• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
jsme zpět, tyčinky měli pouze v Afi v lékárně, jinak v některých ani nevěděli co to je, homeopatika mají v Globusu a Hypernově, ale jen ch9, takže ch5 objednám u nás :wink: v pondělí

a zapomněla jsem říct, že mi manža vyžehlil než jsme jeli do PCE :grinning: (aby jste se zase pobavily, on poděkoval mě za oběd a já jemu za vyžehlení :grinning: )
6. bře 2010 v 17:11  • Odpověz
Very... aspoň něco :wink: ... Zase žehlil, joo :astonished: :angry: :sunglasses: :grinning: ???
6. bře 2010 v 18:22  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:
Very - tak nám bylo na moučnivku doporučeno od dr. B-komplex pro děti, rozpustit ten prášek na lžičce a podat. A do 3 dnů jsme měli po. Genciálka se už nedoporučuje. Ale už jdu asi pozdě s radama, co :confused:
6. bře 2010 v 19:36  • Odpověz
Tak guláš dopadl skvěle, recept vložím... a taky dlužím kšíry, fotku... ale ne, to až na kočárku na jaře :wink: :dizzy_face:

Very, tak hurá a přeju, ať je léčba úspěšná...

Aknel, je fajn Tě zase vidět. Zdá se, že se máte fajn, to je dobře :dizzy_face: .,.. pro "nově příchozí", Aknel tady byla jediná, kdo měl ze 2 embryí najednou 3 mini mimi a rozhodla se pro redukci. To už je tak dávno!! Jo, my pamětnice...
6. bře 2010 v 19:43  • Odpověz
Jo, jo Dani, máme se fajn ted nás teda trochu přepadla rýma, ale my se nedáme :wink:
Jo, jo pamětnice, je to už fakt dávno :slight_smile:
6. bře 2010 v 19:49  • Odpověz
Dani... na jaře už bude Anežka ve sporťáku, ne :confused: ?

Aknel... ze 2 embryí 3 mimi??? To jde??? To mi uteklo :astonished: ...
6. bře 2010 v 19:54  • Odpověz
Aknel, i tak děkuji za rady, kdyby to nezabralo zkusím i tohle :wink:

a kdyby nezabralo nic z toho všeho, na té diskusi je i odkaz na nějaký lék z Německa přímo na moučnivku a je tam i odkaz na nějakou lékárnu, která ho dodá sem, tak bych pak zkusila i to :wink:
6. bře 2010 v 19:59  • Odpověz
za chvíli se mi nese večeře :stuck_out_tongue_closed_eyes: , takže už asi nebudu

takže se pro jistotu loučím
6. bře 2010 ve 20:00  • Odpověz
Sarii - je to tak. A proto nám byla doporučena ta redukce, protože ten 1 plod co se rozdělil na 2 tak by se nevyvijely tak jak měli. Hrozilo tam postižení :unamused: Tak proto jsme se rozhodli dát ty dva plody pryč a nechali jsme si jen ten jeden. Ale je to naše zlatíčko největší :slight_smile:
6. bře 2010 ve 20:07  • Odpověz
Sari, jasně, na jaře už nebude v hluboké korbě, ale na sporťáku a tak se tam budou ty červené kšíry pěkně vyjímat :wink: :grinning:

Guláš v troubě - takhle to je v receptu, doslovně opsáno:
Pokud chceš docílit fakt skvělý guláš a nechceš použít metodu "maso přes noc", tak začni klasicky - cibulka, maso, paprika atd. na plotně, podlij tak, aby bylo maso potopené, přikryj pokličkou a dej do trouby na 150 stupňů. Nevšímej si toho klidně dvě hodiny, pak zkontroluj, strč zpátky do trouby a pokračuj. Klidně další dvě hodiny. Maso bude krásně měkké právě ve fázi, kdy bude šťávička akorát, pokud dáš dost cibule, není třeba zahušťovat, pokud by bylo, tak na poslední půl hodinky tam hoď střídku z cca půl krajíčku chleba. Na rozdíl od klasické metody na plotně není prakticky vůbec třeba hlídat a navíc je ještě i chuťově lepší.

A moje poznámky - hovězí kližka, kolik masa, tolik cibule (na objem, stejné hromádky, ne na váhu!). Na olej cibuli, na chvíli, pak maso, červenou papriku, gulášové koření, sůl, pepř, drcený kmín, chviličku na plotně, tj. asi 5 minut, podlít, šoupnout do trouby, za 2 hodiny jsem na to koukla a už to skoro bylo, přidala jsem chlebík na zahuštění, trochu víc, asi 2 krajíce bez kůrky, majoránku, česnek. A bylo to mňam :slight_smile:

