• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
tak jdu radši vysávat
1. bře 2010 v 11:02  • Odpověz
Počasí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

U nás jsou zapečené těstoviny s ml. masem a hlívou...

Very... ne ne žádný špinění :wink: ...
1. bře 2010 v 11:03  • Odpověz
zdravím všechny

těhulkám odně síli a zdravá miminka

snažilkám hodně štěstíčka zvlášt agískovi :slight_smile:

u nás vše ok, Verunka má už 14 zoubků, ted jí roste druhá stolička tak je protivná,jinak nic, líbí se jí chodit venku, včera jsme byli u kamaráda a jeho přítelkyně má psa tak to byl pro Veru zážitek :slight_smile:
Jinak taky se snaží o mimi a nějak to nejde,ten její jde tento týden na vyšetření do sanusu hk
je to mazec kolik párů ná dneska problém snad nám s manžou to druhé mimi půjde on se na něj moc těší :slight_smile: no příští rok začneme :slight_smile:
1. bře 2010 v 11:11  • Odpověz
Čus jaji! Teda,zase snaženíčko... Já vím,že až příští rok,ale ono to uteče.Tak hlavně hodně štěstí na tu druhou várku :wink: :grinning:

U nás sluníčko je a není a pak zase je a pak zase není... No,fakt jako v dubnu.Apropós...Někde jsem slyšela,že léto má být parné a hnedle od dubna,tak jsem na to zvědavá.Jestli to tak bude,tak to potěš teda s učením.To zase bude Tereza jak z divokejch vajec a prázdniny bude mít už od samýho jara.To pochybuju,že si spraví tu hnusnou 3 z angličtiny,jak mi slíbila :sweat_smile:

Odpoledne šít nepojedu.Teď mi psala švagrová,že si potřebuje udělat daně do práce,aby od toho měla klid.To zase bude Terka nafouknutá - už se tam těší.Vždycky si hrajou se sestřenkou,kterou miluje.A to se už dlouho neviděly - naposledy celý týden na horách :grinning: Tak to budeme muset vymyslet nějakej jinej program.Tak napíšeme úkoly a půjdem asi do města okouknout pro ni nějakou tu jarní garderobu.Furt skuhrá,že nemá co na sebe.No,ženská... :sweat_smile: :grinning: :grinning:
1. bře 2010 v 11:20  • Odpověz
jo a tady je ten dortík co jsem pekla
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3855049&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

slíbila jsem foto tak tu je :slight_smile:
1. bře 2010 v 11:28  • Odpověz
vm díky moc, uvidíme co osud přinese :slight_smile:

no jo jarní oblečeníčko nás teprve s Veru čeká :slight_smile:))
1. bře 2010 v 11:29  • Odpověz
Ahojda,jen malá vsuvka než zmizím do pracovního procesu.
Utz dopadl výborně. "peřinka " krásně připravená + dva nádherný folíky.Dneska večer píchnem Pregnyl a ve středu dopolko hurá pro manžílkovy "potvůrky". :slight_smile:
1. bře 2010 ve 12:51  • Odpověz
Aprílový počasí hadr.Míjela jsem ceduli kenec pardubic a spustil se liják jak blázen.Stěrače nestíhali a než jsem dojela do Opatovic,svítilo sluníčko o 106.teď je u nás šílenej a studenej vítr.
1. bře 2010 ve 12:53  • Odpověz
Jejda nestrašte, musím se psem ven...
Madli, pěkné zprávy, jen tak dál :slight_smile:

Já jsem si právě vyndala plech z trouby holou rukou, takže jsem nejenom úplně nemožná, ale teď navíc ještě chromá :sweat_smile: Jsem si vzala chňapku - na druhou ruku... Jó když je někdo debil...
1. bře 2010 ve 13:26  • Odpověz
... tady je to taky doslova aprílové - foukalo tak, že mě to málem odfouklo... pak spadlo pár kapek, ale teď se tam jako by roztahuje, tak uvidíme... odpol. chcem jít ještě ven, až se nám naše sluníčko (tatínek) vykulí z pelíšku po noční...

Věrko, jestli ty kostým (ať už maškarní nebo taneční) budou takové, jako vloni na Tvých fotkách, tak to myslím, že budou všichni spokojení :wink:

Very, pěkná noc! Taky to tak Anežka občas mívala, teď je to horší... teď si chce po nocích povídat - a když nereaguju já, povídá si s polštářem... vydrží i hodinu, ale kdo u toho má spát... že se nebojí, v noci, po tmě, kouká, povídá... někaj tomu nerozumím... třeba ten úplněk a zas to bude lepší....

