• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Dobré ránko,
nám večer spadl úplně počítač :angry: , takže už jsem to nezapínala

a tady po ránu krásné zprávy :dizzy_face:

Čepi, potichoučku polehoučku gratuluji!!!!! :dizzy_face:

Dabli, užívej si ten "řidičák na miminko" :dizzy_face: a samo k němu velká gratulace!!!!!!!!!!!!

sluníčko zatím taky nikde :confounded: a noc u nás byla jako vždy, Danči metoda stále funguje :grinning: a Mišák spolupracuje s vstáváním jen 2 za noc (24 hod a 5), takže pohoda
26. únor 2010 v 10:21  • Odpověz
Čepi, hoď fotečku :wink: , ať se pokocháme //
26. únor 2010 v 10:21  • Odpověz
Jsme musely ráno letět na cvíčo...

Čepi... fáááákt :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ... Tak to je supéééér :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Věru... tak nám hoď modely na okuk :wink:

Woblu... fotka!!!
26. únor 2010 v 11:39  • Odpověz
Šári,máš to tam :wink: Tý jo,stejně je to super,že už to umím sama :grinning: :sunglasses:
26. únor 2010 ve 12:13  • Odpověz
Jo a cepi - gratulka,zatím jen malá,než se to potvrdí od MuDrců :wink:
26. únor 2010 ve 12:14  • Odpověz
Klaudi bude kóča :slight_smile: :wink: :dizzy_face:
26. únor 2010 ve 12:23  • Odpověz
Věru, to teda, věcičky krásný :dizzy_face:

já zatím čekám do čeho nám mladík vyroste, protože ta jeho váha :sweat_smile: a přitom se nezdá, příští týden jdeme k Dr. tak uvidíme - zase bude mega přírustek, no tatínek měl 5500g, tak jsem zvědavá kdo koho trhne :grinning:
26. únor 2010 ve 12:32  • Odpověz
Ahojky,tak už su práce schopná :grinning:
Čepi,fáákt,srajda nesrajda-gratuluju :wink:
Dabli,taky jsem ještě nikdy neměla těhu průkajdu,takže ač se to nedělá,závidím :wink:
VM-dotaz,jak si psala,že zapékáš brokolici s tim pytlíčkem od vitany,zapékáš to rovnou i s těstovinami nebo jen brokolici,šunku a sýr jak tam píšou?
Taky jsem pekla piškotovou roládu,jsem zvědavá jestli jí rozmotám až vychladne :slight_smile:
26. únor 2010 ve 13:03  • Odpověz
Ahojko, tak práci zdar!!! :grinning: :sunglasses:
piškotovou roládu, zabalit do mokré utěrky a pak jde krásně rozbalit :wink:
26. únor 2010 ve 13:22  • Odpověz
Verýsku,víš jak se to říká-práci zdar a rukám klid,ale u mě to bohužel nebude fungovat :grinning: Teď už je asi pozdě zabalit do utěrky?No uvidíme jak to půjde.Jinak do práce jsem psala šéfovi,že přijdu,že se mi už stýská,ale nevím jestli po něm,po práci či po penězích.Si fandí odpověděl,že určitě po něm.
:grinning: :grinning: :grinning: :confused:
26. únor 2010 ve 13:58  • Odpověz
Hoj při pátku

Čep tak supr, tichá gratulka, ono to bylo třeba dobře, že jsi měla ty potíže, že se tělo zabejvalo virama nemělo čas "odpuzovat" embroušky..... :slight_smile:

Kdy jde Vysočanka na KO?

My byli dneska u kožní, dostalli jsme nějakou mastičku s kortikoidama, tak 1x denně mazat po dobu 3 dnů a pak 3 dny pauza.....tak uvidíme....

Holky první čtvrtek v měsíci se blíží..........!!!!!!!!!???????????????????????????? :sunglasses:

Já jdu zaklepat se Selinkou, chrupe ve vajíčku, tak nakrmím a budeme aktivní...