A teď jdu spinkat. Ahoj zítra :slight_smile:
6. bře 2010 ve 22:55  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
aknelotko, nedávno to tu taky někdo měl, tedy ne v Sanuskách, ale tady na MK. A myslím, že ty jednovaječná dvojčátka měla nějakou srdeční vadu, takže teď mají jedno dítko a jsou spokojení :slight_smile:
Já si tedy dost dobře nedovedu představit ani dvojčata, už takhle můj organismus mele z posledního :sweat_smile: včera zase blicí dopoledne, pak návštěva, tak to jsem si v klídku odseděla a šup ko do postele... dneska tradiční ranní šavle, tak uvidím, jak se to vyvrbí. Hlavně bychom potřebovali zajet pro barvu na vymalování a koberec + do ikei pro skříň... no jelikož manžel dneska z tahu ještě ani nedorazil domů, tak to nehrozí :grinning:
Jak jsem se smála Verče, kolik má oblečků, tak se veřejně omlouvám, protože včera mi toho švagrová donesla tři tašky :sweat_smile: :grinning: je pravda, že od všeho máme tak jeden dva pěkné kousky, ale zbytkem bych oblíkla mateřskou školku :sweat_smile: však ono na chalupě se to užije :slight_smile:
7. bře 2010 v 08:35  • Odpověz
Krásnou neděli,dneska tu zase moc nebudu.Včera jsme slavili u moji maminy Petrovi ,ségry a moje narozeniny a dneska budem slavit vedle u tchánovců.A jako tečku za včerejškem jsme bili za kulturou.Dostali jsme od mamky lístky do dívadla.
Tohle jsem dostala k narozeninám od Petra a Adélky.
http://www.youtube.com/watch?v=V1O5j1zfo7c
7. bře 2010 v 09:48  • Odpověz
A to ještě dneska máme sedmé výročí svatby. :slight_smile:
7. bře 2010 v 09:55  • Odpověz
Madli, vše nejlepší k narozkám a k výročí!!

Přeju dobré ráno - pro mě ráno. Anežka sice vstávala v šest, ale do sedmé jsem ji nechala v hrací postýlce a uložila se na deku na zem, tak po čtvrt hodinkách se dalo spát. A pak vstal Lukáš a byl s ní, ustrojil, nakrmil.... Takže já jsem si zalezla a chrupala a chrupala... a teď jsou spolu venku. Tak to je bomba, dnes mám pohodu a moc si to užívám... jdu pofackovat byt a tak...

Přeju všem krásnou neděli :slight_smile:

Přeju krásnou neděli :slight_smile:
7. bře 2010 v 10:18  • Odpověz
Woblud, Tvůj optimismus bych chtěla mít! Fakt to zvládáš skvěle!
7. bře 2010 v 10:18  • Odpověz
Dani tak to relaxujeme podobně.Petr je v práci,Adélka u babičky a já místo abych si užívala klídku než pojedu k mamce,tak stojím u žehlícího prkna.
A děkuju.
7. bře 2010 v 10:29  • Odpověz
Ahoj při neděli, u nás slunečné :slight_smile:

tak zatím se jazyk stále jeví bíle :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: , ale co zítra půjdu pro ty homeopatika, pak zkusím co radila Aknel a ještě popř.Nizoral tablety a pak ten gel z Německa, jen mě to prostě deptá :sweat_smile: , já bych nejraději, aby to zmizelo hned TEĎ :sweat_smile: :grinning: :pensive:

Madli, přeju také všechno nej k narozeninkám a užijte si výročí a ať vám to přinese ten nej...dáreček :dizzy_face:

Woblu, ty už to "blití" (promiňte ten výraz) bereš opravdu jako svou každodenní součást :pensive: , jo věci se neztratí a kor když máte chalupu atd. až bude náš mladej běhat u babči na dvorku tak se to taky bude hodit, těžko bych ho ráda viděla v nexťáka v blátě nebo na písku :sweat_smile: :grinning:

užijte so neděli
7. bře 2010 v 10:54  • Odpověz
jo a Madli, hezké video :wink:

a taky jsem zapomněla napsat, že náš malý šel o půl 8 večer do postýlky, usnul teda něco málo po 20hod, ale spal až do půl 4, takže bájo, ale ráno, už se mu nechtělo nás nechat vyspat :grinning:
7. bře 2010 v 10:56  • Odpověz
Madli, video je fakt krásné!
Very, Míša je zlatíčko, takhle pěkně spí... a to teď HNED, tomu naprosto rozumím... u mě ten pocit byl naprosto stejný - pamatuju exém, každý škrábanec a všechno... zkrátka aby mimi bylo v pořádku... ale musíš vydržet, chce to čas.

Snad vyrazíme na výlet :dizzy_face:
7. bře 2010 ve 12:03  • Odpověz
Krásnou neděli...

Aknel... to jsem u tebe nějak prokaučovala :confused: :confused: :confused: ...

Dani... hezký výlet. A bude mě zajímat, kam jste vyrazili :wink: ...

Madli... pěkný :wink:

Veru... Míša krásně spolupracuje :dizzy_face: . A jak psala Věrka, všechno je jen do času :wink: ... taky se toho držím :wink: .
7. bře 2010 ve 12:43  • Odpověz
Woblu... foto :wink: !!!
7. bře 2010 ve 12:44  • Odpověz
Ahojda, všechny zdravím :slight_smile:

Věru, s návlekama....jsem se zasmála :grinning: A musíš teď ty naušničky resp ouška ošetřovat??? My jdeme 16.3. :sweat_smile: :dizzy_face:
Vypadá to moc hezky, Klaudis je už ofiko baba :grinning:

Very teda k aktivitám tvého chotě se nebudu ani vyjadřovat, to je k vzteku :grinning: :grinning: :confused:
Moučnivku snad zaženete!!!!!!

