• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
No uznávám, že laťka je hodně vysoko :dizzy_face: holt se budem muset snažit :grinning: Naštěstí je z čeho vybírat, holky nám rostou do krásy :dizzy_face:
Gabča se drží, šikula :slight_smile: S tím jménem je to boj, co. No my jsme byli tuhle po kontrole s manželem na obědě, říkali jsme, že ted asi dáme toho Martina, když v tu ránu tam začalo pobíhat nějaký úplně debilní dítě (každýho obtěžovalo, ale nepoznali jsme, jestli je nemocný nebo jen rozmazlený) a pochopitelně na něj volali Martííínkůůů :sweat_smile:
Jé Anežka svátkuje, tak to všechno nejlepší, ať ji rodiče moc nezlobí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. bře 2010 v 07:48  • Odpověz
Dobré ráno :dizzy_face: .

Anežce přejeme všechno nejlepší, hlavně zdravíčko. :slight_smile:

My máme už noce malinko lepší, občas tam dá i 3,5 hodinovou přestávku. Ale jsem stejně hotová, mám migrény a to mě teda bere hooodně moc energie.
Dnes mažeme na rehabku, vypadá, že bude hezky, tak to bude fajn prochajda. Pak k našim a přijdeme večer.

Hezký den všem.
2. bře 2010 v 08:57  • Odpověz
Anežce všechno nejlepší k svátečku, především zdravíčko a to ostatní ji rodiče koupí :wink: :slight_smile:
2. bře 2010 v 09:01  • Odpověz
Hezký den všem,
dneska asi moc nebudu, jedu k mamce chce upéct tu buchtu - luxusní jahodové řezy :stuck_out_tongue_closed_eyes: , zítra čekáme velkou návštěvu, tak mamka bude vařit a já ji upeču a mě zítra čekají palačinky a domácí houstičky nachystat

takže zatím páčko užijte si den :wink:
2. bře 2010 v 09:03  • Odpověz
Ahoj holky.

Mooooc děkujeme za přání, fakt jste mi udělaly radost (hormony, nehormony, docela jsem se dojala) :grinning: :grinning:

U nás už třetí noc na prd... zkrátka se kolem jedenácté probudí, povídá, křičí (ne pláče, ale křičí na svět). Totéž kolem třetí a pak zase po šesté. Samozřejmě ji zacpe mlíko, to není problém... ale když takhle v noci kojím "furt", tak mám pak plná prsa přes den, kdy už mlíko nedostává a měla by se učit bez něj... ale co, hlavně, že je zdravá... a zuby nic... ale teď, ve skoro osmi měsících, spí hůř jak v šestinedělí, to zvládla aspoň od osmi do dvou, do tří, teď ani náhodou... třeba že by úplněk?? :grinning:

Jsem si vylila stesky... užijte si den, bude (snad) krásně. :wink:
2. bře 2010 v 09:24  • Odpověz
Krásný den...

Anežce vše nej k prvnímu svátku :dizzy_face: !!! Copak asi Anežka dostane :confused: ???

Já abych se šla chystat, dneska máme plavčo...
2. bře 2010 v 09:39  • Odpověz
# # #
# # # # Dva slepí piloti s nasazenými tmavými brýlemi jdou v
# # dopravním
# # # # letadle uličkou mezi sedadly. Jednoho vede slepecký pes, druhý
# hledá
# # cestu
# # # # ťukáním hůlky. Vejdou do pilotní kabiny, zavřou za sebou #
# # dveře a
# # nastartují
# # # # motory. Cestující na sebe nervózně pohlédnou # a čekají,
# # kdy jim někdo
# # # # oznámí,
# # # # že jde o žert. Jenže nikdo # nepřichází a z reproduktorů
# # se taky nic
# # # # neozývá.
# # # # Letoun se # začnepohybovat čím dál rychleji po ranveji a
# # pasažéři
# # sledují
# # # # # okýnky,jak se blíží velké jezero na konci startovní
# # dráhy.Když už to
# # # # # vypadá, že letadlo v plné rychlosti vletí do vody,
# # pasažéři začnou v
# # hrůze
# # # # panicky ječet.
# # # # V ten okamžik piloti přitáhnou # řízení a letadlo se
# # zvedne do vzduchu.
# # # # Cestující si oddychnou a v # klidu sedí na svých místech.
# # Jsou
# # # # přesvědčeni, že letoun je v dobrých # rukou.
# # # # V kokpitu se ozve "Teda Bobe, jednoho krásnýho dne ty lidi #
# # zařvou pozdě
# # a
# # # # my všichni chcípnem."
2. bře 2010 v 09:51  • Odpověz
Ahojda,
nedalo mi to neposlat a teď jdu dočíst včerejšek.
2. bře 2010 v 09:52  • Odpověz
Anežce obrovskou ¨gratulaci k svátku.

