• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Ahoj trochu jsem neměla sil na Pc. Včera jsem tu měla tchánovce a švagrovou s rodinou na oslavě a měla jsem toho plný zuby.

Tři dny mě tak píchá v podbřišku, že jsem chtěla jet na pohotovost, ale nejela
4. bře 2010 v 17:22  • Odpověz
Čepi gratulka k Hcg to máš víc než jsem měla teďka já.
4. bře 2010 v 17:23  • Odpověz
Holky dr. říkal, že to HCG je v normě, tak teď jen 14 čekat, jestli se roztluče srdíčko...
4. bře 2010 v 18:06  • Odpověz
ahojky, jsem doma od mamul

Čepečku, obrovská gratulace!!!!!! :dizzy_face: přesně tak: je to tam!!!!!!! :wink:

Věru, Klaudinka teda opravdu luxusně zapózovala a je z ní opravdu velká slečna :dizzy_face: :slight_smile: a díky za zprávy od Gabči

já na kontrole super, sestřička unešená z našeho mladého, že je opravdu krásně vyloupnutý a jaký měl ohoz "švihák lázeňský", tak jsem se pyšnila :sweat_smile:
paní Dr. spokojená, že prý je vše OK, čípek bez poskvrny,tak snad je vše jak má být :wink: a na kontrolu jdu na konci dubna na odběr cytologie, že teď by nemusel vyjít výsledek dobře, ještě vlivem hormonů.

Woblu, teda ty s tím zvracením zažíváš :confounded:

Dančo, tak jsme si s mamkou super podrandily se sedačkou na podvozku :wink:

Dabli, klííííd, nestresuj se, bude to dobrý, musíííí :wink: , píchání v podbřišku je dobré znamení
4. bře 2010 v 18:39  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme zas měly s dalšíma mamkama krátké setkání na kávu, bylo to fajn. Malý holky si taky pokecaly, už se vzájemně "vošahávaj", nebo jak to napsat slušně - když se něco hýbe, tak se na to šahá (myšleno ručičkou na ručičku). Zkrátka je to legrační je pozorovat.
Přidala jsem fotky (ne z té akce, ale z plavání a ze svátku).

Věrko, Klaudince to sluší!

Dabli, neboj, to dopadne!

Very, jasan :dizzy_face:

Gabčo, Woblud, jen tak dál (a pokud možno bez bli..).
4. bře 2010 v 19:18  • Odpověz
Tak Verý dneska skočíš na kozlíka :slight_smile:?

Rychnov - Anežka je krásná v tom bazénku jak ryba ve vodě.

Jsem ko - dneska v noci jsem nemohla nervozitou zabrat a vstavala jsem před 5 tak jsem vyřízená jdeme si se šnečkem ( jak mája mimi říká) dáchnout
4. bře 2010 v 19:37  • Odpověz
Zdravím děvčata.
Tak jenom hlásím, že dnešní kontrola u doktora dopadla dobře.
Holky měří 63 a 62 cm a váží 6040 a 5720 g, takže naprostá spokojenost.
Začínáme s tuhou stravou. :sweat_smile:
4. bře 2010 v 19:42  • Odpověz
Muchli, musím reagovat na tvůj příspěvek s váhama holek, jsou krásný :wink: :slight_smile: a my se doma s manžou tlemíme tomu našemu mazlikovi v postýlce (5530g) v 6 týdnech :grinning: ....taťka konstatoval, že u kluků se to bere jnak :wink: :slight_smile:
4. bře 2010 ve 20:14  • Odpověz
Čepi, no dneska asi nééé, ale víkend to jistí :slight_smile: :zipper_mouth: :grinning:
4. bře 2010 ve 20:15  • Odpověz
nikde-nikdo :confused:

Dančo,moc vám to holky spolu sluší v bzénku a Anežce se to očividně líbí - to je moc dobře :dizzy_face:

brou noc všem
4. bře 2010 ve 21:45  • Odpověz
Anežka je totiž rak a raci (prý) vodu milují :slight_smile: A díky za pochvalu!

Very, víkend to jistí :grinning: :grinning:

Čepi, jen si dáchni, je to potřeba!

