• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
taky přeju všem dobrou noc :slight_smile:
6. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz
gabi, jj, motám si to sama..jen jsem zapomněla koupit barevnější zeleninu...vypadalo by to ještě líp :dizzy_face: ale tak příště :wink: je to strašně jednoduchý, hlavní je ..dobře uvařit rýži...zbytek už je OK

Já opět zítra nevařím, jedem ke známým do HK...na obídek jdem do Duranu a pak k nim...maj stejně starýho prcka, tak si snad vyhrajou
6. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz
jůůůů, žofi už udělala album s Vašíkem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Mám normálně slzy v očích...to malý mimi je božíííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a Vašíka bych hned pomuchlala :dizzy_face:
6. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz
čus kočky, všechny Vás moc moc zdravím....
6. čer 2009 ve 21:16  • Odpověz
ahoj žofíku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak jak je doma?? :dizzy_face: co Vašíček? :dizzy_face:
6. čer 2009 ve 21:17  • Odpověz
hlásím se že jsem doma....no hlásím se že jsem to zmákla, ale řeknu Vám teda, bylo to....ufff....no mazec :grinning:
6. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz
Vašík hajá....je to takovej násoska prozatím.... :wink:
žofi, povídej... :wink:
no holky porod radši popisovat nebudu, to bych si snad musela připravit nepravdivou verzi....a já nelžu....

:confused:
6. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz
Chcem vědět všechny detaily..co manža, co dr, co sestřičky, co Vašík, co ty,....?? :grinning: zajímá nás úúúúplně všechno :wink:
6. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz
žofi, byl s tebou manža při porodu? pomohl ti? měla jsi epi,...? už končím s otázkama :sweat_smile:
6. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz
LUci když jsem dorazila do porodky v nějakejch 20 hod. tzn, asi 3 hoďky potom co mě vykopli, že co jako chci, tak jsem už normálně rodila :confused: na epi pozdě, dokonce i na klistýr, rovnou na sál prostě....prostě už chápu, proč naše celebrity rodí císařem :dizzy_face:
6. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz
Žofi ahoooojj,
to nemůžu jít ani spát, povídej ať víme co a jak :wink:
ty jo HSS je pěkná potvora, známýho dcera měla 35 vajec :astonished: :astonished: :astonished: byla s tím dlouho na JIP... teď mají kluka a chtějí ještě holčičku :confounded: (ten smajlík proto, že je fakt divná, navíc pan otec je v důchodu a oba jsou naprosto nesamostatní, např. po x-tém ivf, když se konečně zadařilo, tak volala tatínkovi, že to dítko asi z mateřský a důchodu neufinancujou :rolling_eyes: pan otec neumí dítě ani přidržet, natož přebalit - prostě taková vyčůraná, jedno jí přeju, ale že by se museli nějak moc množit :sweat_smile: )

Luci vypadá to skvěle a musím se přiznat, že jsem ještě nikdy neochutnala, přestože ryby mám ráda, musím to napravit :slight_smile:

ty jo holky vy srazíkujete každou chvíli :sweat_smile:
no manža byl se mnou, ale "nepomohl" mi nikdo, pač v tom mi nešlo pomoct...jediné o co jsem je tam 4 hodiny prosila a prosila a prosila ať mi pomůžou od těch bolestí....
6. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz
Ahojky Žofi...... :dizzy_face:

teda Vašík je kus chlapa......je kouzelný..... :dizzy_face:
6. čer 2009 ve 21:24  •  snaží se  • Odpověz
žofi, to si dělaj v nemocnici srandu, ne?? :angry: před tím tě vyhoděj, že enrodíš a pak najednou pozdě na přípravu :angry: to je teda síla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

woblu, to víš...pořád je co rozebírat :grinning:
6. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz
Ahoj Žofi, malej je boží :dizzy_face: povídej přeháněj! chceme všechny detaily :sunglasses:
žofi, už to máš za sebou a Vašík ti to vynahradí :dizzy_face:
Žofíku, Vašíček je božský, krásný albíčko, to musí bát muchláníčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
takže jako na všechno pozdě???to snad není ani pravda, tak kde potom rodit :confused:
6. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz
jo Luci bohužel.... :astonished:

no holky bylo to něco tak extrémně bolestivého a nesnesiltelného, přísahám že jsem myslela že fakt umřu.....prostě 4 hodiny příšerných bolestí v krátkých intervalech....ale už se snažím zapomenout...porodila jsem Vašíčka a to je to hlavní.....
6. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz
žofi, to musela být teda síla :frowning2: a měla jsi tam toho tvýho dr??
6. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz
Ahojky Žofi - zvládlas to výtečně, obdivuje tě, fakt, jak tě mohli vyhodit, když jsi regulérně rodila, to nechápu.
Woblu - já myslím, že HSS nemám, mě v podbřišku nebolí a to by prý pěkně bolelo. Jenom kolem žaludku. :unamused:
6. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz
ke konci v tý poslední fázi, už jsem fakt nemohla to se jako má nejvíc tlačit...už jsem byla úplně ale úplně mimo....nakonec mi začali hrozit že jestli nebudu tlačit, vezmou na mimíse zvon...tak pak já anií nevím...prostě jsem se zasnažila PA mi skočila na bříško a najednou to bylo----
6. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz
žofi, seš dobrá :dizzy_face: takovýho cvalíka vytlačit :wink:
6. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz
Žofi to říkají často, že jim lehnou PA na břicho, ale co hlavně že jste oba v pořádku a teď už ti bude Vašíček dělat jen radost a my si vás budeme hýčkat, když tu máme samé kočky a ženichy bude nouze :wink: :slight_smile:
6. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz
takže jsem sešitá, je to nepříjemný, ale nebolí to, pozor přehodnocuju slovo bolest :grinning: ...no když mě šil pan doktor tak jsem myslela že ho snad uhodím, jen ať mi na ta místa už nikdo nešahá....taky mi to přišlo nekonečný....ale jako holky jo dobrý....dobrý, fakt :dizzy_face:
6. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz
Tak jsem tu a jsem ráda, že jsem zastihla Žofíka :dizzy_face: :dizzy_face: ..Vašík je krasavec, jen co je pravda- fakt nádhernej :dizzy_face: ...A ty sis holka tedy užila... :pensive:
6. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz
žofi-Vašík je nádhernej a ta poslední fotka jak si hoví doma a usmívá se je úžasná :grinning:
6. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz
rodil mě dr.Baudyš, takovej 2.Venda Šilhán, byl suprovej, povídal, že prostě toho 4 kg porodím a porodím...přivolali ho na pomoc z domova, pač rodilo se asi na 6 sálech najednou tu noc, a toho 1.6. bylo 15 porodů, já už těma 2 minutama po půlnoci spadla do druhého dne, ale defakto jsem byla 16.....tak si dovedete představit jak toho personál musel být taky plný zuby....
6. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.