Danu to vás fotil na plavču manža????? Hezoučký fotky i ze svátku :wink:

Lady to musel bejt šokec jít první den do práce viď po takové době...... tak už jen držíme pěsti....

Agi, tak snad že by už teď............... :dizzy_face:

Určo jsem chtěla na něco ještě reagovat, ale zase jste toho nadrbaly.... a druhé okno jsem si neotevřela....

My se měly dobře u mamul, opět jsem byla vhožena do tvrdé reality po návratu dom :grinning: :rolling_eyes:

No a já jdu uklízet co se tu stihlo za jeden den mé nepřítomnosti zato přítomnosti manži nahromadit..... :pensive:

Večer juknu (snad)
7. bře 2010 ve 14:50  • Odpověz
Ahoj hlásím příjezd od našich¨. Krásně jsme si to užili. Maruška dostala spoustu dárků k svátku , tak teď je moc šťastná a všechny je prohlíží.

Já jsem ok. Jen jsem stále unavená.
7. bře 2010 v 16:31  • Odpověz
Ahoj tak oslavy jsem přežila, hrozně mě to vycucalo. A za chvilku je středa a budu vědět na čem jsme.
7. bře 2010 v 19:11  • Odpověz
Všichni ok, tak to má být :slight_smile: nějaké zprávy od Gabulky?
no jó, no jó :grinning: pupík vyfocen, jen nejsou lidi, co by to dostali z foťáku do pc :sweat_smile:

si představte, že já normálně piju vodu z vodovodu, podle rozborů je jak kojenecká, jen je v ní malinko víc listí :dizzy_face: no a teď mi manžel řekl, ať to nepiju než roztaje sníh, protože se s ním k nám do studny dostávají i ty srágory z pole jako hnojiva a tak. Tak jsme dneska byli v penny a hrábli po nějaké neperlivé vodě, co tam měli - no a teď jsem se dočetla, že je to ten Horský pramen s toluenem :sweat_smile: myslíte, že ty blbý šarže už stáhli? Psali o 5l a my máme balení 2l, no ale znáte to :sweat_smile:
7. bře 2010 v 19:32  • Odpověz
Woblu... co jsem četla, tak by to mělo být jen v 5l a s datem minimální trvanlivosti do 2. srpna 2010. Takže buď v klidu. A snad šlo o nepatrné množství :wink: ...

Koukám, těhulky jsou unavené. Vzpomínám, to se to spalo :grinning: :grinning: :grinning: ...
7. bře 2010 v 19:40  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

Výlet byl tady po Rychnově, protože než jsme se vykopali... ale užili jsme si to, to jo, zpět domů na kojení a my na kafíčko, a pak zas ven, byla to taková pohoda. Anežka couve dozadu po kolenou, je to prča :grinning: :grinning:

Woblud, u mě by vyhrála asi studna... pokud se Ti zdá ta voda chuťově dobrá, tak myslím, že je to OK. Ale je to laický názor. Piju taky kohoutkovou, ale jen tam, kde mi chutná, třeba v RK. Když mi nejede, tak ji nepiju. A v Jaroměři jsem ji nemohla, jak byla hnusná...

Jj, plavání fotil manžílek. Ale přidám jednu podvodní a tu fotila jedna mamina - jení muž je rybář a fotí si své úlovky pod vodou, ne, že by kupovali podvodní foťák kvůli miminku, to tedy ne... :grinning: :grinning:

Přeju krásný večer :wink:
7. bře 2010 ve 20:24  • Odpověz
my jsme si odpolko schrupli s Mišánkem a pak návštěva u mamky, na kafíčko a na roládku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:

Šári, to s tím spaním jsi napsala moc krásně............těhulky važte si toho, ale já si nestěžuji, Mišule je zlatej :slight_smile:

Dani, podvodní fotečka správná :dizzy_face: a hezké plavečky (ty tvoje, do Anežčiných bych se nevešla :grinning:) o postavě ani nemluvě, hubeňoure.. :pensive: :wink:
7. bře 2010 ve 20:37  • Odpověz
Dani... podvodní moc pěkná a to s tím foťákem na ryby mě pobavilo :grinning:
7. bře 2010 ve 20:49  • Odpověz
Ahoj holky, díky moc za vaše ohlasy a podporu. Snad to klapne po první IUI hned po lázních, ale zároveň poslední IUI vůbec. Poněvadž je šestá, tak to bude poslední pokus a pak už jen IVF.
Jinak Sanu, já ještě v práci nebyla, jdu zítra poprvé na noční po lázních, takže to šokec bude :slight_smile: Ale i tak se těším. Přeju dobrou noc a papa :wink:
7. bře 2010 ve 22:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.