• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
telepatie funguje!
Dabli, často na Tebe myslíme a přejem moc štěstí!!

Čepi, tichounká, ale přesto obrovská gratulace!!! ... Wobludka má pravdu - neměla si náhodou pregnyl? asi jo, viď?? ten dělá druhou čárku...

Věrko, nádhera! A až půjdem na jaře na sraz - Anežka má tu mikinku růžovou cherokee s kapucou taky, oblíknem je stejně??

Dabli, užívej si, stojí to za to :wink: A neplaš, záda, výtok, to je normální!

Woblud, vetřelec :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:

Tesi, manžel má na botky jiný názor :grinning: :grinning: :grinning: to mě pobavilo.
26. únor 2010 v 19:10  • Odpověz
Tak to se povedlo,dvakrát vyvolaná a v ten samý čas na značkách :grinning: :grinning: :grinning:
Já chci taky recept na prezidentskou bábovku-jsem se nějak rozpekla a rozvařila :grinning: :grinning: :grinning: tak jestli někdo máte šup sem s receptíkem.
Agi teď už je tu do třetice splněno dabli,vysočanka a teď čepeček,já myslím,že si počkáme třeba na tu květnovou těhu vlnu a třeba se k nám přidá Míša,Hanni,Lucii,Andi,odpočatá Ladybel z lázní je nás tu stále dost a všichni chcem a toužíme po tom drobečkovi v náručí.Však nám to jednou dopadne :wink: :wink: :wink:
26. únor 2010 v 19:11  • Odpověz
Agi... tak to je fajná zpráva z Plzně :slight_smile: !!!
26. únor 2010 v 19:38  • Odpověz
tak já se jdu rozloučit

jsem jela na večer na nákup, nebo spíše hlavně pro mák, protože jsem dostala chuť na domácí houstičky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pak jsem obstarala manžela, neboť máme smrtelnou nemoc na "7" :grinning: a malýho a dala se do pečení, houstičky výborný, si je musím pochválit :grinning:

Ahojko, zítra pošlu recept do IP na tu roládu, dnes už se mi nechce :sweat_smile:

Tesi, to můj manža by měl stejný názor a nejen na boty, když jsme tuhle šli po Afi a já mrkla do výlohy na rifle, tak to hned bylo ááá už nejsi těhotná a už tě začínají zase chytat nákupy :sweat_smile: :grinning: :sunglasses: , což je pravda, když jsem čekala Mišáka, tak mě všechno na sebe přestalo zajímat a teď už se chutě na nákupy zase vrací :grinning:

Agi, tak to jsou opravdu fajné zprávičky :slight_smile: ,držím ti pěstičky ať už ty načneš tu další vlnu :wink: a jestli můžu poprosit, tak taky receptík do IP na bábovku, díkec :wink:

přeji všem dobrou noc
26. únor 2010 ve 22:02  • Odpověz
... jestli se tu nikde recept nesežene, tak já ho od Agi mám, někde bych ho našla a poslala...

Tak mám uklizeno a jdu k televizi, chvíli mrknu na lyžování. A... manžel mě asi zakousne... žehlila jsem, a protože vyndávání prkna je moc hlučné, žehlila jsem na prostěradle na koberci, už po několikáté... no a tak nějak jsem špičkou žehličky spálila koberec, takže tam je flek asi 2*1 cm... je dost vidět. Tedy... já myslela, že to tam Anežka nějak poznamenala, takhle před televizí občas leží na dece, ale ono ne... takže mě zakousne právem... chjo... :frowning2:

Přeju krásnou dobrou :wink:
26. únor 2010 ve 22:22  • Odpověz
Ahojky děvčátka,
chtěla jsem se zeptat, kolikátý den cyklu se dělá KET..Doktor říkal, že mám přijet 10. den cyklu, ale zatím nevím kdyx by se měl provést samotný transfer...a v ohrožení momentálně je i moje svatba.. :frowning2:
26. únor 2010 ve 22:28  • Odpověz
Rychnov ale já nemám pregnyl, a ani jsem ho neměla. Mám utrogestan, estrofem a prednisol..... no uvidíme ráno.
krásnou dobrou noc
26. únor 2010 ve 23:25  • Odpověz
Dobré ráno,
tak čárečka je tam je - zase jen duch, ale je :slight_smile:)
Další testík zítra
27. únor 2010 v 07:02  • Odpověz
Čepi, tak to je nadějné :slight_smile:
Hanni, to záleží na tom, jaký máš cyklus, dr. si 10 DC změří sliznici, okoukne folíky (předpokládám, že ovuluješ normálně) a zase si Tě pozve, až uvidí, že peřina je nadýchaná a folíky jsou fuč nebo připravené k prasknutí, tak Ti zavedou mrňata. Teda takhle nějak si to představuju, s ketem osobní zkušenost nemám. A před svatbou se nenech vytočit :wink:
Agi, pěkné zprávy, tak souložit! To se prej musí!
Dabli, člověk by si nejraději dal panáka na kuráž, viď :slight_smile:
Dani, kašli na koberec, počkej až se Anežce dostanou do ruky fixky, to bude čóro móro :slight_smile: já jsem prý v jejím věku vzala paličku na maso a poctivě obušila všechen nábytek :sweat_smile:
Myslm na Gabču, od včera mám nějaký tvrdý bříško, tak radši zase poctivě ležím.
27. únor 2010 v 08:29  • Odpověz
autor
kočulky tady máte receptík kdo chcete :slight_smile: :slight_smile:

Prezidentská bábovka: 6 vajec, 20 dkg másla, 30 dkg cukru, 10 dkg strouhaných ořechů, 5 dkg hořké čokolády- nasekat, 30 dkg poloh. mouky, 1 šlehačka, vanil. cukr, 1 prášek do pečiva.

cukr, vanil.cukr,máslo a žloutky ušleháme.Pak přidáme ostatní suroviny, promícháme a nakonec lehce vmícháme sníh z blíků. Větší formu na bábovku vymažeme tukem a hruhou moukou.Upečeme a opatrně vyklápíme z formy.

Jinak teda musím říct, že jsem si přivstala na zápas slovensko - Kanada a slováci byli naprosto úžasný. Škoda, že nevyhráli. Byli lepší než Kanada :stuck_out_tongue_closed_eyes: Táááááááák jsem jim to přála. :slight_smile: :slight_smile:
27. únor 2010 v 08:38  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

Čepi, gratuluju!!! Jen tak dál!!!!!
Já jsem KET neměla a tak nevím, zda se před ním pích pregnyl, nebo ne. To je mi jasný, že po KET už se pregnyl nedává...

Agi, taky jsem zahlídla kousek toho zápasu a taky jsem měla pocit, že byli lepší... ale to je život.

Hani, Wobludka to popsala skvěle - a... KET a za týden svatbu, to by bylo, aby nebylo :wink:

Užijte si sobotu, tady bylo jasno, už není, máme oslavu narozenin u babičky a večer jdem s manžílkem podruhé od porodu ven na večeři, hlídá tchyňka, tak se těším :dizzy_face: :dizzy_face:
27. únor 2010 v 09:25  • Odpověz
Agi děkujeme,hned opisuju a brzo vyzkoušíme,ale dnes néé začaly mě brát zuby,respektivě dásně pod můstkem,ach jo,já taky pořád něco musím mít. :frowning2:
Dani,snad to nebude taková pohroma,dyť se za chvilku budete stěhovat a určo si koberec sebou brát nebudete,horší to bude jak psala wobludka až vám Anežka zutulní nový byt :grinning: a nebo můžete sami něco provést.My máme velkou kuchyň a lino nás vyšlo na 12tis. a bráchovi spadlo kladívko na něj,takže mi ho prosekl,zaplať pán bů je to pod stolem,tak to neni tak vidět,ale štve to a pak kámošce spadla sklenička se slivkou,neměla panáka,ale ve skleničce a jak už měla dost,tak máchla rukou a sklenička spadla,nerozbila se,ale stopu na linu zanechala,ale to vidím jenom já,protože o tom vím,jinak to poznat neni. :grinning: :grinning: :grinning:
Čepečku,tak ať sílí. :wink:
27. únor 2010 v 09:40  • Odpověz
Krásný den, sobota jak vyšitá... my sluníčko máme :dizzy_face:

Dani... přesně tak, za chvíli se postěhujete do novýho, tak ti to ani nemusí být líto... Já takhle seškvařila koberec u kamen :grinning: . A moc za něj chci dřevěnou podlahu nebo marmoleum...

Čepi... jooooooooooo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. únor 2010 v 10:52  • Odpověz
... tak jsem si říkala, že až bude všechno na plotně, že si sednu ke kafi... a bylo půl dvanácté.... :confused:
Ale místečko na oběd jsem si v bříšku nechala, on ten jeden čtvereček čokolády ke kafi moc místa nezabere :grinning: :grinning:
Tady už je taky sluníčko, Lukáš je s Anežkou venku, za chvíli přijde, dáme si oběd a jdem k babičkám... vlastně dnes Anežka uvidí 4 svoje babičky (nebo prababičky), to jí půjde hlava kolem :grinning: :grinning:

Díky za uklidnění s tím kobercem - už to neberu tak tragicky, navíc v denním světle to není moc vidět - a cenu bytu na prodej to nesníží. Jasně, takových zvelebení bytu ještě bude... a v novém, takže to bude mrzet víc...
27. únor 2010 v 11:55  • Odpověz
Hezkou sobotu :slight_smile:

tak my dneska noc ukázkovou, Mišák spal 7 hodin , jsme ho s manžou chodili kontrolovat jestli žije :grinning: (nevíme čím to bylo, ale bylo to príma, ikdyž upřímně jsem z toho byla víc rozlámaná než klasika po 4 hod kojení :sweat_smile: ), ale zvykla bych si :wink:

dneska jsem dala Mišana na balkón a jaksi se mu tam nelíbilo :angry: , takže kočárek zase zpět a spí s taťkou na rozloženým gauči

Dančo, koberec spálený - to naštve, ale jak tu už bylo psáno, jdete do nového a cenu to nesníží :grinning: , ovšem já si spálila koberec při zapalování svíček, a druhý den jsem se pojistila, aby nespadl zase kus rozžhavené špejle na koberec, držela jsem pod tím misku s vodou a co čert nechtěl jak jsem se poctivě s tou špejlí otáčela propálila jsem závěs :grinning: , takže buď v klidu a já tady budu ještě pár let bydlet, né-li nadoživotí :grinning:

Agi, díky za recept :wink:

jdu něco upéct a rozhoduji se co.....
27. únor 2010 ve 13:24  • Odpověz
Ahoj

U nás noc pryžová od půl jedné do 4 vyvolaná prdama...... budíček klasika kolem 7

Já pekla kakaovou šlehačkovou roládu.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dančo jeee koberec, počkej až se Anežce dostane do ruky písy písy a doplazí se ke zdi :grinning: - v novém bytečku :grinning:

Čepi neměla pregnyl nebo jo?????

Veri no pánejo, to je Mišák ukázkovej!

Jdu dát Selin ven a něco "podělat"
27. únor 2010 ve 13:44  • Odpověz
přišlo mi to od někoho na mail a tak jsem si to našla ještě na MMB, abych věděla jaký je na to ohlas a vypadá to dobře, takže čekám na schadnutí pudingu a bude to hotový :wink:

a takhle chci pryč to břicho, taková kalorická bomba :grinning: , ale bude to asi fakt výtečné :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. únor 2010 v 15:21  • Odpověz
27. únor 2010 v 15:31  • Odpověz
Verýsku dík,já jí dělám na pečícím papíru,ale vyzkoušet se má vše.Ty řezy vypadaj krásně,hned jsem si je taky opsala,někdo tam psal,že je dělal do dortovky ze dvou vajec,což by nám úplně stačilo. :wink:
27. únor 2010 v 16:45  • Odpověz
Jéééé, vypadá to úžasně, ale v mém podání nevím, nevím :grinning: :grinning: :grinning: ... Až bude kurz pečení, tak se přihlásím...
27. únor 2010 v 16:54  • Odpověz
Ahojko, jj, taky jsem to četla, ale udělala jsem to klasika, dám kousek mamině domů, až večer přijede