Já jsem nevařila, byla rajská ze včerejška a zítra budeeee, nevím, možná pečený kuřecí stehno, to by šlo...
1. bře 2010 ve 14:32  • Odpověz
Woblud, hele, dávej na sebe pozor - máš nějakou zodpovědnost, nééé? A... co pečeš, že neležíš?? :confused: :grinning:

Madli, gratuluju, jen tak dál!!
1. bře 2010 ve 14:35  • Odpověz
Kdepák, jsem vzorná pacientka - jen jsem si v troubě ohřívala pizzu :sweat_smile: Jídlo manžel vozí od tchýňky :dizzy_face:
1. bře 2010 v 17:11  • Odpověz
nakonec jsem vyjela na úřad pro občanku a přihlásit se na vítání občánků, pak k mamul na čajík a nakonec rychlý nákup, teď jdu pověsit zbytek prádla a asi se najíst :wink:

dočtu snad dýl
1. bře 2010 v 17:42  • Odpověz
Madli, tak super, že peřinka je :wink:

Dani, náš Mišan si taky v noci povídá a jak rád (jenže jeho povídání je spíše mečení a chrčení, mě to neva já klidně usnu, ale manža je "sehz nervös", je teda fakt, že já mu nechávám svítit lampičku :sweat_smile: , jinak mečí a chrčí ještě víc :grinning: , ale úplněk určitě působí, na citlivější děti každopádně (synovec- rak, a na něho to má vliv pokaždé)

Woblu, teda že by těhu demence :grinning:
1. bře 2010 v 18:01  • Odpověz
psala jsem Gabče, tak jak odepíše předám info :wink:
1. bře 2010 v 18:09  • Odpověz
Jo a všimla jsem si, že nám mladej Láznička pěkně dělá do mladý Gabči :grinning: Jen si to nemalujte, my trochu povyrostem a pak si to rozdáme :grinning: Sice máme dementní maminku, ale na to se nehraje :grinning:
1. bře 2010 v 18:10  • Odpověz
Woblu, tak, tak.... :grinning: , buď klidná, já jsem dementní i po porodu, kdybys byla na srazíku pobavila by ses jak jsem "dementní", Sanu a Věrka se jistě pobavily, že je holky ..... věta : "je to dobrý?! :grinning: :grinning: :grinning:
1. bře 2010 v 18:12  • Odpověz
Áááá, ozval se mladej Woblouďák :grinning: :grinning: :grinning: ...
1. bře 2010 v 18:42  • Odpověz
... já myslím, že tu volných holek na vdávání bude... :grinning: :grinning:
1. bře 2010 v 19:07  • Odpověz
popsala jsem Gabče boj o malou :grinning:
a její odpověď:

Veru to je boj teda :slight_smile: ležím a snad držím, zítra asi KO čípku a ty monitory mě už vaděj páč z nich tvrdnu.Holky je to dilema to jméno Důša chce Gabu a my Vaju. Tak babyˇraďte co ta vája? Zdravíme oba nápadníky. G

pro ty co nevědí, tak Vája (Valentina)
1. bře 2010 v 19:25  • Odpověz
Malá Gába to hraje na obě strany, zdraví oba chalany :grinning: :sunglasses: :dizzy_face: . A s tím jménem... prej pro ty, co nevědí :astonished: !!! Nevědí všichni, ne??? Bo jsem zase já, ta poslední, co nic neví :angry: ??? Valentina je hezkýýýýý!!! Ale chápu, že i Důša do toho má co mluvit :wink: :slight_smile: :dizzy_face: ...

