• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Posouvám....

Kino bylo pěkný, fajn oddychovka :wink: ...
3. bře 2010 ve 14:16  • Odpověz
Hoja, dočtu později, právě jsme přišly.
Kino se nám taky líbilo, pak jsme hodily rychlé kafčo a obcourly v rychlosti město :slight_smile:
Sarii, Marinka je prostě zlato, skoro celý kino prospinkat :wink:, to my si můžeme nechat jen zdát :grinning:
3. bře 2010 ve 14:25  • Odpověz
Posouvám, zase :confused: :confused: :confused:

Tesi... taky jsem ji blahořečila :grinning: :grinning: :grinning: ... Zaplať pánbůh, že spala, 2 hodiny bych ji na klíně neudržela :astonished: ... To ti Vaši kluci byli zlatý!!!
3. bře 2010 v 16:45  • Odpověz
No, Sarii, je tu nějak mrtvo :astonished: , že by fungovala už ta nová verze a všechny holky byly tam??? :astonished: :astonished: :astonished:
No, Lukášek je hodnej od přírody, ale Kubík teda příjemně překvapil :wink: , zopakujeme to zase příští měsíc v Grandu? :wink: Bys pak mohla jít na kafčo s náma, kdybys chtěla :wink: Bylo to fakt příjemně strávené dopoledne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. bře 2010 v 16:56  • Odpověz
já měla tu návštěvu a teď jsem vypravila manžu, aby mi natankoval do auta ať se zítra nezdržuji až pojedu ke své Dr.

holky si užily kino, tak to je moc fajn :dizzy_face:
3. bře 2010 v 17:31  • Odpověz
Danča cestuje, Sanu v mamahotelu, Gabi v nemocnici, někdo v rachotě a zbytek?????? asi po procházkách
3. bře 2010 v 17:32  • Odpověz
hlásím se :slight_smile:
byly jsme s Maruškou venku , u nás fakt krásně, zase si vytáhla odrážecí motorku, tak jsme byli jezdit. Loni ji moc ta motorka nebrala a letos ji z ní nemůžu dostat. U nás je to samý kopec, tak jsem se i proběhla, doufám, že jsou míma už pořádně zakouslí. Jinak jak je venku takhle hezky tak se nám ani domů nechce.. Už se těším, až se víc rozjede jaro a budeme jezdit s tatkou na letiště....
3. bře 2010 v 17:56  • Odpověz
autor
ahoj kočulky :slight_smile:
tak hlásím, že příší pátek jdu na UTZ před IUI. MS přišla nečekaně o 2 dny dříve,ale co zase se bude něco aspoň dít. :slight_smile:

Jak jsem to rychle prolítla tak vidím, že se vám všem daří dobře, těhulky přibývají a to je moc fajn. :dizzy_face: :dizzy_face:
3. bře 2010 v 18:03  • Odpověz
ahojky holky.jé agi já půjdu v úterý na utz tak pokud dopadne iui tak budeme skoro stejně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2010 v 18:25  • Odpověz
Ahoj holčiny.
Tak jsme si užily výlet, bylo to moc fajn, vypadnout z baráku do toho sluníčka... a v práci jsem příjemně pokecala, Anežka se předvedla jako dokonalé hodné mimi, dostala jsem tašku věcí na jaro a léto, takže vyprat a nosit... (vše ma malou, ne na mě) pak jsem se potkala s kámoškou, zašly jsme do Santošky na oběd, odpol. ještě do bytu, teď krmení, koupání a na osmou jdu na fráninu... tak to mám rozlítané. Ale dočetla jsem.

Botičky a kšíry nafotím.

Čepi, moc držím palce!!! A copak dělá taťka na letišti? Lítá nebo skáče???