Holky nic si z toho nedělejte že nespíte.My taky ne.Dvě noci po sobě .na dnešek spala u mě páč tatínek má noční a hrůůůůůza děs.Šla jsem spát asi kolem půl jedný ráno a madam vztávala v půl sedmý.A to ještě budu smrdět do 22.00 v práci.
2. bře 2010 v 09:58  • Odpověz
Ahojda,
hlásíme se po víkendu a žijem :grinning:

Agi, držím palce na IUI, aby to klaplo :wink:

Dani, njn, můj manžel mi věně vyhoudá, že mám 2O párů bot a nosím tak 4 a pořád se mi botník rozrůstá, ale co, každý máme úchylku na něco jiného, že :wink:
Jinak Anežce, vše nej k svátku :slight_smile:

Very, tak to já mám stejné, akorát, že pořád říkám, že si něco hezkého na sebe koupím, až výrazněji zhubnu, ale nohy je to jediné, co mi v těhu nevyrostlo, tak prostě boty si neodpustím :wink:
Jinak Very, recept vypadá krásně, nějak ho prubnu :dizzy_face:

Sarii, s tím oblečením o číslo větší, jsem se zasmála :grinning: :wink:, ale tebe se to týkat nebude, takže si klidně dej :wink:

Gab, držím palec, ale jste holky šikovný a určitě to ještě pár týdnů zvládnete :wink: Je dobře, že tě v nemocnici hlídají :wink: Jinak mě se líbí spíš Valentinka a nejvíc asi původně zamýšlená Sára, ta by se mi pro holčičku líbila, ale manža je proti.

Sanu, ať se Selince tvářička brzo zahojí :wink:

Čepi, krásný čárky :wink:

Věru, na masky zebra a had jsem zvědavá, nezapomeň to zdokumentovat :wink:

Jo, šmoulové, moje dětství, já měla i figurky a samolepky, jsem si připadala jako "king", teď jsme na ně s manžou o víkendu koukali na kabelovce a hezky jsme si zavzpomínali :grinning: :grinning: :grinning:

No, co se týká HA, já jsem teda nafasovala tu kojící, ale ani jsem ji nezačala brát. Takže ji doma suším a brát už nezačnu :wink: Takže kdyby nědo měl zájem, vezmu na srazíka příštího :wink:

Jé, jáji bude příští rok snažilka, to je fajn :slight_smile:

Woblu, koukej na sebe dávat pozor :wink:

Madli, držím palce :wink:

Koukám, tady už probíhjí veřejné souboje o nevěstu od Gabči :grinning: :grinning: :grinning:

Neli, ať je brzo líp :wink:

Tak, snad jsem nikoho nevynechala. My jdeme v pátek na první cvíčo, už se moc těšíme, včera jsem byla pávit se švagrovou, dneska vyrazím objet ještě pár věcí do města, co nám chybí zařídit, doma bude asi kuřecí s rýží nebo treska se zeleninou k obědu :dizzy_face:. Spíme docela dobře. Teď řešíme koupi auta a teda pořád nevíme, no :sweat_smile:. Na konec března jsem objednaná na gyndu, tak uvidíme, jestli nám mudra posvětí naše plánované snažení :sweat_smile: :dizzy_face: .
2. bře 2010 v 11:09  • Odpověz
Bude nová verze MK :confused: :confused: :confused: ...
2. bře 2010 v 11:17  • Odpověz
Jj, Sarii, bude, už jsem to někde četla, je to kvůli tomu, že se někdo nabourával do IP různých uživatelek, četl maily a tak, někde jsem to četla. Prý to bude líp zabezpečeno a bude to na stejným principu jako modrá střecha :confused:
2. bře 2010 v 11:21  • Odpověz
Právě jsem na to koukala.To zase bude než si zvyknu. :grinning:
2. bře 2010 v 11:21  • Odpověz
2. bře 2010 v 11:39  • Odpověz
Holky, ten nový koník bude určitě super, hlavně se mi líbí soukromé zprávy. Tam si můžeme dát i náš blog a nikdo jiný než mi do něho nemůže. Me se teď stalo, že zprávy určené pro vás četla švagrovka a předala tchánovcům a byl problém:frowning2:
2. bře 2010 v 11:51  • Odpověz
Jo, mě se to taky líbí z jistých důvodů.... :rolling_eyes:
2. bře 2010 v 11:53  • Odpověz
Jé, to je hezký, tam cinemama, dobrý nápad, ale Kubík by tam asi neydržel. Si teda myslím :sweat_smile:
2. bře 2010 v 11:55  • Odpověz
Hoj

