• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Ahoj
Tak hlásím včera hodinová prochajda s manžou a Maxíkem, bylo to prima a krásně jsem se unavila.

Dnes jsem se šla dívat na kuželky a přišli kamarádi s miminkem tak jsme si s Tomem pochovali pro štěstí. Malej se pořád smál, fakt byl kouzelnej.

Jinak jdu schánět šmoulové pro synovce k narozeninám.
28. únor 2010 v 18:22  • Odpověz
Copak Šmoulové jsou v kurzu :confused: ?

Věru... taky jsem na ten Váš zvěřinec zvědavá... Minule jsi byla za kaktus, ne? Ten taky byl :dizzy_face:...
28. únor 2010 v 18:35  • Odpověz
sarii asi jo. Jenže jsem na to zapomněla a ve středu to potřebuju
28. únor 2010 v 18:38  • Odpověz
Šmoulové ty byly v kurzu za nás :dizzy_face: , měla jsem je všude, mamka v Tuzexu nakoupila nažehlovačky, doma hrála na gramci deska, samolepky a šmoulí abeceda z pouti a taky jsem je měla z takové tvrdé gumy-pár figurek :slight_smile:

holky dotaz, mám se prý zeptat (se manža ptá :grinning: inkognito :sunglasses: :pensive: ), se mi krátí 6nedělí nejspíš v týdnu půjdu na KO co jako s antikoncepcí............???? :sweat_smile:
že prý kondom - je týrání zvířátek :grinning: (narovinu říkám - nadržený stepní kozel :grinning: :grinning: :grinning: )
28. únor 2010 v 18:40  • Odpověz
Tak jsem Vám hodila ty testíky do alba :slight_smile:

Very- stepní kozel :grinning: , já jsem měla tělísko Mirenu a byla jsem moc spokojená. Bez MS a tak .... Jen cena 5000,-, ale je to na 5let
28. únor 2010 v 18:54  • Odpověz
Ooo šmoulové, to bylo moje. A ty samolepky, jsem tenkrát dostala od ségry k něčemu, no byla jsem z toho hin.... :dizzy_face:

No Very HA jakou chceš teda vlastně ne, ty kojíš no tak na tu bych se asi vyprdla, je prej nif mof..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Čep gut... :wink:
28. únor 2010 v 19:13  • Odpověz
Čepečku, testíky vypadají opravdu dobře :wink: :slight_smile:

Sanu, no tu antikoncepci pro kojící nechci :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale nevím co jiného vzít, ten můj "kozlík" doma špičkuje, ani to nemůžu do veřejné diskuse napsat :sweat_smile: :grinning: ,(jak jsme dlouho čekali na Mišáka, tak by jsme to druhé mimi měli coby-dup :grinning: , tomu fakt věřím)
28. únor 2010 v 19:32  • Odpověz
jako jinak k těm šmoulům, já mám ještě povlečení na malý polštářek a používám dodnes, jedno jsem zrovna musela před 14 dny vyhodit to manža zrasoval, to jsem byla trochu naštvaná, páč to se mnou rostlo, ale jeden polštářek ještě máááááám :slight_smile:
28. únor 2010 v 19:34  • Odpověz
fandím Bauerovi.... pak kouknu a dočtu.

Užijte si večer :wink:
28. únor 2010 ve 20:26  • Odpověz
holky tak my jsme dnes vážili a zdá se, že náš Michálek trhne i tatínka :sweat_smile: (ten to měl v 6 týdnech), ale počkáme si ještě k Dr. ať nás váží na stejné váze, na té naší 5500g (do 6 týdnů zbývá 5 dní :grinning: ) - tak uvidíme

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3853220&vReferer=
28. únor 2010 ve 20:35  • Odpověz
Very... :astonished: :astonished: :astonished:
28. únor 2010 ve 20:42  • Odpověz
Šári no holt asi kvalitní mlíko no :sweat_smile: , přitom on zas tak často nepapá, vždyť skoro pořád spí
28. únor 2010 ve 20:48  • Odpověz
Taky jsem fandila na padesátce :grinning: ,ale bohužel nemůže být každý den posvícení. :frowning2:
Šmoulové jsou nyní v kinder vejcích,už jednoho máme :sweat_smile: taky jsou v katalogu firmy Schleich /nevím zda správně napsáno/,ale u nás je prý do hračkářství nedodávají,vím to proto,že neteřinka je chtěla taky.
A já jdu zítra do rachoty,tak nevím,nevím,zda ráno vstanu :confused:
28. únor 2010 ve 20:55  • Odpověz
jo holky šmoulíky figurky mají v Afi v hračkárně, myslím že to mají v obouch jak ve Sparkys tak v té druhé :wink:
ale jsou to jen ty malé jak jsem měla kdysi já
28. únor 2010 ve 20:59  • Odpověz
Dobrý večer :slight_smile:

tady jedou šmoulové :confused: :confused: to už jsem leta neviděla... snad ani na ty jména bych si nevzpomněla :grinning: :grinning: jdu dočíst.
28. únor 2010 ve 21:40  • Odpověz
Dani, já si pamatuji jen kousek písničky - té hlavní: Gargamel má svůj hrad a zkouší čarovat....šmoulíííí....lepší je hrát si hrát se šmouli šmoulovat a dál nevímmmmm :grinning:
28. únor 2010 ve 21:43  • Odpověz
Holkýýýýý, kontrolní otázka: od kdy budete dětem dávat potraviny s lepkem??? Já myslela, že do roka jen bezlepkové, ale dnes jsem pročetla brožuru Sunaru a tam píšou, že k tomu není důvod, že naopak, doku se kojí, že klidně od 6. měsíce se potraviny s lepkem můžou zkoušet a u nekojených dětí taky. Co Vy na to??? Dík.
28. únor 2010 ve 21:54  • Odpověz
Madli, krásná čarodějnice!! Já chodívala za bílou kočku (v pletené čepičce s ušima, ocas měl půl metru, ale pak jsme se o něj se ségrama rvaly a roztrhaly jsme ho...). :grinning:

Čepi, děláš mi radost :slight_smile: tedy, spíš ty testíky...

Ahojko - není každý den posvícení, to je fakt, ale běžel skvěle... já když si představím 50 km na lyžích, to by jako tedy nešlo... to tedy néééééé.

Very, hele, chci Tě vidět, s tím sexováním... Kojící hormony (kterých máš jistě habaděj) způsobují špatné zvlhčování sliznic, takže z vlastní zkušenosti jaksi nif mof :confounded: :confused: ten sex... No a s kondomem úplná katastrofa! ... Předpokládám, že nemáš MS a asi mít dost dlouho nebudeš, takže bych ve Vašem případě riskla "ať si dá pozor"... v nejhorším budeš mít dvě děti do roka, no... ale fakt, na HA bych se vykašlala, prý ta pro kojící stojí za prd... ale je to jen můj názor, nevím... až budeš mít MS, dá se trochu líp plánovat, ale teď bych to fakt nechala na "kozlíkovi" :grinning:

Very - dvakrát dobrýýýý - jednak ta písnička, tak to bych dohromady nedala, a hlavně ta váha - Míša je kus a taky krásný mimi :dizzy_face:

Přeju krásnou dobrou. Ráno (snad) kouknu, ale pak musím na zdravotní, na sociální, přehlásit trvalé bydliště, ulovit něco do hrnce, bude to dřina zítra... jj, dovolená :grinning: :grinning:
28. únor 2010 ve 21:59  • Odpověz
Dani na "kozlíkovi" :grinning: , no MS zatím nic a popř.lubrikant to jistí :wink: (teda do roka 2 sviště bych ani moc nechtěla), bych si je totiž vůbec neužila
jo máš teda pěknou dovolenou :grinning: fakt že jo :grinning:

asi jdu zalehnout, dobrou noc
28. únor 2010 ve 22:27  • Odpověz
Dobré ráno...

Holky, Very... jsem si zavzpomínala na dětství :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:. No a ta HA, já ji beru. Nic jsem nenechala náhodě. A říká se, že ty pilule nejsou nic moc, ale nevím v čem, já jsem spokojená. Ale samo, je to na tobě... a Lázňovi :grinning:...

Dani... mně Dr. říkala, že semo tamo dát lepek, se po 6. měsíci dokonce, teď ponovu, doporučuje :wink: ... Takže občas dávám :wink:.
1. bře 2010 v 07:48  • Odpověz
Dobré "ráno". Dnes jsem dala přednost žehlení před krmením a teď nestihám, malá už protestuje, už má 3 minuty "po sváče", takže pádím.

Sari, díky, psali to tam tak, ti "sunaři", že občas zkusit se doporučuje.

