• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
asi už tu nebudu, takže brou noc všem :slight_smile:
27. únor 2010 ve 21:24  • Odpověz
Dobré ráno,
Gab. drž se moc na tebe a malou myslím.

Holky čárka je čím dál tím víc zřetelnější, ale mám veliký problém udělal se mi opar. Dala jsem si na něj náplast na opary, ale není to nějak nebezpečné pro malé ???
28. únor 2010 v 08:01  • Odpověz
Bré ráno, teda Gab, to jsou nervy... ale holky bojujou statečně!
28. únor 2010 v 08:04  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:)

Večeře byla moc fajn, ještě teď je mi těžko :grinning: :grinning:

Gabi :confused: :confused: Moc na Tebe myslím!!! A uvidíš, bude to dobré, však tyhle léky se neopakují, takže teď už jen čekat a dopékat...

Čepi, podle mě opar nevadí... možná spíš manželovi, ale malé(mu) ne :wink:

Je sluníčko, takže sváča a ven :dizzy_face:
28. únor 2010 v 09:20  • Odpověz
Dobré skorodopoledne

Gab to jsou věci, tak se holky držte!!!!!

Dani co jste měli dobrého?????

Čepi kolikátý den po KET jsi???

Už vím proč Sel špatně spí, dneska ráno měla tvářičku ne vyloženě rozdrbanou do krve, ale rozdrážděný to měla dost, až měla rukávek od bodýčka trošku od krve :unamused:
28. únor 2010 v 09:37  • Odpověz
Ahoj při neděli... my dneska sluníčko nemáme :rolling_eyes: ...

Čepi... asi bych to nehrotila, opar si klidně namaž. Teda jestli ho máš na puse :grinning:...

Sanu... snad až zabere mastička, tak to bude lepší... choutě malá... Nebo zkus tu Dr. v H.K., jak jezdí Danča :wink:
28. únor 2010 v 09:55  • Odpověz
Ahoj,u nás taky bez sluníčka a celkem chladno-pofukuje :frowning2:
Gabi,vydrž,ještě máte čas :wink:
Čepečku,zítra kontrola?
Taky tu dlouho nebyla delf-neměla začít stimulku?
Kámošky ségra co byla od pondělka v nemocnici kvůli přenášení má od včera kluka,takže obv. gyndař měl pravdu a v nemocnici se dr. mýlil. :slight_smile:
28. únor 2010 v 10:40  • Odpověz
Sanu - jsem 9 dne po KET

Sarii - jo jo je na rtu :slight_smile:))
28. únor 2010 v 10:41  • Odpověz
Jo a verýsku pochlub se- je zákusek opravdu luxusní :stuck_out_tongue_closed_eyes: ?
28. únor 2010 v 10:41  • Odpověz
Čepečku,jsem si to spletla zítra by měla jít Han na ko na tebe je ještě brzo viď.
28. únor 2010 v 10:44  • Odpověz
Hoj,hoj, hojky :slight_smile:

chtěla jsem vám sdělit buchta je opravdu luxusní :stuck_out_tongue_closed_eyes: , manža snědl 4kostky :grinning: , je fakt výborná, hodně osvěžující :slight_smile:

nové zprávy od Gabči:
Tak hadrová panenka začíná kopat víc.Jsem ráda a jak.stále kontrola průtoku z placenty, srdíčka a monitory prý nejvíc sledovaný miminko monitorem.Čekám Dušánka je zlatej už nepláče a bude u ségry.Zdravíme a Míšo počkej jaká budu frajerka až se narodím (my si s Gabčou domlouváme pro ty naše ratolesti takové randíčko :grinning:)

Dančo, písni co jste měli dobrého, třeba nějaká inspirace :wink:

Čepi, vypadá to moooc nadějně :dizzy_face:

u nás sluníčko :dizzy_face:
28. únor 2010 v 10:45  • Odpověz
Krásné nedělní dopoledne,
Adél vyrazila s babi ven tak mám trochu klídek.Uvařeno mám od včera takže vegáč.
Adélka měla ve středu ve školce karneval.Už aby byli fotky abych se mohla chlubit.Adél byla nadšená.zato včerejší karneval byl za trest.Nechtěla vůbec spolupracovat.Furt se jen po mě plazila a nechtěla tělat vůbec nic.Jsme se zbalili a šli domů.Je fakt že to měli nějak nezvládnutý.málo místa a moc dětí,vůbec nebylo rozumět co se zrovná má dělat,šílenej randál a chaos.Takže nelituju,že jsme tam nebyli do konce.Dneska odpolko je karneval tady ve škole tak by to mohlo bejt lepší.Byli jsme už loni a super.Uvidíme jěště,jestli se naší hraběnce bude chtít.
28. únor 2010 v 10:53  • Odpověz
Ahoj holky!
V pátek jsem zmizela k našim - vzhledem k tomu,že je T,na horách (dneska se už vrací) a já tu byla pár dní jen sama s Klaudi,potřebovala jsem prohodit s někým taky pár normálních vět... :grinning: No a včera jsem byla zase plesat.Tentokrát ne moc dlouho - v 0.45h jsem jela domů.Babička "kojila" 2x a Klaudi pokaždé hned zase hezky usnula.Zvládly to holky parádně,ale jak jsem se vrátila já,Klaudi si to svý vzorný chování nějak rozmyslela a rozhodla se,že bude prudit.Takže do rána jsem toho opravdu moc nenaspala a vypadám takhle :rolling_eyes: Za chvíli mi přivezou Terku,tak si ani nemůžu jít dáchnout i když Klaudi se právě ubírá na dospání.Ta se má :sunglasses:

Nakoukla jsem,co je s Gábi - holky se zatím drží,tak to je dobře.zaplať Pán Bůh za každý den,kdy se maličká udrží u maminky.Písnu jí ještě SMS.
Všem krásnou a klidnou neděličku. :wink:
28. únor 2010 v 11:02  • Odpověz
Čepi, jen tak dál!!!

Co jsme měli dobrého - manžel bramboráky se špekem a já tradičně předkrm a pak sladkou tečku, hlavní chod vynechávám, takže topinku, no, nebyla nic moc, v té směsi samý kečup a málo masíčka, a potom kafe a naprosto luxusní větrníčky s horkým ovocem, vanilkovým krémem a šlehačkou :dizzy_face:

... jinak dnes jsem si k dopolední kávě sedla teď... mám dopisto, musím pádit, bude rajská (ještě není, zatím je jen maso).

Tak je dobře, že je Gabče líp... :wink:
28. únor 2010 ve 12:11  • Odpověz
Tak malá Gabča se zase mrská velké Gabče v bříšku, tak to je dobrá zpráva :slight_smile:

Very taky mám řezy hotové, dělala jsem to jen z poloviční dávky do dortové formy, tak jsem zvědavá... Je už v ledničce a čeká na návštěvu :wink:

Čepi a co fota???!!! :wink: Tak to vypadá velice dobře....

Sar no snad jo, už jsem jí večer nedala kapičky (jsem myslela, že ji svěděla ta zádička, když jí to zmizelo tak jsem je vysadila) no a ona ji trápí ta tvářička. Tak kapičky pojedu dál a zítra vyzvednu tu mastičku a začnem mazat.....
28. únor 2010 ve 12:21  • Odpověz
Madli... a za co Adél chodí :confused: ??? Já tyhle akce jako malá přímo nesnášela :stuck_out_tongue_closed_eyes:...
28. únor 2010 ve 12:41  • Odpověz
já se vrátila z nákupu, venku zataženo a dokonce začalo pršet :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sanu, uvidíš bude to mňamka, já to akoráde víc přisladila (jako ten puding, ona tam píše nakonci přidávat cukr moučku, já hned na začátku víc přisladila puding), ale to je každýho věc :wink: - jinak mňamózní fakt doporučuji všem

Dančo sladká tečka musela být taky delikatesa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. únor 2010 ve 12:50  • Odpověz
Tak jsme po "o".měli jsme pangase s kuskusem a mrkvičkou.

ještě loni byla Adélka za makovou panenku.měla doma šitej kostým ještě po mojí ségře.Dožil neuvěřitelných 28 let.Teď jsme sehnali kostým čarodějky.Kupovala jsem z druhý ruky.Je to velikost 140 takže to měl někdo jako tričko no a Adél to má jako krásný šaty.je k tomu i klobouk.jen jsem dokoupila kouzelnickou hůlku.Vložím zatím první a jedinou fotku kdterou máme staženou v kompu.Omlouvám se za kvalitu,je naležáka a focená jen mobilem v šatně ve školkce.Až budou kvalitní,pár jich přidám.
28. únor 2010 ve 13:05  • Odpověz
Já byla vždycky za princeznu a jednou za baletku :grinning: Jak originální co, no jo jak jsem chtěla, tak jsem měla.... :wink: :grinning:

Adélka je taková hodná čarodějnička, ještě mi tam chybí nějaká bradavička, jako správná čarodějnička :dizzy_face:
28. únor 2010 ve 13:12  • Odpověz
Dobré odpoledne.

Byla jsem si v práci pro peníze, tak jsem se stavila za Gabčou. Moc vás pozdravuje, měla zrovna úplně tvrdý břicho, ale monitory už jsou lepší, tak je klidnější. Přišel za ní akorát manžel a Dušánek, tak jsem se nezdržela.