Vysočanko, Tobě taky. A věřím, že to bude OK :wink:

Míšovi brzké uzdravení - Very, rýmy u dětí netrvají ani 7 dní. Doporučuju zvýšenou hlavu při ležení (podložit postýlku) a často odsávat. A kdyby došlo na zábaly - neboj, fakt zabírají - a kupodivu u toho dítě neřve, tak neboj, fakt je to v poho :wink:

Agi, držím palce na IUI... moc držím palce!!
3. bře 2010 v 18:56  • Odpověz
Ahoj kočule!
Tak to máme za sebou!!! Nafotit jsem dneska ještě nestihla,ale hned zítra to (snad) napravím.Máme tmavě červené pecičky a Klaudince mooooc sluší :dizzy_face: Byl to ale boj :confounded: Klaudinku jsem si musela vzít na klín (naivně jsem si myslela,že se to odbyde jen se sestřičkou a doktorkou a já budu ušetřena...),držet jí ramena a tlačit je hodně dolů,zezadu za mnou stála Dr.a držela Klaudi hlavu,proti nám seděla na židli sestřička se zbraní a mířila :confused: Klaudi se to nelíbilo,že ji držíme v křeči takovou dobu a začla křičet.Pak sestřička vpálila levou naušničku a Klaudi spustila vyrvál na celý barák.Já trpěla úplně neskutečně a to nás čekalo ještě druhé vystřelení... Tak to sestřička zase namířila a picla,Klaudi zase vyrvál,zaplatily jsme,rozloučily a odebraly se do čekárny.Ještě chvíli tam klaudinka pobrekávala,ale brzo se utišila a začla se smát na babičku,která tam byla s náma.Tak snad ji to tolik nebolelo a brečela spíš ze strachu z toho držení a že ji to jenom štíplo,jak říkala Dr. My byly s babičkou úplně mimo,že babča odkráčela v modrých igelitových návlecích až ven,na ulici.Tam jsme se pak začly šíleně chechtat,všechno z nás spadlo a Klaudinka hnedka spokojeně usnula. :slight_smile: Uf,ale jsem ráda,že je to za mnou a že už se žádnou dcerou na nastřelování naušnic nikdy nebudu muset jít. :grinning:

Zítra se jdu na chvilku podívat na Gabču,tak ji budu od vás pozdravovat a podám pak info,jak se jí daří.

Kino... Tý jo,šla bych hnedka taky.Ale vůbec si to s Klaudi neodhaduju tipnout,jestli by tam nestropila humbuk a já nemusela kino předčasně opustit :sweat_smile:

Agi... Sakra,tak ať už to konečně vyjde!!! Já bych Ti to tak strááááááášně moc přála!!! :wink: :wink: :wink:
3. bře 2010 v 19:48  • Odpověz
Dobrou... pozamyká Danča :wink: ...
3. bře 2010 ve 21:42  • Odpověz
Věrko, tak tady držela na klíně sestřička a hlavičku měla mězi svejma prsama a střílela doktorka... ale hlavně, že to máte zdárně za sebou :wink:

holkýýýý, kdo to říkal na srazíku, že má ty plavací básničky?? Prosím, do IP nebo do mailu. Dík :slight_smile:

Zamykám, dobrou :grinning: :wink:
3. bře 2010 ve 22:25  • Odpověz
AGI moc si preju aby to klaplo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. bře 2010 ve 23:43  • Odpověz
Dobré ráno, tak já za chvilku vyjíždím na tu krev.
Krásný den.
4. bře 2010 v 05:06  • Odpověz
Ahojky holky.Tak u nás ráno menší mrazík -9 ale nebylo to ttak strašé když jsem vedla káju do školky. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2010 v 08:14  • Odpověz
Hezké ráno, hezký den...

Věru... jak tak čtu, píchnutí a nastřelení je pro dítko stejně náročné. Už se těším na foto :dizzy_face: ...

Dani... plavací básničky :grinning: :grinning: :grinning: ... Jestli myslíš ty, co říkáme při plavču, tak mám ty, co aplikujeme :grinning: ... chceš je poslat???

Veru... včera jsem úplně zapomněla, jsem si to přemítla až před spaním... Míša má už teď 5 530g :astonished: :astonished: :astonished: ??? Dani, Soni... je to možný :astonished: :astonished: :astonished: ??? Tohle měla Mar v půl roce :astonished:!