Zdravím v rychlosti.

Tesi kortikoidy jsou teda svinstvo, ale už dneska po jednom namazání to má dneska lepší, tak snad jí to zabere.....

Dnešní kontrola : ve 4 měsících 7390 a 64 cm, tak to není zase tak špatný :grinning:

Jedu do mama hotelu, vracím se v pátek,tak se nahlásím. Mějte se všechny a držte se děučata, zatím paaaa

JOoooooooooooooo a teda z případného srazu ve čt se omlouvám....... :pensive:
2. bře 2010 ve 12:08  • Odpověz
Sanu, my máme kortikoidy taky v jedný mastičce, namazala jsem to Kubíkovi jen na obličej, dle rady doktorky a od té doby nic, určitě to zabere i Sel :wink: Ale mažu jen minimálně, jinak nám zabírá Lipobase, ekzémek skoro fuč :wink:
2. bře 2010 ve 12:13  • Odpověz
A co, to jsem nezaznamenala, on bude čtvrteční srazík???? No, vím, je první čvrtek v měsíci :dizzy_face:
2. bře 2010 ve 12:14  • Odpověz
Tak jestli bude ve čtvrtek srazík, tak se také omlouvám - jedu si pro výsledky....
2. bře 2010 ve 12:47  • Odpověz
tak já volala švagrové a nakonec prubneme tu Cinemámu, díky za typ Sarii :dizzy_face: :wink:
2. bře 2010 ve 12:49  • Odpověz
Ahoj...

.. zapomněla jsem napsat, že to nespaní u nás je proti Nelinčinýmu Kubíkovi sranda a to nemám migrény. Takže Neli, opět - obdivuju a držím palce, ať je líp!

Sanusko, fakt pěkné váhy! A mazání ať zabere!

Sari, zítra jedu (jedem) na výlet do Jaroměře do práce. Ach jo... kdybych nejela, skočím na kůň a přijedu do kina...

Srazík ve čtvrtek nějak taky nevidím dobře, ale příští měsíc je to tutovka! :dizzy_face:

Madli, vtip dobrej :dizzy_face: taky mám v mailu jeden takvoý vtip, ještě dnes pošlu.

A nový MK? To jsem zvědavá, jak se to zvládnu naučit...
2. bře 2010 ve 14:16  • Odpověz
Hoj holky!
Tak my byly na té kontrole s kyčlema,tak to máme dobrý a už nemusíme chodit na kontrolu.Tak jsem ráda,že máme jednu věc zdárně za sebou.Zítra snad zmákneme i tu další - náušničky... Už se moc těším,ale zároveň bojím,aby jí to nebolelo,ale každý říká,že to jen štípne,tak snad to tak bude.

Spaní v noci...My na tom taky nejsme nijak valně.Vždyť víte,když si tu tak často stěžuju :sweat_smile: A taky jsme měly v šestinedělí noce naprosto pohodové,i s 5ti hodinovými intervaly.Proč se to tak strašně změnilo nevím,možná tím spurtíkem či co... No,všechno je jen na nějaký čas,takže i to spaní jednou bude dobrý,stejně jako zuby,až porostou,tak neporostou až do 18cti,ale jen nějaký čas.To mi jednou někdo řekl a od té doby si na to vzpomenu vždycky,když je mi nejhůř. :slight_smile:

A mám zprávu od Gabči: Tak nález na čípku mám stejnej,gynipral pomaha.Když budu ležet,tak snad vydržíme a doufám,že aspoň 6t.Zdravím! G.