Dnes Kubíček jednou spal 3,5 hodiny, ale jinak je to fakt náročný. A ještě k tomu mu nejde spát ani tady, tak snad budeme muset zase ven. :confused:

K obědu manžel udělal bramboráky, byla výborný, tak jdu na nádobí.

Čepi, gratuluju k sílící čárce. :slight_smile:
28. únor 2010 ve 13:12  • Odpověz
Sanu tohle je z karnevalu ve školce a vedl ji tam Petr s babičkou.Byli rádi že ji oblíkli.Včera jsme to ale doladili a měla od spánku směrem na tvářičku namalovanou pavučinu.Bohužel to na fotkách ze včera není vidět páč se vůbec nechtěla fotit a jakkoli jinak spolupracovat.Já sje od začátku byla proti princeznáma vílám.na každým karnevalu jich jsou mraky.
28. únor 2010 ve 13:18  • Odpověz
neli,jdu taky na nádobí.Aspoň ho naházím do myčky. :wink:
28. únor 2010 ve 13:19  • Odpověz
Madli, to je hezká čarodějnička :dizzy_face:

holky já šla kdysi jako malá za sněhuláka :grinning:
28. únor 2010 ve 13:25  • Odpověz
Holky tak nějak přemešlím jestli jsem jako malá chodila po karnevalech.Budu se muset zeptat mamniky.
Very,taky dobrá maska. :wink:
28. únor 2010 ve 13:29  • Odpověz
holky u nás dnes k obědu pečené krůtí steho brambor a kompot z jablíček a polívka žampiónový krém:slight_smile:

jinak fotky testíků mám, jen musím manžu donutit je stáhnou do pc.

Jinak dneska jdeme s malou taky na karneval jde za červenou karkulku, večer hodím fotky
28. únor 2010 ve 13:50  • Odpověz
Madli jj princezen bylo pokaždé hafo, div jsme si tam "nešlapaly po korunkách" co nás tam bylo :grinning:

Very foto sněhuláka nemáš? :grinning:

Cep noooo to zní dobře, ten obídek. Tak manžu popožeň, že tady na to strašně čekáme.... :sunglasses:

Já to jdu nachystat, ségra jsou už na cestě, tak snad jim řez bude chutnat...
28. únor 2010 ve 14:50  • Odpověz
Tak my jsme byly chvíli venku - podívat se,jak ségře pokračuje stvaba baráčku.Teda ted co byly ty sněhy a zima,tak se stálo,ale neviděla jsem to od podzimu a docela jsem zírala :confused:

Karnevaly... Terezka jakožto školkové a družinové dítě jich má za sebou opravdu spoustu.Takže jsem doma neustále něco tvořila.Máme taky čarodějnici,pak Červenou Karkulku,psa,duhovou vílu a protože se "karnevalujeme" i při obvyklých víkendech v Krkonoších,máme ještě i havajskou tanečnici,indiánku a gejšu.Teď si usmyslela,že bude za hada :confused: Já budu zebra :slight_smile:
28. únor 2010 v 16:39  • Odpověz
Věru no to jsou dobrý masky :grinning: Na toho hada a zebru jsem zvědavá :grinning: :wink:

Very řezy super, jen jsem měla nějakej lehce tekutej pudink, jak to bylo chvilku na talíři, tak se to lehce roztejkalo. Tak jestli to je lepší nechat to v lednici do druhého dne....?
Ale to fakt nevydrží, v lednici mám poslední větší trojúhelník a ten do večera padne to je tutovka....
ALe je to fakt ňamka! :slight_smile:
28. únor 2010 v 16:51  • Odpověz
foto sněhuláka já nemám, ale když tu masku měla první starší ségra, tak ta někde je vyfocená :grinning: , byl to hezký ohoz ty koule :sunglasses:

Věru, hada bych taky chtěla vidět, tak pak ho´d fotečku až to bude aktuální :wink:

Sanu, já dala 900ml na ty 3pudingy a smetanu jsem vmíchala ručně i tak to bylo jemné, no a my nechali do druhého dne :slight_smile: , včera jsem si vzala jen já kostičku, páč jsem nevydržela :grinning: , ale dneska to bylo fakt lepší i víc se ty jahody vpily do korpusu :stuck_out_tongue_closed_eyes: , mamka už si taky brala recept
28. únor 2010 v 18:11  • Odpověz
já jdu do sprchy, konečně taky jednou první z rodiny :grinning: z důvodu, že jsem pěkně poblinkaná, za výstřihem ve vlasech a tak už udělám očistu celou :grinning:
28. únor 2010 v 18:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.