Holky tak noc docela v poho jak to čtu - v mezích. No Nelča ty hrozný noci vybírá za nás..... :sweat_smile:
26. únor 2010 ve 14:03  • Odpověz
Věru věcičky krásný a teda jen upozorňuju, že dle vm-albíčko, jsi v 7-9tt :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2010 ve 14:10  • Odpověz
Sanu, ajóóóó :grinning: :grinning: :grinning: , teda Věru co nám to zatajuješ :sunglasses: :grinning:
26. únor 2010 ve 14:14  • Odpověz
Hele při ketíku se nedává pregnyl ne, tak to je čepi hodně nadějný :wink:
Věrko, krásnej ohoz :sunglasses:
Ahojko, měla jsi jizvu, nebo to dělají laparoskopicky ten žlučák :confused: ?
Jó fotka, no jó, no jó, musím se polepšit... akorát jsem si natočila břicho na mobil, aby pacholek jednou viděl, jakej byl vetřelec :grinning:
26. únor 2010 ve 14:34  • Odpověz
ahojko - já to zapékala samotný a dávaly jsme si k tomu uvařený brambůrky :dizzy_face:

Dík holky za pochvalu.Budu ale muset trošku brzdit,neb to ani neunosíme a většinou to bývá tak,že ze zimního se jde rovnou do letního,takže na jaro jako takový už toho fakt víc potřebovat nebudem.

Holky - nezatajuju nic,fakt.Však by to ani u nás "technicky" nebylo možné. :grinning: Jen prostě nevím,jak se to odstraní a na druhou stranu - je celkem příjemný kochat se tím loňským štěstím. :dizzy_face: :grinning:
26. únor 2010 ve 14:51  • Odpověz
Woblu mám utroušek, prednisonek, a taky estrofermík :slight_smile:))
26. únor 2010 v 15:46  • Odpověz
Vm-to tričíčko s čerešničkama je hezoučký a botky jak nový.Já to zapekla i s těstovinama a něco tomu chybělo-asi toho bylo v pytlíku málo na to množství.
Roláda se povedla,verýsku jaký máš ty na ní recept,že bych vyzkoušela?
Woblu,mám to laparkou 4 jizvy-nad pupkem asi 3,5cm pod hrudní kostí 2cm a na pravá straně dvě jednu asi 1cm a tu druhou u které byl zaveden drén o něco větší.Ale předem mě upozornili,že o tom zda to bude laparkou nebo řezem rozhoduje operatér až podle situace v dutině břišní a hned mi řekli,že už jsem měla dvě laparky/mimoděložní/,že je možné,že tam můžou být srůsty a že to nepůjde.Však to bylo první co jsem prohlížela,když jsem přišla k sobě,ale prd jsem viděla,protože jsem byla zalepená,ale těšilo mě,že na hodně místech,takže jsem usoudila na laparku. :grinning:
Všem koho žlučník trápí doporučuju ven,stejně jak mi tu radily holky Nelča,Sar,Danča,Luci.....
26. únor 2010 v 16:28  • Odpověz
Věru věcičky jsou úžasný.

Dnes jsem měla být na plese od práce, chtěla jsem se jít aspoň podívat, ale říďa chce abych ležela a konečně donosila prcka. Jinak jsem už blázen. Už ať je konec března ať mám lepší náladu. Pořád mě bolí podbřišek jak na MS a začínají záda a trochu výtoky. Asi to je normální, ale potřebuju to slyšet i od vás. Prostě cvok :grinning:

čepi držím palečky
26. únor 2010 v 17:14  • Odpověz
Dabli... ty už buď v klidu :wink: !!! Kdyby se Dr. něco nezdálo, tak si tě pozve dřív, ne? A pokud bude vše o.k., tak těhu nemusíš jen proležet :wink: ...
26. únor 2010 v 17:26  • Odpověz
Ahoj, ahoj,
včera jsem už nenakoukla, po o bylo pávení, vrátily jsme se skoro po třech hodinách a byla jsem KO :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dani, díky za IP :wink: Jinak s těma řemelsníkama je to fakt děs, mám vlastní zkušenost s obkladačem. :angry: Už nikdy víc!!!! Ale malíř super, rychlý, levný, spolehlivý, ale musí se hledat, no...