Čepi... držím pěsti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
4. bře 2010 v 08:18  • Odpověz
Hezký den,

Čepi, hodně štěstíčka :dizzy_face:

Klaudinka zvládla naušničky těším se na fotečku :wink: :dizzy_face:

Šári, jjj, má to po taťkovi :grinning:

Dančo jen taková technická :grinning: , když jsi přidělávala na podvozek kočárku autosedačku, tak na těch adaptérech je dole taková červená pojistka, ale ta mi nikam nezapadá, na toto mám návod jen v polštině a nikde jsem se nedopídila toho na co to je, zacvaknutý to mám a drží to z vrchu jsou na autosedačce červéné pojistky, ty chápu, ale tu pojistku na tom adaptéru na té konstukci ne :sweat_smile: :confused: (nebo to je pojistka na jiný kočárek-mě teď tak napadlo)???? děkuji

my za chvíli razíme k mojí gyndařce, snad bude konečně va na a mazlení s Taťkou :dizzy_face:
4. bře 2010 v 09:25  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

Jo, jo, Sari, tyhle básničky chci... někdo říkal, že jich je asi 40, ale mě by jich stačilo i míň...

Very, tak tuhle pojistku jsem řešila nedávno. Ona asi není na nic... já myslela, že je na vyndání z adaptérů a nešlo to a nešlo... protože na to je jiná. Takže jsem to pustila z hlavy, asi je "na nic".

Pěkný den! A Čepi, držím palce!!! Tipujuuuuuuu 1025 hcg :wink:
4. bře 2010 v 09:44  • Odpověz
Dani, díkes moc :wink:
4. bře 2010 v 10:02  • Odpověz
tak jsem tu
HCG máme 388, tak to je jen jedno mimo ale je:slight_smile:
U Marušky jsem měla 277
4. bře 2010 v 10:38  • Odpověz
no CEPI to je super!!!!! a kdy jdes na dalsi KO?
4. bře 2010 v 10:39  • Odpověz
Čepi... paráda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: !!! Je to tam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: !!!
4. bře 2010 v 10:50  • Odpověz
další kontrola je 18.3. a to mimi už i uvidíme
4. bře 2010 v 10:51  • Odpověz
nooooooo to je krasny datum .)))))))))))
4. bře 2010 v 10:51  • Odpověz
čepi gratulka :slight_smile:
jen tak dál ..
4. bře 2010 v 11:34  • Odpověz
Ahoj holky!
Cepi gratuluju k Hcg :wink: :dizzy_face: A předávám pozdrav od gabči.Drží se holka.Bříško jí sice pořád příšerně tvrdne i při sebemenším pohnutí,ale leží,leží a zase leží a ještě neztratila ani úsměv,tak je to dobrý. :dizzy_face: Moc vás všechny zdraví :wink:

A přidávám foto naší onáušnicované slečinky :slight_smile: :wink: Dnes jí je pět měsíců - to je hrůza,jak nám to letí.... :dizzy_face:
4. bře 2010 v 11:45  • Odpověz
Čepi, moc gratuluju!!!! Krásné číslo!

Věrko, díky za zprávy od Gabči, na tu moc myslím... :wink:
4. bře 2010 ve 12:01  • Odpověz
Čepi, tak to má být :dizzy_face: Jakýpak caviky s tím, šup do břucha a je to tam :dizzy_face:
Gab se drží, to je fajn, však už jsme zase o nějaký ten týden starší :wink:
Náušničky super, frája :sunglasses: já jsem naim vděčná, že mi je nechali dát jako malinké, když si vzpomenu, jak se pak holky v deseti, dvanácti letech chystaly a bály se...

Já v noci nemohla spát, bolela mě třísla a nešlo to moc zaspat, dopoledne jsem problila, ale pak se vychrupčila a dala malou procházku na sluníčku s pejsanem, tak je líp.
4. bře 2010 ve 13:55  • Odpověz
Věru... děkujeme Klaudi za pózování :wink: ... Pěkný :dizzy_face: ... A tyhle ji zůstanou, nebo ji koupíte jiný :confused: ? Má je pěkně "střelený".To mně je píchal doktor chlap a taky to je vidět :grinning: . Mám dírky skoro tam, co mi ucho přechází do obličeje. No votřes. Takže náušnice nenosím :angry: .

Woblu... myslíš, že ti to zvracení porodem přestane??? Tomu snad ani nevěřím :astonished: !!!

Gabule se drží, fajne :wink: :wink: :wink: ...
4. bře 2010 v 15:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.