Čepi... a co Maruška? Už jste jí něco málo řekli???
1. bře 2010 v 19:37  • Odpověz
Sarii jo už jsme jí to řekli, chodí a haldí bříško, dneska dokonce říkala pohádky a ve čtvrtek jede s náma. Jinak má teď mamákové období a stále se vzteká. Už jsem jí dneska jednu lupla - mrzí mě to ale už jsem nevěděla co dělat. Je po té nemoci jak vyměněná, nebo jestli to jsou zoubky rostou nám poslední stoličky, ale říká že zoubky jí nebolí.....
1. bře 2010 v 19:52  • Odpověz
Ahojky,tak jsem přelouskala a řešilo se tu počasíčko,tak u nás byl studený sluníčkový den bez deště s větrem,ale mě to bylo jedno páč jsem makala jak černá a střihla jsem si hned první den dvě hoďky přesčásku :grinning: a zítra asi zas.Ráno,když mi zvonil budík jsem si říkala já blbec,že nejsem ještě týden doma :frowning2: A teď mi odjela návštěva,bývala spolužačka ze střední,maj to domu asi dvě hodiny,tak doufám,že dobře dorazí.Byla to nečekaná návštěva o to příjemnější,jsme se neviděly asi tři roky a prima jsme si pokecaly. :sweat_smile:
Jdu se v rychlosti umýt a šupajdy spinkat,ať jsme ráno čerstvý,třeba něco bude-jestli teda néé až zítra..... :grinning: :confused: :angry:
1. bře 2010 ve 21:13  • Odpověz
Tááák,jsme byly odpolko nakupovat... Tak máme asi za cca 1 200 Kč dvoje kalhoty,dvoje botky,tričko a Klaudince na jaro čepičku (se žirafkou :wink: ).Tak si myslím,že jsme nakoupily velice slušně - ještě že máme ty kluky šikmooký. :grinning:

Klaudi byla zlatíčková.Po krámech čučela s náma a pak si i dáchla,takže fakt chválím. :dizzy_face:

Teď už to tu spí.Terka to zalomila na gauči,Klaudi v postýlce.Amálka mi líže patu u nohy - to je její projev lásky ke mě. :dizzy_face: A taky mě nenápadně přemlouvá,ať už jdu (jdeme) taky zalehnout. :grinning: Tak půjdu,i když kolikrát jdu schválně dřív,abych se dospala,ale stejne neusnu a čumím do tmy. :rolling_eyes: Nechápu...Asi mám to spaní už totálně nabouraný.Snad se to někdy zase hodí do normálu.
Zítra jdeme na kontrolu s kyčlema,pak bych chtěla zajet k tchánovcům a přemýšlím,kdy se skočím juknout na Gabču do nemocnice.Tak to vypadá asi na čtvrtek dopoledne,na chvilku.Ve středu nemůžu,jdeme s kKlaudi na nastřelování náušnic!!! Teďka ani nevím,jakýho smajla sem hodit... :sweat_smile: Ale asi veselýho,protože se už moc těším,až z ní bude holčička se vším všudy a doufám,že nebude ronit moc slziček. :fearful:
Ale to až ve středu,tak na to ještě nebudu myslet. :wink:

Jo a jméno Valentina se mi taky mooooc líbí. :dizzy_face:
1. bře 2010 ve 21:16  • Odpověz
Taky přeji Anežce vše nejlepší k zítřejšímu svátku,já se sem dostanu až pozdě a to už bude určo spinkat a přeji jí nějakého hodného ženicha :sweat_smile: .U nás stejně přejeme den dopředu,takový zvyk. :wink: Takže hezký první svátek.
1. bře 2010 ve 21:17  • Odpověz
... zlobil počítač a když přestal zlobit, nějak jsem se začetla...

Já bych byla pro Gábinku, protože se dá říct Gabča, ale nedá se říct Vajča (nebo Vajca)??

... to říkám zrovna já, které se každý ptá, jak vlastně Anežce říkáme :grinning: :grinning:
A díky moc za přání k svátku! Předám :dizzy_face: :grinning: :grinning:

Věrko, neboj, nastřelení je v pohodě!

Dobrou :slight_smile:
1. bře 2010 ve 23:07  • Odpověz
Dobré ráno,
Anežce všechno nejlepší k svátku.

U nás vše při starém. Dneska k obědu bude rizoto, kuř.polévka.
2. bře 2010 v 06:50  • Odpověz
vsechno nejlepsi Anezce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a velkou pusinku i od Karli :wink:
2. bře 2010 v 07:10  • Odpověz
Hezké ránko i celý den,pro Anežku sváteční :dizzy_face: Tak všechno nej,nej,nejlepší :wink:

U nás noc opět nif mof... :confounded: Pořád jen kofo a čajo.Když jsem chtěla místo čaje zacpat rozevřený vrata jen dudlajzem,absolutně jsem nepochodila.Teď si madam vyspává,zatím co já musím vstávat v 6.50 s Terkou,vypravit ji do školy a vyvenčit Amálku.Sem já ale chudák... :frowning2: :grinning: :grinning:
2. bře 2010 v 07:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.