Šári, nic na tom není, je to teď hned :wink: , ale chuť vám neřeknu, všechno zvlášť bylo mňamka, dohromady si budu muset chvíli počkat :slight_smile:

teď si pečeme v troubě hranolky a na plotně medvědí tlapy (kdo zná - naložené kuřecí maso), taky mňamka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
se naperu a pak se nehnu, ale dneska jsem vyžehlila koš prádla, tak nějaká odměna být musí :grinning:
27. únor 2010 v 17:15  • Odpověz
Very krása, už to mám uložený, co nejdřív řezy vyzkouším, jen mi poraď jak mám pěkně zarovnat tu šlehačku aby nebyla hrbolatá, nebo to děláš normoš lžící??????
A pak písní jestli byl luxusní jak si ho tam šici chválej... :wink:
27. únor 2010 v 17:54  • Odpověz
Já to mám taky uložený a jestli budu takhle péct a půjde mi to, tak to budu mít uložený 2x... V podobě většího čísla oblečení :angry: :angry: :angry: ...
27. únor 2010 v 18:24  • Odpověz
:slight_smile: větší číslo oblečení :grinning: :grinning:
řezy krásné, recept neukládám, peču jen na Vánoce a... když je motivace, teď není. manžel to není, není pro koho péct... ale vypadá to fakt dobře...
Jdem koupat a na tu večeři, tedy, asi jen na víno a něco k tomu. Přeju krásný večer! :slight_smile:
27. únor 2010 v 19:13  • Odpověz
Ahoj holky,
nemáte zprávy od Gaban??? Moc na ní myslím.

Jinak já dneska celý den v kuchyni, dělala jsem oběd, pak jsem na poslední chvíli pekla dort a teď jsem dodělala smaženky.

Večer máme suprovou návštěvu, už se těším.
27. únor 2010 v 19:27  • Odpověz
Holky za chvíli asi zakrojím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a pak dám echo :wink:

Sanu, já mám takový supr tupr stěrky od mamky, zn. Tupperware, ale jestli máš nějakou i obyčejnou stěrku, tak to jde, něčím musíš přece vyškrabávat těsta, krémy atd.

Dančo, užijte si večeři, ať stojí za to.... :dizzy_face:

Gabča se neozývá, pošlu ji sms, ať víme co a jak :wink:
27. únor 2010 ve 20:02  • Odpověz
Ahojda.nějak nestíhám.Teda tady se peče o sto šest. :wink: A těhulí o sto šest :wink: To je dobře. :wink:
27. únor 2010 ve 20:44  • Odpověz
SMS od Gabči:

...málem jsem skončila v HK na císaři.Malá špatně reagovala na kortik na plíce a byla bez pohybu a zlobilo srdíčko tak me celou noc hlidali na monitoru a ustála to, pořád je labilní, ale lepší.Byly to nervy a nevím co bude dál. Ležím a čekám...Nechtěla jsem vás strašit. Zdravíme 2v1.G
27. únor 2010 ve 21:16  • Odpověz
Gabulko, držím moc pěstičky, ať je malá co nejdřív v pořádku a ještě chvíli vydrží, jak jsem ti psala: Mišák vzkazuje ať mu tu nevěstu ještě dopečeš :wink: :slight_smile:
27. únor 2010 ve 21:17  • Odpověz
Gab... ještě, že jsi v nemocnici!!! Oni Vás ohlídaj!!! 30.tt už je pěkný :wink: ...
27. únor 2010 ve 21:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.