Holky, přeju krásnou dobrou, taky dnes jdu dřív, protože jak zalehne manžel po noční, opouštíme ložnici, tak to musím být vyspalá... :wink:
4. bře 2010 ve 21:57  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím vás již z domova. Lázně byly nádhernej relax, super odpočinek, jsem plná nových sil a poznatků krás naší vlasti :slight_smile: Měla jsem strach, že to tam měsíc nevydržím a nakonec to tak strašně rychle uteklo, že bych dala ještě měsíce dva :slight_smile: Musím konečně přijít na to, jak se sem dávaj fotky a pár vám jich sem mrsknu. A teď už zase klasika :frowning2: Práce, doktoři, debordelizace bytu atd....... Tak trochu víc mě furt zlobí ta moje toxoplazmóza, ta jedna hodnota ne a ne klesnout, takže dnes jsem z infekce odešla s tím, že od desátého týdne těhotenství (až se to tedy povede) budu zřejmě na antibiotikách. Kontrolní imunologie už je v pořádku, takže snad malej František vyslechl a osahanej pinďour zabere :slight_smile: Mějte se, dětičky ať rostou a papa zase někdy :wink:
Ps: Nela mi posílala společnou fotku ze srazíku, takže chválím a všem vám to tam moc sluší. Máte nádherný prťata.
4. bře 2010 ve 22:16  • Odpověz
Ahoj všem!
U nás noc dnes nějak obdivuhodně pohodová... :confused: Bojím se radovat,abych to nezakřikla :sweat_smile:

Dopoledne máme návštěvu Sanusu - Provazníček mi po šestinedělí řekl,ať se ukážu ještě po 2-3 měs.Tak půjdeme i s Klaudinkou,tak doufám,že bude hodná holčička a neudělá mi tam ostudu. :sweat_smile:

O víkendu nevím... Terka zase bude mimo domov,u kamarádky.Tak jak může,tak šup někam vyzitýrovat :sunglasses: A já budu s Klaudi sama,možná pojedeme šít kostýmy,když v týdnu to padlo.Mám dělat ještě tu moranu a dodělat si zebru na karneval,tak si nějakou tu činnost určitě najdu.

lady-fajn,že se Ti v lázních líbilo.Tak přeju ať se kýžený efekt co nejrychleji dostaví a díky za pochvalu srazíkové fotky.Bylo to tam moc fajn. :slight_smile:
5. bře 2010 v 07:23  • Odpověz
Dobré ráno,
u nás zase sněžilo, a je -5, ale začíná svítit sluníčko. Už toho sněhu letos bylo dost!!!

Jinak dneska jedeme k rodičům, tak se těším. A dneska k obědu budou střapáčky se sýrem a zelím a rýžová polívka.

Dneska se mi zdál hnusný sen, že jsem o mimi přišla brrrr ještě teď mám husinu. Tak doufám že se to nevyplní.
5. bře 2010 v 08:13  • Odpověz
JO ČEPI to se mi zdá furt, ale slyšela jsem , že když se ti to naopak zdá, tak je to dobré.
Ale je to hnus já se vždy vzbudím celá spocená.
5. bře 2010 v 08:59  • Odpověz
Ahoj holčiny,

Lady, to je fajn, že sis odpočinula, já na Frantičkovky taky ráda vzpomínám, to už je let... šest, tuším... A moc Ti držím palce!

Čepy, fuj takový sny, neboj, bude to OK, zpravidla špatný sen znamená to dobré, naopak třeba svatba ve snu není dobré znamení... ... koukám, že jsme se s Vysočankou v hodnocení shodly, tak je to asi pravda :wink:

My máme dnes plavání a odpol. anglinu, takže se nezdržím, navíc zařizuju kvůli bytu...
A teď jsem přebírala ty vyprané a vyžehlené věci, Anežka bude kočka, to se těším na jaro...

Užijte si den!
5. bře 2010 v 09:33  • Odpověz
Ahojda berušky,

Cepi veeeeeeliká gratulace.

Agi a Delf, já byla na IUI ve středu.

Věru Klaudinka je opravdová slečna s těma naušničkama.Adélce když je nastřelovali,tak mě poslali vedle.Ale taky plakala jen chvilinku.než jsme vylezli ven,tak usnula.
5. bře 2010 v 09:57  • Odpověz
Pěkný den všem,

tak já ráno o půl 7 nakojila a protože se mi nechtělo vstávat, tak jsme s Mišánkem zalehli a spali až do půl 10 :dizzy_face: (bááájo)

Dani, rak je stejně dobrý znamení, to je můj synovec a proto i ta citlivost kolem úplňku, ségra z něj vždycky šílí :grinning:

Čepi, ty sny jsou přesně jak ti psaly holky, ty špatné dopadnou dobře :wink:, ale mimochodem já dnes měla taky blbé sny o bejvalým :stuck_out_tongue_closed_eyes: se mi tam nějak namotal fůůůj

my čekáme na mamulku a pak vyrážíme směr lékárna a do Tesca pro rukavičky bavlněné, snad je tady taky mají

všem pracujícím, huráááá je tu pátek :wink:
5. bře 2010 v 10:40  • Odpověz
Lady, super, že jsi vylázňovaná a teď už ať to nese jen to ovoce :wink: :dizzy_face:

Dani, užijte si plavčo :wink:

Věru, jééé do sanusu, taky by jsme se tam měli jít ukázat :slight_smile:
5. bře 2010 v 10:42  • Odpověz
a jdu se chystat, budu možná odpolko, to bych měla žehlit, ale uvidíme
5. bře 2010 v 10:42  • Odpověz
Very už aby i ten pátek byl za mnou.Dělám s jednou paní a to je taková neuvěřitelná brzda až to bolí.Samozřejmě že když nestíháme,tak to slíznem všechny tři.Ta druhá holčina je v pohodě.paní furt říká jak se celou směnu nezastaví ale při tom si jeden lážo plážo,žádná honička a my dvě lítáme jak hadr na holi .A při tom by mě ta práce i bavila.
5. bře 2010 ve 12:06  • Odpověz
Čus holky!
Jsme zpátky.Venku je sice hezky,ale šíleně studenej vítr,tak jsme docela rády zase doma.V Sanusu to proběhlo moc prímově.Provazníček měl dneska rozpovídáno,tak jsme rozebrali i spoustu věcí soukromých a pochválil mi dítko :dizzy_face: :slight_smile: Se mnou je všechno v pořádku - udělal mi nějaký stěr (cytologii??),udělal UZ... Tak si mám za měsíc zavolat o výsledky a kontrola jinak u něj až za rok.
A zrovna psala Gab,tak tlumočím: Tak UZ dobrý - malá vyrostla.Hrdlo i čípek drží.Tak to v klidu doležíme.Jsem odstěhovaná,cigi (spolubydlící pozn.redakce :grinning: ) furt hulila.Holčička prý bude drobná.Má 1 300g.Pá G.
5. bře 2010 ve 12:08  • Odpověz
Jo a jinak jsem zase pěkně vytočená :angry: Pánové nahoře nám snížili mateřskou a já jsem tím pádem pobrala celých 6 851 Kč.Dobrý,ne? Při nájmu 5 500... :frowning2: :angry:
5. bře 2010 ve 12:09  • Odpověz
Ahoj... zase pátek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jsem další s hrozným snem :astonished: !!!

Dani... tak to se máš! Myslím tím ty věci. To Mari dostává věci po 2,3 leté sestřenici, ale to jsou kolikrát hadry, že i na doma bych se styděla je dávat :rolling_eyes: ...

Všem hezký den!!!
5. bře 2010 ve 12:10  • Odpověz
Pěkné odpolko, ségra má bloklá záda, tak jsem doteď hlídala malýho... je to prďoch :dizzy_face: už se máme zmáknutý, tak je to fajn. S tím mým to bude horší :sweat_smile:
Díky za info o Gab, to vůbec nevadí, že bude drobná, hlavně že vyvinutá :sunglasses:
Nějak nestíhám sledovat ty iui - madli, delf, agi, co Lůca?
Lady, vítej zpátky, budete teď zkoušet iui, nebo počkáte, jak se to vyklube?
Já už teď v noci taky špatně spím, dneska mě snad nic ani vyloženě nebolelo, ale o půlnoci jsem si brala prášky a do tří se převalovala :confounded:
5. bře 2010 v 15:30  • Odpověz
tak my jsme zase ponakupovaly s mamkou :grinning: :sunglasses: , my dvě spolu to je na celé odpoledne :grinning:

Madli, jo tak takovýhle se najdou všude, jen škoda že vám dělá špatný jméno, no holt to budete muset říct buď jí a nebo šéfovi, jak se věci mají, abyjste nebyly škodné :wink:

Věrko, to je teda síla :angry: :pensive: , to je podpora pro rodiny s dětmi :frowning2:
a díky za sms od Gabči, že jsi ji předala - já než se sem dostanu :sweat_smile:
5. bře 2010 v 17:45  • Odpověz
Lady... ať se brzo úspěšně zadaří :wink: :wink: :wink: ...

Věru... ti ex přidá, ne :confused: ???

Veru... skoupený Tesco :grinning: :grinning: :grinning: ???

Mar už spí, odpolko měla průjem, pak blinkala a teď teplůtka...
5. bře 2010 v 18:47  • Odpověz
Šári, v Tescu jen rukavičky, ale máme tam známou v květince, pak jsme vzaly kaufland a hypku a tam zase byla paní s Avonem atd., pak poštu .........no prostě jsme udělaly okružní
5. bře 2010 v 18:50  • Odpověz
my s mamkou jsme hrozný, když jdeme do města :sweat_smile:
5. bře 2010 v 18:52  • Odpověz
... mě by tři obchoďáky za odpoledne zabily!!! nějak to nakupování nemusím...

Věrko, dík za zprávy od Gabči - obě, Wobludko i Gabi, držte se!

Sari, přeju, ať je malé líp!

Věrko, je to pěkně na prd s tou mateřskou....
5. bře 2010 v 19:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.