Srazík... Taky to tentokrát nevidím.Možná by jsme to měly nechat na příští měsíc,když jsme se viděly nedávno,aby jsme si nezevšedněly. :grinning:

Ještě něco jsem chtěla..... Joooooo,novej koník! Tak to jsem na to teda zvědavá.Já takovej počítačovej analfabet. :confused: :sweat_smile: :grinning:

Dítko se mi vrátilo ze školy,tak jdeme na úkoly.Zatím pá
2. bře 2010 ve 14:48  • Odpověz
Zdravím,konečně z práce doma :slight_smile:
Zkusila jsem mrknout na nového koníka a tam jsme jen do stránky 647 :confused: a taky to pro mě bude asi oříšek :confused: ,kdybych se nějak dlouho neozývala tak jsem ztratila spojení,protože jestli někdo neumí s PC tak su to já :wink:
Taky mě zarazilo,že jsme až na třetí straně-projela jsem první,druhou-říkám si,to jsem přehlédla-vracím se první,druhá a ona třetí stránka :grinning: Kdo má na starosti docházku? :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2010 v 19:07  • Odpověz
pomoooooc, to jako nový koník je někde jinde a Vy jste všechny někde jinde??? Nechápu, nerozumím... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Večer kouknu... jestli tu nezbydu jen sama samička, to bych radši koukla na nějakou práci, asi...
2. bře 2010 v 19:19  • Odpověz
Tak.Dítko vykoupáno,nakrmeno,uloženo - nejkrásnější chvíle ze dne :grinning:
Za chvíli se vrátí Teri z tréninku a má ještě něco číst - zítra z toho budou psát test s kontrolníma otázkama,jestli vůbec vědí o čem četli.Minule donesla 3/4,ale zato tam stihla přikreslit smajlíka pro paní učitelku,a připsat aby měla hezký úsměv.A u toho bylo od paní učitelky červeně napsáno: Děkuji moc! Tak se sice snažila,ale poněkud jinak... :grinning: Tak doufám,že pro tentokrát oslní svými odpověďmi. :grinning:

Sanu - ještě k té vaší váze.Nechápu,že Selinka má tolik co Klaudi,ale jako Otesánek vypadá jenom Klaudi,ale Selinka ne... :confused: :sweat_smile:
2. bře 2010 v 19:29  • Odpověz
Ahoj hoky,
tak já jsem dneska nějak ko, bolí mě v kříži a jsem strašně unavená půjdu spát s malou.

Jinak jsem dneska volala do Sanusu v kolik mám ve čtvrtek přijít a sestřička se vyptávala jak to se mnou vypadá, tak jsem řekla, že jsem asi těhu tak zakřičela na celý sanus , že jsem v tom a pak se ptala jak to dělám, že hned napoprvé otěhotní, že bude chtít recept i pro ostatní maminky:slight_smile:
2. bře 2010 v 19:36  • Odpověz
Dani... ne ne, ještě jsme tady :wink: , ten "novej" je k nahlídnutí a na ošahání :grinning: ...

Já mám omluvenku, byla jsem cvičit :wink: .

Jj, tak srazík se odsouvá na příště, to je rozumný :sunglasses: ...

Kamarádka mně volala, že do kina nemůže, tak asi půjdu sama :confused: ...

Věru... Seluš a Klaudis mají stejně kg? Lépe řečeno g? :confused: :confused: :confused: . Terka si smajluje s účou :dizzy_face: :sweat_smile: :sunglasses:...

Čepi... sestřička měla upřímnou radost, to je kráááásnýýýý :dizzy_face: ...
2. bře 2010 v 19:55  • Odpověz
hoj,hoj

tak jsem to jen tak přelítla,

sms od Gabči, předala Věrka, tak super :wink:

nový MK, tak kdyby to nemohl číst nikdo jiný jen my, bylo by fajne, ale jak by se přidávaly nové snažilky??? :confused:

Sanu, váha krásná :wink:

u nás je taky to kino jak psala Šári, jen dávají jiný film a vstupný je myslím 50kč:

http://www.hvezdnamama.cz/program-v-kine
2. bře 2010 v 19:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.