Jeeee, jitrničku, to bych si dala taky s k tomu zelí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A boty, ty bych teda taky potřebovala, ale manža má jiný názor :grinning: :grinning:

Hanii, držím palce :wink: A užijte si svatbičku :dizzy_face:

Nelinko, jsem ráda, že noc byla lepší :wink:

Cepi, krása, opatruj mimíska (mimísky) a potichu obrovská gratulka :dizzy_face:

Dabli, gratulka k těhu průkajdě :slight_smile:

Věru, věcičky parádníííííííííí :dizzy_face:
26. únor 2010 v 17:53  • Odpověz
Tesi... už ti napsali???
26. únor 2010 v 17:56  • Odpověz
Sarii, ee, už jsem ji psala rovnou mailík, ale furt nic :cry:
26. únor 2010 v 17:58  • Odpověz
Tesi... tak počkej, určo ti odepíše :wink:
26. únor 2010 v 18:00  • Odpověz
Sarii..., jj, kdo si počká, ten se dočká :grinning: :wink:
26. únor 2010 v 18:01  • Odpověz
No, ne vždy to platí :grinning: ...

Ty řemeslníci... To mi připomnělo, když kolegyně předělávala koupelnu, potřebovala usadit vanu. Usadili ji, ale nenapojili na kanalizaci :astonished: :angry: :rolling_eyes: ...
26. únor 2010 v 18:12  • Odpověz
ahojky Sanusko na kontrolu jdu az 9/3 ja uz to asi nedospim doufam ze uz srdicko nebo srdicka budou tlouct jako zvon/ny :slight_smile:)))))

ČEPI poticha gratulačka :slight_smile:))))))))) kdyz jste s miminkem prellstily i tu srajdu tak uz vas nic nemuze porazit.
Dabli ty uz mas tehu prukajdu? bájo.

Vsechny ostatni moc zdravim a preji krasnej vikendik.
Uz tu dlouho nebyla Agatice. Kdepak jsi???
26. únor 2010 v 18:16  • Odpověz
autor
ahoj kočulky- :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
nestíhám dočítat a taky si říkám, že se na koni objevím až budu někdy těhulka.
Co jsem letmo pročetla tak čtu samé dobré zprávy a to je super, no jen tak dál. Všem vám moc držím palečky a přeju hodně štěstíčka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
Kdepak máme Agi :confused: :confused: :confused: ??? Dneska mají dávat ten nový seriál o poště, si na Agi při ukázce vždycky vzpomenu... Taky, jak pochodili v Plzni????????
Agi nás snad vyslyšela, to snad není možný :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: ...
26. únor 2010 v 18:17  • Odpověz
autor
ahoj Sarii :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
v Plzni OK snad trochu zhoršené sperma, ale to je problém skoro všech párů a jinak já jsem zdravá. Máme se snažit no :sweat_smile: . Teď jsem propásla IUI ,přišla jsem pozdě ovulace byla v plné polní tak snad příští měsíc.
Vůbec nevím , že dávají nějaký seriál o pošt. Dnes jsem chtěla jet na večerní lyžovačku ,ale v tomhle počasí nikam nejedu.
Manža chce upéct bábovku prezidentskou(mám jí od některé z vás z koníka a je luxusní) ráno jede na běžky tak jí chce sebou.

Sarii- a je to fakt náhoda , já sedla k netu, že vám napíšu a hle, vy taky!!!! To je asi telepatie.
26. únor 2010 v 18:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.