Užijte si den!! Tady sluníčko není... kde je???
1. bře 2010 v 09:36  • Odpověz
Ahojky všem!
Tady taky není,tak teda nevím,kde se nám schovává :confused:

Já jsem to tu pofackovala,sklidila prádlo,dala prát další a ještě mi zbývá vyklidit tašku,se kterou včera přijela Terka z hor.To tak nerada dělám. :stuck_out_tongue_closed_eyes: No,ale Klaudi se ubírá k spánku,tak pak na to vlítnu,ať to mám za sebou.
Odpoledne pojedeme ke švagrovce - blíží se nám sezona tanečních soutěží,tak zase budeme vyrábět holkám kostýmy.Letos to teda bude fakt sranda,protože obě máme mimina - já docela dost uřvaný a ona ještě víc :fearful: :grinning: A první soutěž je v H.K. cca za měsíc - na Velikonoční neděli :sweat_smile:

Antikoncepece... Jedna z mála výhod,které teď,coby matka samoživitelka řešit opravdu nemusím... :sweat_smile: :grinning: :grinning:
1. bře 2010 v 09:43  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:
u nás sluníčko je již id brzkého rána, ale ten fučák :stuck_out_tongue_closed_eyes: , jsem chtěla zajet na matriku a pro občanku si, ale nevím jestli se na to nevyprdnu v tomto počasí :confounded:

noc byla suprová, spát šel ve 20 hod a na kojení se vzbudil až ve 3:36 :dizzy_face: , pak teda ještě o půl 7, no a už pořádně nezabral, ale do půl 9 jsme ležet vydrželi i když s protestama :grinning:

tak teď babo raď, jedna je spokojená s antikoncepcí pro kojící matky a druhá ne :confounded: (já teda taky slyšela, že je jako nic moc, že se po ní pořád špiní atd.)

Šári, ty nešpiníš?

Věru, taky nesnáším vybalování, zabalit si věci mě baví, ale pak to vybalovat je fakt hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: , já jdu dneska taky prát, ale ne nějak moc, jen pár věcí a deky :wink:
kostýmy zvládnete, ty seš holka šikovná :wink: :wink:
1. bře 2010 v 09:51  • Odpověz
Dobré dobré

Sluníčko?????? Leží u nás v obýváku v postýlce :grinning: :wink:

Jsem měla jít rajzovat s Nelčou a manžíla nestíhá na odvoz a přívoz, takže budu načuhovat tady - ne že by mě to vadilo, ale ven jsem se těšila teda vííííc :grinning: :sweat_smile: :rolling_eyes:

Noc u nás děs, pořád ji svěděla ta tvářička........ tak jsem jí držela ručku, aby si to pořád nešmrdolila..... :unamused: Stejně jsem to 100% neuhlídala a zase měla rameno od pyžámka trochu zakrvavený :pensive: :pensive: :rolling_eyes: Asi mikrospánek bo co....

Co budete vařit?????????????????????????????????????????????????

Jsem s obědem nepočítala a teď nevím co mám vytvořit......
1. bře 2010 v 10:06  • Odpověz
Dobré ráno,
tak u nás je krásně sluníčkově a docela teplo, jen vítr docela fakt velikej.
odpoledne jedeme pro tatku do práce - má dneska školení a pak si uděláme asi malinkej výlet....
1. bře 2010 v 10:07  • Odpověz
Věru jste stejně borky, já jsem na tohle totál levačka. Chudák Seli, ta bude chodit po maškarních v maskách z MMB už to vidím :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile:
1. bře 2010 v 10:07  • Odpověz
sluníčko někam jaksi zmizelo........... :confused: :astonished: :confused: , mě teda řekněte kdo jste ho ukradl????, tak teď už nevylezu 100%

Sanu plánuji špagety a směs z mletého masa,jen nevím jestli dnes :grinning:
1. bře 2010 v 10:13  • Odpověz
tak u nás dneska bude jídlo od neděle, a na zítra budu vařit kuřecí polívku a asi rizoto, nebo rajskou ještě nevím....
1. bře 2010 v 10:17  • Odpověz
jako u nás se v rychlosti zatáhlo a začíná pršet :angry: a sluníčko táhlo někam k HK
1. bře 2010 v 10:19  • Odpověz
ať žije apríllll, sluníčko se vrátilo, jsem tu jako nějaká meteo stanice :grinning: :grinning: :grinning:
1. bře 2010 v 11:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.