tak už jen tu oslavu :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2010 ve 20:17  • Odpověz
Hanii, jééé, svatba :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to já bych se vdávala hned :wink: Už budem mít páté výročí, to to letí :confused: :confused:
Při KET se bere utrouš a někdy prednison, pokud potřebuješ něco na sliznici, tak i to. A MS obvykle dorazí do týdne po vysazení utrouše, ale.. Ty si měla biochemické, takže možná spíš za 14 dnů od chvíle, kdy se embrouš pustil, tipuju. A neseš to skvěle!

Tak Anežka (najednou) jí... stejnou kaši jako včera, dnes do poslední lžičky...

Přeju krásnou dobrou, jsem dnes tuhoň... :slight_smile:
25. únor 2010 ve 20:42  • Odpověz
Dobré ráno,
tak jsem si dneska dělala testík, ale jen levnej ....

Jo a já jsem taky vdaná podruhý , ale nikomu to neříkejte:slight_smile:.
26. únor 2010 v 07:03  • Odpověz
Dobré ráno... včera jsem jen dočetla a brzo na kutě...

Čepi... a co ukázal???????????????????????
26. únor 2010 v 07:23  • Odpověz
Dobré ráno, nakukuju, jestli nejsou čerstvé zprávičky od Gab
Hanni, tak to gratuluju k velké slávě :slight_smile: Věrko, jen počkej, však vy tři holky hodíte kukadla a než se naděješ, budeš v tom lítat :dizzy_face:
Čepi, ty tajnůstkářko!
26. únor 2010 v 07:50  • Odpověz
Dobré ráno.

Čepi, čekáme!!! Takové napětí po ránu :confused: .

No, tak my dnes nepatrně lepší, vstávali jsme ve 23,01,04,06 a budíček v 07,40. Od těch šesti teda u nás v posteli. Už se tak nekroutí, kapky a dieta zabírají, tak si myslím, že se to zlepší.
Ode dneška taky cvičíme po očkování. Tak bude třeba víc unavenej.

Gabi, super, že to je lepší, hezky lež a dotáhneš to!

Jdu na broučka, houká tady na mě. :slight_smile:
26. únor 2010 v 08:17  • Odpověz
Hezký den všem - i když dneska asi nebude tak nádherně sluníčkový,jako ten včerejší.

woblu - holka,nevím-nevím... Myslíš,že někdo bude zvědavý na skoro 40cítku s dvouma nezletilejma na krku??? :sweat_smile: :grinning:

Cepi - tak co??????????????????????????????,,,

Dnešní noc - Jedla v 19.10, pak 22.15. V noci se pak vzbudila v 0.50... Nevím,co přesně si vyžadovala,ale dostala čaj :sweat_smile: pak opět ve 2.30 - to bylo kofo,další pak ve 4.55 a prudila dál,do půl 6.Pak ještě usnula,ale budíček byl v 7.15! :confused: Tak jsem to včera s tím vstáváním na 8smou asi parádně zakřikla :sweat_smile:
26. únor 2010 v 08:35  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

tak u nás taky po sluníčku ani památky...
Čepi :confused: :confused:

Mám doma hotovo, takové ty normální věci, teď bude sváča a pak ven, na poštup, pro fotky, na finančák, samé zařizování... no a na plavčo, to se moc těším, odpol. anglina a večer budu sama, takže kouknu.

Noc? po dvou dnech super.. asi je to tím, že když večer sní kaši, asi líp spí.. do té kaše dávám probiotické kapky, totiž... takže žádné dudlíkování, jen krmení kolem třetí a budíček po půl sedmé, takže pohoda :dizzy_face: :dizzy_face:
Přeju všem krásný den :slight_smile:
26. únor 2010 v 09:20  • Odpověz
Ahoj holky včera jsem neměla sil zapnout PC

Byla jsem na krvi, tři nádobky, vím akorát, že jedna je na krevní skupinu a ty dvě nevím. Kontrolu mám 10.3. a to budu 9+2

Čepi co ti testík ukázal.

Gabi myslím na tebe
26. únor 2010 v 09:36  • Odpověz
Jo a mám poprvé v životě těhu průkazku :wink:
26. únor 2010 v 09:47  • Odpověz
Dabli, moc ti gratuluju, úplně se mi vybavují moje pocity vloni touhle dobou. Byla jsem jen o dvanáct dní později těhotná než ty. Je to úžasný. Ono se to tak rychle překulí a najednou je říjen. :wink:
26. únor 2010 v 09:54  • Odpověz
No jo,dabli,já jsem vlastně taky nějak touhle dobou opečovávala úplně čerstvou těhu průkajdu :dizzy_face: To to letííííí.Tobě moc gratuluju a ať je vše v pohodě :wink:

Holky-jsem nakoupila přes koníkovskej bazárek Klaudince takový hezký věcičky na jaro a mám z nich takovou radost :dizzy_face:
26. únor 2010 v 09:58  • Odpověz
Tak holky na testíku je znatelný duch druhé čárky, tak jsem asi v tom :slight_smile:)))

Ráno mi bylo blbě, připomělo mi to jak jsem zvracela s malou, tak jsem si zkusila udělat test.....

Tak uvidím zítra ráno, budu dělat ten drahej a citlivější.

Dabli veliká gratulace
26. únor 2010 v 10:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.